Hráč Říhová Kamila

Říhová Kamila

User Pic
Jméno: Říhová Kamila
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1680
Elo mezinárodní: 1692
ID: 15846
FIDE ID: 335371
Rok narození: 1991
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1692 1677 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1821 1835 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1690 1684 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1690 1684 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 0
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 E 1709 1691 Vimmer Miloš ŠK Merkur Kladno A 1897 1854 ½
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 E 1709 1691 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1867 1867 0
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1709 1691 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1388 1
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1709 1691 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 0
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1718 1713 Jiřík Petr TcJ Sokol Benešov A 1573 1
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1718 1713 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1359 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1718 1713 Vimmer Miloš ŠK Merkur Kladno A 1918 1890 ½
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1718 1713 Klub šachistů Říčany 1925 D 1
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1703 1693 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 0
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1703 1693 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1994 1999 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1703 1693 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 ½
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1703 1693 Kovář Karel JAWA Brodce A 2017 2043 0
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1703 1693 Horák Martin Sokol Český Brod A 1802 1763 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1703 1693 Švondr Michal JOLY Lysá n.Labem D 1993 1994 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1678 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1583 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Smolka Josef JAWA Brodce B 1836 1890 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1484 1474 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Král Martin TJ Sokol Benešov 1563 ½
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Lajsek Tomáš TJ Sparta Kutná Hora B 1656 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Vávra Stanislav Dolní Kralovice A 1757 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1580 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1631 1681 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1473 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1631 1681 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1856 1854 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1667 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 Hašek Tomáš TJ Spartak Vlašim B 1804 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 Jelínek Lukáš Spartak Dolní Kralovice A 1679 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1631 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem E 1504 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram Baník A 1460 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1497 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1832 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1648 Skála Radim Sokol Struhařov A 1512 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1648 Všetečka Jiří Sokol Nymburk A 1737 ½
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany E 1671 Kotrouš Vlastimil TJ Sokol Pečky A 1512 ½
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany E 1671 Jirásek Michael Sokol Český Brod B 1561 ½
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany E 1671 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice A 1805 0
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany E 1671 Malá Anna BIOMEDICA Říčany D 1683 ½
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany E 1671 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany F 1654 1
2008/2009 11 Biomedica Říčany C 1652 Lánský Petr ŠK Kralupy 1685 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany C 1652 Chromovský Hynek Biomedica Říčany D 1780 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany C 1652 Zvára David TRW autoel. Vlašim 1826 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany C 1652 Adamík František Biomedica Říčany B 1920 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany C 1652 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1922 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany E 1652 Voříšek Martin Sokol Benešov A 1606 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany E 1652 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1705 ½
2008/2009 8 Biomedica Říčany E 1652 Hruban Vladimír Slavoj Čáslav 1483 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany E 1652 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1666 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany E 1652 Jirásek Michael Sokol Český Brod B 1464 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany E 1652 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1845 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany E 1652 Štoček Jiří Biomedica Říčany F 1660 1
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Langnerová Karolína BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 1
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Ondračka Václav Šachový klub Lokomotiva Brno 1552 0
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Plevák Petr ŠK SŠŠ Staré Město A 1461 1
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Nytra Matěj A64 Grygov 1738 0
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Jodas Jan TJ Bonex Teplice 1357 1
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1531 ½
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Johnová Eliška Jiskra Hořice 1688 0
2007/2008 10 Biomedica Říčany C 1575 Volf Jaromír ŠK Kladno A 2089 ½
2007/2008 6 Biomedica Říčany C 1575 Houdek Daniel TRW autoelektronika Vlašim 1737 ½
2007/2008 2 Biomedica Říčany C 1575 Buřil Petr Biomedica Říčany B 2039 0
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1575 Pavelka Vladimír TJ Sokol Benešov A 1
