Hráč Lácha Jan

Lácha Jan

User Pic
Jméno: Lácha Jan
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1759
Elo mezinárodní: 1768
ID: 1819
FIDE ID: 311251
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1738 1757 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice"B" 1592 1618 ½
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1730 1757 Lieber Lukáš Chess Most"B" 1608 1678 1
2018/2019 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1700 1740 Císař Jiří TJ Klášterec n.O"A" 1880 1861 ½
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1738 1757 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky "B" 1709 1719 ½
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1738 1757 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1850 1873 ½
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1730 1757 Patrák Lukáš ASK Lovosice 1772 1770 ½
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1727 1757 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1761 1791 0
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1720 1740 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1611 1633 1
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1700 1740 Jirásek Jiří ŠK Teplice "B" 1907 1893 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1702 1740 Werner Hong Quan Dan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1641 1615 ½
2017/2018 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1783 1782 Volák Jan Chess Most"B" 1907 1872 ½
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1780 1782 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1874 1829 ½
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1771 1782 Červinka Jan ŠK Magic Žatec"A" 1738 1748 1
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1780 1782 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov"A" 1735 1724 ½
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1783 1775 Matoušek Aleš ŠK Šachy Chlumec"A" 1867 1914 ½
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1791 1782 Rojt Jiří ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1592 1551 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1791 1782 Brýda Martin SK Šachy Chlumec "B" 1616 1670 0
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1780 1782 Holub Josef ŠK Slavie Děčín 1711 1773 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1780 1782 Voleman Milan TJ ČSAD Libouchec 1558 1612 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1780 1782 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky "B" 1555 1586 1
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1816 1813 Hloušek Zdeněk ŠK Slavie Děčín 1761 1809 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1816 1813 Kunc Karel TJ ČSAD Libouchec 1967 2000 0
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1816 1813 Krejčí Josef ASK Lovosice "A" 1660 1604 ½
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1816 1813 Hlavatý Radek Sportis Svádov-Olšinky "A" 1901 1923 0
2015/2016 10 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Kapoun Pavel SK Šachy Chlumec"C" 1758 1719 ½
2015/2016 9 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Pešek Michal Sportis Svádov-Olšinky"B" 1465 1442 ½
2015/2016 8 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci"B" 1423 1491 1
2015/2016 7 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1736 1693 ½
2015/2016 6 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Mašek Daniel SK Děčín"D" 1237 1
2015/2016 5 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Mrišová Eliška ASK Lovosice"B" 1543 1496 ½
2015/2016 4 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Němeček Jan ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 1
2015/2016 3 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Bernát František Sportis Svádov-Olšinky"C" 1564 1576 1
2015/2016 2 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Matouš Pavel ŠK Sj.Litoměřice"C" 1670 1685 1
2015/2016 1 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 Podlucký Jan ŠK Teplice"D" 1502 1502 1
2015/2016 8 SK Slavoj Litomerice "B" 1816 1813 Veselý Ladislav SK Decin "C" 1663 1598 ½
2015/2016 2 SK Slavoj Litomerice "B" 1816 1813 Voleman Milan TJ CSAD Libouchec 1658 1631 ½
2015/2016 1 SK Slavoj Litomerice "B" 1816 1813 Francl Zdeněk SK SACHY Chlumec "B" 1882 1912 0
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1835 1844 Diviš Jiří SK Děčín "D" 1782 1738 ½
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1835 1844 Mrišo Miloš ASK Lovosice "B" 1749 1741 ½
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1835 1844 Stránská Kamila ŠK Teplice "D" 1629 1679 ½
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1835 1844 Šmíd Pavel ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 1
2014/2015 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1835 1844 Brýda Martin SK Šachy Chlumec "B" 1608 ½
2014/2015 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1835 1844 Matejček Pavel Sportis Svádov - Olšinky "B" 1097 1
