Hráč Farář Václav

Farář Václav

User Pic
Jméno: Farář Václav
Oddíl: ŠK Střelice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1738
Elo mezinárodní: 0
ID: 2626
FIDE ID: 0
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Střelice B 0 1793 Diviš Libor Šachy Zastávka A 1834 1855 ½
2018/2019 10 ŠK Střelice B 0 1793 Vojtěch Ladislav ŠK Tišnov A 2015 2044 0
2018/2019 9 ŠK Střelice B 0 1793 Boček Tadeáš ŠK Kuřim K 1791 1873 0
2018/2019 8 ŠK Střelice B 0 1793 Číhal Jan ŠK Kuřim F 1753 1744 0
2018/2019 7 ŠK Střelice B 0 1793 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno F 1989 1987 0
2018/2019 6 ŠK Střelice B 0 1793 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno E 1508 1577 1
2018/2019 4 ŠK Střelice B 0 1793 Pečenka Petr Šachy Zastávka B 0 1427 0
2018/2019 3 ŠK Střelice B 0 1793 Bartoň Jan ŠK Tišnov B 0 1668 1
2018/2019 2 ŠK Střelice B 0 1793 Krystl Jaromír Slovan Ivančice B 1548 1738 0
2018/2019 9 ŠK Střelice 0 1793 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1745 1784 ½
2018/2019 8 ŠK Střelice 0 1793 Kacálek Tomáš ŠK 64 Brno 1683 1779 0
2018/2019 7 ŠK Střelice 0 1793 Turza Pavel Moravská Slavia Brno C 1775 1775 ½
2018/2019 6 ŠK Střelice 0 1793 Šimík Petr Optika Medek TJ Hodonice 0 1639 ½
2018/2019 5 ŠK Střelice 0 1793 Šetina Václav ŠK Kuřim D 1346 1366 0
2018/2019 4 ŠK Střelice 0 1793 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1562 1624 1
2018/2019 3 ŠK Střelice 0 1793 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno C 1555 1659 ½
2018/2019 1 ŠK Střelice 0 1793 Vlk Miroslav ŠK GPOA Znojmo 2042 2014 ½
2017/2018 7 ŠK Střelice "B" 0 1802 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "K" 1800 1822 0
2017/2018 6 ŠK Střelice "B" 0 1802 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E 1501 1593 1
2017/2018 5 ŠK Střelice "B" 0 1802 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1837 1864 0
2017/2018 4 ŠK Střelice "B" 0 1802 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1646 ½
2017/2018 3 ŠK Střelice "B" 0 1802 Hudec Ondřej Šachy Zastávka "A" 1939 1902 1
2017/2018 2 ŠK Střelice "B" 0 1802 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1718 ½
2017/2018 8 ŠK Střelice 0 1802 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1
2017/2018 6 ŠK Střelice 0 1802 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "B" 1501 1593 ½
2017/2018 5 ŠK Střelice 0 1802 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 0 1594 1
2017/2018 4 ŠK Střelice 0 1802 Turza Pavel Moravská Slavia Brno "C" 1775 1804 1
2017/2018 3 ŠK Střelice 0 1802 Plšek Daniel ŠK 64 Brno 0 2038 0
2017/2018 2 ŠK Střelice 0 1802 Daniel Antonín ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1339 ½
2017/2018 1 ŠK Střelice 0 1802 Endl Ladislav TJ Znojmo "B" 0 1718 ½
2016/2017 9 ŠK Střelice A 1770 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1660 ½
2016/2017 8 ŠK Střelice A 1770 Doležal Petr TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1679 ½
2016/2017 7 ŠK Střelice A 1770 Bartl Pavel ŠK Sebranci RH 1409 1
2016/2017 6 ŠK Střelice A 1770 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1887 1869 1
2016/2017 5 ŠK Střelice A 1770 Nentvichová Blanka Jezdci Jundrov C 1000 1
2016/2017 4 ŠK Střelice A 1770 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva Brno E 1719 1
