Hráč Tamáš Imrich

Tamáš Imrich

User Pic
Jméno: Tamáš Imrich
Oddíl: TJ Olympie Hroznětín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1560
Elo mezinárodní: 1522
ID: 39804
FIDE ID: 393649
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 Hroznětín A 1522 1560 Zrůst Lukáš Spartak Chodov A 1204 1200 1 soutěž
2021/2022 3 Hroznětín A 1522 1560 Uhlíř Zdeněk Tašovice B 0 1474 0 soutěž
2021/2022 2 Hroznětín A 1522 1560 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1665 1605 ½ soutěž
2021/2022 1 Hroznětín A 1522 1560 Haftar Bohdan Teplá 1239 1329 1 soutěž
2021/2022 2 TJ Olympie Hroznětín B 1522 1560 Majstr Tomáš ŠK Karlovy Vary C 0 1479 ½ soutěž
2021/2022 1 TJ Olympie Hroznětín B 1522 1560 Horna Sáva TJ Sokol Teplá B 1355 1435 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Olympie Hroznětín B 1546 1579 Mikuš Vladimír TJ Sokol Teplá 0 0 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Olympie Hroznětín B 1515 1578 Tegda Vojtěch KŠ Tietz Karlovy Vary D 1277 1182 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Olympie Hroznětín B 0 1578 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov A 0 1449 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Olympie Hroznětín A 1533 1579 Most Zdeněk TJ Baník Habartov A 1976 1995 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Olympie Hroznětín A 1538 1579 Toncar Jan TJ Baník Sokolov A 1792 1805 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Olympie Hroznětín A 1546 1579 Krupař Petr TJ Tašovice A 1869 1828 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Olympie Hroznětín A 1546 1579 Fric Pavel KŠ Tietz C 2017 2005 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Olympie Hroznětín A 1546 1579 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1878 1865 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Olympie Hroznětín A 1520 1578 Macho Miloslav ŠK Valdštějn Cheb A 1631 1666 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Olympie Hroznětín A 1515 1578 Mazura Karel TJ Spartak Horní Slavkov A 1611 1593 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Olympie Hroznětín A 0 1578 Peuker František AVZO Františkovy Lázně A 1715 1728 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Olympie Hroznětín A 0 1578 Folta Jaroslav Global Sokolov A 1832 1830 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín B 0 1576 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín C 1645 1665 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín B 0 1576 Beer Jiří ŠK Valdštejn Cheb C 1469 1510 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín B 0 1576 Tegda Jindřich KŠ Tietz E 1400 1237 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín B 0 1581 Heinrich František TJ Jiskra Aš 0 1887 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Caissa Nová Role A 0 1576 Molnár Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary C 1729 1734 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Caissa Nová Role A 0 1581 Koblížek Lubomír AVZO Frant. Lázně A 1723 1730 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Olympie Hroznětín A 0 1576 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 1725 1750 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín A 0 1576 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1744 1705 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín A 0 1576 Čornyj Milan TJ Ostrov 1681 1646 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín A 0 1576 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1808 1804 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín A 0 1581 Zbořil Jaroslav ŠK Spartak Chodov A 1907 1918 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín A 0 1581 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1620 1654 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín A 0 1581 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1659 1681 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín A 0 1581 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1682 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Olympie Hroznětín A 0 1581 Most Zdeněk TJ Baník Habartov B 2008 2012 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Olympie Hroznětín 0 1574 Hajšman Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1789 1761 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín 0 1574 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1802 1789 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín 0 1574 Vávra David ŠK Spartak Chodov 1739 1729 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín 0 1574 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1805 1776 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín 0 1574 Šíbl Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1913 1914 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín 0 1574 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1686 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín 0 1574 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov B 1788 1789 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín 0 1574 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1904 1896 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Olympie Hroznětín B 0 1574 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role B 1643 1685 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Olympie Hroznětín B 0 1574 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 0 1661 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Olympie Hroznětín B 0 1574 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1661 1642 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Olympie Hroznětín B 0 1574 Hroch Jiří KŠ Tietz E 2082 2057 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Olympie Hroznětín B 0 1574 Červenka Jakub ŠK Spartak CHodov B 1336 1291 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Caissa Nová Role A 0 1574 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Olympie Hroznětín 1595 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1767 1689 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Olympie Hroznětín 1595 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO B 1490 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Olympie Hroznětín 1595 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1693 1782 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Olympie Hroznětín 1595 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Olympie Hroznětín 1595 Šulc František TJ Sokol Teplá 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Olympie Hroznětín 1595 Mitáček Jiří TJ Jiskra Aš 1673 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Olympie Hroznětín 1595 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz D 1717 1653 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Olympie Hroznětín 1595 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1561 1560 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Olympie