Hráč Ornet Tomáš

Ornet Tomáš

User Pic
Jméno: Ornet Tomáš
Oddíl: TJ Olympie Hroznětín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1652
Elo mezinárodní: 1615
ID: 31272
FIDE ID: 337765
Rok narození: 1982
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Olympia Knights 1615 1657 Soucha Štěpán ČZ Strakonice "D" 1788 1793 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Olympie Hroznětín B 1641 1671 Bambousek Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1619 1604 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Olympie Hroznětín B 1647 1671 Krupař Petr TJ Tašovice B 1869 1828 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Olympie Hroznětín A 1643 1671 Loos Bedřich TJ Baník Habartov A 1580 1580 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Olympie Hroznětín A 1636 1671 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov A 1914 1925 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Olympie Hroznětín A 1641 1671 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1948 1930 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Olympie Hroznětín A 1641 1671 Krejčík Jiří KŠ Tietz C 2091 2097 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Olympie Hroznětín A 1641 1671 Špička Jan ŠK Karlovy Vary A 1903 1920 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Olympie Hroznětín A 1647 1668 Šimeček Jan ŠK Valdštějn Cheb A 1792 1791 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Olympie Hroznětín A 1651 1668 Kurfürst Oldřich TJ Spartak Horní Slavkov A 1899 1886 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Olympie Hroznětín A 1647 1668 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně A 1788 1805 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Olympie Hroznětín A 1641 1668 Tomčík Alexander Global Sokolov A 1883 1889 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín C 1645 1665 Červenka Jakub ŠK Spartak Chodov B 1312 1380 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín C 1645 1665 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 0 1576 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín C 1621 1658 Hroch Jiří KŠ Tietz E 2085 2065 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Caissa Nová Role A 1645 1665 Hroch Jiří KŠ Tietz Karlovy Vary C 2092 2065 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Caissa Nová Role A 1632 1665 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb A 1759 1750 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Caissa Nová Role A 1621 1658 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1639 1652 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Olympie Hroznětín A 1645 1665 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1678 1669 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín A 1632 1665 Kodet Jaroslav ŠK Karlovy Vary B 0 1339 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín A 1632 1665 Žikavský Rudolf TJ Ostrov 1581 1601 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín A 1632 1665 Kotlár Adrian ŠK Global Sokolov 1542 1545 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín A 1632 1658 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov A 1753 1816 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín A 1632 1658 Ehlich Vladislav TJ Tašovice B 1772 1842 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín A 1621 1658 Krejnický Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1701 1635 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín A 1621 1658 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1456 1472 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Olympie Hroznětín A 1621 1658 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1762 1813 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín 1625 1671 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1838 1820 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín 1625 1671 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1306 1389 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín 1646 1671 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín 1621 1671 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1639 1652 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín 1621 1671 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 0 1306 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín 1621 1671 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 0 1467 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Olympie Hroznětín C 1621 1671 Ďurovič Karel ŠK Caissa Nová Role B 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Olympie Hroznětín C 1646 1671 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1661 1642 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Olympie Hroznětín C 1637 1667 Pulec Lukáš ŠK Valdštejn Cheb C 0 1180 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Ostrov 1625 1671 Panoš Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1845 1829 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Ostrov 1621 1671 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1789 1761 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Ostrov 1621 1671 Koutecký Jiří TJ Spartak Horní Slavkov 1694 1667 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Ostrov 1621 1671 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1640 1669 1 soutěž
2016/2017 11 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1861 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 1711 1711 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov 1798 1805 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1913 1944 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1632 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1410 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Špreňar Petr ŠK Valdštejn Cheb B 1648 1675 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1955 1960 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Olympie Hroznětín B 1680 1713 Přibil Jakub TJ Sokol Teplá 1000 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 Kohout Jiří AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1651 1665 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov A 1722 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 Kvasňovský Pavel TJ Spartak Horní Slavkov 1728 1719 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 Vachulka Jiří TJ Baník Habartov A 1606 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 Janecký Jaroslav TJ Ostrov A 1646 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 Koutecký Jiří Baník Sokolov ŠO A 1711 1711 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Olympie Hroznětín B 1680 1713 Gregus Lukáš TJ Aš B 1000 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1652 1628 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Kvasňovský Pavel TJ Baník Habartov B 1728 1719 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Rangl Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1765 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Kohout René TJ Jiskra Aš 1467 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Rezek Jan KŠ Tietz Karlovy Vary E 1367 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1788 1755 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 ŠK Karlovy Vary C 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1443 1443 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Gárský Pavel ŠK Spartak Chodov B 1366 1204 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 1711 1711 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Olympie Hroznětín 1680 1713 Irovský Adam KŠ Tietz Karlovy Vary D 1194 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Ostrov A 1686 1679 Müller Vladimír TJ Tašovice 1680 1659 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Ostrov A 1686 1679 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1953 1953 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Ostrov A 1686 1679 Kasal Radek TJ Baník Habartov A 1725 1725 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Ostrov A 1686 1679 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1618 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Ostrov A 1686 1679 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov A 1810 1767 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Ostrov A 1686 1679 Randák Richard ŠK Spartak Chodov A 1488 1530 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Ostrov A 1686 1679 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1748 1675 