2016/2017 3 ŠK Střelice A 1770 Absolín Ladislav VSK Univerzita Brno B 1668 0
2016/2017 2 ŠK Střelice A 1770 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK D 1886 1884 ½
2015/2016 9 ŠK Střelice A 1770 Vitula Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1904 0
2015/2016 8 ŠK Střelice A 1770 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1718 1
2015/2016 7 ŠK Střelice A 1770 Dufek Martin Univerzita Brno B 1873 1903 1
2015/2016 6 ŠK Střelice A 1770 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva Brno E 1813 1809 ½
2015/2016 5 ŠK Střelice A 1770 Vávra Michal Moravská Slavia Brno B 1963 1962 0
2015/2016 4 ŠK Střelice A 1770 Krupica Aleš ŠK Kuřim C 1769 1703 1
2015/2016 3 ŠK Střelice A 1770 Zavadil Matyáš Duras Brno D 1631 1690 1
2015/2016 2 ŠK Střelice A 1770 Kolek Josef TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1796 1817 0
2015/2016 1 ŠK Střelice A 1770 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1742 ½
2015/2016 9 ŠK Střelice "B" 1770 Vrbík Petr Šachy Zastávka "B" 1250 1
2015/2016 8 ŠK Střelice "B" 1770 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1801 1816 ½
2015/2016 7 ŠK Střelice "B" 1770 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "F" 1422 1520 1
2015/2016 6 ŠK Střelice "B" 1770 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "G" 1579 1605 1
2015/2016 5 ŠK Střelice "B" 1770 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 1748 ½
2015/2016 3 ŠK Střelice "B" 1770 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 1
2015/2016 2 ŠK Střelice "B" 1770 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 ½
2014/2015 9 ŠK Střelice A 1781 Matula Roman ŠK Sebranci RH 1779 0
2014/2015 8 ŠK Střelice A 1781 Šic Miloš Šachy Zastávka 1618 1
2014/2015 6 ŠK Střelice A 1781 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno G 1726 1775 ½
2014/2015 5 ŠK Střelice A 1781 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno E 1457 0
2014/2015 4 ŠK Střelice A 1781 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1760 1
2014/2015 3 ŠK Střelice A 1781 Skřenek Jiří TJ Znojmo A 2052 2027 ½
2014/2015 2 ŠK Střelice A 1781 Diviš Libor ŠK Tetčice B 1895 1912 0
2013/2014 9 ŠK Střelice "A" 1785 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2023 0
2013/2014 8 ŠK Střelice "A" 1785 Štencel Václav ŠK Lokomotiva Brno "E" 1869 ½
2013/2014 7 ŠK Střelice "A" 1785 Endl Ladislav TJ Znojmo "B" 1768 ½
2013/2014 6 ŠK Střelice "A" 1785 Voborný David ŠK Sebranci RH 1918 1842 0
2013/2014 5 ŠK Střelice "A" 1785 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno "D" 1878 1873 1
2013/2014 4 ŠK Střelice "A" 1785 Kolařík Jan ŠK Kuřim "C" 1756 ½
2013/2014 3 ŠK Střelice "A" 1785 Prokeš Karel ŠK Tetčice "B" 1712 ½
2013/2014 2 ŠK Střelice "A" 1785 Koblížek Antonín ŠK Duras Královo Pole "D" 1999 1940 0
2012/2013 11 Sokol Střelice A 1834 Juriga Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 0
2012/2013 10 Sokol Střelice A 1834 Karber Jan TJ Čechie Zastávka 1656 0
2012/2013 9 Sokol Střelice A 1834 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1896 1896 ½
2012/2013 8 Sokol Střelice A 1834 Slepov Kyryl VSK Univerzita Brno 1544 ½
2012/2013 7 Sokol Střelice A 1834 Michalčák Lubomír SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 0