Hroznětín B 1595 Špreňar Petr ŠK Valdštejn Cheb C 1648 1675 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Olympie Hroznětín B 1595 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz F 1564 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Olympie Hroznětín 1595 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Olympie Hroznětín 1595 Štěch Vladimír ŠK Valdštejn Cheb B 1875 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Olympie Hroznětín 1595 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1673 1701 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Olympie Hroznětín 1595 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1825 1814 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Olympie Hroznětín 1595 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1674 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Olympie Hroznětín 1595 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Olympie Hroznětín 1595 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1552 1505 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Olympie Hroznětín 1595 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1783 1784 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Olympie Hroznětín 1595 Beneš Jan KŠ Tietz Karlovy Vary D 1717 1653 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Caissa Nová Role 1615 Čabart Pavel ŠK Karlovy Vary A 1734 1679 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Caissa Nová Role 1615 Kvasňovský Pavel TJ Spartak Horní Slavkov 1000 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Caissa Nová Role 1615 Maťha Josef ŠK Global Sokolov A 1585 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Olympie Hroznětín B 1615 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO C 1712 1737 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Olympie Hroznětín B 1615 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Olympie Hroznětín B 1615 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1922 1757 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Olympie Hroznětín B 1615 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz F 1250 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Olympie Hroznětín B 1615 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz E 1525 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Olympie Hroznětín A 1615 Nouri Ali ŠK K-servis Cheb A 1573 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Olympie Hroznětín A 1615 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Olympie Hroznětín A 1615 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz D 1748 1675 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Olympie Hroznětín A 1615 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1776 1758 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Olympie Hroznětín A 1615 Vachulka Václav Baník Habartov B 1645 1595 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Olympie Hroznětín A 1615 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš A 1660 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Olympie Hroznětín A 1615 Randák Richard ŠK Spartak Chodov B 1488 1530 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Olympie Hroznětín A 1615 Husák Vasil TJ Ostrov B 1565 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov C 1968 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO C 1728 1722 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1787 1777 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín C 1684 1628 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1678 1681 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1693 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz E 1618 1672 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Olympie Hroznětín B 1617 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš B 1612 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Olympie Hroznětín 1617 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1731 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Olympie Hroznětín 1617 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1720 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Olympie Hroznětín 1617 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1708 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Olympie Hroznětín 1617 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín 1617 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1654 1670 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Olympie Hroznětín 1617 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1740 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Olympie Hroznětín 1617 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov B 1776 1746 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Olympie Hroznětín 1617 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1751 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Olympie Hroznětín 1617 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1879 1858 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Latislav Martin TJ Ostrov B 1543 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Doležal Rudolf TJ Lokomotiva Cheb 1837 1759 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1515 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Randák Richard ŠK Spartak Chodov C 1306 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín C 1343 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Hajšman Martin Karlovarský šachklub D 1644 1654 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub E 2002 1976 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1562 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO C 1746 1717 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Olympie Hroznětín B 1000 Vávra David ŠK Spartak Chodov B 1565 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Olympie Hroznětín 1000 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1924 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Olympie Hroznětín 1000 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov 1736 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Olympie Hroznětín 1000 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1802 1745 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Olympie Hroznětín 1000 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1707 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Olympie Hroznětín 1000 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1683 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Olympie Hroznětín 1000 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1723 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Olympie Hroznětín 1000 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1881 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Olympie Hroznětín 1000 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1792 1788 1 soutěž