Hráč Mandovec Antonín

Mandovec Antonín

User Pic
Jméno: Mandovec Antonín
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1787
ID: 34347
FIDE ID: 399310
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 5 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1796 1733 Votruba Petr Sokol Hostivice "B" 1862 1870 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1776 1733 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy "A" 0 1662 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK KDJS Sedlčany "B" 1765 1733 Stolz Lubor ŠK Zdice "B" 1825 1848 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1795 1759 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1853 1774 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1796 1759 Sovány Attila TJ Neratovice D 1747 1760 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1796 1759 Buriánek Petr Caissa Roztoky A 1808 1809 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1772 1733 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1829 1848 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1776 1733 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1852 1858 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1776 1733 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1895 1837 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1776 1733 Hinz František Český Lev Kolešovice B 1860 1843 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1765 1733 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1802 1821 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1761 1736 Pokorná Jana ŠK Rakovník A 1663 1651 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1761 1736 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1654 1594 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1760 1736 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1664 1697 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1760 1736 Kučera Vladimír TJ Neratovice D 1883 1864 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1763 1736 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1805 1826 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1763 1736 Štván Marek Caissa Roztoky A 1604 1541 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1785 1752 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1762 1805 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1785 1752 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1743 1786 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1793 1752 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1765 1766 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1793 1752 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1895 1836 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1752 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 0 1515 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1760 1736 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 FB 1734 1663 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1763 1736 Bečvář Pavel Mníšek pod Brdy 1669 1708 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1793 1752 Němec Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1614 1646 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1769 1752 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1769 1753 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1765 1753 Beneš Karel Šachový klub Příbram Baník C 1679 1642 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1769 1753 Krupanský Jaromír Šachový klub Příbram Baník B 1766 1755 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1765 1753 Buriánek Petr Caissa Roztoky B 1835 1843 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1765 1753 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1830 1899 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1763 1753 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1841 1834 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1763 1753 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1714 1739 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 Votruba Petr TJ Hostivice A 1870 1859 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1724 1706 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 Straka Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2022 2021 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1795 1761 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 0 1832 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Bednár Jan Sokol Hostivice A 1748 1643 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Sokol na Mělníce A 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1924 1855 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Mareš Vladimír Příbram Baník A 1947 1983 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Vrána Karel TJ Neratovice D 1683 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1781 1780 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1904 1874 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Zvolenský David JAWA Brodce B 1585 1567 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1422 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Šilhánek Martin ŠK Jince A 1515 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Konopka Aleš Stříbrná Skalice 1611 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1680 Turický David ŠK Zdice B 1859 1806 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1680 Mareš Václav ŠK Hostomice A 1929 1927 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1453 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Jukl Karel JAWA Brodce B 1752 1665 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Chromovský Hynek Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Helebrand František Sokol Neveklov A 1655 1703 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Holub Milan JAWA Brodce B 2045 2016 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1817 1795 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Šmíd Ondřej ŠK Zdice B 1902 1936 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1822 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Boháč Pavel ŠK Řevnice B 1739 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1893 1926 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1702 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Civín Dominik TJ Jince A 1697 1777 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice A 1706 1674 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Král Pavel Sokol Neveklov A 1751 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Saur Miroslav TJ Sokol Český Brod B 1535 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Houdek Daniel ŠK Pravonín A 1859 1868 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Blažek Ladislav TcJ Sokol Benešov A 1708 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Holub Milan JAWA Brodce B 2069 2027 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1801 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1974 2008 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1663 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Macků Emil TcJ Sokol Benešov A 1963 1951 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 1999 1971 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1739 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Horák Vladimír TJ Spartak Vlašim B 2003 1972 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Rathouský Jakub Stříbrná Skalice A 1791 1655 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Pýcha Patrik ŠK Pravonín A 1925 1933 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Marhan František TJ Kavalier Sázava A 1770 1769 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice 1388 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1445 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1617 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Vávra Stanislav Dolní Kralovice B 1757 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Marhan František Jiskra Zruč nad Sázavou 1766 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Třebický Jiří Jawa Brodce C 1727 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 G 1438 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1679 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1926 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany D 1856 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Fojtů Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1635 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1961 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Holub Milan JAWA Brodce B 2104 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1957 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Píša Ivo TJ Sokol Pečky A 1761 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Zděnek Pavel BIOMEDICA Říčany E 1833 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Hrdina Robin Spartak Vlašim B 2048 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.l. 2057 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1721 ½ soutěž