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Olympie Hroznětín B 1686 1679 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO C 1479 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Olympie Hroznětín B 1686 1679 Cibulka Václav ŠK K-servis Cheb B 1674 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 David Ladislav TJ Tašovice B 1721 1756 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 Míšek Jan ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1738 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2068 2092 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 Ježek Josef Baník Habartov B 1865 1869 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš A 1726 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1605 1530 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 Latislav Milan TJ Ostrov B 1670 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Caissa Nová Role 1696 1700 Kasal Radek TJ Baník Habartov 1611 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Caissa Nová Role 1696 1700 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1804 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Caissa Nová Role 1696 1700 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary 1776 1849 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Caissa Nová Role 1696 1700 Klímek Petr TJ Baník Sokolov 1849 1862 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín B 1696 1700 Adamovič Igor TJ Olympie Hroznětín C 1000 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Olympie Hroznětín 1696 1700 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1706 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Olympie Hroznětín 1696 1700 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1660 1691 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Olympie Hroznětín 1696 1700 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1748 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Olympie Hroznětín 1696 1700 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín 1696 1700 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov 1510 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 Zmeškal Jan TJ Ostrov B 1463 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 Míšek Jan TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1664 1682 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov C 1988 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín C 1453 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1755 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1735 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Vojtěch Jaroslav ŠK Mariánské Lázně 2054 2059 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Mestl Martin ŠK Spartak Chodov 1849 1892 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov B 1972 1952 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1854 1811 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1862 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Tiller Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2095 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov B 2068 2071 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary B 2044 2005 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 Dub Miroslav Baník Habartov B 1944 1948 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Olympie Hroznětín A 1627 Mestl Martin Spartak Chodov B 1785 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Olympie Hroznětín A 1627 Frai Patrik Spartak Chodov C 1364 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Olympie Hroznětín A 1627 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz D 1462 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Olympie Hroznětín A 1627 Pilík Jaroslav Lokomotiva Cheb 1463 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Olympie Hroznětín A 1627 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Olympie Hroznětín A 1627 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO D 1556 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Ostrov B 1627 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1598 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Ostrov B 1627 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1743 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Ostrov B 1627 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1717 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Ostrov B 1627 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1396 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Ostrov B 1627 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1766 1791 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Olympie Hroznětín B 1657 Koller Martin Spartak Chodov B 1702 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Olympie Hroznětín B 1657 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz D 1408 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Olympie Hroznětín B 1657 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1779 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Olympie Hroznětín B 1657 Tejček Bohumil TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Olympie Hroznětín B 1657 Macho Miloslav Lokomotiva Cheb B 1250 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Olympie Hroznětín 1657 Vlasák Marcel Spartak Chodov 1624 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Olympie Hroznětín 1657 Koutecký Jiří TJ Baník Hexion Sokolov C 1787 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Olympie Hroznětín 1657 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary B 1629 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Olympie Hroznětín 1657 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1841 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Olympie Hroznětín 1657 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1679 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Olympie Hroznětín 1657 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1704 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Olympie Hroznětín 1657 Vachulka Václav Baník Habartov B 1659 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Olympie Hroznětín 1657 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1779 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Olympie Hroznětín A 1656 Mestl Martin TJ Spartak Chodov B ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Olympie Hroznětín A 1656 Buchta Luboš TJ Olympie Hroznětín B 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Olympie Hroznětín A 1656 Kulíšek Josef TJ Sokol Teplá 1346 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Olympie Hroznětín A 1656 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov C 1100 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Olympie Hroznětín A 1656 Boubel Lukáš Lokomotiva Cheb B 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Olympie Hroznětín A 1656 Krejnický Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 Latislav Martin TJ Ostrov "B" 1477 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 Doležal Rudolf TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov "D" 1733 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 Koller Martin TJ Spartak Chodov "B" 1622 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín "A" 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Olympie Hroznětín 1484 Kasal Radek Baník Habartov B 1577 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Olympie Hroznětín 1484 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1589 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Olympie Hroznětín 1484 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1577 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Olympie Hroznětín 1484 Vávra David TJ Spartak Chodov 1478 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Olympie Hroznětín 1484 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Olympie Hroznětín 1484 Reich Adam ŠK Karlovy Vary C 1265 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Olympie Hroznětín B 1484 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary D 1694 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Olympie Hroznětín B 1484 Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov D 1638 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Olympie Hroznětín B 1484 Kopecký František TJ Tašovice B ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Olympie Hroznětín B 1484 Benda Petr TJ Čechie Dalovice 1562 0 soutěž