Hráč Kačírek Jakub

Kačírek Jakub

User Pic
Jméno: Kačírek Jakub
Oddíl: TJ Sokol Teplá, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1753
Elo mezinárodní: 1756
ID: 41761
FIDE ID: 389900
Rok narození: 2004
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 ŠK Chodov 1722 1731 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1881 1889 0 soutěž
2020/2021 3 ŠK Chodov 1722 1731 Šíp Marek ŠK Spartak Ústí n.L. B 1662 1717 1 soutěž
2020/2021 2 ŠK Chodov 1722 1731 Rousek Jan Siesta Solution Unichess B 1691 1658 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Chodov 1722 1731 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1926 1915 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Sokol Teplá 1721 1754 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary D 1942 1920 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Sokol Teplá 1724 1754 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1878 1865 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Sokol Teplá 1724 1754 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 0 1396 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Sokol Teplá 1732 1754 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov A 1753 1826 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Sokol Teplá 1714 1658 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1928 1924 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Sokol Teplá 1546 1658 Šimandl Libor TJ Ostrov 1848 1894 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Sokol Teplá 1546 1658 Štěch Vladimír ŠK Valdštejn Cheb B 1940 1972 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Sokol Teplá 1532 1658 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1944 1923 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Spartak Chodov 1743 1754 Blažek Tomáš Desko Liberec B 1455 1542 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Spartak Chodov 1743 1754 Hadrava Lukáš Sokol Buštěhrad B 1404 1472 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Spartak Chodov 1743 1754 Jína Daniel ŠK Libštát 1071 1187 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Spartak Chodov 1743 1754 Kubín Lukáš Sokol Buštěhrad A 1395 1468 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Spartak Chodov 1732 1754 Koval Nikita ŠK Teplice 1588 1580 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Chodov 1714 1658 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1481 1517 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Spartak Chodov 1714 1658 Tegda Jindřich Karlovarský šachklub Tietz 1370 1446 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Spartak Chodov 1532 1658 Hampl Nikola ŠK Spartak Ústí n.L. B 1156 1405 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Chodov 1532 1658 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n.L. A 2010 1975 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Spartak Chodov 1532 1658 Sichrovský Tomáš ŠK Česká Lípa 1413 1599 1 soutěž
2019/2020 9 Global Sokolov A 1724 1754 Stuška Přemysl TJ Baník Sokolov A 1753 1781 1 soutěž
2019/2020 8 Global Sokolov A 1724 1754 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1665 1650 ½ soutěž
2019/2020 6 Global Sokolov A 1732 1754 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary A 0 1661 1 soutěž
2019/2020 4 Global Sokolov A 1714 1658 Kubizňák Jaroslav ŠK Valdštějn Cheb A 1395 1546 1 soutěž
2019/2020 3 Global Sokolov A 1546 1658 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov A 1631 1620 ½ soutěž
2019/2020 1 Global Sokolov A 1532 1658 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín A 0 1405 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Spartak Chodov 1422 1543 Pravda Kryštof ŠK Slavoj Litoměřice 1737 1665 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Spartak Chodov 1422 1543 Dolenský Filip ŠK Libštát 1621 1756 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov 1422 1543 Koubová Anna Marie Siesta Solution Unichess 2005 2014 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Spartak Chodov 1428 1543 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n.L. 1879 1860 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov 1428 1543 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1690 1719 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov 1401 1574 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty 1590 1609 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Spartak Chodov 1401 1574 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2233 2240 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Spartak Chodov 1387 1574 Očenášek Jan Karlovarský šachklub Tietz 1391 1421 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov 1387 1574 Lhotský František Sokol Buštěhrad 1945 1959 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Chodov 1387 1574 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec 1507 1639 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Spartak Chodov 1387 1574 Blažek Tomáš Desko Liberec B 1323 1571 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Sokol Teplá 1422 1543 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2119 2112 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Teplá 1422 1543 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1649 1750 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Sokol Teplá 1422 1543 Přibyl Jaroslav ŠK Global Sokolov 1973 1971 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Sokol Teplá 1428 1543 Radics Robert ŠK Spartak Chodov A 1839 1884 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Teplá 1401 1574 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1899 1890 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Teplá 1401 1574 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary D 2013 1903 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Teplá 1367 1574 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 0 1779 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Teplá 1367 1574 Mestl Martin TJ Olympie Hroznětín A 1957 1970 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Teplá 1387 1574 Tiller Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Sokol Teplá 1387 1540 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1753 1704 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Teplá 1387 1540 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Sokol Teplá 1429 1540 Procházka Bedřich TJ Baník Habartov B 1984 1983 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Teplá 1387 1540 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1581 1571 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Teplá 1387 1540 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 0 1680 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Teplá 1387 1540 Hajšman Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1789 1761 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Teplá 1387 1540 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1832 1807 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Teplá 1429 1540 Radics Robert ŠK Spartak Chodov 1774 1804 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1636 1614 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1913 1944 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1711 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Špreňar Petr ŠK Valdštejn Cheb B 1648 1675 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1825 1814 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1767 1689 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1783 1784 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Heinrich Martin TJ Aš B 1000 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Bártová Eva TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Gromnadský Tomáš Karlovarský šachklub Tietz G 1100 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Pelech Ondřej ŠK Valdštejn Cheb C 1000 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov C 1386 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz F 1283 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Pelech Ondřej ŠK Valdštejn Cheb C 1000 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz F 1283 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Teplá 1394 1394 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov C 1185 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Sokol Teplá 1232 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov C 1277 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Teplá 1232 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1355 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Teplá 1232 Heinrich Martin TJ Jiskra Aš B 1000 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Teplá 1232 Nouri Ali ŠK K-servis Cheb B 1573 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Teplá 1232 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz F 1250 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Teplá 1232 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1375 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Teplá 1232 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO C 1479 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Teplá 1232 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary C 1657 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Karlovy Vary 1232 Balín Daniel Spartak Ústí n.L. 1542 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Karlovy Vary 1232 Koval Nikita ŠK Teplice 1161 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Karlovy Vary 1232 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad B 1220 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Karlovy Vary 1232 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1204 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Karlovy Vary 1232 Semová Lada CHESS Most B 1137 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Karlovy Vary 1000 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov 1250 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Karlovy Vary 1000 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n.L. 1348 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Karlovy Vary 1000 Turková Hana ŠK Slavoj Litoměřice 1250 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Karlovy Vary 1000 Kunc Jan ŠK Praha Smíchov 1294 0 soutěž