Hráč Strašlipka Jiří

Strašlipka Jiří

User Pic
Jméno: Strašlipka Jiří
Oddíl: Šachový klub Teplice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1598
Elo mezinárodní: 1545
ID: 14332
FIDE ID: 343226
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Bystřanští jezdci 1586 1643 Král Jaromír Sportis Svádov/Olšinky"C" 1490 1563 0
2018/2019 10 Bystřanští jezdci 1590 1643 Purkyt Jaroslav SK Děčín"D" 1616 1611 0
2018/2019 9 Bystřanští jezdci 1590 1643 Vyhnálek Jaroslav DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1411 1428 1
2018/2019 7 Bystřanští jezdci 1605 1643 Semová Lada ŠK Teplice"C" 1433 1508 0
2018/2019 4 Bystřanští jezdci 1620 1656 Mihalčík Jan KŠ Štětí 1436 1660 0
2018/2019 2 Bystřanští jezdci 1620 1656 Švarha Michal SK Šachy Chlumec"D" 1634 1567 ½
2017/2018 9 Bystřanští jezdci 1660 1700 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1699 1693 0
2017/2018 8 Bystřanští jezdci 1660 1700 Begy Jan ŠK Magic Žatec "B" 1758 1692 0
2017/2018 7 Bystřanští jezdci 1674 1700 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "B" 1732 1753 0
2017/2018 6 Bystřanští jezdci 1674 1700 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1851 1853 0
2017/2018 4 Bystřanští jezdci 1644 1700 Šebl Jan CHESS Most "C" 1677 1688 ½
2017/2018 3 Bystřanští jezdci 1644 1700 Froněk Vítězslav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 2030 2036 ½
2017/2018 2 Bystřanští jezdci 1644 1700 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1819 1805 1
2015/2016 10 Bystransti jezdci "A" 1707 1699 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1841 1831 0
2015/2016 8 Bystransti jezdci "A" 1707 1699 Král David SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 ½
2015/2016 6 Bystransti jezdci "A" 1707 1699 Kalužný Matyáš Sokol Udlice "C" 2126 2114 0
2015/2016 4 Bystransti jezdci "A" 1707 1699 Šala Dalibor CHESS Most "D" 1815 1913 0
2015/2016 2 Bystransti jezdci "A" 1707 1699 Hanzlík David TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1756 1760 0
2014/2015 11 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1872 1877 0
2014/2015 10 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Pechek Jan SK Šachy Chlumec "B" 1889 ½
2014/2015 9 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Řeháček Josef ŠK Mosad Česká Kamenice 1761 1761 1
2014/2015 8 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1825 1825 ½
2014/2015 7 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Balvín Rudolf Sportis Svádov - Olšinky "B" 1663 1661 0
2014/2015 6 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1841 1808 1
2014/2015 5 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Brejník Gustav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 ½
2014/2015 4 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Sláma Lukáš SVAH Všebořice 1842 1842 0
2014/2015 3 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1688 1714 1
2014/2015 2 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Nedoma Petr ASK Lovosice "A" 1756 1752 ½
2014/2015 1 Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 Tureček Václav Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 0
2013/2014 11 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Beránek Josef ASK Lovosice 1760 1764 ½
2013/2014 10 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1748 1741 ½
2013/2014 9 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Vodička Milan ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 1
2013/2014 8 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Kovařík Daniel TJ SVAH Všebořice 1702 0
2013/2014 7 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Stankev Martin SKD Průmstav - stavby SO "A" 1821 1891 ½
2013/2014 5 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Jersák Jiří ŠK Slávie Děčín 1778 1751 ½
2013/2014 4 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1779 1784 ½
2013/2014 3 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Stoly Jindřich ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 1
2013/2014 2 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Laban Vladimír SK ŠACHY Chlumec "A" 1845 1855 ½
2013/2014 1 Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 Carboch Ladislav SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1751 1722 ½