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1575 Švára Petr TJ Sokol Pečky B 1568 ½
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1575 Voráčková Jarmila TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 ½
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1575 Boček Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1575 Mašín Karel TJ Sokol Sendražice B 1630 ½
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1531 ½
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Johnová Eliška Jiskra Hořice 1688 0
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Kastnerová Zuzana Jiskra Havlíčkův Brod 1804 ½
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Jodas Jan TJ Bonex Teplice 1357 1
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Ta Van Duy ŠK Most A 1492 1
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Škutová Sněžana Šachklub Sokol Klatovy A 1661 0
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 Fidrmuc Ladislav SK OAZA Praha A 1842 0
2006/2007 7 Biomedica Říčany 1544 Kastnerová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 0
2006/2007 5 Biomedica Říčany 1544 Kolašín Jan Agentura 64 Grygov 1523 0
2006/2007 4 Biomedica Říčany 1544 Krys Jan Š.O. TJ Chrudim 1496 0
2006/2007 3 Biomedica Říčany 1544 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1560 1
2006/2007 2 Biomedica Říčany 1544 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1526 ½
2006/2007 1 Biomedica Říčany 1544 Pokorná Karolína Sokol Tábor 1100 ½
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany D 1544 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1751 ½
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany D 1544 Jílek Vladimír TJ Stadion Kutná Hora B 1681 1
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany D 1544 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1519 ½
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany D 1544 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1669 ½
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany D 1544 Pácha Zdeněk ŠK Kostelec n.Č.l. B 1632 ½
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany D 1544 Tyko Josef Sokol Kolín C 1882 0
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany D 1544 Jukl Karel JAWA Brodce B 1605 ½
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany D 1544 Zvára David TJ Spartak Vlašim B 1528 0
2006/2007 7 Biomedica Říčany 1544 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1526 ½
2006/2007 6 Biomedica Říčany 1544 Skála Kamil Šachový klub Most A 1658 ½
2006/2007 5 Biomedica Říčany 1544 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1560 1
2006/2007 4 Biomedica Říčany 1544 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 1776 ½
2006/2007 3 Biomedica Říčany 1544 Pokorná Karolína Sokol Tábor 1100 ½
2006/2007 2 Biomedica Říčany 1544 Pelíšek Daniel RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1405 0
2006/2007 1 Biomedica Říčany 1544 Tyle Petr Sportovní klub OAZA Praha 1564 0
2005/2006 11 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Pazderka Radek TJ Spartak Pelhřimov 1373 ½
2005/2006 10 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 0
2005/2006 9 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Kočer Jan Slavoj České Budějovice C 1100 1
2005/2006 8 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Šauer Pavel Slavoj České Budějovice D 1100 ½
2005/2006 7 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Žolnerčík Martin ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1323 1
2005/2006 6 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Tichý Jan ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1618 ½
2005/2006 5 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Vopěnka Jan TRW autoelektronika Vlašim 1336 ½
2005/2006 4 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Zerzánková Aneta TJ Náměšť nad Oslavou 1304 1
2005/2006 3 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Němec Šimon TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 0
2005/2006 2 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Petrželka David Slavoj České Budějovice B 1250 1
2005/2006 1 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 Brýda Daniel Slavoj České Budějovice A 1497 ½
2005/2006 11 Biomedica Říčany E 1538 Šilhavý Miroslav Sokol Neveklov 1
2005/2006 3 Biomedica Říčany E 1538 Jíša Luboš Kostelec n.Č.l. B 1489 ½
2005/2006 9 Biomedica Říčany F 1538 Skála Radim Sokol Struhařov B 1493 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany F 1538 Stoklasa Miroslav In Medvědi Zvole A 1
2005/2006 5 Biomedica Říčany F 1538 Zvára David Spartak Vlašim C 1456 ½
2004/2005 11 Biomedica Říčany 1357 Řemdih Strmilov 1
2004/2005 10 Biomedica Říčany 1357 Obůrka Robin Sokol Bedřichov 0
2004/2005 9 Biomedica Říčany 1357 Nguyen Dinh Phong Sokol Klatovy 1418 1
2004/2005 8 Biomedica Říčany 1357 Lorenc David ŠK Líně 1
2004/2005 7 Biomedica Říčany 1357 Durchan Jan Č.Budějovice C 1
2004/2005 6 Biomedica Říčany 1357 Eibl Lukáš Č.Budějovice B ½
2004/2005 5 Biomedica Říčany 1357 Zadina Jiří Jince 1
2004/2005 4 Biomedica Říčany 1357 Ries Vilém ŠK Smíchov 1544 1
2004/2005 3 Biomedica Říčany 1357 Bleha Lukáš Spartak Vlašim 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany 1357 Štola Miroslav OAZA Praha B 1485 0
2004/2005 1 Biomedica Říčany 1357 Novák Tomáš Sokol Kobylisy 1412 ½
2003/2004 11 Biomedica Říčany A Braun Marek Desko Liberec A" 1437 ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany A Braun Tomáš Desko Liberec B" 1421 ½
2003/2004 9 Biomedica Říčany A Gola Ivo Spartak Ústí n.L. 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany A Láznička Jan Biomedica Říčany B 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany A Samek Jakub Sokol Vyšehrad B" 1528 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany A Kvapil Stanislav Tietz Karlovy Vary 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany A Mišičková Michaela ŠK Kladno 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany A Smolíková Barbora Easy Engl.Kralupy 0
2003/2004 3 Biomedica Říčany A Rubeš Vít Bonex Teplice 0
2003/2004 2 Biomedica Říčany A Pecina Filip Sokol Údlice 1296 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany A Fidrmuc Ladislav SK OAZA Praha B" 1
2003/2004 11 Biomedica Říčany E Pecina Marek Sokol Kolín G ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany E Chomický Josef Sokol Benešov C 1576 0