2012/2013 6 Sokol Střelice A 1834 Dufek Martin Šachový klub Lokomotiva Brno F 1891 1882 0
2012/2013 5 Sokol Střelice A 1834 Šustr Radomil ŠK Tetčice B 1894 0
2012/2013 4 Sokol Střelice A 1834 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1854 ½
2012/2013 3 Sokol Střelice A 1834 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole D 1829 1831 0
2012/2013 1 Sokol Střelice A 1834 Krupica Aleš ŠK Kuřim C 1769 1743 ½
2011/2012 11 Sokol Střelice A 1838 Továrek Antonín Lokomotiva Brno F 1769 ½
2011/2012 10 Sokol Střelice A 1838 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1761 ½
2011/2012 9 Sokol Střelice A 1838 Snášel Michal SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 1
2011/2012 8 Sokol Střelice A 1838 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1347 ½
2011/2012 7 Sokol Střelice A 1838 Diviš Libor SK Tetčice 1908 1942 0
2011/2012 6 Sokol Střelice A 1838 Dufek Martin Lokomotiva Brno E 1993 1927 ½
2011/2012 4 Sokol Střelice A 1838 Karber Jan TJ ČECHIE Zastávka 1688 1
2011/2012 3 Sokol Střelice A 1838 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice 1663 ½
2011/2012 2 Sokol Střelice A 1838 Zeman Radek SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1713 1703 1
2011/2012 1 Sokol Střelice A 1838 Peška Jan Sokol Střelice B 1683 ½
2010/2011 11 Sokol Strelice A 1805 Vachek Jiří Lokomotiva Brno E 1866 1
2010/2011 10 Sokol Strelice A 1805 Ondračka Václav Lokomotiva Brno F 1772 ½
2010/2011 9 Sokol Strelice A 1805 Keda Michal TJ CECHIE Zastavka 1496 1
2010/2011 8 Sokol Strelice A 1805 Jelen Jiří TJ Znojmo B 1900 1
2010/2011 7 Sokol Strelice A 1805 Vašek Michael SK KME-DDM Kurim C 1769 ½
2010/2011 6 Sokol Strelice A 1805 Vávra Michal BK Moravska Slavia Brno 1994 1
2010/2011 5 Sokol Strelice A 1805 Havel Vojtěch SPgS Znojmo B 1647 1
2010/2011 4 Sokol Strelice A 1805 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice 1644 ½
2010/2011 3 Sokol Strelice A 1805 Věžník Michael SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1872 1
2010/2011 2 Sokol Strelice A 1805 Prokeš Karel SK Tetcice 1725 ½
2010/2011 1 Sokol Strelice A 1805 Peška Jan Sokol Strelice B 1682 ½
2009/2010 6 Sokol Strelice B 1773 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice B 1642 1
2009/2010 5 Sokol Strelice B 1773 Slezák Jan SK KME-DDM Kurim D 1694 ½
2009/2010 3 Sokol Strelice B 1773 Prokeš Karel SK Tetcice B 1738 1
2009/2010 2 Sokol Strelice B 1773 Hlavsa Vladimír SK Sokol Tisnov B 1697 ½
2009/2010 1 Sokol Strelice B 1773 Kirš Dušan Sokol Vranovice 1609 ½
2009/2010 11 SOKOL STRELICE 1773 Vojáček Zdeněk SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1927 ½
2009/2010 10 SOKOL STRELICE 1773 Kirš Dušan BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1609 1
2009/2010 9 SOKOL STRELICE 1773 Hrček Jan SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1632 1
2009/2010 8 SOKOL STRELICE 1773 Hrdina Jiří BYSTRC OILERS 1950 0
2009/2010 7 SOKOL STRELICE 1773 Horák Bronislav SK KME-DDM KURIM "C" 1908 ½
2009/2010 6 SOKOL STRELICE 1773 Šťastný Pavel SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1801 ½
2009/2010 5 SOKOL STRELICE 1773 Svíženský Luboš VINOHRADY BRNO 1950 ½
2009/2010 4 SOKOL STRELICE 1773 Tvrdý Radovan SK 64 BRNO "B" 1851 0