2012/2013 11 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2060 2030 0
2012/2013 10 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Skiba Michal SK ŠACHY Chlumec "B" 1792 ½
2012/2013 9 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Rouč Michal SVAH Všebořice "A" 1758 1851 0
2012/2013 8 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1879 1894 ½
2012/2013 7 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1827 0
2012/2013 6 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1830 0
2012/2013 5 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 ½
2012/2013 3 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Stankev Martin Svádov-Olšinky "C" 1909 0
2012/2013 1 Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 Zaťko Michal Slavia SČE Děčín 1908 1908 ½
2011/2012 11 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Stankev Martin TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1905 0
2011/2012 10 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Papay Marek SK Děčín "B" 1922 1949 0
2011/2012 9 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 0
2011/2012 8 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1835 0
2011/2012 7 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "C" 1804 ½
2011/2012 6 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Kostišče Ján TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1736 1
2011/2012 5 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Holub Josef TJ Slavia SČE Děčín 1786 ½
2011/2012 4 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Maščák Milan ŠK Teplice "C" 1776 1746 1
2011/2012 2 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "B" 1976 2004 ½
2011/2012 1 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 0
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1892 ½
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 0
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1700 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Dusbaba Karel TJ Chlumec "A" 2105 0
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2116 0
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2021 0
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Malinkovič Viktor Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1717 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1711 1
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1912 0
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice "C" 1776 Janoušek Petr ŠK Viamont Teplice "D" 1702 1
2009/2010 7 ŠK Teplice F 1898 Tachovský Pavel Bystřanští Jezdci B 1865 ½
2009/2010 6 ŠK Teplice F 1898 Novák Petr ŠK Union Louny C 1444 1
2009/2010 5 ŠK Teplice F 1898 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek B 1525 1
2009/2010 2 ŠK Teplice F 1898 Čajka Antonín DDM Most E 1530 ½
2009/2010 1 ŠK Teplice F 1898 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina B 1688 1
2009/2010 9 ŠK Teplice "D" 1898 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice "C" 1394 ½
2009/2010 8 ŠK Teplice "D" 1898 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1719 0
2009/2010 7 ŠK Teplice "D" 1898 Klas Vladimír KC Kaskáda Bílina "A" 1
2009/2010 5 ŠK Teplice "D" 1898 Pospíšil Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1622 1
2009/2010 4 ŠK Teplice "D" 1898 Karnoub Yaser Bystřanští jezdci "A" 0
2009/2010 3 ŠK Teplice "D" 1898 Němeček Jan ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 1
2009/2010 2 ŠK Teplice "D" 1898 Janoušek Petr ŠK Teplice "E" 1693 1
2009/2010 1 ŠK Teplice "D" 1898 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov "A" 1848 0
2009/2010 3 ŠK Teplice F 1898 Protiva Miloslav ŠK Union Louny C 1479 1
2009/2010 2 ŠK Teplice F 1898 Tachovský Pavel Bystřanští Jezdci B 1865 ½
2009/2010 1 ŠK Teplice F 1898 Jelínková Jana DDM Most D 1635 1
2008/2009 9 ŠK Teplice "D" 1648 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1327 1
2008/2009 6 ŠK Teplice "D" 1648 Stiller Petr KC Kaskáda Bílina "A" 0
2008/2009 4 ŠK Teplice "D" 1648 Patrák Lukáš Lovochemie Lovosice 1689 1
2008/2009 3 ŠK Teplice "D" 1648 Lachman Jaroslav Bystřanští Jezdci "A" 1511 1
2008/2009 2 ŠK Teplice "D" 1648 Jedlička Jiří ŠK Union Louny "C" 1519 0
2008/2009 1 ŠK Teplice "D" 1648 Křehla Milan ŠK Teplice "E" 1438 0
