Hráč Doškař Miloslav

Doškař Miloslav

User Pic
Jméno: Doškař Miloslav
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1580
Elo mezinárodní: 1613
ID: 8300
FIDE ID: 351105
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 Lokomotiva "H" 1613 1586 Hála Pavel Lokomotiva "G" 1531 1481 ½
2018/2019 11 Lokomotiva "H" 1613 1586 Gilg Jindřich ŠK DM Klášterského "B" 0 1337 1
2018/2019 10 Lokomotiva "H" 1613 1586 Slámečka Karel DM Klášterského "A" 0 1832 0
2018/2019 9 Lokomotiva "H" 1613 1586 Fojt Ondřej Duras BVK "E" 0 1099 1
2018/2019 8 Lokomotiva "H" 1613 1586 Zdražil Karel Duras BVK "D" 0 0 0
2018/2019 4 Lokomotiva "H" 1615 1622 Spodný Josef ŠK 64 Brno "B" 1851 1881 0
2018/2019 2 Lokomotiva "H" 1615 1622 Hrůza Tomáš Jezdci Jundrov "D" 0 0 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1615 1622 Solařík Pavel ŠO Jiskra Strážnice 1804 1764 0
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1615 1622 Hladký Tadeáš Jezdci Jundrov "C" 1671 1798 0
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1615 1622 Rokos Jiří VSK Univerzita Brno "B" 0 1812 0
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1615 1622 Menčík Pavel ŠK Bystrc Oilers 1863 1886 ½
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1632 1629 Hejda Jaroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1780 ½
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1637 1629 Skalka Michal ŠK Veselí nad Moravou B 1733 1800 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1632 1629 Kuřil Rudolf TJ Tatran Poštorná 1585 1557 ½
2016/2017 7 Lokomotiva Brno F 1680 1674 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Moravou B 1838 1833 0
2015/2016 7 Lokomotiva I 1680 1674 Kubíček Jiří Bystrc Oilers B 1890 1924 ½
2015/2016 5 Lokomotiva I 1680 1674 Kuchařík Jan Moravská Slávia D 1843 1780 0
2015/2016 4 Lokomotiva I 1680 1674 Haupt Jaromír ŠK 64 B 1740 1754 0
2015/2016 2 Lokomotiva I 1680 1674 Točev Dosi Jezdci Jundrov C 1726 1753 ½
2015/2016 1 Lokomotiva I 1680 1674 Starý Vladimír Lokomotiva J 1762 1757 0
2015/2016 8 Lokomotiva Brno F 1680 1674 Dvořáček Filip TJ Podlužan Prušánky B 1788 1811 0
2015/2016 7 Lokomotiva Brno F 1680 1674 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole C 1892 1
2015/2016 6 Lokomotiva I 1680 1674 Hloušek Milan Vinohrady B 1537 1538 ½
2015/2016 5 Lokomotiva I 1680 1674 Tůma Ludvík Moravská Slávia E 1618 1
2015/2016 4 Lokomotiva I 1680 1674 Mazanec Karel Lokomotiva H 1719 ½
2015/2016 2 Lokomotiva I 1680 1674 Kubíček Jiří Bystrc Oilers B 1890 1924 ½
2015/2016 1 Lokomotiva I 1680 1674 Starý Vladimír Lokomotiva J 1762 1757 0
2014/2015 6 Lokomotiva I 1725 1652 Smutný Vladimír DM Klášterského A 1624 ½
2014/2015 5 Lokomotiva I 1725 1652 Zamazal Milan ŠK 64 B 1839 0
2014/2015 4 Lokomotiva I 1725 1652 Varga Marian Vinohrady B 1881 1853 0
2014/2015 3 Lokomotiva I 1725 1652 Žitný Petr Vojenská akademie 1848 1895 0
2014/2015 2 Lokomotiva I 1725 1652 Krystl Jaromír Vinohrady C 1821 0
2014/2015 1 Lokomotiva I 1725 1652 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1850 ½
2014/2015 7 Lokomotiva I 1725 1652 Krystl Jaromír Vinohrady C 1821 0
2014/2015 6 Lokomotiva I 1725 1652 Žitný Petr Vojenská akademie 1848 1895 0
2014/2015 5 Lokomotiva I 1725 1652 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1850 ½
2014/2015 4 Lokomotiva I 1725 1652 Řehák Lukáš DM Klášterského B 1919 1961 ½
2014/2015 2 Lokomotiva I 1725 1652 Fuchs Petr Univerzita Brno B 1879 ½
2014/2015 1 Lokomotiva I 1725 1652 Lisik Miroslav Lokomotiva H 1678 1692 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1725 1652 Machala Libor Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1757 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1725 1652 Marcol Václav KŠ TJ Bučovice 1135 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1725 1652 Němeček Jaroslav TJ Tatran Poštorná 1435 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1725 1652 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov B 1833 ½
2013/2014 13 Lokomotiva I 1739 1677 Krystl Jaromír ŠK Vinohrady B 1818 1
2013/2014 12 Lokomotiva I 1739 1677 Šebek Jan Univerzita Brno B 1833 0
2013/2014 11 Lokomotiva I 1739 1677 Rumian Karel Moravská Slávia D 1676 ½
2013/2014 10 Lokomotiva I 1739 1677 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno B 1678 1764 ½
2013/2014 9 Lokomotiva I 1739 1677 Brauner Radek Vojenská akademie 1781 0
2013/2014 8 Lokomotiva I 1739 1677 Gilg Jindřich DM Klášterského 1330 ½
2013/2014 6 Lokomotiva I 1739 1677 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1819 ½
2013/2014 5 Lokomotiva I 1739 1677 Kandalec Štefan Lokomotiva J 1722 1716 ½
2013/2014 4 Lokomotiva I 1739 1677 Petlan Ivan Lokomotiva G 1990 0
2013/2014 3 Lokomotiva I 1739 1677 Škaroupka Petr Lokomotiva H 1789 ½
2013/2014 2 Lokomotiva I 1739 1677 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1956 1925 0
