Hráč Hnilička Michal

Hnilička Michal

User Pic
Jméno: Hnilička Michal
Oddíl: Sokol Rudice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1810
Elo mezinárodní: 1836
ID: 9964
FIDE ID: 336602
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Rudice B 1836 1807 Baláž František TJ Sloup B 1855 1870 ½
2018/2019 9 Sokol Rudice 1836 1807 Němec David ŠK Kuřim "C" 1895 1888 0
2018/2019 8 Sokol Rudice 1836 1807 Zikan Karel ŠK Lipůvka 1717 1719 1
2018/2019 7 Sokol Rudice 1836 1807 Mižák Ján Spartak Adamov "B" 1891 1859 ½
2018/2019 6 Sokol Rudice 1836 1807 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "B" 1794 1798 ½
2018/2019 5 Sokol Rudice 1836 1807 Pokladník Martin TJ Sloup 1972 1977 0
2018/2019 4 Sokol Rudice 1836 1807 Moc Martin ASK Blansko 0 1836 ½
2018/2019 3 Sokol Rudice 1836 1807 Zabloudil Radek MKS Vyškov "B" 1791 1783 0
2018/2019 2 Sokol Rudice 1836 1807 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1891 1908 ½
2018/2019 1 Sokol Rudice 1836 1807 Zemánek Jan Slavia Boskovice "B" 1849 1919 1
2017/2018 9 Sokol Rudice 1849 1812 Dumková Daniela ŠK Kuřim "C" 1950 1942 ½
2017/2018 8 Sokol Rudice 1849 1812 Moc Roman ASK Blansko 0 1845 1
2017/2018 7 Sokol Rudice 1849 1812 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 0 1768 1
2017/2018 6 Sokol Rudice 1849 1812 Kudlička Robert MKS Vyškov "B" 1695 1779 1
2017/2018 5 Sokol Rudice 1849 1812 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka 0 1706 ½
2017/2018 4 Sokol Rudice 1849 1812 Špičák Petr TJ Sloup 0 1840 0
2017/2018 3 Sokol Rudice 1849 1812 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "C" 1667 0 0
2017/2018 2 Sokol Rudice 1849 1812 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1876 1842 ½
2017/2018 1 Sokol Rudice 1849 1812 Dvořáková Olga Spartak Adamov "B" 1600 1632 ½
2017/2018 3 Rudice B 1849 1812 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1849 1888 ½
2015/2016 9 Sokol Rudice 1833 1787 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 ½
2015/2016 8 Sokol Rudice 1833 1787 Senáši Martin ASK Blansko 1724 0
2015/2016 7 Sokol Rudice 1833 1787 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "B" 1831 1925 0
2015/2016 6 Sokol Rudice 1833 1787 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1727 ½
2015/2016 5 Sokol Rudice 1833 1787 Nečas Michal ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 ½
2015/2016 4 Sokol Rudice 1833 1787 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1579 1605 ½
2015/2016 3 Sokol Rudice 1833 1787 Holušová Táňa ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 0
2015/2016 2 Sokol Rudice 1833 1787 Boháček Milan Makkabi Boskovice 2032 2042 ½
2015/2016 1 Sokol Rudice 1833 1787 Špičák Petr TJ Sloup 1832 0
2015/2016 9 Sokol Rudice B 1833 1787 Zapletal Karel ŠK Jevíčko A 1655 ½
2015/2016 1 Sokol Rudice B 1833 1787 Baláž František TJ Sloup B 1705 ½
2014/2015 9 Sokol Rudice 1833 1788 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1622 0
2014/2015 8 Sokol Rudice 1833 1788 Senáši Martin ASK Blansko 1665 1
2014/2015 7 Sokol Rudice 1833 1788 Krupica Pavel ŠK Kuřim B 1931 1946 0
2014/2015 6 Sokol Rudice 1833 1788 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2162 2154 0
2014/2015 5 Sokol Rudice 1833 1788 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1742 1
2014/2015 4 Sokol Rudice 1833 1788 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec C 1904 1888 ½
2014/2015 3 Sokol Rudice 1833 1788 Kudlička Robert MKS Vyškov B 1637 1828 ½
2014/2015 2 Sokol Rudice 1833 1788 Baránek Tomáš TJ Sloup 1762 ½
2014/2015 1 Sokol Rudice 1833 1788 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1916 1900 0
2014/2015 9 Rudice B 1833 1788 Ševčík Miloš Lipovec D 1803 ½
2014/2015 7 Rudice B 1833 1788 Pokladník Martin Sloup B 1899 ½
2014/2015 6 Rudice B 1833 1788 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1891 0