2007/2008 9 TJ Glaverbel Czech Teplice 1651 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1912 0
2007/2008 5 TJ Glaverbel Czech Teplice 1651 Bakajsa Libor ŠK Most A 1924 0
2007/2008 4 TJ Glaverbel Czech Teplice 1651 Košťál Jindřich ŠK Louny A 1993 0
2007/2008 9 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 Skiba Michal TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1711 0
2007/2008 8 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 ½
2007/2008 7 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 Janoušek Petr TJ Bonex Teplice "C" 1702 ½
2007/2008 6 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 Strejc Karel KC Kaskáda Bílina 1483 1
2007/2008 5 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 Tunega František Bystřanští jezdci "A" 1736 1
2007/2008 4 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1727 0
2007/2008 2 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1609 0
2007/2008 1 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1651 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1729 ½
2006/2007 9 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 Hoke Petr ŠK Štětí "A" 1785 0
2006/2007 8 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1818 1
2006/2007 7 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1842 0
2006/2007 5 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "C" 1761 1
2006/2007 4 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 Jeřábek Jan ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 0
2006/2007 3 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 Bakajsa Libor ŠK Most "D" 1697 0
2006/2007 2 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 1
2006/2007 1 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 0
2005/2006 9 Glaverbel TP A"" 1750 Seman Miloslav Loko Most E"" 1720 1
2005/2006 6 Glaverbel TP A"" 1750 Vejvoda Antonín KŠ Štětí A"" 1734 0
2005/2006 5 Glaverbel TP A"" 1750 Beránek Josef Lovoch. Lovosice 1785 0
2005/2006 4 Glaverbel TP A"" 1750 Cibrik Martin Loko Most F"" 3 1
2005/2006 3 Glaverbel TP A"" 1750 Dohnal Martin Bystř. jezdci A"" 1
2005/2006 2 Glaverbel TP A"" 1750 Jesenský Jaromír Slavoj LT C"" 1383 ½
2005/2006 1 Glaverbel TP A"" 1750 Rubeš Jan Bonex TP C"" 1416 1
2004/2005 11 Glaverbel Teplice 1704 Hrabal Ivan Sp.Ústí n.L. "B" 1947 0
2004/2005 10 Glaverbel Teplice 1704 Košťál Jindřich Union Louny "A" 1931 0
2004/2005 9 Glaverbel Teplice 1704 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1970 ½
2004/2005 8 Glaverbel Teplice 1704 Budil Zdeněk Loko Most "B" 1917 0
2004/2005 7 Glaverbel Teplice 1704 Popper Tomáš Sj.Litoměřice "A" 2045 0
2004/2005 6 Glaverbel Teplice 1704 Freimann Milan Bystřanští jezd "A" 1795 1
2004/2005 5 Glaverbel Teplice 1704 Beránek Jan Slavia SČE Děčín "A" 1862 ½
2004/2005 4 Glaverbel Teplice 1704 Zítek Miroslav Sokol Údlice "A" 1903 ½
2004/2005 3 Glaverbel Teplice 1704 Purkyt Jaroslav SK Demas Děčín "B" 1812 ½
2004/2005 2 Glaverbel Teplice 1704 Král David Bonex Teplice "B" 1859 0
2004/2005 1 Glaverbel Teplice 1704 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1906 0
2004/2005 9 Glavbel TepliceB" 1704 Brázda Antonín Union Louny C" 1731 ½
2004/2005 7 Glavbel TepliceB" 1704 Rynda Vlastimil Sj Litoměřice C" 1611 1
2004/2005 5 Glavbel TepliceB" 1704 Jarina Ladislav Union Louny D" 1703 0
2004/2005 2 Glavbel TepliceB" 1704 Mayer Petr Loko Most H" 1
2003/2004 7 Glav. Teplice B" 1654 Součková Marie Loko Most F" 1485 1
2003/2004 5 Glav. Teplice B" 1654 Urbanský Jaroslav Bystř. jezdci B" 1640 1
2003/2004 3 Glav. Teplice B" 1654 Chovanec Aleš Bystř. jezdci D" 1472 1
2003/2004 11 Glaverbel Teplice 1654 Ladra Antonín Loko Ústí n.L. 1796 1
2003/2004 10 Glaverbel Teplice 1654 Vocásek Václav Sj.Litoměřice 1888 0
2003/2004 9 Glaverbel Teplice 1654 Král David Bonex Teplice 1858 ½
2003/2004 7 Glaverbel Teplice 1654 Tureček Václav Sp.Ústí n.L. 1855 0
2003/2004 6 Glaverbel Teplice 1654 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov 1823 0
2003/2004 5 Glaverbel Teplice 1654 Polenský Vladislav SK Demas Děčín 1945 1
2003/2004 4 Glaverbel Teplice 1654 Horák Jiří SSZŠ Litvínov 2069 0
2003/2004 3 Glaverbel Teplice 1654 Urban Miroslav ŠK Union Louny 1862 1
2003/2004 1 Glaverbel Teplice 1654 Richter Pavel Sokol Údlice 1751 0