Hráč Kopecký Matěj

Kopecký Matěj

User Pic
Jméno: Kopecký Matěj
Oddíl: Šachový klub Vsetín, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1606
Elo mezinárodní: 1419
ID: 43251
FIDE ID: 23703113
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Vsetín C 1419 1606 Bártek Josef KH Zašová A 0 1490 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1376 1458 Foukal Jiří TJ Valašská Bystřice A 1822 1821 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1376 1458 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1945 1967 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1362 1458 Pálka Bronislav ŠK Zlín-Malenovice A 1902 1921 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1362 1416 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1793 1781 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1365 1416 Krča Milan ŠK Staré Město C 1961 1973 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1374 1416 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1892 1906 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1374 1416 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1868 1886 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1388 1416 Mařák Jakub ŠK Zlín B 1505 1660 0 soutěž
2019/2020 9 Zbrojovka Vsetín C 1376 1458 Vaculík Jiří Hošťálková B 0 1832 0 soutěž
2019/2020 6 Zbrojovka Vsetín C 1362 1458 Brzobohatý Petr Vizovice 0 1775 0 soutěž
2019/2020 5 Zbrojovka Vsetín C 1365 1416 Žižka Petr Huslenky 1587 1590 1 soutěž
2019/2020 4 Zbrojovka Vsetín C 1374 1416 Herman Vladimír Bystřička 0 1769 0 soutěž
2019/2020 2 Zbrojovka Vsetín C 1374 1416 Petráš Milan Slavičín 0 1719 1 soutěž
2019/2020 6 Zbrojovka Vsetín A 1362 1458 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice B 1695 1673 0 soutěž
2019/2020 5 Zbrojovka Vsetín A 1362 1458 Vaňková Marie ŠO Kunovice B 1368 1380 0 soutěž
2019/2020 4 Zbrojovka Vsetín A 1362 1458 Mařák Jakub ŠK Zlín A 1615 1651 0 soutěž
2019/2020 3 Zbrojovka Vsetín A 1362 1458 Opluštil Pavel Sokol Postoupky 1419 1536 0 soutěž
2019/2020 2 Zbrojovka Vsetín A 1362 1458 Babula Vlastimil ŠK Staré Město B 2038 2023 0 soutěž
2019/2020 1 Zbrojovka Vsetín A 1362 1458 Jurča Radek Zbrojovka Vsetín B 0 1134 1 soutěž
2018/2019 9 Zbrojovka Vsetín A 1348 1270 Šimek Viktor ŠK Zlín 1460 1455 ½ soutěž
2018/2019 8 Zbrojovka Vsetín A 1348 1270 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky 1428 1402 ½ soutěž
2018/2019 7 Zbrojovka Vsetín A 1348 1270 Pfeifer Jan DDM Slavičín 0 1178 0 soutěž
2018/2019 6 Zbrojovka Vsetín A 1321 1270 Babula Tomáš ŠK Staré Město C 0 0 1 soutěž
2018/2019 5 Zbrojovka Vsetín A 1321 1270 Všetulová Viktorie ŠO Kunovice 1306 1302 0 soutěž
2018/2019 4 Zbrojovka Vsetín A 1321 1270 Lhota Jonáš ŠK Zlín-Malenovice B 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 Zbrojovka Vsetín A 1321 1409 Babica Matyáš Zbrojovka Vsetín B 0 0 1 soutěž
2018/2019 2 Zbrojovka Vsetín A 1321 1409 Čapek Robin ŠK Staré Město D 0 1107 1 soutěž
2018/2019 1 Zbrojovka Vsetín A 1321 1409 Orságová Beáta Zbrojovka Vsetín C 0 0 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Karlík Jáchym Šachy Hošťálková B 1462 1522 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Cholasta Josef ŠO SK Pozlovice 0 1561 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Poruba Roman TJ Gumárny Zubří 0 1615 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Štefka Bohumil ŠO TJ Sokol Vizovice 0 1547 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Papšík Miroslav ŠO TJ Sokol Lužná 1616 1691 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1321 1270 Holba Josef SK Brumov-Bylnice 0 1165 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1377 1409 Peléšek Zdeněk ŠK DDM Slavičín 0 1619 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1379 1409 Hrtáň Vladislav Sokol Ústí 1464 1623 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 Šulák Radomír MEZ Vsetín 0 1667 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 Lev František TJ Valašské Meziříčí B 0 1552 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 Hromada Jakub TJ Sokol Valašská Polanka 0 1637 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 Klíma Tomáš TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1506 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1377 1409 Bártek Josef KH Zašová 0 1511 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1379 1409 Káňa Zdeněk ŠK Rajnochovice 1747 1763 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1379 1409 Chrástecký Václav TJ Sokol Huslenky 0 1468 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1379 1409 Křenek Roman ŠO TJ Karolinka 1320 1278 