Hráč Štastný Miroslav

Štastný Miroslav

User Pic
Jméno: Štastný Miroslav
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1568
Elo mezinárodní: 1503
ID: 29806
FIDE ID: 364258
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1503 1591 Snížek Jaromír Spartak Vlašim D 1508 0
2015/2016 4 Stříbrná Skalice 1503 1591 Chromovský Hynek Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 0
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1503 1591 Dupák Jaroslav ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 ½
2015/2016 2 Stříbrná Skalice 1503 1591 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 0
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1503 1591 Glasberger Roman Klub šachistů Říčany 1925 F 1515 1689 1
2015/2016 2 Stříbrná Skalice 1503 1591 Zeisek Václav ŠK Jince A 1579 0
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 E 1523 1627 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1863 1935 0
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 E 1523 1627 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1858 1845 0
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 E 1523 1627 Škoda Adam TJ Neratovice C 1797 1797 0
2014/2015 8 Stříbrná Skalice A 1523 1627 Luks Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1878 ½
2014/2015 7 Stříbrná Skalice A 1523 1627 Marhan František TJ Kavalier Sázava A 1741 1700 0
2014/2015 6 Stříbrná Skalice A 1523 1627 Brandejský Vít Sokol Český Brod B 1630 1598 ½
2014/2015 3 Stříbrná Skalice A 1523 1627 Výborný Václav SK Slavoj Čáslav A 1550 1
2014/2015 2 Stříbrná Skalice A 1523 1627 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1829 1807 ½
2014/2015 1 Stříbrná Skalice A 1523 1627 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1940 1938 0
2013/2014 9 Stříbrná Skalice A 1523 1540 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 ½
2013/2014 7 Stříbrná Skalice A 1523 1540 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1762 ½
2013/2014 6 Stříbrná Skalice A 1523 1540 Voříšek Martin TcJ Sokol Benešov A 1841 1807 1
2013/2014 4 Stříbrná Skalice A 1523 1540 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1514 0
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1523 1540 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1804 ½
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1523 1540 Klub šachistů Říčany 1925 D 1
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 1503 1761 Sýkora Marek Desko Liberec 1550 1611 1
2012/2013 8 Stříbrná Skalice A 1503 1761 Pýcha Patrik ŠK Pravonín A 1925 1933 0
2012/2013 5 Stříbrná Skalice A 1503 1761 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1759 0
2012/2013 4 Stříbrná Skalice A 1503 1761 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1801 ½
2012/2013 3 Stříbrná Skalice A 1503 1761 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice B 1880 0
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1503 1761 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1890 1903 ½
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1503 1761 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1762 1786 0
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 1503 1761 Hanzlík Daniel Chess Most 1696 1710 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 1503 1761 Žatečková Karolína TJ Sokol Údlice 1458 1507 ½
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 1503 1761 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1618 1618 ½
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 1503 1761 Sýkora Marek Desko Liberec 1550 1611 1
2012/2013 11 KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 Žilavý Jan Šachklub Tábor A 1736 1822 ½
2012/2013 10 KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 Rybín Jan Šachklub Tábor B 1547 1547 1
2012/2013 9 KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 Kaňka Matěj QCC České Budějovice B 1274 ½
2012/2013 8 KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 Nuc Kryštof QCC České Budějovice A 1514 1587 ½
2012/2013 7 KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1364 1
2012/2013 6 KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2012/2013 5 KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 Zadina Vít Protect.cz Humpolec 1342 1
2012/2013 4 KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 Helebrand František Spartak Vlašim B 1402 1635 0
2011/2012 11 KŠ Říčany 1925 B 1552 Steinbauer Filip Šachklub Tábor B 1516 ½
2011/2012 9 KŠ Říčany 1925 B 1552 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice B 1250 1
2011/2012 8 KŠ Říčany 1925 B 1552 Simon Jan Šachklub Tábor A 1698 1698 ½
2011/2012 7 KŠ Říčany 1925 B 1552 Zvára Filip Spartak Vlašim B 1450 0
2011/2012 6 KŠ Říčany 1925 B 1552 Skořepa Jakub SFIALA Gambit DDM Jihlava 1661 1602 0
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 B 1552 Hochman Jan SK Pyrit Příbram 1626 1672 0
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 B 1552 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1604 0
2011/2012 3 KŠ Říčany 1925 B 1552 Nový Filip SK OAZA Praha 1628 1698 0
2011/2012 2 KŠ Říčany 1925 B 1552 Usov Artem TJ Bohemians Praha B 1250 1
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 B 1552 Franěk Jan TJ Bohemians Praha A 1939 1954 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1552 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice B 1769 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1552 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1443 0
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1552 Chomický Josef TJ Sokol Benešov 1566 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1552 Hons Petr TJ Sparta Kutná Hora B 1771 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1552 Šulc Radovan Sokol Kolín D 1658 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Troják Benedikt ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1320 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Helebrand František Spartak Vlašim B 1250 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Novák Martin QCC České Budějovice 1250 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1503 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1250 0
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Halamíček David ŠK Praha - Smíchov A 1250 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Suchomel Jan Jiskra Havlíčkův Brod 1348 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Krčil Tomáš PROTECT.CZ Humpolec 1291 0
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha A 1487 ½
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 Usov Artem TJ Bohemians Praha B 1250 1
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany F 1250 Studzinski Boleslav BIOMEDICA Říčany D 1403 0
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany F 1250 Brandejský Vít Sokol Český Brod B 1365 ½
2009/2010 11 Biomedica Říčany B 1250 Suchomelová Simona Jiskra Havlíčkův Brod 1250 0
2009/2010 10 Biomedica Říčany B 1250 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1000 0
2009/2010 9 Biomedica Říčany B 1250 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1100 1
2009/2010 8 Biomedica Říčany B 1250 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1422 0
2009/2010 5 Biomedica Říčany B 1250 Nguyen Thai Dai Van ŠK Smíchov - Praha A 1250 1
2009/2010 4 Biomedica Říčany B 1250 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1250 1
2009/2010 3 Biomedica Říčany B 1250 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1367 0
2009/2010 2 Biomedica Říčany B 1250 Jiroušek Filip Biomedica Říčany A 1456 ½
2009/2010 1 Biomedica Říčany B 1250 Řeřábková Eliška Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 4 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany C 1250 Minasjan Martin ŠK Smíchov - Praha A 1250 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany C 1250 Šimurdová Jana Biomedica Říčany B 1000 0
2003/2004 6 Buštěhrad Duda Michal ŠK Rakovník 1309 0