Hráč Blažek Jaroslav

Blažek Jaroslav

User Pic
Jméno: Blažek Jaroslav
Oddíl: TJ Tatran Podbořany z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1681
Elo mezinárodní: 1695
ID: 2609
FIDE ID: 330795
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 8 TJ Tatran Podbořany 1695 1681 Sedláček Tomáš TJ DUKLA Praha 2059 2091 ½
2016/2017 3 TJ Tatran Podbořany 1695 1681 Mišičko Ján ŠK Kladno 2065 2064 0
2015/2016 9 TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 Kostrhun Ludvík TJ Sokol Údlice E 1287 1287 1
2015/2016 8 TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 Šlezinger Jaroslav Slovan Jirkov C 1646 1625 ½
2015/2016 7 TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 Černíček Matyáš ŠK UNION Louny C 1456 1553 1
2015/2016 6 TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov- Lom C 1768 1790 ½
2015/2016 5 TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 Kočí Vít CHESS Most E 1515 1497 0
2015/2016 4 TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec B 1633 1570 1
2015/2016 3 TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 Mudra Josef ŠK UNION Louny-Opočno 1000 1
2015/2016 1 TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 Císař Jiří TJ Klášterec n/O. B 1781 1774 0
2015/2016 11 TJ Tatran Podbořany 1721 1693 Lněnička Petr Šakal Kozolupy 1717 ½
2014/2015 11 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Kubík Miroslav CHESS Most "E" 1705 1675 ½
2014/2015 10 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Hanzlík David CHESS Most "D" 1754 1760 1
2014/2015 9 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1766 1772 ½
2014/2015 8 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Boledovič Ján Sokol Údlice "C" 1681 1706 0
2014/2015 7 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Anh La Tuan Slovan Jirkov "B" 1741 0
2014/2015 6 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 0
2014/2015 5 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň "A" 1868 1830 ½
2014/2015 4 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1767 1752 0
2014/2015 3 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Kalužný Jiří Sokol Údlice "B" 1828 1836 0
2014/2015 2 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1779 1819 0
2014/2015 1 TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1846 1852 1
2014/2015 11 TJ Tatran Podbořany "A" 1756 1719 Papay Marek SK Děčín "B" 2006 2015 ½
2013/2014 11 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1667 ½
2013/2014 9 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "B" 1594 1
2013/2014 8 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 ½
2013/2014 7 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1559 1599 ½
2013/2014 6 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Volák Jan CHESS Most "D" 1890 1880 1
2013/2014 5 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Kastl Daniel CHESS Most "E" 1764 1759 ½
2013/2014 4 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Isteník Petr Slovan Jirkov "B" 1604 1630 ½
2013/2014 3 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Diviš Jiří ŠK Stropnik Osek "A" 1756 1702 0
2013/2014 2 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "A" 1510 0
2013/2014 1 ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 1
2013/2014 11 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1707 1673 Jesenský Jaromír ŠK Sj.Litoměřice "B" 1574 1511 ½
2013/2014 7 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1707 1673 Novák František ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1970 1962 0
2013/2014 4 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1707 1673 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1737 1719 0
2013/2014 3 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1707 1673 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1881 1881 0
2012/2013 11 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1815 1799 0
2012/2013 10 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1788 1851 0
2012/2013 9 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Hanzlík David CHESS MOST "E" 1748 1735 0
2012/2013 8 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 ½
2012/2013 6 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Boháč Vlastimil CHESS MOST "F" 1762 1784 0
2012/2013 5 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Vintera Daniel ŠK Teplice "C" 1693 1699 0
2012/2013 4 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Diviš Jiří ŠK Stropník Osek "A" 1748 1723 0
2012/2013 3 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Mazánek Kamil TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 0
2012/2013 2 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Klakurka Stanislav ŠK DDM Postoloprty 1972 1978 0
2012/2013 1 TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1903 1875 ½
2012/2013 10 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1732 1725 Spejchal Josef Slavoj Litoměřice"A" 1859 1863 0
2012/2013 7 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1732 1725 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1889 1958 1
2012/2013 6 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1732 1725 Šebl Jan Chess Most"D" 1789 0
2012/2013 5 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1732 1725 Malina Josef SKD Průmstav-stavby SO"A" 1881 1907 ½
2012/2013 3 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1732 1725 Salaba Václav TJ Sokol Údlice"A" 1821 ½
