Hráč Vlasák Martin

Vlasák Martin

User Pic
Jméno: Vlasák Martin
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1872
Elo mezinárodní: 1866
ID: 30194
FIDE ID: 339318
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1883 1878 Polák Martin SK Šachy Chlumec"A" 1372 1414 ½
2018/2019 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1883 1878 Janda Kryštof ŠK Sj.Litoměřice"B" 1524 1539 0
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1897 1871 Hanzlík Daniel TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1881 1888 0
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1874 1871 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1934 1924 1
2018/2019 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1897 1871 Brýda Martin SK Šachy Chlumec "B" 1620 1676 1
2018/2019 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1863 1871 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1684 1702 1
2010/2011 7 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1893 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2078 1
2010/2011 1 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1893 Krásný Drahomír ŠK Střelnice Kadaň 1833 1
2010/2011 3 Spartak Ústín.L. 1893 Ta Van Duy DDM Most A 1913 0
2009/2010 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1934 0
2009/2010 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 Laban Vladimír TJ Chlumec"A" 1778 ½
2009/2010 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 Křehla Milan ŠK Teplice"C" 1526 ½
2009/2010 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 Slavík Ladislav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1446 1
2009/2010 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 Šulc František TJ Sj.Litoměřice"A" 1756 ½
2009/2010 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 Hanzlík David ŠK Most"A" 1525 1
2009/2010 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 Hlavatý Radek Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1902 1
2009/2010 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2092 0
2009/2010 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Trejbal Jan ŠK Líně 1250 1
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Holý Lukáš ŠK Sokol Klatovy B 1100 1
2009/2010 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1660 ½
2009/2010 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Horák Aleš Sokol Údlice B 1569 1
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Kastl Daniel ŠK Most B 1546 1
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Stránský Pavel ŠK Karlovy Vary 1250 1
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Novák Miroslav TJ Spartak Chodov 1100 1
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Smolík Boris ŠK Teplice 1840 ½
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1629 ½
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Brunová Blanka ŠK DDM Planá 1324 1
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 Kratochvíl Aleš TJ Sokol Domažlice 1479 ½
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí"C" 1734 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň"A" 1881 1
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí"C" 1734 Šulc František Sj.Litoměřice"A" 1736 ½
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí"C" 1734 Vágner Tomáš TJ Lokomotiva Most 2271 0
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí"C" 1734 Pichert Miroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1796 1
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí"C" 1734 Janda Zdeněk SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí"C" 1734 Němec Petr ŠK Sp.Ústí"B" 1953 ½
2008/2009 11 Spartak Ústí n.L. A 1734 Kratochvíl Aleš Sokol Domažlice A 1360 1
2008/2009 10 Spartak Ústí n.L. A 1734 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary 1762 1
2008/2009 9 Spartak Ústí n.L. A 1734 Špaček Jan Union Plzeň 1566 ½
2008/2009 8 Spartak Ústí n.L. A 1734 Stránský Vojtěch ŠK Teplice 1705 ½
2008/2009 4 Spartak Ústí n.L. A 1734 Artazov Michal Spartak Ústí n.L. B 1302 1
2008/2009 3 Spartak Ústí n.L. A 1734 Primus Tomáš Sokol Domažlice B 1250 1
2008/2009 2 Spartak Ústí n.L. A 1734 Krisman Ondřej ŠK Líně 1559 1
2008/2009 1 Spartak Ústí n.L. A 1734 Jánská Jitka Šachklub Klatovy B 1250 1
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1734 Rubeš Jan ŠK Teplice 1937 0
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1734 Klakurka Stanislav TJ SSZŠ Litvínov 2000 0
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1734 Rudolf Petr Slovan Jirkov"A" 1911 ½
2007/2008 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Lorenc David Sokol Klatovy B 1602 1
2007/2008 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Kříž Daniel Union Plzeň 1890 0
2007/2008 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Hájek Jiří Sokol Domažlice A 1629 ½
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Buchar Jiří Šachklub Povrly 1645 ½
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Kovář Jan Sokol Údlice 1784 0
2007/2008 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Černý Josef Šachový klub Most B 1672 0
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Kratochvíl Aleš Sokol Domažlice B 1250 ½
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Škoda Adam Sokol Teplá 1731 ½
2007/2008 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 1591 Hataš Ondřej DDM Praha 6 1498 1
2007/2008 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 Durdisová Michaela KŠ Štětí 1
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 Musil Antonín TJ Svádov Olšinky "B" 1631 1
2007/2008 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 Neumann Milan TJ ČSAD Libouchec 1653 1
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 Slavík Jan SK Děčín "C" 1706 1
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 Dudek Karel TJ Šachy Povrly 1646 ½
2007/2008 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 Stoly Jindřich ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 1
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 Pechek Jan TJ Chlumec "A" 1962 0
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 Fořt Aleš TJ Slavia SČE Děčín "A" 1682 1
2006/2007 11 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Hladký Petr Baník CHZ Sokolov 1250 1
2006/2007 10 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Hranička Petr ŠO DDM Karlovy Vary 1250 1
2006/2007 9 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Váchal Pavel TJ Sokol Domažlice 1590 1
2006/2007 8 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Kotrba Matěj TJ Bonex Teplice A 1443 0
2006/2007 7 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Hlaváček Jiří Auto Škoda Mladá Boleslav 1250 1
2006/2007 6 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1359 1
2006/2007 5 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Ta Van Duy Šachový klub Most C 1250 ½
2006/2007 4 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Krist Jan Šachový klub Most B 1447 1
2006/2007 3 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Kocandová Jana Šachklub Sokol Klatovy B 1383 1
2006/2007 2 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Lhotka Jiří TJ Sokol Kobylisy 1420 ½
2006/2007 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Lepeška Josef Bystřanští jezdci C 0
2006/2007 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice C 1639 1
2006/2007 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Pospíšil Adam Šachový klub Most E 1335 ½
2006/2007 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice C 1651 0
2006/2007 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Chroust Ladislav Bystřanští jezdci B 1
2006/2007 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Chládek Pavel 5.VT ŠK Stropník Osek při DDaM B 1