Hráč Pokorný Radovan

Pokorný Radovan

User Pic
Jméno: Pokorný Radovan
Oddíl: ŠK Střelice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1680
Elo mezinárodní: 0
ID: 9606
FIDE ID: 0
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Střelice 0 1680 Rokos Jiří VSK Universita Brno B 0 1800 ½
2018/2019 11 ŠK Střelice B 0 1690 Kubíček Jiří Šachy Zastávka A 1880 1787 ½
2018/2019 9 ŠK Střelice B 0 1690 Hrdina Jiří ŠK Kuřim K 0 1742 ½
2018/2019 8 ŠK Střelice B 0 1690 Kříž Tomáš ŠK Kuřim F 1516 1612 ½
2018/2019 5 ŠK Střelice B 0 1690 Krupica Pavel ŠK Kuřim E 1879 1854 ½
2018/2019 3 ŠK Střelice B 0 1690 Kolačný Josef ŠK Tišnov B 0 1585 ½
2018/2019 9 ŠK Střelice 0 1690 Číhal Jan ŠK Kuřim B 1753 1744 0
2018/2019 7 ŠK Střelice 0 1690 Lapúník Pavel Moravská Slavia Brno C 0 1750 ½
2018/2019 6 ŠK Střelice 0 1690 Holík Jakub Optika Medek TJ Hodonice 1716 1650 ½
2018/2019 5 ŠK Střelice 0 1690 Sasková Renata ŠK Kuřim D 1261 1259 ½
2018/2019 4 ŠK Střelice 0 1690 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1710 1685 ½
2017/2018 7 ŠK Střelice "B" 0 1707 Smíšek Radovan ŠK Kuřim "K" 0 1521 ½
2017/2018 6 ŠK Střelice "B" 0 1707 Tajovský Šimon ŠK Kuřim "E 1376 1459 0
2017/2018 3 ŠK Střelice "B" 0 1707 Šic Miloš Šachy Zastávka "A" 0 1623 ½
2017/2018 9 ŠK Střelice 0 1707 Pekárková Eva Jezdci Jundrov "B" 1923 1908 ½
2017/2018 6 ŠK Střelice 0 1707 Laštovička František ŠK Kuřim "B" 1853 1696 ½
2017/2018 4 ŠK Střelice 0 1707 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno "C" 1683 1709 ½
2017/2018 2 ŠK Střelice 0 1707 Zdražil Karel ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 0 ½
2016/2017 9 ŠK Střelice A 1714 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1527 1569 ½
2016/2017 8 ŠK Střelice A 1714 Kočí Jiří TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1647 ½
2016/2017 7 ŠK Střelice A 1714 Pluskal Jan ŠK Sebranci RH 1253 ½
2016/2017 6 ŠK Střelice A 1714 Nikodém Gustav ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 ½
2016/2017 4 ŠK Střelice A 1714 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno E 1632 1663 ½
2016/2017 3 ŠK Střelice A 1714 Krejčíř Stanislav VSK Univerzita Brno B 1666 ½
2016/2017 2 ŠK Střelice A 1714 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK D 1891 0
2016/2017 1 ŠK Střelice A 1714 Hotař Petr ŠK Střelice B 1574 ½
2015/2016 9 ŠK Střelice A 1714 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 0
2015/2016 7 ŠK Střelice A 1714 Spěvák Josef Univerzita Brno B 1531 1
2015/2016 6 ŠK Střelice A 1714 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno E 1488 1
2015/2016 5 ŠK Střelice A 1714 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 0
2015/2016 4 ŠK Střelice A 1714 Slezák Jan ŠK Kuřim C 1693 ½
2015/2016 1 ŠK Střelice A 1714 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1660 ½
2015/2016 8 ŠK Střelice "B" 1714 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "E" 1960 1869 ½
2015/2016 6 ŠK Střelice "B" 1714 Matula Pavel ŠK Kuřim "G" 1706 1682 ½
2015/2016 4 ŠK Střelice "B" 1714 Hudec Ondřej Šachy Zastávka "A" 1946 1900 ½
2015/2016 3 ŠK Střelice "B" 1714 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 1
2015/2016 2 ŠK Střelice "B" 1714 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 ½
2015/2016 1 ŠK Střelice "B" 1714 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1670 ½
2014/2015 9 ŠK Střelice A 1753 Gabrhel Zbyněk ŠK Sebranci RH 1533 ½
2014/2015 8 ŠK Střelice A 1753 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka 1601 ½
