Hráč Žitný Michal

Žitný Michal

User Pic
Jméno: Žitný Michal
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1798
Elo mezinárodní: 1772
ID: 34804
FIDE ID: 366072
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1750 1773 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 0 1742 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1751 1773 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1837 1773 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1750 1773 Baláž František TJ Sloup 1836 1903 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1750 1773 Zemánek Jan Slavia Boskovice 1849 1888 0
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1750 1773 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1967 0
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1750 1773 Píše Jan Spartak Adamov "B" 2032 1996 0
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1792 1805 Krupica Pavel ŠK Kuřim "C" 1878 1869 1
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1750 1773 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "B" 1358 1358 ½
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1750 1773 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1967 1835 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1750 1773 Matůš Filip TJ Sokol Ústí 1725 1655 ½
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1750 1773 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín 1521 1493 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1751 1773 Gregůrková Nikola Agentura 64 Grygov 1561 1625 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1751 1773 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1536 1472 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1750 1773 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1914 1885 0
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1750 1773 Černý Michal ŠK Zlín 1549 1590 0
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1792 1805 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1328 1608 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1792 1805 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1504 1594 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1792 1805 Štefaník Marek TJ Ostrava 1771 1783 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno 2037 1959 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1646 1626 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Brůna Matouš Desko Liberec 1059 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Lang David Sokol Buštěhrad 1422 1422 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1657 1583 1
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Skýpala Ondřej Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 1
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 ½
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Gemsa Pavel OŠŠ TJ Ostrava 1915 1896 0
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Filip Tomáš Interchess FM 1769 1722 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 0
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Mavrev David Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Dumek David ŠK Kuřim "B" 1414 1465 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Němec David ŠK Kuřim "A" 1709 1612 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "C" 1730 1663 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1706 1731 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 Londin Šimon A64 Grygov 1607 1624 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny B 1482 1511 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1830 1825 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 Brychta Jan Univerzita Brno B 1627 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 Slezák Jan ŠK Kuřim C 1693 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno B 1909 1918 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 Zavadil Matyáš Duras Brno D 1631 1690 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 Kábela Milan TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1852 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1660 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva Brno G 1719 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 Forman Robert ŠK Sebranci RH 1662 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno 1657 1604 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny B 1482 1511 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad 1626 1628 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Vít Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1674 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha 1695 1783 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Viták Jiří Desko Liberec 1655 1777 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1833 1797 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1736 1811 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1547 1654 Dajč Ján ŠK Sebranci RH 1567 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1547 1654 Toulec Richard Sokol Rudice 1663 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1547 1654 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1745 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1833 1797 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny 1995 1985 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 1656 1734 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1859 1945 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1736 1811 ½
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Zemánková Gabriela Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1250 1
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Toman Jan Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1100 1
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Ochotný Václav ŠK Veselí nad Moravou 1250 1
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Marko Daniel Sportovní klub Vyškov A 1612 ½
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Tajovský Matěj ŠK KME - DDM Kuřim B 1530 1530 1
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Kocí Tereza Šachový klub Lokomotiva Brno D 1439 1569 1
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Richterová Julie Šachy Zastávka 1444 1561 1
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1454 1
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Tajovský Matěj ŠK KME - DDM Kuřim B 1530 1530 1
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Glozar Petr ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1431 1
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Němec David ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 1
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Kocí Tereza Šachový klub Lokomotiva Brno D 1439 1569 1
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Faja Vilém Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 1
