Hráč Friesecký Tomáš

Friesecký Tomáš

User Pic
Jméno: Friesecký Tomáš
Oddíl: TJ Olympie Hroznětín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1495
Elo mezinárodní: 1494
ID: 17608
FIDE ID: 336360
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín C 1494 1511 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 0 1432 ½
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín C 1494 1511 Gromnadský Tomáš KŠ Tietz F 0 1088 0
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín 1494 1524 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov 1552 1528 0
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín 1494 1524 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1755 1815 0
2017/2018 4 TJ Olympie Hroznětín C 1494 1524 Hroch Jiří KŠ Tietz E 2085 2057 0
2017/2018 2 TJ Olympie Hroznětín C 1494 1524 Žikavský Rudolf TJ Olympie Hroznětín B 1567 1599 0
2017/2018 1 TJ Olympie Hroznětín C 1494 1524 Stehlík Martin ŠK Valdštejn Cheb C 0 0 1
2016/2017 8 TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 Randák Richard ŠK Spartak Chodov 1479 1517 1
2016/2017 4 TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 Cibulka Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1658 0
2015/2016 7 TJ Olympie Hroznětín B 1684 1622 Kropáček Jan TJ Aš B 1415 1
2015/2016 11 TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 Husák Vasil TJ Ostrov B 1562 0
2015/2016 9 TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 Fomin Oleh ŠK Valdštejn Cheb B 1562 1
2015/2016 7 TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 Bartošová Kateřina KŠ Tietz Karlovy Vary E 1198 1
2015/2016 5 TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 ŠK Karlovy Vary C 1
2015/2016 3 TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov B 1100 1
2015/2016 1 TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 Holeš Michal KŠ Tietz Karlovy Vary D 2057 2065 0
2014/2015 8 TJ Olympie Hroznětín B 1684 1608 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary C 1657 1
2014/2015 1 TJ Olympie Hroznětín B 1684 1608 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1375 1
2014/2015 8 TJ Olympie Hroznětín A 1684 1608 Hodík Petr ŠK K-servis Cheb A 1639 ½
2014/2015 5 TJ Olympie Hroznětín A 1684 1608 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO B 1000 ½
2014/2015 3 TJ Olympie Hroznětín A 1684 1608 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš A 1561 ½
2014/2015 2 TJ Olympie Hroznětín A 1684 1608 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov B 1400 1
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín C 1684 1628 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 1617 ½
2013/2014 3 TJ Olympie Hroznětín C 1684 1628 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary C 1000 1
2013/2014 11 TJ Olympie Hroznětín 1684 1628 Špička Jan ŠK Karlovy Vary B 1596 1432 ½
2013/2014 5 TJ Olympie Hroznětín 1684 1628 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1606 0
2013/2014 4 TJ Olympie Hroznětín 1684 1628 Toncar Jan TJ Baník Sokolov B 1439 0
2013/2014 1 TJ Olympie Hroznětín 1684 1628 Nouri Ali ŠK Mariánské Lázně 1000 0
2012/2013 10 TJ Olympie Hroznětín B 1684 1639 Husák Vasil TJ Ostrov B 1598 0
2012/2013 6 TJ Olympie Hroznětín B 1684 1639 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín C 1000 1
2012/2013 6 TJ Olympie Hroznětín 1684 1639 Želechovský Petr TJ Ostrov 1527 ½
2012/2013 3 TJ Olympie Hroznětín 1684 1639 Seidl Bernhard TJ Baník Sokolov B 1000 0
2011/2012 7 TJ Olympie Hroznětín A 1651 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1100 1
2011/2012 6 TJ Olympie Hroznětín A 1651 Zícha Radoslav Spartak Chodov B 1372 0
2011/2012 5 TJ Olympie Hroznětín A 1651 Čabala Tadeáš Spartak Chodov C 1100 1
2011/2012 4 TJ Olympie Hroznětín A 1651 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1000 1
2011/2012 3 TJ Olympie Hroznětín A 1651 Doležal Rudolf Lokomotiva Cheb 1761 0
2011/2012 2 TJ Olympie Hroznětín A 1651 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín B 1427 1
2011/2012 1 TJ Olympie Hroznětín A 1651 Nguyen Dinh Tuan TJ Baník Sokolov ŠO D 1389 1
2010/2011 5 TJ Olympie Hroznětín B 1653 Ňorba Arťom ŠK Karlovy Vary C 1000 1
2010/2011 8 TJ Olympie Hroznětín 1653 Tejček Bohumil TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 ½
2010/2011 7 TJ Olympie Hroznětín 1653 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1593 ½
2010/2011 5 TJ Olympie Hroznětín 1653 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1555 1
2010/2011 3 TJ Olympie Hroznětín 1653 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1100 0
2010/2011 1 TJ Olympie Hroznětín 1653 Strejc Pavel TJ Ostrov 1686 0
2009/2010 5 TJ Olympie Hroznětín A 1653 Nagy Antonín TJ Olympie Hroznětín B 1
2008/2009 3 TJ Olympie Hroznětín "A" 1666 Hadravová Daniela Karlovarský šachklub Tietz "D" 1312 0
2007/2008 7 TJ Olympie Hroznětín 1685 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1740 0
2007/2008 6 TJ Olympie Hroznětín 1685 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1915 0
2007/2008 5 TJ Olympie Hroznětín 1685 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov 1741 0
2007/2008 3 TJ Olympie Hroznětín 1685 Hlaváč František Global Sokolov B 1992 0
2007/2008 1 TJ Olympie Hroznětín 1685 Fric Pavel ŠK Caissa Nová Role 1993 0
2006/2007 8 Ol.Hroznětín A 1605 Sýkora Robert Sp.Chodov A 1638 0
2006/2007 7 Ol.Hroznětín A 1605 Jagulák Michal Baník Habartov C 1
2006/2007 6 Ol.Hroznětín A 1605 Hájek Jiří Jiskra Aš 1
2006/2007 4 Ol.Hroznětín A 1605 Poláček Michal Ol.Hroznětín B 1
2006/2007 3 Ol.Hroznětín A 1605 Kříž Jiří Sp.Chodov B 1403 1
2005/2006 7 Olym.Hroznětín A Zavadil Filip Caissa N.Role B 1521 ½
2005/2006 6 Olym.Hroznětín A Houska Jan Sokol Teplá 1
2005/2006 4 Olym.Hroznětín A Brož Jiří Draci DDM K Vary B 1
2005/2006 3 Olym.Hroznětín A Šmíd Karel Čechie Dalovice 1
2005/2006 2 Olym.Hroznětín A Zoufálek Klaus Olym.Hroznětín B 1754 ½
2005/2006 1 Olym.Hroznětín A TJ Ostrov C 1
2004/2005 8 TJ Olymp.Hroznětín Trapl Petr ŠK Karlovy Vary C 0
2004/2005 7 TJ Olymp.Hroznětín Roman Jiří TJ Caissa N.Role B 1627 0
2004/2005 6 TJ Olymp.Hroznětín Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá ½
2004/2005 2 TJ Olymp.Hroznětín Vaněk Bohuslav ŠO DDM Kar.Vary A 1966 0
2004/2005 1 TJ Olymp.Hroznětín Hegegy Pavel TJ Jiskra Nejdek 1