2013/2014 1 Lokomotiva I 1739 1677 Fojt Leoš ŠK Duras BVK E 1775 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1739 1677 Schöndorf Josef ŠK Hodonín 1749 1789 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1739 1677 Spěvák Josef VSK Univerzita Brno 1499 0
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Urbanec Vladimír Sokol Střelice A 1481 1533 1
2012/2013 10 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim C 1399 1
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Šic Miloš TJ Čechie Zastávka 1615 1
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Scheinbinger Pavel TJ Slovan Ivančice 1562 1
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Vaculíková Renáta VSK Univerzita Brno 1841 1
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Hemalová Lýdie SPgŠ + G Znojmo A 1573 1551 1
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Gorčák Jan Šachový klub Lokomotiva Brno F 1559 ½
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Špičák Petr ŠK Tetčice B 1765 1
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Konvičková Dana TJ Znojmo B 1826 1
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 Fojt Leoš ŠK Duras BVK Královo Pole D 1781 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva J 1728 1725 Onuca Petr Vojenská akademie 1886 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva J 1728 1725 Zamazal Milan ŠK 64 C 1869 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva J 1728 1725 Bílek Jiří DM Klášterského 1000 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva J 1728 1725 Pelikán Karel ŠK Duras BVK E 1795 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva J 1728 1725 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva H 1798 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva J 1728 1725 Kepák Libor Moravská Slávia C 1831 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva J 1728 1725 Řehák Lukáš ŠK Lokomotiva I 1919 1930 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva J 1728 1725 Skála Přemysl ŠK Vinohrady B 1697 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Rybníček Otto SK 64 Brno C 1785 ½
2011/2012 9 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1737 0
2011/2012 8 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1731 ½
2011/2012 7 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1949 1865 0
2011/2012 6 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Coufal Karel DM Kláterského 1390 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Vachek Jiří Lokomotiva Brno H 1896 1852 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Dvouletý Tomáš Lokomotiva Brno I 1806 1867 ½
2011/2012 3 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Kandalec Štefan Lokomotiva Brno K 1542 1
2011/2012 2 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Pelikán Karel Duras BVK Brno E 1777 ½
2011/2012 1 Lokomotiva Brno J 1757 1745 Vaculíková Renáta Univerzita Brno 1843 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno E 1757 1745 Pavlík Martin TJ ČECHIE Zastávka 1280 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno E 1757 1745 Pelikán Karel SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1777 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno E 1757 1745 Urbanec Vladimír Sokol Střelice B 1556 ½
2011/2012 6 Lokomotiva Brno E 1757 1745 Hrdlička Vladan Sokol Střelice A 1000 0
2011/2012 5 Lokomotiva Brno E 1757 1745 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1615 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno E 1757 1745 Snášel Michal SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 ½
2011/2012 2 Lokomotiva Brno E 1757 1745 Kábela Milan SK Tetčice 1834 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno E 1757 1745 Mazanec Karel Lokomotiva Brno F 1751 ½
2010/2011 11 Lokomotiva Brno J 1807 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno C 1744 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno J 1807 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1810 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno J 1807 Kuchařík Jan Moravská Slávia Brno C 1797 0
2010/2011 8 Lokomotiva Brno J 1807 Havlát Stanislav Moravská Slávia Brno D 1659 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno J 1807 Pelikán Karel ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 0
2010/2011 4 Lokomotiva Brno J 1807 Mazanec Karel Lokomotiva Brno H 1735 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Brno J 1807 Řehák Lukáš Lokomotiva Brno I 1910 0
2010/2011 2 Lokomotiva Brno J 1807 Štursa Libor ŠK Vinohrady Brno B 1877 ½
2010/2011 11 Lokomotiva Brno E 1807 Kacálek Tomáš Sokol Strelice A 1780 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno E 1807 SPgS Znojmo B 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno E 1807 Podolský Jan TJ Slovan Ivancice 1100 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno E 1807 Pavlík Martin TJ CECHIE Zastavka 1269 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno E 1807 Havlík Jiří SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1818 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno E 1807 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1647 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno E 1807 Přibyl Radek SK Tetcice 1800 0