2009/2010 3 SOKOL STRELICE 1773 Krystl Jaromír TJ SLOVAN IVANCICE 1793 1
2009/2010 2 SOKOL STRELICE 1773 Horký Jaroslav TJ ZNOJMO "B" 1908 0
2009/2010 1 SOKOL STRELICE 1773 Holienka Ladislav TJ HODONICE 1611 1
2008/2009 11 Sokol Střelice A 1772 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1774 1
2008/2009 10 Sokol Střelice A 1772 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1762 ½
2008/2009 9 Sokol Střelice A 1772 Nedvěd František Sokol Štítary A 1301 1
2008/2009 8 Sokol Střelice A 1772 Turza Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1803 0
2008/2009 7 Sokol Střelice A 1772 Chmelíček Bronislav BK Moravská Slavia Brno A 1935 ½
2008/2009 6 Sokol Střelice A 1772 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice A 1668 1
2008/2009 5 Sokol Střelice A 1772 Pelikán Karel ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 0
2008/2009 4 Sokol Střelice A 1772 Šťastný Pavel ŠK Lokomotiva Brno G 1816 0
2008/2009 3 Sokol Střelice A 1772 Švásta Jaroslav ŠK Hrušovany n.J.A 1600 1
2008/2009 2 Sokol Střelice A 1772 Páral Adam Vinohrady Brno A 1970 ½
2008/2009 1 Sokol Střelice A 1772 Slavík Vladimír Bydo Zakřany B 1762 ½
2008/2009 9 Sokol Strelice "B" 1772 Buček Miloslav SK Kurim KME-DDM "D" 1533 1
2008/2009 7 Sokol Strelice "B" 1772 Veselý Bohumil Sokol COS Vranovice "A" 1899 ½
2008/2009 6 Sokol Strelice "B" 1772 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno "L" 1611 1
2008/2009 5 Sokol Strelice "B" 1772 Heger Miroslav SK Tetcice "B" 1690 ½
2008/2009 4 Sokol Strelice "B" 1772 Maláska Karel SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1705 0
2008/2009 3 Sokol Strelice "B" 1772 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice "B" 1671 1
2008/2009 1 Sokol Strelice "B" 1772 Vitula Jan SK Kurim KME-DDM "C" 1829 0
2007/2008 11 Sokol Střelice 1780 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Poštorná C 1276 ½
2007/2008 10 Sokol Střelice 1780 Šišák Libor TJ Sokol Bzenec 1701 ½
2007/2008 9 Sokol Střelice 1780 Hejda Jaroslav Š.K.1923 Sokol Kyjov 1746 ½
2007/2008 8 Sokol Střelice 1780 Bílek Petr ŠK Veselí nad Mor. B 1838 0
2007/2008 7 Sokol Střelice 1780 Konečný Pavel ŠK Dubňany 1810 0
2007/2008 6 Sokol Střelice 1780 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná B 1852 0
2007/2008 5 Sokol Střelice 1780 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1890 ½
2007/2008 4 Sokol Střelice 1780 Koliba Petr SK Horáček Sudoměřice ½
2007/2008 3 Sokol Střelice 1780 Ledvina Libor TJ Baník Šardice 1744 1
2007/2008 2 Sokol Střelice 1780 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1847 0
2007/2008 1 Sokol Střelice 1780 Michna Jan ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 0
2007/2008 7 Sokol Strelice B 1780 Laštovička František SK Kurim KME-DDM C 1800 1
2007/2008 6 Sokol Strelice B 1780 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1849 ½
2007/2008 5 Sokol Strelice B 1780 Bytešník Zdeněk SK Sokol Tisnov B 1822 0
2007/2008 4 Sokol Strelice B 1780 Dvořák Martin TJ Slovan Ivancice 1250 1
2007/2008 3 Sokol Strelice B 1780 Kočí Jiří SK Tetcice B 1687 ½
2007/2008 1 Sokol Strelice B 1780 Novotný Jan SK Lokomotiva Brno K 1898 1
2006/2007 7 Sokol Střelice "B" 1840 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice 1813 ½
