Hráč Němcová Kamila

Němcová Kamila

User Pic
Jméno: Němcová Kamila
Oddíl: SK OAZA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1881
Elo mezinárodní: 1879
ID: 16687
FIDE ID: 357839
Rok narození: 2000
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 DDM Písek B 1879 1895 Šícho Josef Slovan Jindřichův Hradec 0 1319 0 soutěž
2019/2020 4 DDM Písek B 1871 1885 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1787 1802 1 soutěž
2017/2018 5 PROMAT OAZA Praha 1876 1959 Sýkora Marek Desko Liberec 1952 1847 0 soutěž
2016/2017 7 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 1 soutěž
2016/2017 6 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 1 soutěž
2016/2017 5 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 ½ soutěž
2016/2017 4 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 0 soutěž
2016/2017 3 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0 soutěž
2016/2017 2 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 0 soutěž
2016/2017 1 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 1 soutěž
2016/2017 7 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 0 soutěž
2016/2017 6 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 1 soutěž
2016/2017 4 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0 soutěž
2016/2017 3 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1657 1583 1 soutěž
2016/2017 2 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad 1500 1399 1 soutěž
2016/2017 1 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Skýpala Ondřej Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 1 soutěž
2015/2016 2 SK OAZA Praha C 1828 1739 Janeček Václav Kbelská šachová reprezentace 1000 1 soutěž
2015/2016 7 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Chess Most 1 soutěž
2015/2016 6 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 ½ soutěž
2015/2016 5 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Truksa Václav Šachklub Sokol Klatovy 1698 1701 ½ soutěž
2015/2016 4 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 1 soutěž
2015/2016 3 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 0 soutěž
2015/2016 2 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1 soutěž
2015/2016 1 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Vilímová Julie Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 1 soutěž
2015/2016 7 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 0 soutěž
2015/2016 6 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny A 1941 2058 0 soutěž
2015/2016 5 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 0 soutěž
2015/2016 4 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Neumann Filip SK Slavia Orlová A 1772 1683 ½ soutěž
2015/2016 3 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Truksa Václav Šachklub Sokol Klatovy 1698 1701 ½ soutěž
2015/2016 2 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 1 soutěž
2015/2016 1 PROMAT OAZA Praha 1828 1739 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 0 soutěž
2014/2015 5 SK OAZA Praha B 1660 1721 Kostelecký Daniel Sokol Kobylisy C 1773 1917 1 soutěž
2014/2015 3 SK OAZA Praha B 1660 1721 Horyna Josef Sokol Vršovice B 1866 1864 0 soutěž
2014/2015 11 SK OAZA Praha C 1660 1721 Talpa Pavel Unichess ČSOB E 1884 1830 0 soutěž
2014/2015 10 SK OAZA Praha C 1660 1721 Bečvář Pavel TJ Praga Praha B 1589 1759 0 soutěž
2014/2015 4 SK OAZA Praha C 1660 1721 Soukal Roman Viktoria Žižkov B 1929 1922 0 soutěž
2014/2015 7 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 ½ soutěž
2014/2015 6 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1939 1987 0 soutěž
2014/2015 5 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1677 1709 1 soutěž
2014/2015 4 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1665 1813 1 soutěž
2014/2015 3 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Filip Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1950 2011 0 soutěž
