Hráč Vodička Milan

Vodička Milan

User Pic
Jméno: Vodička Milan
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1744
Elo mezinárodní: 1744
ID: 2232
FIDE ID: 343277
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1741 1744 Černý Vladimír Sportis Svádov/Olšinky"C" 1669 1669 ½
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1741 1744 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1626 1652 1
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1743 1744 Hrubý Václav DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1628 1628 ½
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1743 1744 Matoušek Aleš SK šachy Chlumec"C" 1843 1886 ½
2018/2019 6 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1741 1744 Veverka Vladimír ŠK Teplice"C" 1335 1432 ½
2018/2019 2 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1764 1769 Kirchner Michal TJ Sokol-Litvínov-Lom"B" 1571 1596 ½
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1774 1769 Hajzler Tomáš SK Šachy Chlumec"D" 1567 1568 0
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1741 1744 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky "B" 1669 1669 ½
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1743 1744 Matouš Pavel ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1671 1635 0
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1743 1744 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1764 1755 1
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1741 1744 Pechek Jan SK Šachy Chlumec "B" 1811 1867 ½
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1741 1744 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1671 1673 1
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1743 1769 Slavík Jan SK Děčín "C" 1671 1664 ½
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1764 1769 Koval Nikita ŠK Teplice "B" 1537 1554 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1764 1769 Šimovič Ludvík DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1765 1763 0
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1774 1769 Krausz Milan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1583 1577 1
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1764 1767 Mrišo Miloš ASK Lovosice"B" 1755 1795 1
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1772 1767 Mihalčík Jan KŠ Štětí 0 1686 ½
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1772 1767 Kostišče Ján Sportis Svádov-Olšinky"C" 1714 1734 1
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1769 1767 Švarha Michal SK Šachy Chlumec"D" 1636 1538 ½
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1764 1767 Werner Hong Quan Dan ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1534 1504 1
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1764 1767 Diviš Jiří SK Děčín"D" 1790 1751 0
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1764 1767 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"C" 1776 1783 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1772 1767 Šafr Jan SK Děčín "C" 1506 1511 0
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1769 1767 Karásek Zbyněk ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1638 1650 1
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1769 1767 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "B" 1782 1783 ½
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1764 1767 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1788 1782 Mrišová Eliška ASK Lovosice "A" 1691 1672 0
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1763 1771 Kohut Vasil ŠK Stropnik Osek "A" 1534 1509 1
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1763 1771 Holub Josef ŠK Slavie Děčín 1717 1765 1
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1763 1771 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1812 1778 ½
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1763 1771 Mrišová Eliška ASK Lovosice "A" 1543 1496 ½
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1763 1771 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky "A" 1694 1745 1
2015/2016 10 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Mrišo Miloš ASK Lovosice"B" 1757 1811 ½
2015/2016 9 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Diepold Jiří ŠK Stropnik Osek"B" 1464 1433 1
2015/2016 8 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky"C" 1663 1685 ½
2015/2016 7 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci"B" 1423 1491 ½
2015/2016 6 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Kufel Pavol ŠK Teplice"D" 1412 1
2015/2016 5 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Kubiska Miroslav KŠ Štětí 1468 1512 1
2015/2016 4 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Kapoun Pavel SK Šachy Chlumec"C" 1758 1719 ½
2015/2016 3 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky"B" 1580 1600 1
2015/2016 2 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 1
2015/2016 1 ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 Sliva Richard ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 ½
2015/2016 8 SK Slavoj Litomerice "B" 1763 1771 Purkyt Jaroslav SK Decin "C" 1719 1734 ½
2015/2016 7 SK Slavoj Litomerice "B" 1763 1771 Chrz Pavel SK Spartak Usti n. L. "B" 2023 2040 0
2015/2016 6 SK Slavoj Litomerice "B" 1763 1771 Krejčí Josef ASK Lovosice "A" 1660 1604 1