2010/2011 3 Lokomotiva Brno E 1807 Smíšek Radovan SK KME-DDM Kurim C 1450 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno E 1807 Urbanec Vladimír Sokol Strelice B 1568 ½
2009/2010 11 Lokomotiva K 1664 Strnad Ondřej Duras BVK E 1744 0
2009/2010 10 Lokomotiva K 1664 Dočekalová Alexandra Vinohrady B 1801 ½
2009/2010 8 Lokomotiva K 1664 Rybníček Otto ŠK 64 C 1804 ½
2009/2010 6 Lokomotiva K 1664 Turza Pavel Moravská Slávia C 1801 1
2009/2010 5 Lokomotiva K 1664 Keda Michal Duras BVK F 1491 1
2009/2010 4 Lokomotiva K 1664 Onuca Petr Vojenská akademie 1866 0
2009/2010 3 Lokomotiva K 1664 Kašpárek Ondřej Lokomotiva I 1820 0
2009/2010 2 Lokomotiva K 1664 Vachek Jiří Lokomotiva J 1865 0
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Laštovička František SK KME-DDM KURIM "C" 1795 1
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Kubíček Jiří BYSTRC OILERS 1928 0
2009/2010 9 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Hruška Vladimír SOKOL STRELICE 1965 ½
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Šaršon Ondřej SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 ½
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Svíženský Luboš VINOHRADY BRNO 1950 1
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Něnička Jakub TJ SLOVAN IVANCICE 1570 1
2009/2010 4 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Antoš Jakub TJ ZNOJMO "B" 1872 0
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Holienka Jan TJ HODONICE 1
2009/2010 2 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 Pešl Jan SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 ½
2008/2009 9 Lokomotiva J 1696 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1838 0
2008/2009 7 Lokomotiva J 1696 Janda Luboš Průkopník-Petria B 1765 1
2008/2009 6 Lokomotiva J 1696 Putna Vladimír Univerzita 1739 1
2008/2009 5 Lokomotiva J 1696 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1798 ½
2008/2009 4 Lokomotiva J 1696 Petlan Ivan Lokomotiva I 2019 0
2008/2009 3 Lokomotiva J 1696 Vojta Jan Lokomotiva H 1707 1
2008/2009 2 Lokomotiva J 1696 Stanka Miroslav Duras BVK E 1873 ½
2008/2009 1 Lokomotiva J 1696 Šípek Michal Lokomotiva K 2020 0
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Svoboda Vratislav SK GARDE Lipovec "C" 1100 1
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Ševčík Milan SK GARDE Lipovec "B" 1767 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Kocman Richard MKS Vyskov "A" 1871 ½
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov 1839 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Mikulášek Petr TJ Sloup 1622 0
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice "A" 1793 ½
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Ševčík Martin Sokol Rudice "B" 1543 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Šutera Zdeněk Makkabi Boskovice 1612 1
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Kedroutek František SK Jevicko 1650 ½
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "E" 1696 Nejezchleb Miroslav TJ CKD Blansko 1432 1
2007/2008 11 SK Lokomotiva Brno E 1723 Šmíd Tomáš SK KME-DDM Kurim B 1754 0
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno E 1723 Ruzicka Martin KS TJ Bucovice 1
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno E 1723 Tichý Miroslav MKS Vyskov A 1902 0
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno E 1723 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice 1497 1
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno E 1723 Klíma Matěj Sokol Rudice C 1000 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno E 1723 Toulec Richard Sokol Rudice B 1628 0
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno E 1723 Šíbl Jan SK Garde Lipovec B 1466 1
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno E 1723 TJ Sloup 1
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno E 1723 Hrbata Jaroslav SK Jevicko 1555 ½
2007/2008 10 Lokomotiva Brno J 1723 Žitný Petr Vojenská akademie 1955 0
2007/2008 5 Lokomotiva Brno J 1723 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1823 0
2007/2008 4 Lokomotiva Brno J 1723 Putna Vladimír Univerzita Brno 1708 0
2007/2008 3 Lokomotiva Brno J 1723 Lička Vlastimil Lokomotiva Brno H 2001 ½
2007/2008 2 Lokomotiva Brno J 1723 Rybníček Otto ŠK 64 Brno C 1805 0
2007/2008 1 Lokomotiva Brno J 1723 Moník Martin Lokomotiva Brno I 1884 0
2006/2007 2 Duras F 1686 Mazanec Jan Lokomotiva M 1684 0
2006/2007 1 Duras F 1686 Tvrdý Radovan Univerzita B 1833 ½
2005/2006 9 DURAS BRNO E 1672 Ševčík Martin SOKOL RUDICE B ½
2005/2006 1 DURAS BRNO E 1672 Krejčí Petr GARDE LIPOVEC B 1627 0
2005/2006 8 Duras BVK Brno H 1672 Petlan Ivan Lokomotiva N 1992 0
2005/2006 4 Duras BVK Brno H 1672 Zerdaloglu Vasilis Univerzita B 1852 0