Hráč Číhal Jan

Číhal Jan

User Pic
Jméno: Číhal Jan
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1744
Elo mezinárodní: 1753
ID: 4328
FIDE ID: 345830
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 ŠK Kuřim F 1753 1744 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno F 0 1708 ½
2018/2019 2 ŠK Kuřim F 1753 1744 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno E 1764 1805 1
2018/2019 1 ŠK Kuřim F 1753 1744 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim E 1895 1886 0
2018/2019 1 ŠK Kuřim B 1753 1744 Hronek Ondřej ŠK Kuřim D 1128 1227 1
2017/2018 5 ŠK Kuřim "E 1775 1784 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "G" 1832 1838 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim "E 1775 1784 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1687 1816 ½
2017/2018 5 ŠK Kuřim "B" 1775 1784 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno "C" 1728 1817 ½
2017/2018 4 ŠK Kuřim "B" 1775 1784 Štolba Josef ŠK 64 Brno 0 1706 ½
2017/2018 3 ŠK Kuřim "B" 1775 1784 Daniel Antonín ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1339 ½
2017/2018 2 ŠK Kuřim "B" 1775 1784 Molík Zdeněk TJ Znojmo "B" 1710 1693 ½
2016/2017 10 ŠK Kuřim B 1856 1884 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1901 1885 ½
2016/2017 8 ŠK Kuřim B 1856 1884 Kuchynková Lucie ŠK HPM TEC Hustopeče 1539 1570 1
2016/2017 2 ŠK Kuřim B 1856 1884 Růžička Martin Jezdci Jundrov B 1869 1851 0
2016/2017 1 ŠK Kuřim B 1856 1884 Masařík Jan VSK Universita Brno 1962 2007 ½
2015/2016 3 ŠK Kuřim C 1856 1884 Rösner Tomáš ŠK Sebranci RH 2021 1879 0
2015/2016 9 ŠK Kuřim "B" 1856 1884 Slouka Lukáš ASK Blansko 1657 ½
2015/2016 8 ŠK Kuřim "B" 1856 1884 Vavřínek Tomáš ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 ½
2015/2016 7 ŠK Kuřim "B" 1856 1884 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1712 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim "B" 1856 1884 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1869 1
2015/2016 5 ŠK Kuřim "B" 1856 1884 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 1852 ½
2015/2016 4 ŠK Kuřim "B" 1856 1884 Špičák Petr TJ Sloup 1832 0
2015/2016 2 ŠK Kuřim "B" 1856 1884 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1838 ½
2014/2015 9 ŠK Kuřim C 1898 1881 Kubíček Jiří Šachy Zastávka 1859 1918 0
2014/2015 7 ŠK Kuřim C 1898 1881 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1908 1
2014/2015 6 ŠK Kuřim C 1898 1881 Sysel Jiří ŠK Tetčice B 2018 2001 ½
2014/2015 5 ŠK Kuřim C 1898 1881 Vlk Miroslav ŠK Sebranci RH 2049 2024 ½
2014/2015 4 ŠK Kuřim C 1898 1881 Kredl Karel Moravská Slavia Brno B 2092 2091 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim C 1898 1881 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno E 1848 1895 ½
2014/2015 1 ŠK Kuřim C 1898 1881 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1922 ½
2013/2014 9 ŠK Kuřim "C" 1909 1895 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno "E" 1862 1912 ½
2013/2014 7 ŠK Kuřim "C" 1909 1895 Vlk Miroslav ŠK Sebranci RH 2056 2039 0
2013/2014 5 ŠK Kuřim "C" 1909 1895 Sysel Jiří ŠK Tetčice "B" 2028 2019 ½
2013/2014 4 ŠK Kuřim "C" 1909 1895 Kučera Vladislav ŠK Střelice "A" 2023 1930 ½
2013/2014 2 ŠK Kuřim "C" 1909 1895 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno "B" 1932 ½
2013/2014 6 ŠK Kuřim 1909 1895 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 2005 2029 0
2013/2014 8 ŠK Kuřim B 1909 1895 Drochytka Josef TJ Sloup 1712 1
2013/2014 3 ŠK Kuřim B 1909 1895 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec B 1904 1909 0
2013/2014 1 ŠK Kuřim B 1909 1895 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov A 1742 1
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim 1900 1896 Bartas Pavel TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 ½
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim 1900 1896 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 ½
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2058 1847 ½
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice 1562 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Čermák Jan MKS Vyškov "C" 1576 1718 ½
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Kratochvil Jiří ŠK Garde Lipovec "B" 1589 1
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Hroza Jiří ASK Blansko 1801 ½
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Horák Jan ŠK Jevíčko 1708 ½
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Heinz Martin Spartak Adamov "B" 1000 1
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1919 0
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 Špičák Petr TJ Sloup 1765 0
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kuřim 1901 1918 Porč Pavel Orel Ořechov 1794 1796 1
2011/2012 7 ŠK KME-DDM Kuřim 1901 1918 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1762 1
2011/2012 11 SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1930 0
2011/2012 8 SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 Petlák Josef TJ Znojmo B 1984 1975 1
2011/2012 7 SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 Novotný Jan Lokomotiva Brno F 1974 0
2011/2012 6 SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 ½
2011/2012 5 SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 Přibyl Radek SK Tetčice 1713 1867 0