2014/2015 6 ŠK Střelice A 1753 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva Brno G 1719 ½
2014/2015 4 ŠK Střelice A 1753 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1699 ½
2014/2015 3 ŠK Střelice A 1753 Adam Petr TJ Znojmo A 2093 2094 0
2014/2015 2 ŠK Střelice A 1753 Kočí Jiří ŠK Tetčice B 1656 ½
2014/2015 1 ŠK Střelice A 1753 Šmíd Tomáš ŠK Kuřim C 1671 0
2014/2015 13 ŠK Střelice "B" 1753 Němec David ŠK Kuřim "E" 1506 1559 ½
2014/2015 12 ŠK Střelice "B" 1753 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1683 ½
2014/2015 7 ŠK Střelice "B" 1753 Krupica Aleš ŠK Kuřim "D" 1769 1715 ½
2014/2015 5 ŠK Střelice "B" 1753 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1821 0
2014/2015 4 ŠK Střelice "B" 1753 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 ½
2014/2015 2 ŠK Střelice "B" 1753 Prokeš Karel Šachy Zastávka "B" 1674 ½
2014/2015 1 ŠK Střelice "B" 1753 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1635 ½
2013/2014 9 ŠK Střelice "A" 1766 Růžička Martin Jezdci Jundrov 1856 1864 0
2013/2014 8 ŠK Střelice "A" 1766 Šaršon Otakar ŠK Lokomotiva Brno "E" 1728 1702 ½
2013/2014 6 ŠK Střelice "A" 1766 Matula Roman ŠK Sebranci RH 1772 0
2013/2014 5 ŠK Střelice "A" 1766 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1854 ½
2013/2014 4 ŠK Střelice "A" 1766 Slezák Jan ŠK Kuřim "C" 1698 ½
2013/2014 3 ŠK Střelice "A" 1766 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1612 1
2013/2014 2 ŠK Střelice "A" 1766 Moulis Rudolf ŠK Duras Královo Pole "D" 1903 0
2013/2014 1 ŠK Střelice "A" 1766 Juránek Petr Moravská Slavia Brno "B" 1812 ½
2012/2013 7 Sokol Střelice "B" 1758 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1633 ½
2012/2013 4 Sokol Střelice "B" 1758 Hrdina Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1703 ½
2012/2013 11 Sokol Střelice A 1758 Kalendovský Jan Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 ½
2012/2013 10 Sokol Střelice A 1758 Kadeřábek Pavel TJ Čechie Zastávka 1637 1
2012/2013 9 Sokol Střelice A 1758 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1798 0
2012/2013 8 Sokol Střelice A 1758 Kacálek Tomáš VSK Univerzita Brno 1788 1
2012/2013 7 Sokol Střelice A 1758 Vlk Miroslav SPgŠ + G Znojmo A 2073 2068 0
2012/2013 6 Sokol Střelice A 1758 Kučera Petr Šachový klub Lokomotiva Brno F 1968 1968 0
2012/2013 5 Sokol Střelice A 1758 Nývlt Zdeněk ŠK Tetčice B 1841 ½
2012/2013 1 Sokol Střelice A 1758 Buček Miloslav ŠK Kuřim C 1501 1
2011/2012 9 Sokol Střelice "C" 1744 Kolařík Jan ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1738 ½
2011/2012 8 Sokol Střelice "C" 1744 Šťastný Radek TJ Sokol Vranovice 2012 2028 0
2011/2012 7 Sokol Střelice "C" 1744 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1713 1867 0
2011/2012 6 Sokol Střelice "C" 1744 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1835 ½
2011/2012 4 Sokol Střelice "C" 1744 Pešl Jan ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 ½
2011/2012 3 Sokol Střelice "C" 1744 Richterová Nataša TJ Sokol Zastávka 1743 1940 ½
2011/2012 2 Sokol Střelice "C" 1744 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1744 ½
2011/2012 1 Sokol Střelice "C" 1744 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1604 ½
2011/2012 11 Sokol Střelice B 1744 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1853 ½
2011/2012 10 Sokol Střelice B 1744 Hrdina Jiří SK KME-DDM Kuřim C 1693 ½
2011/2012 8 Sokol Střelice B 1744 Přibyl René SK Tetčice 2040 2070 ½