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1835 1844 Kebrt Jaromír ŠK Slavie Děčín 1624 ½
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1835 1844 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice "C" 1844 1814 ½
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1835 1844 Vodehnal Václav Sportis Svádov - Olšinky "A" 1797 1797 1
2013/2014 11 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2070 2062 0
2013/2014 10 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Voslař Jan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2038 ½
2013/2014 9 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Nudčenko Karel ŠK Union Louny "A" 2064 2055 0
2013/2014 8 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 1895 1877 ½
2013/2014 7 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1836 1851 0
2013/2014 5 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. 1900 1863 0
2013/2014 4 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "A" 1811 1803 ½
2013/2014 3 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Šebl Jan Chess Most "C" 1728 1750 1
2013/2014 1 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 Berežný Jan ŠK Teplice "B" 1867 1840 ½
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Třeska František ASK Lovosice 1828 ½
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Černý Vladimír Svádov-Olšinky "C" 1718 1740 1
2012/2013 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1740 1767 ½
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Hloušek Zdeněk Slavia SČE Děčín 1797 1784 ½
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Svoboda Josef SK ŠACHY Chlumec "B" 1681 ½
2012/2013 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Lasík Petr Bystřanští jezdci "A" 1711 1668 0
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Malina Josef SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1881 1907 ½
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1816 1816 ½
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1891 1904 Kovařík Daniel SVAH Všebořice "A" 1000 ½
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci"B" 1455 ½
2012/2013 9 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 Křehla Milan ŠK Teplice"E" 1851 1852 1
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí"C" 1617 1549 1
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 Stránská Kamila ŠK Teplice"D" 1627 1674 0
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 Nepraš Karel Svah Všebořice"B" 1691 1
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 Weiss Petr TJ Start Karko ÚL 1886 1875 0
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice"D" 1859 1863 ½
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 Slavík Jan SK Děčín"D" 1698 1
2011/2012 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1844 ½
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Ledvina Jiří TJ Chlumec "B" 1871 1887 ½
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Novosad Pavel ŠK Teplice "C" 1726 1720 ½
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Stankev Martin TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1905 1
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 1918 1915 ½
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 0
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1988 1996 ½
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "C" 1772 1775 ½
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Zaťko Michal TJ Slavia SČE Děčín 1788 ½
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 Vašíček Milan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1650 1685 1
2011/2012 6 Sj.Litoměřice A 1938 1929 Ledvina Jiří TJ Chlumec A 1871 1887 ½
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1837 0
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 0
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Pastva Zdeněk ŠK Viamont Teplice "C" 1902 1
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1937 0
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1892 ½
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Okrouhlík Zdeněk ŠK Viamont Teplice "D" 1819 ½
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1700 1
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2116 0
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2040 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 Král Karel Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1862 1
2009/2010 11 TJ Sj.Litoměřice"A" 1932 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1774 1
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"A" 1932 Seliger Bedřich ŠK Teplice"B" 1866 ½
2009/2010 5 TJ Sj.Litoměřice"A" 1932 Mikeš Jan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 1
2009/2010 2 TJ Sj.Litoměřice"A" 1932 Hanzlík Tomáš ŠK Most"A" 1438 1
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1898 1
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 Seman Miloslav TJ Sokol Litvínov "B" 1717 1
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 Ledvina Jiří ŠK Teplice "D" 1976 ½
2009/2010 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 1
