Hráč Fráňa Tomáš

Fráňa Tomáš

User Pic
Jméno: Fráňa Tomáš
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2139
Elo mezinárodní: 2137
ID: 15762
FIDE ID: 329096
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Jiskra Tanvald 2129 2139 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2040 2047 1
2018/2019 9 TJ Jiskra Tanvald 2133 2139 Jareš Jiří ŠK Slavia Liberec 1966 1989 ½
2018/2019 7 TJ Jiskra Tanvald 2130 2139 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 2235 2260 ½
2018/2019 6 TJ Jiskra Tanvald 2139 2139 Czarniecka Aleksandra ŠK Frýdlant 1983 0 0
2018/2019 5 TJ Jiskra Tanvald 2139 2139 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1985 1969 1
2018/2019 4 TJ Jiskra Tanvald 2130 2131 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "B" 2081 2080 1
2018/2019 1 TJ Jiskra Tanvald 2128 2131 Boreš Miroslav ŠK Česká Lípa 2187 2191 ½
2017/2018 8 TJ Jiskra Tanvald 2114 2122 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "B" 2344 2277 0
2017/2018 7 TJ Jiskra Tanvald 2114 2122 Maršálek Zdeněk ŠK Frýdlant 2226 2214 ½
2017/2018 6 TJ Jiskra Tanvald 2115 2122 Dolenský Milan ŠK Libštát 2071 2083 0
2017/2018 3 TJ Jiskra Tanvald 2129 2122 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1920 1956 1
2017/2018 1 TJ Jiskra Tanvald 2103 2114 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2135 2127 1
2017/2018 11 ŠK AD Jičín 2129 2122 Routner Jakub TJ Kobylisy 2101 2136 ½
2017/2018 8 ŠK AD Jičín 2114 2122 Liška Jiří ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2344 2277 1
2017/2018 6 ŠK AD Jičín 2115 2122 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2136 2130 1
2017/2018 5 ŠK AD Jičín 2129 2122 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 ½
2017/2018 2 ŠK AD Jičín 2129 2122 Boreš Miroslav SK Děčín 2179 2201 0
2017/2018 1 ŠK AD Jičín 2103 2114 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2191 2185 ½
2016/2017 8 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1730 1731 ½
2016/2017 7 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 2012 2011 1
2016/2017 5 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Bláha Milan ŠK Libštát 2094 2097 1
2016/2017 2 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "B" 2016 2122 0
2016/2017 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2034 2062 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1980 1999 0
2016/2017 1 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2034 2062 Král David ŠK Teplice 1965 1942 0
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 1973 1983 0
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 Škuthan Jiří CHESS Most 1984 2025 1
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 Buchar Petr ŠK AD Jičín "C" 1967 1991 1
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 1
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 Papay Marek SK Děčín 1974 1995 1
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 Körschner Miroslav TJ Neratovice "B" 2070 2046 1
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "B" 2172 2207 0
2015/2016 2 TJ Jiskra Tanvald B 2034 2062 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1932 1950 1
2015/2016 11 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Haase Pavel Desko Liberec "B" 1929 1931 1
2015/2016 10 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "E" 1881 1896 0
2015/2016 8 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Kadeřábek Jiří TJ Lokomotiva Liberec 2158 2177 1
2015/2016 6 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Maršálek Zdeněk Desko Liberec "A" 2172 2207 ½
2015/2016 5 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "D" 2048 2044 ½
2015/2016 4 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Vltavský Vladimír TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2214 2198 0
2015/2016 3 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2098 2116 1