2011/2012 7 Sokol Střelice B 1744 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno E 2051 1999 ½
2011/2012 5 Sokol Střelice B 1744 Šic Miloš TJ ČECHIE Zastávka 1612 ½
2011/2012 4 Sokol Střelice B 1744 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1855 ½
2011/2012 3 Sokol Střelice B 1744 Koblížek Antonín SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1999 1932 ½
2011/2012 2 Sokol Střelice B 1744 Továrek Antonín Lokomotiva Brno F 1769 ½
2010/2011 11 Sokol Strelice B 1683 Hurta Miroslav Lokomotiva Brno F 1843 ½
2010/2011 10 Sokol Strelice B 1683 Šic Miloš TJ CECHIE Zastavka 1628 ½
2010/2011 9 Sokol Strelice B 1683 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1767 ½
2010/2011 8 Sokol Strelice B 1683 Pešl Jan SK KME-DDM Kurim C 1786 ½
2010/2011 7 Sokol Strelice B 1683 Vávra Michal BK Moravska Slavia Brno 1994 ½
2010/2011 6 Sokol Strelice B 1683 Škaroupka Jiří SPgS Znojmo B 2131 ½
2010/2011 5 Sokol Strelice B 1683 Dvořák Martin TJ Slovan Ivancice 1678 1
2010/2011 4 Sokol Strelice B 1683 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1938 ½
2010/2011 3 Sokol Strelice B 1683 Prokeš Karel SK Tetcice 1725 ½
2010/2011 2 Sokol Strelice B 1683 Dufek Martin Lokomotiva Brno E 1974 ½
2010/2011 1 Sokol Strelice B 1683 Fuchs Stanislav Sokol Strelice A 1867 ½
2010/2011 8 Sokol Střelice "C" 1683 Hampel David ŠK Tetčice "B" 1938 ½
2010/2011 7 Sokol Střelice "C" 1683 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 1
2010/2011 6 Sokol Střelice "C" 1683 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 ½
2010/2011 4 Sokol Střelice "C" 1683 Šudák Vít Sokol Tišnov "B" 1250 ½
2010/2011 2 Sokol Střelice "C" 1683 Richterová Nataša Sokol Zastávka 1624 ½
2010/2011 1 Sokol Střelice "C" 1683 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 ½
2009/2010 6 Sokol Strelice B 1683 Něnička Jakub TJ Slovan Ivancice B 1570 0
2009/2010 5 Sokol Strelice B 1683 Buček Miloslav SK KME-DDM Kurim D 1531 ½
2009/2010 4 Sokol Strelice B 1683 Eichler Břetislav SK Lokomotiva Brno L 1628 0
2009/2010 3 Sokol Strelice B 1683 Karber Jan SK Tetcice B 1704 ½
2009/2010 2 Sokol Strelice B 1683 Šilha Josef SK Sokol Tisnov B 1668 1
2009/2010 1 Sokol Strelice B 1683 Straka Tomáš Sokol Vranovice 1406 1
2009/2010 11 SOKOL STRELICE 1683 Havlík Jiří SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1801 ½
2009/2010 9 SOKOL STRELICE 1683 Polák Zdeněk SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1591 1
2009/2010 8 SOKOL STRELICE 1683 Glacner Karel BYSTRC OILERS 1597 ½
2009/2010 6 SOKOL STRELICE 1683 Peka Bedřich SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1625 1
2009/2010 3 SOKOL STRELICE 1683 Just Pavel TJ SLOVAN IVANCICE 1501 1
2009/2010 2 SOKOL STRELICE 1683 Schneider Michal TJ ZNOJMO "B" 1819 ½
2008/2009 11 Sokol Střelice A 1679 Kostrhoun Petr TJ Znojmo B 1568 1
2008/2009 2 Sokol Střelice A 1679 Dočekalová Alexandra Vinohrady Brno A 1758 ½
2008/2009 9 Sokol Strelice "B" 1679 Adler Lubomír SK Kurim KME-DDM "D" 1436 ½
2008/2009 7 Sokol Strelice "B" 1679 Šťastný Pavel Sokol COS Vranovice "A" 1816 ½
2008/2009 6 Sokol Strelice "B" 1679 Šaršon Otakar SK Lokomotiva Brno "L" 1644 ½
2008/2009 5 Sokol Strelice "B" 1679 Winter Jiří SK Tetcice "B" 1403 ½
2008/2009 4 Sokol Strelice "B" 1679 Hamřík Miroslav SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1705 ½
2008/2009 3 Sokol Strelice "B" 1679 Zezulák Michal TJ Slovan Ivancice "B" 1384 1
2008/2009 2 Sokol Strelice "B" 1679 Hrušat Josef COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1250 1