2011/2012 4 SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 Juriga Tomáš Lokomotiva Brno E 1726 1726 1
2011/2012 2 SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 Kubíček Jiří TJ ČECHIE Zastávka 1875 1920 0
2011/2012 1 SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1604 1
2010/2011 11 SK KME-DDM Kurim C 1902 Kolek Josef TJ Slovan Ivancice 1792 0
2010/2011 10 SK KME-DDM Kurim C 1902 Vojáček Zdeněk SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1935 ½
2010/2011 9 SK KME-DDM Kurim C 1902 Přibyl René SK Tetcice 2038 1
2010/2011 8 SK KME-DDM Kurim C 1902 Schuster Petr Sokol Strelice B 1830 ½
2010/2011 7 SK KME-DDM Kurim C 1902 Kubíček Pavel Sokol Strelice A 2008 ½
2010/2011 6 SK KME-DDM Kurim C 1902 Musil Jiří Lokomotiva Brno F 1946 0
2010/2011 5 SK KME-DDM Kurim C 1902 Glacner Karel TJ CECHIE Zastavka 1657 1
2010/2011 4 SK KME-DDM Kurim C 1902 Petlák Josef TJ Znojmo B 1997 0
2010/2011 3 SK KME-DDM Kurim C 1902 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno E 2003 ½
2010/2011 1 SK KME-DDM Kurim C 1902 Hemala Luboš SPgS Znojmo B 1752 ½
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim 1902 Kubát Pavel Orel Ořechov 1910 0
2009/2010 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1857 Uhmann Jan ŠK Rosice 2128 0
2009/2010 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1857 Riška Lubomír TJ Spartak Adamov 2222 0
2009/2010 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1857 Přibyl René ŠK Lokomotiva Brno E 2064 0
2009/2010 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1857 Dvořák Libor TJ Znojmo 2075 0
2009/2010 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1857 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2077 0
2009/2010 8 SK Sokol Tisnov 1857 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice A 1923 ½
2009/2010 7 SK Sokol Tisnov 1857 Chládek Vlastimil SK Garde Lipovec A 2081 0
2009/2010 5 SK Sokol Tisnov 1857 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1849 0
2009/2010 2 SK Sokol Tisnov 1857 Rozumek Vlastimil MKS Vyskov A 2001 0
2009/2010 1 SK Sokol Tisnov 1857 Polách Josef ASK Blansko 1722 1
2008/2009 11 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice A 1671 ½
2008/2009 9 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 Páral Stanislav Vinohrady Brno A 2050 ½
2008/2009 6 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 Dvořáček Ladislav BK Moravská Slavia Brno A 1814 0
2008/2009 5 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 Hruška Vladimír Sokol Střelice A 1959 ½
2008/2009 4 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 Mucha Karel ŠK Hrušovany n.J.A 1855 1
2008/2009 3 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 Sysel Jiří Bydo Zakřany B 1933 0
2008/2009 2 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 Zerdaloglu Vasilis ŠK 64 Brno B 1839 1
2008/2009 1 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1798 0
2008/2009 11 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Rubeš Pavel ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 0
2008/2009 10 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2014 ½
2008/2009 9 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Kolek Josef ŠK Tetčice 1840 0
2008/2009 8 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno D 1750 0
2008/2009 6 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Řehůřek Jiří ŠK Průkopník Petria Bystrc 1787 ½
2008/2009 5 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 1
2008/2009 4 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Horák Miloš Pila Ořechov B 1622 ½
2008/2009 3 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 1881 0
2008/2009 2 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí nad Moravou 1759 ½
2008/2009 1 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1753 ½
2007/2008 6 SK Sokol Tisnov B 1711 Kábela Milan TJ Slovan Ivancice 1785 0
2007/2008 5 SK Sokol Tisnov B 1711 Peška Jan Sokol Strelice B 1676 ½
2007/2008 4 SK Sokol Tisnov B 1711 Buček Miloslav SK Kurim KME-DDM D 1575 1
2007/2008 3 SK Sokol Tisnov B 1711 Hurta Miroslav SK Lokomotiva Brno K 1876 ½
2007/2008 2 SK Sokol Tisnov B 1711 Vašek Michael SK Kurim KME-DDM C 1809 0
2007/2008 1 SK Sokol Tisnov B 1711 Cupák Břetislav Sokol Vranovice 1727 1
2006/2007 8 ŠK Sokol Tišnov A 1691 Toulec Richard Sokol Rudice B 1626 1
2006/2007 5 ŠK Sokol Tišnov A 1691 Jakubčík Jiří MKS Vyškov A 1805 ½
2006/2007 4 ŠK Sokol Tišnov A 1691 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1764 0
2006/2007 3 ŠK Sokol Tišnov A 1691 Vémola Stanislav MKS Vyškov B 1617 0
2006/2007 2 ŠK Sokol Tišnov A 1691 ŠK Lokomotiva Brno F 1
2006/2007 1 ŠK Sokol Tišnov A 1691 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec B 1666 1
2006/2007 7 ŠK Sokol Tišnov "B" 1691 Slavík Vladimír ŠK Bydo Zakřany "B" 1775 1
2006/2007 5 ŠK Sokol Tišnov "B" 1691 Lach Zdeněk ŠK Tetčice "B" 1776 ½
2006/2007 2 ŠK Sokol Tišnov "B" 1691 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1706 1
2005/2006 1 Vojenská akademie 1696 Búřilová Petra TJ Vinohrady B 1521 0
2005/2006 6 ŠK Sokol Tišnov "B" 1696 Heger Miroslav ŠK Tetčice "B" 1694 ½
2005/2006 5 ŠK Sokol Tišnov "B" 1696 Urbanec Vladimír Sokol Střelice "B" 1616 1
2005/2006 1 ŠK Sokol Tišnov "B" 1696 Buček Miloslav ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1537 ½