Hráč Adamík František

Adamík František

User Pic
Jméno: Adamík František
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1804
Elo mezinárodní: 1878
ID: 2672
FIDE ID: 331864
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1878 1835 Čáp Karel ŠK Pravonín 1
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1878 1835 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1549 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1878 1835 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1878 1835 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1422 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1878 1835 ŠK Jince A 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1878 1835 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 E 1382 1373 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1878 1835 Polifka Wilfried Stříbrná Skalice 1709 1709 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1891 1850 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1473 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1891 1850 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice B 1829 ½
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1891 1850 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1583 1
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1891 1850 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1682 0
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1891 1850 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1891 1850 Jirásek Michael Sokol Český Brod B 1623 1
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1891 1850 Řehoř Jan JAWA Brodce A 1784 1
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1891 1850 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. D 1868 1871 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1891 1850 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1812 1800 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1891 1850 Kubíček Jindřich Sokol Pečky A 1772 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1891 1850 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1974 1998 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Kraisl Vlastimil SK Pyrit Příbram C 1688 ½
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1976 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2164 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Mejzlík Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 2090 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov A 1909 0
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1741 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1923 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Lažánek Jan Joly Lysá nad Labem E 1928 0
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1883 0
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1835 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2058 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1928 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1812 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1928 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1889 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1928 Teska Jan Stadion Kutná Hora B 1000 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1928 Hejda Antonín JOLY Lysá n.Labem D 1800 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1928 Pecák Ivan Kostelec nad Č.l. B 1723 1
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 1920 Prokop Jiří TRW autoel. Vlašim 1875 1
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 1920 Satranský Jaroslav Rakovník 2206 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 1920 Mareš Vladimír Pyrit Příbram B 1971 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 1920 Zvára Tomáš Sokol Hostivice A 1661 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany B 1920 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1895 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 1920 Říhová Kamila Biomedica Říčany C 1652 1
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 1959 Mejzr Jan Alva Příbram B 1538 1
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 1959 Růžička Václav ŠK Kladno B 1804 1
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1959 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice B 1464 1
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1959 Jukl Karel JAWA Brodce B 1584 ½
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1959 Král Pavel TJ Sokol Benešov A 1648 0
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1959 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky B 1583 1
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1959 Pech Hynek Sokol Kolín C 1754 1
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany D 2004 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1455 1
2005/2006 7 Biomedica Říčany D 1859 Innemann František Sokol Postupice 1946 0
2005/2006 6 Biomedica Říčany D 1859 Feierfeil Jiří Jawa Brodce B 2090 0
2005/2006 5 Biomedica Říčany D 1859 Košata František Sokol Neveklov 1791 1
2005/2006 4 Biomedica Říčany D 1859 Soural Jan Sokol Struhařov 2147 0
2005/2006 3 Biomedica Říčany D 1859 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1856 0
2005/2006 1 Biomedica Říčany D 1859 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany 2015 ½
2005/2006 10 Říčany B 1859 Svoboda Jaromír Brodce 1995 0
2005/2006 8 Říčany B 1859 Blažek Ladislav Benešov 1729 0
2005/2006 3 Říčany B 1859 Wimmer Jaroslav Poděbrady 1852 ½
2005/2006 2 Říčany B 1859 Havlík František Říčany C 2068 1
2005/2006 1 Říčany B 1859 Mühl Josef SE Ml.Boleslav C 1824 1