Hráč Kopecký Matěj

Kopecký Matěj

User Pic
Jméno: Kopecký Matěj
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1445
Elo mezinárodní: 1388
ID: 43251
FIDE ID: 23703113
Rok narození: 2007
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Zbrojovka Vsetín A 1348 1270 Šimek Viktor ŠK Zlín 1460 1455 ½
2018/2019 8 Zbrojovka Vsetín A 1348 1270 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky 1428 1402 ½
2018/2019 7 Zbrojovka Vsetín A 1348 1270 Pfeifer Jan DDM Slavičín 0 1178 0
2018/2019 6 Zbrojovka Vsetín A 1321 1270 Babula Tomáš ŠK Staré Město C 0 0 1
2018/2019 5 Zbrojovka Vsetín A 1321 1270 Všetulová Viktorie ŠO Kunovice 1306 1302 0
2018/2019 4 Zbrojovka Vsetín A 1321 1270 Lhota Jonáš ŠK Zlín-Malenovice B 0 0 1
2018/2019 3 Zbrojovka Vsetín A 1321 1409 Babica Matyáš Zbrojovka Vsetín B 0 0 1
2018/2019 2 Zbrojovka Vsetín A 1321 1409 Čapek Robin ŠK Staré Město D 0 1107 1
2018/2019 1 Zbrojovka Vsetín A 1321 1409 Orságová Beáta Zbrojovka Vsetín C 0 0 1
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Karlík Jáchym Šachy Hošťálková B 1462 1522 0
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Cholasta Josef ŠO SK Pozlovice 0 1561 1
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Poruba Roman TJ Gumárny Zubří 0 1615 ½
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Štefka Bohumil ŠO TJ Sokol Vizovice 0 1547 1
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Papšík Miroslav ŠO TJ Sokol Lužná 1616 1691 ½
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Holba Josef SK Brumov-Bylnice 0 1165 1
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1377 1409 Peléšek Zdeněk ŠK DDM Slavičín 0 1619 1
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1379 1409 Hrtáň Vladislav Sokol Ústí 1464 1623 ½
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 Šulák Radomír MEZ Vsetín 0 1667 ½
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 Lev František TJ Valašské Meziříčí B 0 1552 0
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 Hromada Jakub TJ Sokol Valašská Polanka 0 1637 ½
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 Klíma Tomáš TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1506 0
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1377 1409 Bártek Josef KH Zašová 0 1511 ½
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1379 1409 Káňa Zdeněk ŠK Rajnochovice 1747 1763 ½
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1379 1409 Chrástecký Václav TJ Sokol Huslenky 0 1468 1
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1379 1409 Křenek Roman ŠO TJ Karolinka 1320 1278 ½
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Čapek Robin ŠK Staré Město D 0 1087 ½
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1335 1401 1
2017/2018 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Havlík František ŠK Zlín-Malenovice B 0 0 1
2017/2018 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Křenek Jakub ŠO TJ Karolinka 0 0 1
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1291 1382 ½
2017/2018 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Kubín Tomáš Daniel TJ Sokol Postoupky 1137 1244 1
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Talach Adam ŠK DDM Slavičín 0 0 1
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Šimek Viktor ŠK Zlín-Malenovice A 1524 1528 0
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Ptáček Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín C 0 0 1
2017/2018 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 Růžičková Ema Agentura 64 Grygov 1329 1260 1
2017/2018 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město "B" 1281 1326 1
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "B" 1564 1597 0
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "A" 1850 1986 0
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 1357 1347 Ptáček Jiří TJ Sokol Ústí 0 1434 0
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 1357 1347 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "B" 1382 1462 0
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 1357 1347 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1658 1616 0
2017/2018 10 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1292 1254 Měrka Josef TJ Valašské Meziříčí C 0 1493 1
2017/2018 9 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1292 1254 Kamlar Michal ŠO Karolinka C 0 0 1
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1292 1254 Polášek Ladislav KH Zašová B 0 0 1
2017/2018 2 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1292 1254 Křupala Vladimír ŠO Karolinka B 1227 1210 1
2017/2018 11 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1292 1254 Chrástecký Václav KH Zašová 0 1456 0
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1292 1254 Kramer Břetislav ŠO TJ Karolinka 0 1612 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1292 1254 Černotík Jaroslav TJ Sokol Valašská Polanka 1315 1442 0
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 1058 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1383 1352 ½
2016/2017 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 1058 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK Brno 1478 1533 0
2016/2017 8 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1162 1162 1
2016/2017 7 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Spáčilová Klára ŠK Staré Město D 1000 ½
2016/2017 6 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Grycman Ondřej Sokol Ústí 1200 1
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1168 1191 0
2016/2017 4 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Hobza Vojtěch ŠK Zlín-Malenovice 1000 ½
2016/2017 3 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Ondrašica Lukáš DDM Slavičín 1000 1
2016/2017 2 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Křenek Jakub ŠO Karolinka 1000 1
2016/2017 1 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Otáhalová Nela ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 1
2015/2016 7 TJ Zbrojovka Vsetín 1058 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "C" 1383 1352 0
2015/2016 6 TJ Zbrojovka Vsetín 1058 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1095 0
2015/2016 11 ŠKZ Vsetín E 1058 Kučera Pavel Val. Meziříčí D 1000 0
2015/2016 10 ŠKZ Vsetín E 1058 Matůš Jakub Ústí C 1079 1
2015/2016 8 ŠKZ Vsetín E 1058 Hošťálková D 1
2015/2016 1 ŠKZ Vsetín E 1058 Žídek David Ústí B 1100 1
2015/2016 5 ŠKZ Vsetín D 1058 Štefka Bohumil Val. Polanka 1607 0
2015/2016 4 ŠKZ Vsetín D 1058 Černotík Jaroslav Bystřička 1431 0
2015/2016 6 Zbrojovka Vsetín B 1058 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1320 1329 0
2014/2015 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Vrtal Josef KK-ŠK Osvětimany 1104 0
2014/2015 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Hlúšek Michal SK Boršice 1000 1
2014/2015 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín 1100 1
2014/2015 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Černá Terezie ŠK Zlínterm 1042 1
2014/2015 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Ponížil Matěj ŠK Zlín 1000 1
2014/2015 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Zeťák Marek Sokol Ústí 1313 0
2014/2015 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Noščák Denis ŠO Kunovice 1000 1
2014/2015 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1000 0
2014/2015 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Husa Štěpán ŠK Zbrojovka Vsetín A 1086 0
2014/2015 1 ŠKZ Vsetín C 1100 Krhutek Tomáš Val.Bystřice C 1349 0