2015/2016 2 TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2000 2027 ½
2014/2015 6 TJ Jiskra Tanvald B 1982 2061 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov F 1914 1886 ½
2014/2015 5 TJ Jiskra Tanvald B 1982 2061 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 ½
2014/2015 4 TJ Jiskra Tanvald B 1982 2061 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová 1852 1888 1
2014/2015 3 TJ Jiskra Tanvald B 1982 2061 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1690 1764 1
2014/2015 2 TJ Jiskra Tanvald B 1982 2061 Lenc Zdeněk Spartak Rokytnice n.J .B 1964 1956 1
2014/2015 1 TJ Jiskra Tanvald B 1982 2061 Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec C 1761 1711 1
2014/2015 10 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "D" 2042 2047 ½
2014/2015 8 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Václavíček Lukáš Desko Liberec "B" 2010 2018 ½
2014/2015 7 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Laštovka Jan Desko Liberec "A" 2143 2122 0
2014/2015 6 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Jína Jiří ŠK Česká Lípa 2143 2145 0
2014/2015 5 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Bláha Milan ŠK Libštát 2119 2103 0
2014/2015 4 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2098 2128 1
2014/2015 3 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2106 2069 ½
2014/2015 2 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2111 2123 ½
2014/2015 1 TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 Jareš Jiří TJ Slavia Liberec 2014 2014 0
2014/2015 9 TJ Lokomotiva Liberec 1982 2061 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2108 2099 ½
2014/2015 8 TJ Lokomotiva Liberec 1982 2061 Kotrba Matěj ŠK Teplice 1992 2007 ½
2013/2014 9 Koberce Kájov 1948 2019 Šlajs Pavel Tatran Prachatice B 1741 1
2013/2014 5 Koberce Kájov 1948 2019 Hobl Stanislav ČZ Strakonice D 1850 1
2013/2014 4 Koberce Kájov 1948 2019 Kříha Pavel Royal C 1898 1919 ½
2013/2014 3 Koberce Kájov 1948 2019 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. B 1920 1861 1
2013/2014 2 Koberce Kájov 1948 2019 Korostenski František ŠK Blanský les 2187 2162 1
2013/2014 1 Koberce Kájov 1948 2019 Severin Luboš Šachklub Písek D 1496 1
2013/2014 11 TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2080 2005 ½
2013/2014 9 TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 Cakl Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2094 2125 1
2013/2014 8 TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 2027 2009 1
2013/2014 6 TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1938 1960 ½
2013/2014 3 TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 Dolenský Milan ŠK Libštát 2033 2085 1
2013/2014 2 TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 2026 2055 1
2013/2014 1 TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 Gombala Marek Chess Rowdies 1855 1859 1
2013/2014 11 Šk Český Krumlov 1948 2019 Soucha Štěpán ČZ Strakonice B 1871 1913 1
2013/2014 6 Šk Český Krumlov 1948 2019 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1921 1951 1
2013/2014 5 Šk Český Krumlov 1948 2019 Jandl Vojtěch Šs Reality Horňák Bechyně A 1891 1926 ½
2013/2014 1 Šk Český Krumlov 1948 2019 Mejta František DDM Písek B 1907 1907 ½
2012/2013 10 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Boreš Roman 1.Novoborský ŠK "C" 2163 2160 0
2012/2013 9 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "B" 2014 2022 ½
2012/2013 7 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "C" 2021 2017 0
2012/2013 6 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2050 2027 ½
2012/2013 5 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2079 2072 1
2012/2013 4 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1961 2019 ½
2012/2013 3 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 1