2006/2007 6 Sokol Střelice "B" 1840 Sysel Jiří ŠK Bydo Zakřany "B" 1933 0
2006/2007 5 Sokol Střelice "B" 1840 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1870 0
2006/2007 4 Sokol Střelice "B" 1840 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1285 0
2006/2007 3 Sokol Střelice "B" 1840 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 ½
2006/2007 1 Sokol Střelice "B" 1840 Kolařík Jan ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1725 ½
2005/2006 11 SOKOL STŘELICE 1812 Hampel David ŠK TETČICE 1817 ½
2005/2006 10 SOKOL STŘELICE 1812 Lamser Tomáš DURAS BRNO F 1551 ½
2005/2006 9 SOKOL STŘELICE 1812 Kosina Vladimír LOKOMOTIVA BRNO F 1876 1
2005/2006 8 SOKOL STŘELICE 1812 Svoboda Jiří SPgŠ+G ZNOJMO B 1887 1
2005/2006 7 SOKOL STŘELICE 1812 Merlíček Jiří ŠK 64 BRNO B 1757 ½
2005/2006 6 SOKOL STŘELICE 1812 Holemář Kamil MORAVSKÁ SLAVIA B 1798 0
2005/2006 5 SOKOL STŘELICE 1812 Fiala Vojtěch LOKOMOTIVA BRNO G 1250 1
2005/2006 4 SOKOL STŘELICE 1812 Setínek Stanislav PRŮKOPNÍK PETRIA 1940 0
2005/2006 3 SOKOL STŘELICE 1812 Straka Stanislav SOKOL VRANOVICE 1707 1
2005/2006 2 SOKOL STŘELICE 1812 Tvrdý Radovan UNIVERZITA BRNO 1809 0
2005/2006 1 SOKOL STŘELICE 1812 Bylok František ŠK HRUŠOVANY N.J. 1600 ½
2005/2006 9 Sokol Střelice "B" 1812 Slavík Vladimír ŠK Bydo Zakřany "B" 1778 0
2005/2006 8 Sokol Střelice "B" 1812 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1839 ½
2005/2006 7 Sokol Střelice "B" 1812 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1676 1
2005/2006 6 Sokol Střelice "B" 1812 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1888 ½
2005/2006 5 Sokol Střelice "B" 1812 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov "B" 1726 1
2005/2006 4 Sokol Střelice "B" 1812 Kubát Pavel Orel Ořechov "B" 1914 1
2005/2006 3 Sokol Střelice "B" 1812 Kočí Jiří ŠK Tetčice "B" 1676 1
2005/2006 1 Sokol Střelice "B" 1812 Veselý Bohumil Sokol Vranovice "B" 1897 0
2004/2005 9 Sokol Střelice B"" 1809 Kahoun Oldřich ŠK Židlochovice 1664 1
2004/2005 8 Sokol Střelice B"" 1809 Hurta Miroslav Lokomotiva BrnoG"" 1909 ½
2004/2005 7 Sokol Střelice B"" 1809 Sysel Jiří ŠK Bydo ZakřanyB"" 1829 0
2004/2005 6 Sokol Střelice B"" 1809 Kolařík Jan ŠKKME-DDM KuřimB"" 1745 ½
2004/2005 5 Sokol Střelice B"" 1809 Staněk Tomáš TJ Slovan Ivančice 1804 1
2004/2005 4 Sokol Střelice B"" 1809 Šilha Josef ŠK Sokol TišnovB"" 1623 ½
2004/2005 3 Sokol Střelice B"" 1809 Mudra Petr ŠK Tetčice B"" 1543 0
2004/2005 2 Sokol Střelice B"" 1809 Adler Lubomír ŠKKME-DDM KuřimC"" 1414 1
2004/2005 1 Sokol Střelice B"" 1809 Smrž Marek Orel Ořechov B"" 1535 1
2003/2004 9 Sokol Střelice 1834 Novotný Dalibor ŠK KME DDM Kuřim C 1300 ½
2003/2004 8 Sokol Střelice 1834 Novotný Jan Lokomotiva Brno G 1867 ½
2003/2004 7 Sokol Střelice 1834 Ondrůj Michal ŠK Židlochovice 1694 1
2003/2004 6 Sokol Střelice 1834 Lacko Dušan ŠK Tetčice B" 1466 1
2003/2004 5 Sokol Střelice 1834 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1449 1
2003/2004 4 Sokol Střelice 1834 Horák Bronislav ŠK KME DDM Kuřim B 1720 1
2003/2004 3 Sokol Střelice 1834 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov B 1760 0
2003/2004 2 Sokol Střelice 1834 Wehrenberg Petr ŠK Bydo Zakřany B 1570 1
2003/2004 1 Sokol Střelice 1834 Smrž Marek Orel Ořechov B 1510 1