2014/2015 4 Rudice B 1833 1788 Matuška Jan Jedovnice 1780 1
2014/2015 2 Rudice B 1833 1788 Krondráf Karel Rovečné A 2170 2194 0
2013/2014 11 Sokol Rudice 1878 1810 Havel Vojtěch SPgŠ + G Znojmo 1881 1862 ½
2013/2014 10 Sokol Rudice 1878 1810 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 2045 2072 0
2013/2014 8 Sokol Rudice 1878 1810 Moučka Jiří MKS Vyškov 2006 0
2013/2014 7 Sokol Rudice 1878 1810 Nikodém Gustav ŠK Bystrc Oilers 2022 2008 0
2013/2014 6 Sokol Rudice 1878 1810 Hampel David ŠK Tetčice 2031 1980 0
2013/2014 5 Sokol Rudice 1878 1810 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 1994 2036 0
2013/2014 4 Sokol Rudice 1878 1810 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 ½
2013/2014 2 Sokol Rudice 1878 1810 Kubát Pavel Orel Ořechov 1931 1924 0
2013/2014 1 Sokol Rudice 1878 1810 Zeman Radek ŠK Duras BVK Brno C 1902 1925 0
2012/2013 7 Rudice B 1878 1810 Kaderka Tomáš Lipůvka 1773 1
2012/2013 5 Rudice B 1878 1810 Vavřínek Tomáš Lipovec D 1874 1872 ½
2012/2013 3 Rudice B 1878 1810 Pokladník Martin Sloup B 1892 ½
2012/2013 2 Rudice B 1878 1810 Zemánek Jan Boskovice B 1849 1912 0
2012/2013 11 Sokol Rudice 1878 1810 Baránek Tomáš TJ Sloup 1822 1
2012/2013 10 Sokol Rudice 1878 1810 Boček Tadeáš ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1812 1795 0
2012/2013 9 Sokol Rudice 1878 1810 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "C" 1860 1
2012/2013 8 Sokol Rudice 1878 1810 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1803 0
2012/2013 7 Sokol Rudice 1878 1810 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 1807 ½
2012/2013 6 Sokol Rudice 1878 1810 Slepánek Jan MKS Vyškov "C" 1752 ½
2012/2013 5 Sokol Rudice 1878 1810 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "B" 1758 ½
2012/2013 4 Sokol Rudice 1878 1810 Hroza Jiří ASK Blansko 1801 ½
2012/2013 3 Sokol Rudice 1878 1810 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1772 ½
2012/2013 2 Sokol Rudice 1878 1810 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 1733 ½
2012/2013 1 Sokol Rudice 1878 1810 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1919 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Rudice B 1874 1800 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1771 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Rudice B 1874 1800 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec E 1505 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Rudice B 1874 1800 Masák Pavel Spartak Adamov C 2081 2086 0
2011/2012 1 TJ Sokol Rudice B 1874 1800 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1716 ½
2011/2012 11 Sokol Rudice 1874 1800 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 0
2011/2012 10 Sokol Rudice 1874 1800 Grepl Pavel ŠK Jevíčko 1859 ½
2011/2012 9 Sokol Rudice 1874 1800 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "B" 1894 ½
2011/2012 8 Sokol Rudice 1874 1800 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2110 2125 0
2011/2012 7 Sokol Rudice 1874 1800 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "C" 1620 1
2011/2012 6 Sokol Rudice 1874 1800 Hroza Jiří ASK Blansko 1802 ½
2011/2012 5 Sokol Rudice 1874 1800 Bednář Petr Spartak Adamov "B 1827 1807 ½
2011/2012 3 Sokol Rudice 1874 1800 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1785 1750 ½
2011/2012 2 Sokol Rudice 1874 1800 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "A" 2103 2031 ½
2011/2012 1 Sokol Rudice 1874 1800 Drochytka Josef TJ Sloup 1684 ½
2010/2011 9 Rudice B 1802 Mikulášek Petr Sloup B 1645 1
2010/2011 5 Rudice B 1802 Nechvíla Břetislav Jedovnice 1000 1
2010/2011 11 Sokol Rudice 1802 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1724 ½
2010/2011 10 Sokol Rudice 1802 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "B" 1891 ½
2010/2011 9 Sokol Rudice 1802 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1742 ½