2008/2009 1 Sokol Strelice "B" 1679 Hlavinka Zdeněk SK Kurim KME-DDM "C" 1892 ½
2007/2008 11 Sokol Střelice 1697 TJ Tatran Poštorná C 1
2007/2008 9 Sokol Střelice 1697 Pařízek Ivan Š.K.1923 Sokol Kyjov 1648 0
2007/2008 8 Sokol Střelice 1697 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Mor. B 1783 1
2007/2008 4 Sokol Střelice 1697 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice 1866 0
2007/2008 7 Sokol Strelice B 1697 Vašek Michael SK Kurim KME-DDM C 1809 ½
2007/2008 6 Sokol Strelice B 1697 Cupák Břetislav Sokol Vranovice 1727 ½
2007/2008 4 Sokol Strelice B 1697 Beranec Martin TJ Slovan Ivancice 1100 ½
2007/2008 3 Sokol Strelice B 1697 Heger Miroslav SK Tetcice B 1715 ½
2007/2008 2 Sokol Strelice B 1697 Buček Miloslav SK Kurim KME-DDM D 1575 ½
2007/2008 1 Sokol Strelice B 1697 Blahynka Martin SK Lokomotiva Brno K 1654 ½
2006/2007 7 Sokol Střelice "B" 1704 Beranec Martin TJ Slovan Ivančice 1100 ½
2006/2007 6 Sokol Střelice "B" 1704 Kunderka Miroslav ŠK Bydo Zakřany "B" 1821 0
2006/2007 5 Sokol Střelice "B" 1704 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1573 1
2006/2007 4 Sokol Střelice "B" 1704 Lacko Dušan ŠK Tetčice "B" 1423 ½
2006/2007 3 Sokol Střelice "B" 1704 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov "B" 1742 ½
2006/2007 1 Sokol Střelice "B" 1704 Buček Miloslav ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1549 0
2005/2006 10 SOKOL STŘELICE 1702 Ševčíková Marie DURAS BRNO F 1100 1
2005/2006 5 SOKOL STŘELICE 1702 Sikora Lukáš LOKOMOTIVA BRNO G 1250 1
2005/2006 4 SOKOL STŘELICE 1702 Janda Luboš PRŮKOPNÍK PETRIA 1699 ½
2005/2006 3 SOKOL STŘELICE 1702 Grolig Jaroslav SOKOL VRANOVICE ½
2005/2006 9 Sokol Střelice "B" 1702 Wehrenberg Petr ŠK Bydo Zakřany "B" 1617 0
2005/2006 8 Sokol Střelice "B" 1702 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1655 ½
2005/2006 7 Sokol Střelice "B" 1702 Přidal Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1518 ½
2005/2006 6 Sokol Střelice "B" 1702 Lorber Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1756 ½
2005/2006 5 Sokol Střelice "B" 1702 Endlicher Jiří ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 ½
2005/2006 4 Sokol Střelice "B" 1702 Šimbera Jiří Orel Ořechov "B" 2048 ½
2005/2006 3 Sokol Střelice "B" 1702 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1100 1
2005/2006 1 Sokol Střelice "B" 1702 Ondrůj Michal Sokol Vranovice "B" 1690 1
2004/2005 8 Sokol Střelice B"" 1701 Lorber Martin Lokomotiva BrnoG"" 1745 ½
2004/2005 7 Sokol Střelice B"" 1701 Kadeřábek Pavel ŠK Bydo ZakřanyB"" 1754 ½
2004/2005 6 Sokol Střelice B"" 1701 Horák Bronislav ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 ½
2004/2005 5 Sokol Střelice B"" 1701 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice 1736 ½
2004/2005 4 Sokol Střelice B"" 1701 Hamřík Miroslav ŠK Sokol TišnovB"" 1754 ½
2004/2005 3 Sokol Střelice B"" 1701 Urbánek Petr ŠK Tetčice B"" 1448 ½
2004/2005 2 Sokol Střelice B"" 1701 Mrkos Jaroslav ŠKKME-DDM KuřimC"" 1395 1
2004/2005 1 Sokol Střelice B"" 1701 Fiala Vojtěch Orel Ořechov B"" ½
2003/2004 9 Orel Ořechov B 1709 Kropáč Jiří ŠK KME DDM Kuřim B 1635 1
2003/2004 8 Orel Ořechov B 1709 Göndör Tomáš ŠK Sokol Tišnov B 0
2003/2004 6 Orel Ořechov B 1709 Veselý Pavel TJ Slovan Ivančice 1690 0
2003/2004 5 Orel Ořechov B 1709 Krupica Aleš ŠK KME DDM Kuřim C 1
2003/2004 4 Orel Ořechov B 1709 Otépka Pavel Lokomotiva Brno G 1833 0
2003/2004 3 Orel Ořechov B 1709 Kirš Dušan ŠK Židlochovice 1589 ½
2003/2004 2 Orel Ořechov B 1709 Urbánek Petr ŠK Tetčice B" 0