2015/2016 5 SK Slavoj Litomerice "B" 1763 1771 Sportis Svadov-Olsinky "A" 1
2015/2016 4 SK Slavoj Litomerice "B" 1763 1771 Brňák Jan SK Slavie Decin 1581 1688 ½
2015/2016 2 SK Slavoj Litomerice "B" 1763 1771 Kudrna Jan TJ CSAD Libouchec 1738 1696 1
2015/2016 1 SK Slavoj Litomerice "B" 1763 1771 Svoboda Josef SK SACHY Chlumec "B" 1607 1668 1
2014/2015 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 Švarha Michal SK Šachy Chlumec "C" 1553 1
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 Balín Daniel ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1542 1
2014/2015 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 Piskač Marek ŠK Teplice "D" 1495 1515 ½
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 Šafr Jan SK Děčín "D" 1560 1553 1
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci "B" 1320 1
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 Kopáček Lukáš ASK Lovosice "B" 1218 1
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 Kohut Vasil ŠK Stropnik Osek "B" 1545 1547 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "D" 1668 1676 ½
2014/2015 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1735 1698 Svoboda Josef SK Šachy Chlumec "B" 1681 1696 1
2014/2015 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1735 1698 Chudý Edvard ŠK Mosad Česká Kamenice 1564 1
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1735 1698 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1000 ½
2014/2015 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1735 1698 Šenfeld Vladimír SVAH Všebořice 1000 ½
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1735 1698 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1640 1725 0
2013/2014 11 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Sláma Lukáš TJ SVAH Všebořice 1596 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 0
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Holub Josef ŠK Slávie Děčín 1755 1779 ½
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1766 1818 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1633 1701 1
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Carboch Ladislav SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1751 1722 ½
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Beránek Josef ASK Lovosice 1760 1764 ½
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 Řezáč Pavel SK Děčín "C" 1743 0
2013/2014 11 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1698 1728 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1826 1801 1
2013/2014 8 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1698 1728 Anh La Tuan Slovan Jirkov 1752 ½
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Beránek Josef ASK Lovosice 1762 1755 ½
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Král Jaromír Svádov-Olšinky "C" 1545 ½
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Jersák Jiří Slavia SČE Děčín 1740 0
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Kunc Karel SK ŠACHY Chlumec "A" 1970 0
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Brýda Martin SK ŠACHY Chlumec "B" 1624 1
2012/2013 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Köchert Bedřich Bystřanští jezdci "A" 1744 1645 1
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Carboch Ladislav SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1794 1794 ½
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1782 1740 ½
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 Babička Michal SK Děčín "C" 1700 1761 0
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1674 1779 Sedlák Jan Svah Všebořice"B" 1351 0
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1674 1779 Horák Jan TJ Start Karko ÚL 1609 ½
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1674 1779 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1679 0
2012/2013 5 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1674 1779 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci"B" 1455 1
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1674 1779 Kirs Pavel ŠK Teplice"E" 1777 1742 ½
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1674 1779 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice"C" 1732 1735 ½
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice"D" 1674 1779 Kufel Pavol ŠK Teplice"D" 1720 0
2011/2012 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1832 ½
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Skiba Michal TJ Chlumec "B" 1756 ½
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Malý Jiří ŠK Teplice "C" 1709 1725 ½
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Machálek Bedřich TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1964 1877 0
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1930 1932 ½
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1688 1738 0
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 ½
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1662 1
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Hlavatý Radek TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1860 1886 1
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 Holub Josef TJ Slavia SČE Děčín 1786 1
2011/2012 7 Štětí 1813 Beran Petr ŠK Teplice E 1468 1494 1
2011/2012 6 Štětí 1813 Kratochvíl Jan Svah Všebořice 1000 0
2011/2012 5 Štětí 1813 Lisý Jiří Sp.Ústí n.L. C 1430 1
2011/2012 4 Štětí 1813 Růžička Bohuslav Chlumec C 1518 1