2010/2011 8 Sokol Rudice 1802 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 1956 0
2010/2011 7 Sokol Rudice 1802 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "A" 2008 1
2010/2011 6 Sokol Rudice 1802 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1838 0
2010/2011 5 Sokol Rudice 1802 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1996 0
2010/2011 4 Sokol Rudice 1802 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1799 0
2010/2011 3 Sokol Rudice 1802 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1713 ½
2010/2011 2 Sokol Rudice 1802 Palaš Milan ASK Blansko 1785 1
2010/2011 1 Sokol Rudice 1802 Špičák Petr TJ Sloup 1789 ½
2009/2010 8 Sokol Rudice C 1816 Pokladník Martin TJ Sloup B 1867 0
2009/2010 7 Sokol Rudice C 1816 Palaš Milan ASK Blansko B 1803 1
2009/2010 4 Sokol Rudice C 1816 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec C 2121 0
2009/2010 11 Sokol Rudice A 1816 Sekanina Jiří SK Garde Lipovec A 2121 0
2009/2010 10 Sokol Rudice A 1816 Špičák Petr TJ Sloup 1796 ½
2009/2010 9 Sokol Rudice A 1816 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2109 0
2009/2010 8 Sokol Rudice A 1816 Plašil Lubomír SK Sokol Tisnov 1893 1
2009/2010 7 Sokol Rudice A 1816 Slepánek Jan MKS Vyskov B 1809 0
2009/2010 6 Sokol Rudice A 1816 Jakubčík Jiří MKS Vyskov A 1829 1
2009/2010 5 Sokol Rudice A 1816 Polách Josef ASK Blansko 1722 ½
2009/2010 3 Sokol Rudice A 1816 Bednář Petr TJ Spartak Adamov B 1718 0
2009/2010 2 Sokol Rudice A 1816 Flašar Roman SK Garde Lipovec B 1912 ½
2009/2010 1 Sokol Rudice A 1816 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 1689 0
2008/2009 9 Sokol Rudice C 1806 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1673 1
2008/2009 8 Sokol Rudice C 1806 Kedroutek František ŠK Jevíčko B 1650 1
2008/2009 7 Sokol Rudice C 1806 Plch Josef TJ Sokol Jedovnice 1835 0
2008/2009 6 Sokol Rudice C 1806 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice B 1594 ½
2008/2009 4 Sokol Rudice C 1806 Drochytka Josef TJ ČKD Blansko B 1699 1
2008/2009 3 Sokol Rudice C 1806 Dostál Adolf TJ Sokol Rovečné 1390 1
2008/2009 2 Sokol Rudice C 1806 Polách Daneš TJ Spartak Adamov B 1991 1
2008/2009 1 Sokol Rudice C 1806 Ševčík Leoš TJ Sloup B 1895 1
2008/2009 11 Sokol Rudice "A" 1806 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1895 0
2008/2009 10 Sokol Rudice "A" 1806 Horák Jan SK Jevicko 1707 1
2008/2009 9 Sokol Rudice "A" 1806 Gorodkov Leonid TJ CKD Blansko 1664 0
2008/2009 8 Sokol Rudice "A" 1806 Zouhar Zdeněk SK GARDE Lipovec "C" 1553 1
2008/2009 7 Sokol Rudice "A" 1806 Dočkal Stanislav MKS Vyskov "B" 1728 1
2008/2009 6 Sokol Rudice "A" 1806 Hloušek Zdeněk SK GARDE Lipovec "B" 1883 0
2008/2009 5 Sokol Rudice "A" 1806 Zikan Karel SK Lokomotiva Brno "E" 1766 0
2008/2009 4 Sokol Rudice "A" 1806 Polách Daneš TJ Spartak Adamov 1991 ½
2008/2009 3 Sokol Rudice "A" 1806 Drochytka Josef TJ Sloup 1699 1
2008/2009 2 Sokol Rudice "A" 1806 Kejík František MKS Vyskov "A" 2045 0
2008/2009 1 Sokol Rudice "A" 1806 Ševčík Martin Sokol Rudice "B" 1543 ½
2007/2008 11 Sokol Rudice 1906 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec 1855 0
2007/2008 10 Sokol Rudice 1906 Horák Bronislav ŠK DDM KME Kuřim 1977 0
2007/2008 9 Sokol Rudice 1906 Karber Jan ŠK Tetčice 1672 ½
2007/2008 6 Sokol Rudice 1906 Horký Jaroslav TJ Znojmo 1969 0
2007/2008 5 Sokol Rudice 1906 Kuchařík Jan Moravská Slavia Brno 1823 ½
2007/2008 4 Sokol Rudice 1906 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1837 ½
2007/2008 3 Sokol Rudice 1906 Hemala Luboš SPgŠ a G Znojmo 1728 0
2007/2008 2 Sokol Rudice 1906 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2008 ½
2007/2008 1 Sokol Rudice 1906 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1970 0
2007/2008 11 Sokol Rudice B 1906 Kocman Richard MKS Vyskov A 1877 ½