2012/2013 2 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Dolenský Milan ŠK Libštát "A" 2040 2116 0
2012/2013 1 TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 Suchomel Aleš Desko Liberec "B" 2055 2075 0
2011/2012 11 TJ Jiskra Tanvald 1865 1917 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "D" 1963 1
2011/2012 10 TJ Jiskra Tanvald 1865 1917 Špinka Petr ŠK Libštát 2005 1999 1
2011/2012 9 TJ Jiskra Tanvald 1865 1917 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1956 1904 1
2011/2012 6 TJ Jiskra Tanvald 1865 1917 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1742 1742 1
2011/2012 5 TJ Jiskra Tanvald 1865 1917 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1874 1874 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Tanvald 1865 1917 Novotka Zbyněk TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1916 ½
2011/2012 2 TJ Jiskra Tanvald 1865 1917 Švec Luděk TJ Desko Liberec "B" 1706 1750 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Tanvald 1865 1917 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1919 1988 ½
2010/2011 11 Jiskra Tanvald 1870 Cakl Zdeněk Desko Liberec "B" 2114 ½
2010/2011 10 Jiskra Tanvald 1870 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1769 0
2010/2011 9 Jiskra Tanvald 1870 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1959 0
2010/2011 7 Jiskra Tanvald 1870 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 1
2010/2011 5 Jiskra Tanvald 1870 Zajíc Miloslav TJ PS ZK Semily 1522 1
2010/2011 4 Jiskra Tanvald 1870 Lašek František TJ Slávia Liberec 1898 0
2010/2011 3 Jiskra Tanvald 1870 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 1890 ½
2010/2011 2 Jiskra Tanvald 1870 Špinka Petr ŠK Libštát 1964 0
2010/2011 1 Jiskra Tanvald 1870 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1922 1
2009/2010 10 Jiskra Tanvald 1833 Šonský Miroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 1955 ½
2009/2010 9 Jiskra Tanvald 1833 Joukl Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2109 0
2009/2010 8 Jiskra Tanvald 1833 Novák Jan Desko Liberec "B" 1944 1
2009/2010 7 Jiskra Tanvald 1833 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "A" 1866 ½
2009/2010 5 Jiskra Tanvald 1833 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1778 1
2009/2010 3 Jiskra Tanvald 1833 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1838 ½
2009/2010 2 Jiskra Tanvald 1833 Lašek František TJ Slávia Liberec 1947 1
2009/2010 1 Jiskra Tanvald 1833 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1919 0
2008/2009 10 Jiskra Tanvald "B" 1875 Jakubů Milan ŠK Libštát "B" 1873 0
2008/2009 9 Jiskra Tanvald "B" 1875 Dejmek Josef Bižuterie Jablonec "B" 1906 ½
2008/2009 8 Jiskra Tanvald "B" 1875 Slažanský Martin Desko Liberec "C" 1859 ½
2008/2009 7 Jiskra Tanvald "B" 1875 Polák Benedikt Slávie Liberec 2108 0
2008/2009 6 Jiskra Tanvald "B" 1875 Tejnský Břetislav Lokomotiva Liberec "C" 1955 0
2008/2009 2 Jiskra Tanvald "B" 1875 Kout Zdeněk TJ Krásná Lípa "B" 1998 1
2008/2009 1 Jiskra Tanvald "B" 1875 Pavlík Otto TJ Nové Město p.Smrkem 1733 1
2008/2009 10 Jiskra Tanvald 1875 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1936 ½
2008/2009 8 Jiskra Tanvald 1875 Zboroň Karol ŠK Libštát 1947 ½
2008/2009 6 Jiskra Tanvald 1875 Grof Petr TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1918 ½
2008/2009 5 Jiskra Tanvald 1875 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1908 1
2008/2009 4 Jiskra Tanvald 1875 Kokta Marcel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 1
2008/2009 3 Jiskra Tanvald 1875 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 1
2008/2009 2 Jiskra Tanvald 1875 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1689 1
2008/2009 1 Jiskra Tanvald 1875 Peníška Pavel Desko Liberec "A" 1882 0
2007/2008 11 Jiskra Tanvald B 1779 Arlt Martin Bižuterie Jablonec n.N. C 1