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 Richterová Julie Šachy Zastávka 1444 1561 1
2013/2014 7 Lokomotiva G 1566 1560 Brauner Radek Vojenská akademie 1781 1
2013/2014 6 Lokomotiva G 1566 1560 Coufal Karel DM Klášterského 1375 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1566 1560 Al-Dhabbi Fares ŠK Duras Královo Pole "D" 1939 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1566 1560 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno "B" 1909 1932 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1566 1560 Slezák Jiří Jezdci Jundrov 1750 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1566 1560 Porč Pavel ŠK Tetčice "B" 1777 1738 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1566 1560 Doležal Ladislav TJ Znojmo "B" 1882 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1566 1560 Bylok František ŠK Sebranci RH 1633 ½
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1777 1839 ½
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Hosnedl Ondřej KŠ Říčany 1925 B 1373 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Štěch Pavel QCC České Budějovice A 1471 1537 0
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Hosnedl Matyáš QCC České Budějovice B 1423 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Zedník Matěj ŠACHklub Tábor C 1250 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor B 1616 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Sangsongfah Czech KŠ Říčany 1925 C 1326 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Rastočný Josef KŠ Říčany 1925 A 1604 1605 1
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Vilímová Julie Spartak Vlašim B 1580 1710 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 Ptáček Jan Protect.cz Humpolec 1621 1602 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1442 TJ Tatran Poštorná A 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1442 Brož Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1442 Vašíček František TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1567 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1442 Jandl Vojtěch ŠK Řevnice 1783 1905 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1442 Balek Filip SK Pyrit Příbram 1562 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1442 Žilavý Jan Šachklub Tábor A 1736 1822 ½
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1442 Troják Benedikt Šachklub Tábor B 1760 1760 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1442 Vokurka Michal QCC České Budějovice B 1377 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1442 Štěch Pavel QCC České Budějovice A 1510 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1442 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno 1442 Korbel Richard TJ Slovan Havířov 1000 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno 1442 Kubošová Jana SK Slavia Orlová 1614 1723 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1331 Michna Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1764 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1331 Vašíček František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1581 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1331 Bartoš Petr KŠ TJ Bučovice 1527 1
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1588 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1749 1756 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Sedlačík Martin ŠK Staré Město B 1521 1521 0
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Pondělek Patrik SK Boršice B 1000 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Kopcová Ludmila TŽ Třinec 1307 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Charvot David A64 Grygov 1100 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky 1566 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Martirosyan Ara Duras BVK Brno B 1100 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Obdržálek Daniel ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Kachtík Karel Sokol Hošťálková 1608 ½
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1331 Vilém Rostislav Zbrojovka Vsetín 1584 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim A 1337 0
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Osouch Lukáš Makkabi Boskovice 1250 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Musil Radek Sokol Zastávka 1305 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Šperková Kristýna DDM Vyškov B 1318 ½
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Pělucha Jan ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Jahn Filip ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Pělucha Jan ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Skalka Jan SK Boršice "B" 1692 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "B" 1703 0
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky "A" 1772 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Zavadil Filip TJ Sokol Postoupky "B" 1250 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno "A" 1876 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Liška Milan ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov 1535 0
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Čermák Jan SK DDM Vyškov 1544 ½
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1772 0
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Wojcik Jan SK Slavie Orlová "B" 1548 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Zapletal Jiří TJ Sokol Hošťálková 1934 0
2009/2010 9 Lokomotiva Brno D 1100 Jahn Filip KME Kuřim 1000 1
2009/2010 8 Lokomotiva Brno D 1100 Motal Martin Duras BVK Brno C 1100 0
2009/2010 7 Lokomotiva Brno D 1100 Sachambula William Vinohrady Brno 1000 1
2009/2010 6 Lokomotiva Brno D 1100 Sýkorová Soňa Sokol Zastávka 1000 1
2009/2010 5 Lokomotiva Brno D 1100 Mazuch Jiří Sokol Vranovice 1100 1
2009/2010 4 Lokomotiva Brno D 1100 Wiecek Ondřej Moravská Slávia Brno 1000 1
2009/2010 3 Lokomotiva Brno D 1100 Jireš Jan DDM Vyškov 1100 1
2009/2010 2 Lokomotiva Brno D 1100 Flek Martin Lokomotiva Brno E 1000 1
2009/2010 1 Lokomotiva Brno D 1100 Ciprysová Ivana Tatran Poštorná 1000 1
2009/2010 11 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Fialka Adam Slavia Orlova "B" 1250 0
2009/2010 10 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Pilch David TZ Trinec 1000 ½
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Večeřa Pavel Sokol Postoupky "B" 1250 0
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Opluštil David Sokol Postoupky "A" 1250 0
2009/2010 7 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Jagoš Marek SK Veseli nad Moravou 1000 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Pondělek Patrik SK Borsice "B" 1000 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Suchánek Kryštof SK Zlin 1100 ½
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Stuchlý Ondřej SK Stare Mesto "B" 1542 0
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "B" 1000 Pavlačka Jan TJ Tatran Postorna 1000 1