2007/2008 10 Sokol Rudice B 1906 Mižák Ján SK Garde Lipovec B 1948 ½
2007/2008 9 Sokol Rudice B 1906 Špičák Petr TJ Sloup 1791 1
2007/2008 8 Sokol Rudice B 1906 Rumián Libor SK Jevicko 1792 0
2007/2008 7 Sokol Rudice B 1906 Majer Jiří SK KME-DDM Kurim B 2017 ½
2007/2008 6 Sokol Rudice B 1906 Tomek Milan MKS Vyskov B 1774 ½
2007/2008 5 Sokol Rudice B 1906 Žabenský Jaroslav KS TJ Bucovice 1898 0
2007/2008 4 Sokol Rudice B 1906 Martišek Karel SK Lokomotiva Brno E 1849 0
2007/2008 3 Sokol Rudice B 1906 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2129 ½
2007/2008 2 Sokol Rudice B 1906 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1881 ½
2007/2008 1 Sokol Rudice B 1906 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1713 0
2006/2007 11 Sokol Rudice B 1768 Tichý Miroslav MKS Vyškov A 1945 0
2006/2007 10 Sokol Rudice B 1768 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov A 1862 ½
2006/2007 9 Sokol Rudice B 1768 Špičák Petr TJ Sloup 1799 1
2006/2007 8 Sokol Rudice B 1768 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov A 1953 1
2006/2007 7 Sokol Rudice B 1768 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 ½
2006/2007 6 Sokol Rudice B 1768 Hůlka Jiří MKS Vyškov B 1499 1
2006/2007 5 Sokol Rudice B 1768 Spáčil Stanislav ŠK Lokomotiva Brno F 1698 0
2006/2007 4 Sokol Rudice B 1768 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec B 1777 1
2006/2007 3 Sokol Rudice B 1768 Kocman Richard ŠK TJ Komořany 1
2006/2007 2 Sokol Rudice B 1768 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1666 0
2006/2007 1 Sokol Rudice B 1768 Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1445 1
2006/2007 11 Sokol Rudice 1768 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 ½
2006/2007 10 Sokol Rudice 1768 Schirmbeck Štěpánka SPgŠ+G Znojmo 2038 0
2006/2007 9 Sokol Rudice 1768 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1850 ½
2006/2007 8 Sokol Rudice 1768 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1912 1
2005/2006 7 SOKOL RUDICE 1770 Kubíček Pavel OREL OŘECHOV 1941 0
2005/2006 11 SOKOL RUDICE B 1770 Kejík František MKS VYŠKOV A 2103 0
2005/2006 10 SOKOL RUDICE B 1770 Šutera Zdeněk MAKKABI BOSKOVICE 1593 1
2005/2006 9 SOKOL RUDICE B 1770 Kudláček Jaroslav DURAS BRNO E 1883 0
2005/2006 8 SOKOL RUDICE B 1770 Kocman Richard TJ KOMOŘANY 1838 ½
2005/2006 6 SOKOL RUDICE B 1770 Jirásek Pavel ŠK JEVÍČKO 1655 ½
2005/2006 5 SOKOL RUDICE B 1770 Špičák Petr TJ SLOUP 1760 0
2005/2006 4 SOKOL RUDICE B 1770 Tůma Miroslav MORAVSKÁ SLAVIA A 1924 ½
2005/2006 3 SOKOL RUDICE B 1770 Baldrman Jaroslav ČKD BLANSKO 1768 1
2005/2006 2 SOKOL RUDICE B 1770 Ševčík Luboš GARDE LIPOVEC B 1740 0
2005/2006 1 SOKOL RUDICE B 1770 Plašil Lubomír SOKOL TIŠNOV 1890 ½
2004/2005 10 Sokol Rudice B 1748 Zeman Libor TJ Komořany A 1797 1
2004/2005 9 Sokol Rudice B 1748 Majchrák Adam MKS Vyškov A 1729 ½
2004/2005 7 Sokol Rudice B 1748 Kubín Antonín Makkabi Boskovice 1670 0
2004/2005 6 Sokol Rudice B 1748 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1901 0
2004/2005 5 Sokol Rudice B 1748 Blatný František Lokomotiva Brno D 2236 0
2004/2005 3 Sokol Rudice B 1748 Plašil Lubomír Sokol Tišnov A 1900 ½
2004/2005 2 Sokol Rudice B 1748 Nečas Michal Garde Lipovec B 1802 1
2004/2005 1 Sokol Rudice B 1748 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1689 1
2004/2005 11 Sokol Rudice 1748 Laštovička František KME DDM Kuřim 1793 1
2004/2005 10 Sokol Rudice 1748 Ciprys David Tatran Poštorná A 2002 0
2004/2005 7 Sokol Rudice 1748 Mižák Ján Garde Lipovec 1918 0
2004/2005 6 Sokol Rudice 1748 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Mor. 1942 0
2004/2005 4 Sokol Rudice 1748 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno B 2046 1
2004/2005 2 Sokol Rudice 1748 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 2054 0