2011/2012 3 Štětí 1813 Pekař František SK Děčín C 1878 1924 1
2011/2012 1 Štětí 1813 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci B 1369 1
2010/2011 1 Štětí 1798 Klátil Pavel SK Děčín C 1707 1
2010/2011 7 KŠ Štětí 1798 Chlouba Tomáš SK Děčín"C" 1620 1
2010/2011 5 KŠ Štětí 1798 Kubánek Martin TJ Svah Všebořice 1824 1
2010/2011 4 KŠ Štětí 1798 Laban Vladimír TJ Chlumec"B" 1805 ½
2010/2011 3 KŠ Štětí 1798 Růžička Bohuslav TJ Chlumec"C" 1508 1
2010/2011 2 KŠ Štětí 1798 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1460 0
2010/2011 1 KŠ Štětí 1798 Birtus Rudolf TJ Start Karko ÚL 1643 1
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1798 Zaťko Michal TJ Slavia SČE Děčín 1787 0
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1798 Hlavatý Radek Sportis Svádov - Olšinky "B" 1887 0
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1798 Novosad Pavel ŠK Viamont Teplice "D" 1712 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1798 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 2038 ½
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1798 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1866 1
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1798 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1928 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1798 Beil Richard Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1597 1
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Berežný Jan ŠK Teplice "D" 1848 ½
2009/2010 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 1
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Malý Jiří ŠK Teplice "E" 1812 ½
2009/2010 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1948 ½
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1696 1
2009/2010 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1827 1
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1938 0
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Seman Miloslav TJ Sokol Litvínov "B" 1717 0
2009/2010 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 Nováček Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 2089 0
2009/2010 10 KŠ Štětí 1802 Birtus Rudolf TJ Start Karko UL 1672 1
2009/2010 9 KŠ Štětí 1802 Waclawek Karel Sportis Svádov-Olšinky"D" 1608 ½
2009/2010 8 KŠ Štětí 1802 Babička Michal SK Děčín"D" 1250 1
2009/2010 7 KŠ Štětí 1802 Sláma Lukáš Sp.Ústí n.L."D" 1459 ½
2009/2010 6 KŠ Štětí 1802 Kochánek Antonín TJ Sj.Litoměřice"D" 1676 1
2009/2010 5 KŠ Štětí 1802 Birtus Rudolf TJ Start Karko UL 1672 1
2009/2010 4 KŠ Štětí 1802 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky"D" 1724 ½
2009/2010 3 KŠ Štětí 1802 Chlouba Tomáš SK Děčín"D" 1546 0
2009/2010 1 KŠ Štětí 1802 Rychtařík Václav TJ Sj.Litoměřice"D" ½
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"B" 1863 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí"C" 1708 ½
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"B" 1863 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 ½
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"B" 1863 Janda Zdeněk SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"B" 1863 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 1993 0
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"B" 1863 Šišák Richard ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 0
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"B" 1863 Dusbaba Karel ŠK Teplice"C" 2035 0
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"B" 1863 Král David ŠK Teplice"B" 1988 0
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"B" 1863 Kotrba Matěj Sj.Litoměřice"A" 1831 0
2008/2009 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 Šimovič Ludvík ŠK Teplice "E" 1722 ½
2008/2009 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 Bauer Pavel Bystřanští Jezdci "A" 1705 ½
2008/2009 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 Ulrych Radek ŠK Union Louny "C" 1597 1
2008/2009 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 Ledvina Jiří ŠK Teplice "D" 1951 0
2008/2009 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1795 ½
2008/2009 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 Soukal Vladimír TJ Chlumec "A" 2013 ½
2008/2009 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 Volák Jan TJ Sokol Litvínov - Lom 1989 0
2008/2009 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina "A" 2000 0
2007/2008 10 TJ Sj.Litoměřice A 1931 Janoušek Petr TJ Bonex Teplice B 1702 0
2007/2008 8 TJ Sj.Litoměřice A 1931 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.B 1677 0
2007/2008 7 TJ Sj.Litoměřice A 1931 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice 1736 ½
2007/2008 6 TJ Sj.Litoměřice A 1931 Papay Jindřich SK Děčín A 2048 0
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice "C" 1742 ½
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina 1574 1
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Chroust Ladislav Bystřanští jezdci "A" 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1727 1
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov "A" 1848 1
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1609 1
2007/2008 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Horáček Karel TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1789 0
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1872 0