2014/2015 2 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Benešová Martina CHESS Most 1520 1552 1 soutěž
2014/2015 1 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Fürbacher Milan Šachklub Sokol Klatovy 1658 1837 ½ soutěž
2014/2015 7 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 1 soutěž
2014/2015 6 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Filip Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1950 2011 0 soutěž
2014/2015 5 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Kučerová Kristýna Desko Liberec 1220 1 soutěž
2014/2015 4 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1507 1654 ½ soutěž
2014/2015 3 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Benešová Martina CHESS Most 1520 1552 1 soutěž
2014/2015 2 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Fürbacher Milan Šachklub Sokol Klatovy 1658 1837 ½ soutěž
2014/2015 1 PROMAT OAZA Praha 1660 1721 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1721 1771 1 soutěž
2013/2014 11 SK OAZA Praha B 1552 1475 Rexa Martin ŠO TJ Dukla Praha C 1000 ½ soutěž
2013/2014 6 SK OAZA Praha B 1552 1475 Trochta Vojtěch ŠK PORG Classical Chess 1764 1804 ½ soutěž
2013/2014 7 SK OAZA Praha 1552 1475 SK Slavia Orlová A 1 soutěž
2013/2014 6 SK OAZA Praha 1552 1475 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1431 0 soutěž
2013/2014 5 SK OAZA Praha 1552 1475 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1542 1539 ½ soutěž
2013/2014 4 SK OAZA Praha 1552 1475 Kuchař Matěj BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 0 soutěž
2013/2014 3 SK OAZA Praha 1552 1475 Polanský Adam Luboš Chess Most 1542 1611 1 soutěž
2013/2014 2 SK OAZA Praha 1552 1475 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 1707 1 soutěž
2013/2014 6 SK OAZA Praha B 1552 1475 Aubrecht Petr Bohemians Praha B 1512 1654 ½ soutěž
2013/2014 5 SK OAZA Praha B 1552 1475 Kostelecký Daniel Sokol Praha Kobylisy 1591 1690 0 soutěž
2013/2014 7 SK OAZA Praha 1552 1475 Švanda Petr ŠACHklub SIMOPT Tábor 1278 ½ soutěž
2013/2014 6 SK OAZA Praha 1552 1475 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 1707 1 soutěž
2013/2014 4 SK OAZA Praha 1552 1475 Polanský Adam Luboš Chess Most 1542 1611 1 soutěž
2013/2014 3 SK OAZA Praha 1552 1475 Spišjak Jakub TJ Sokol Údlice 1100 1 soutěž
2013/2014 2 SK OAZA Praha 1552 1475 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1841 ½ soutěž
2013/2014 1 SK OAZA Praha 1552 1475 Viták Jiří Desko Liberec 1579 1640 1 soutěž
2012/2013 11 SK OAZA Praha 1451 1487 Vacek Michal ŠK Teplice 1250 1 soutěž
2012/2013 10 SK OAZA Praha 1451 1487 Nademlejnský Vít TJ Slavoj Litoměřice 1100 1 soutěž
2012/2013 9 SK OAZA Praha 1451 1487 Mrišová Eliška Chess Most C 1321 ½ soutěž
2012/2013 8 SK OAZA Praha 1451 1487 Žemlička Jan ŠK Líně 1250 1 soutěž
2012/2013 7 SK OAZA Praha 1451 1487 Varga Hynek TJ Sokol Domažlice 1100 1 soutěž
2012/2013 6 SK OAZA Praha 1451 1487 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad 1250 1 soutěž
2012/2013 4 SK OAZA Praha 1451 1487 Král Lesný David ŠK Praha Smíchov 1250 1 soutěž
2012/2013 2 SK OAZA Praha 1451 1487 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1250 1 soutěž
2012/2013 1 SK OAZA Praha 1451 1487 Minko Arťom ŠK Tachov 1100 1 soutěž
2011/2012 3 SK OAZA Praha 1438 1438 Řeřábková Eliška KŠ Říčany 1925 B 1465 1 soutěž
2011/2012 2 SK OAZA Praha 1438 1438 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha A 1372 0 soutěž
2011/2012 1 SK OAZA Praha 1438 1438 Kořenová Magdaléna TJ Bohemians Praha B 1325 0 soutěž
2009/2010 2 SK OAZA Praha Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec 1802 0 soutěž
2009/2010 1 SK OAZA Praha Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1726 1 soutěž
2009/2010 7 SK OAZA Praha Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec 1802 0 soutěž
2009/2010 6 SK OAZA Praha Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1726 1 soutěž
2009/2010 5 SK OAZA Praha Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1539 0 soutěž