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 Malý Jiří ŠK Teplice "E" 1812 1
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 Budil Zdeněk TJ Sokol Litvínov "A" 1957 0
2009/2010 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 1
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"B" 1971 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 2201 0
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"B" 1971 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1983 ½
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"B" 1971 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 ½
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"B" 1971 Novák František ŠK Sp.Ústí"B" 1958 ½
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"B" 1971 Paganik Pavel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2282 0
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"B" 1971 Rubeš Jan ŠK Teplice"C" 1937 ½
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"B" 1971 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2061 1
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"B" 1971 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2117 ½
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"B" 1971 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice"A" 2083 0
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1542 1
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 ½
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 Novák Petr TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1729 ½
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice "C" 1742 1
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina 1779 ½
2007/2008 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 Chroust Ladislav Bystřanští jezdci "A" 1
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 1
2006/2007 11 ČSOB"B" 1912 Pecka František TJ SSZŠ Litvínov 2039 ½
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 Tachovský Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1829 ½
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 Kořínek Bohuslav ŠK Most "D" 1945 ½
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 Bayer Radek TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 ½
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 Beránek Josef ŠK Štětí "A" 1802 1
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1818 ½
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 Hozda David KC Kaskáda Bílina 1977 1
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1650 ½
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "C" 1761 0
2005/2006 4 ŠK ČSOBB"" 1966 Volf Jaromír ŠK Rakovník 1996 0
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceB"" 1966 Dvořák Stanislav Bonex TepliceB"" 2046 0
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceB"" 1966 Kalina Jiří CHP Litvínov 2052 1
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceB"" 1966 Drobný Zbyněk Union LounyB"" 1935 0
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceB"" 1966 Hloušek Zdeněk Slávia DěčínA"" 1722 1
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceB"" 1966 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1857 ½
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceB"" 1966 Přibyl Jakub Sp.Ustí n.L.B"" 2065 0
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceB"" 1966 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1880 ½
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceB"" 1966 Polenský Vladislav SK Demas DěčínB"" 1967 ½
2004/2005 10 ŠK ČSOBB" 1998 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA" 2072 0
2004/2005 9 ŠK ČSOBB" 1998 Vlček Marek Caissa Úholičky 1855 ½
2004/2005 9 Sl Litoměřice B" 1998 Richter Miroslav Stropník Osek A" 1792 ½
2004/2005 6 Sl Litoměřice B" 1998 Venzara Petr Trend Roudnice 1544 1
2004/2005 5 Sl Litoměřice B" 1998 Valenta Petr Kaskáda Bílina A" 1651 1
2004/2005 4 Sl Litoměřice B" 1998 Budil Zdeněk Lokomot. Most F" 1917 ½
2004/2005 3 Sl Litoměřice B" 1998 Vejvoda Antonín Litoměřické dámy 1706 0
2004/2005 1 Sl Litoměřice B" 1998 Orsák Karel Bonex Teplice C" 1828 1
2003/2004 11 SK Demas DěčínA" 2035 Jínová Lucie ŠK Čes.LípaA" 2074 ½
2003/2004 9 SK Demas DěčínA" 2035 Špírek Adam TJ Loko MostA" 2070 ½
2003/2004 8 SK Demas DěčínA" 2035 ŠK SmíchovA" 1
2003/2004 7 SK Demas DěčínA" 2035 Turek Karel Sokol KobylisyA" 1935 ½
2003/2004 6 SK Demas DěčínA" 2035 Krajíc Karel Marty Baník Most 1969 ½
2003/2004 5 SK Demas DěčínA" 2035 Janda Eduard TJ Spol.Neratovice 1974 1
2003/2004 4 SK Demas DěčínA" 2035 Pražák Ondřej Desko LiberecA" 1928 ½
2003/2004 3 SK Demas DěčínA" 2035 Klain Václav Sok.Emer.Ml.BolB" 1959 1
2003/2004 2 SK Demas DěčínA" 2035 Flek Vladislav TJ Pankrác B" 2077 ½
2003/2004 1 SK Demas DěčínA" 2035 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1990 0
2003/2004 6 ŠK čSOB B 2035 Šilar Lubomír TJ Synthesia Pard. 2134 0
2003/2004 4 ŠK čSOB B 2035 Fajman Petr ŠK Dům armády 2253 0
2003/2004 3 ŠK čSOB B 2035 Kučera Petr TJ Slávie Turnov 2318 0