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Čapek Robin ŠK Staré Město D 0 1087 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1335 1401 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Havlík František ŠK Zlín-Malenovice B 0 0 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Křenek Jakub ŠO TJ Karolinka 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1291 1382 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Kubín Tomáš Daniel TJ Sokol Postoupky 1137 1244 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Talach Adam ŠK DDM Slavičín 0 0 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Šimek Viktor ŠK Zlín-Malenovice A 1524 1528 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1292 1254 Ptáček Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín C 0 0 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 Růžičková Ema Agentura 64 Grygov 1329 1260 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město "B" 1281 1326 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "B" 1564 1597 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "A" 1850 1986 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 1357 1347 Ptáček Jiří TJ Sokol Ústí 0 1434 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 1357 1347 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "B" 1382 1462 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 1357 1347 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1658 1616 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1292 1254 Měrka Josef TJ Valašské Meziříčí C 0 1493 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1292 1254 Kamlar Michal ŠO Karolinka C 0 0 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1292 1254 Polášek Ladislav KH Zašová B 0 0 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1292 1254 Křupala Vladimír ŠO Karolinka B 1227 1210 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1292 1254 Chrástecký Václav KH Zašová 0 1456 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1292 1254 Kramer Břetislav ŠO TJ Karolinka 0 1612 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1292 1254 Černotík Jaroslav TJ Sokol Valašská Polanka 1315 1442 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 1058 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1383 1352 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 1058 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK Brno 1478 1533 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1162 1162 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Spáčilová Klára ŠK Staré Město D 1000 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Grycman Ondřej Sokol Ústí 1200 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1168 1191 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Hobza Vojtěch ŠK Zlín-Malenovice 1000 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Ondrašica Lukáš DDM Slavičín 1000 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Křenek Jakub ŠO Karolinka 1000 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1058 Otáhalová Nela ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Zbrojovka Vsetín 1058 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "C" 1383 1352 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Zbrojovka Vsetín 1058 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1095 0 soutěž
2015/2016 11 ŠKZ Vsetín E 1058 Kučera Pavel Val. Meziříčí D 1000 0 soutěž
2015/2016 10 ŠKZ Vsetín E 1058 Matůš Jakub Ústí C 1079 1 soutěž
2015/2016 8 ŠKZ Vsetín E 1058 Hošťálková D 1 soutěž
2015/2016 1 ŠKZ Vsetín E 1058 Žídek David Ústí B 1100 1 soutěž
2015/2016 5 ŠKZ Vsetín D 1058 Štefka Bohumil Val. Polanka 1607 0 soutěž
2015/2016 4 ŠKZ Vsetín D 1058 Černotík Jaroslav Bystřička 1431 0 soutěž
2015/2016 6 Zbrojovka Vsetín B 1058 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1320 1329 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Vrtal Josef KK-ŠK Osvětimany 1104 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Hlúšek Michal SK Boršice 1000 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín 1100 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Černá Terezie ŠK Zlínterm 1042 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Ponížil Matěj ŠK Zlín 1000 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Zeťák Marek Sokol Ústí 1313 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Noščák Denis ŠO Kunovice 1000 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město C 1000 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1100 Husa Štěpán ŠK Zbrojovka Vsetín A 1086 0 soutěž
2014/2015 1 ŠKZ Vsetín C 1100 Krhutek Tomáš Val.Bystřice C 1349 0 soutěž