2007/2008 10 Jiskra Tanvald B 1779 Šimon Petr Lokomotiva Liberec C 1826 1
2007/2008 9 Jiskra Tanvald B 1779 Tejnský Břetislav Lokomotiva Liberec E 1988 0
2007/2008 8 Jiskra Tanvald B 1779 Slažanský Martin Desko Liberec D 1801 ½
2007/2008 7 Jiskra Tanvald B 1779 Škopan Martin Desko Liberec E 1726 0
2007/2008 6 Jiskra Tanvald B 1779 Hübscher Jindřich Bižuterie Jablonec n.N. B 1931 ½
2007/2008 5 Jiskra Tanvald B 1779 Cipra Ferdinand Lokomotiva Liberec D 1653 ½
2007/2008 4 Jiskra Tanvald B 1779 Vancl Jakub TJ Sokol Koberovy 1652 1
2007/2008 2 Jiskra Tanvald B 1779 Cakl Zdeněk Desko Liberec C 2089 ½
2007/2008 1 Jiskra Tanvald B 1779 Filip Petr Nové Město p.Smrkem 1877 ½
2007/2008 11 Jiskra Tanvald 1779 Moudrý Jiří TJ Slávia Liberec 1691 0
2007/2008 8 Jiskra Tanvald 1779 Fiedler František 1. Novoborský ŠK "D" 1825 1
2007/2008 7 Jiskra Tanvald 1779 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1850 1
2007/2008 5 Jiskra Tanvald 1779 Kostlán Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. 2028 1
2007/2008 4 Jiskra Tanvald 1779 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2030 0
2007/2008 3 Jiskra Tanvald 1779 Otmar Jiří ŠK Libštát 1773 0
2007/2008 2 Jiskra Tanvald 1779 Voldřich Milan TJ Lokomotiva Liberec "B" 1545 1
2007/2008 1 Jiskra Tanvald 1779 Slažanský Martin Desko Liberec "B" 1801 ½
2006/2007 11 Jiskra Tanvald 1830 Temešinko Rudolf TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1
2006/2007 9 Jiskra Tanvald 1830 Prokop Jan TJ Zikuda Turnov "B" 1893 ½
2006/2007 8 Jiskra Tanvald 1830 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec 1781 0
2006/2007 7 Jiskra Tanvald 1830 Dufek Vladimír 1.Novoborský ŠK "C" 1869 0
2006/2007 6 Jiskra Tanvald 1830 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa "A" 1967 0
2006/2007 5 Jiskra Tanvald 1830 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1995 0
2006/2007 4 Jiskra Tanvald 1830 Scheuer Leopold TJ Nové Město pod Smrkem 1584 ½
2006/2007 3 Jiskra Tanvald 1830 Zákoucký Otto TJ Semily 1625 1
2006/2007 9 Jiskra Tanvald B 1830 Valenta Marek TJ Sokol Koberovy 1373 1
2006/2007 8 Jiskra Tanvald B 1830 Cejp Jaroslav Desko Liberec D 1734 1
2006/2007 7 Jiskra Tanvald B 1830 Braun Tomáš Desko Liberec E 1577 ½
2006/2007 6 Jiskra Tanvald B 1830 Malý Marek Lokomotiva Liberec B 1580 1
2006/2007 5 Jiskra Tanvald B 1830 Lašek František Slávie Liberec 1967 0
2006/2007 4 Jiskra Tanvald B 1830 Trávník Petr Desko Liberec C 1819 ½
2006/2007 3 Jiskra Tanvald B 1830 Plener Tomáš Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 0
2006/2007 2 Jiskra Tanvald B 1830 Mohyla Zdeněk Lokomotiva Liberec C 1507 1
2006/2007 1 Jiskra Tanvald B 1830 Cipra Ferdinand Lokomotiva Liberec D 1668 ½
2004/2005 11 Jiskra Tanvald Knížek Osvald Nové Město p. Smrk 1705 ½
2004/2005 11 Jiskra Tanvald B" Jakubíček Tomáš Desko Liberec E" 1394 1
2004/2005 10 Jiskra Tanvald B" Slažanský Martin Desko Liberec D" 1488 1
2004/2005 9 Jiskra Tanvald B" Sokol David LIAZ Jablonec n/N 1
2004/2005 8 Jiskra Tanvald B" Vykoukal Jan Loko Liberec C" 1
2004/2005 6 Jiskra Tanvald B" Hošková Aneta Sokol Koberovy 1
2004/2005 5 Jiskra Tanvald B" Macháček Libor Loko Liberec B" 1593 0
2004/2005 4 Jiskra Tanvald B" Liška Petr NISA Proseč n/N 1
2004/2005 3 Jiskra Tanvald B" Nasavrcký Jaroslav Loko Liberec A" 1727 0
2004/2005 2 Jiskra Tanvald B" Plener Tomáš Bižu Jablonec B" 1410 0
2004/2005 1 Jiskra Tanvald B" Endlich Peter Slavie Liberec 1
2003/2004 11 Jiskra Tanvald B Švejda Richard Desko Libere E ½
2003/2004 10 Jiskra Tanvald B Koula Lukáš Loko Liberec C 1
2003/2004 9 Jiskra Tanvald B Sokol Koberovy 1
2003/2004 8 Jiskra Tanvald B Zíka Josef Loko Liberec B 1538 ½
2003/2004 7 Jiskra Tanvald B Lelek Jaroslav Bižu Jablonec B 1512 0
2003/2004 6 Jiskra Tanvald B Knížek Osvald Textilana N. Město 0
2003/2004 4 Jiskra Tanvald B Trejbal Martin Loko Liberec A ½