2012/2013 2 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1732 1725 Čermák Jan SK Děčín"B" 1806 1819 0
2012/2013 1 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1732 1725 Anh La Tuan Slovan Jirkov"A" 1751 0
2011/2012 11 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Vykouk Jan CHESS MOST "D" 1838 1873 0
2011/2012 10 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Valenta Petr CHESS MOST "C" 1946 1962 ½
2011/2012 9 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 1880 1987 1
2011/2012 8 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň "A" 2091 2101 0
2011/2012 7 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 ½
2011/2012 6 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1923 1925 0
2011/2012 5 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Zuska Pavel ŠK Magic Žatec "A" 1753 ½
2011/2012 4 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1731 1748 0
2011/2012 3 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Stuchlý Jaroslav TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 0
2011/2012 2 TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1829 1763 ½
2011/2012 11 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 0
2011/2012 10 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 Vykouk Jan Chess Most B 1838 1873 0
2011/2012 8 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 Svoboda Josef TJ Chlumec A 1691 0
2011/2012 7 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 Šimovič Ludvík ŠK Teplice B 1732 1691 1
2011/2012 3 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 Ulrych Radek ŠK Union Louny A 1707 0
2011/2012 2 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1956 1964 0
2010/2011 10 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Krásný Drahomír TJ Klášterec n/O "A" 1833 0
2010/2011 9 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1841 ½
2010/2011 8 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Hruška Vladislav DDM Most "E" 1537 ½
2010/2011 7 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Kovář Jan TJ Sokol Údlice "B" 1945 0
2010/2011 6 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2257 0
2010/2011 5 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Šišák Richard ŠK Magic Žatec "A" 2080 0
2010/2011 4 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Ta Van Duy DDM Most "D" 1913 0
2010/2011 3 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Hamala Miroslav DDM Most "C" 1971 0
2010/2011 1 TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1958 ½
2010/2011 11 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1816 Malec Jan TJ Krásná Lípa 1952 0
2010/2011 2 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1816 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 0
2009/2010 11 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Hlavatý Radek Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1902 0
2009/2010 10 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Orsák Karel ŠK Teplice"B" 1779 0
2009/2010 9 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1934 ½
2009/2010 8 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Laban Vladimír TJ Chlumec"A" 1778 ½
2009/2010 7 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Novosad Pavel ŠK Teplice"C" 1717 ½
2009/2010 6 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 0
2009/2010 5 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1931 ½
2009/2010 4 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Chaloupka František TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 0
2009/2010 3 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Hanzlík Daniel ŠK Most"A" 1681 1
2009/2010 2 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň 1951 0
2009/2010 1 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1876 0
2009/2010 9 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Kubát Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1827 1
2009/2010 8 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1671 0
2009/2010 7 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Krist Ladislav ŠK Most "B" 1582 0
2009/2010 6 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1916 0
2009/2010 5 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1717 0
2009/2010 4 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1958 ½
2009/2010 3 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Tuma Josef DDM Most "A" 1745 ½
2009/2010 2 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1842 0
2009/2010 1 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 0
2008/2009 11 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Janda Zdeněk SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 10 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Bürgermeister Michal ŠK Sp.Ústí"B" 1855 0
2008/2009 9 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Vodička Milan Sj.Litoměřice"B" 1863 ½
2008/2009 8 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň"A" 1891 ½
2008/2009 7 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1825 0
2008/2009 6 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2013 0
2008/2009 5 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2074 0
2008/2009 4 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice"A" 2074 0
2008/2009 3 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí"C" 1873 ½
2008/2009 2 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 0
2008/2009 1 TJ Tatran Podbořany"A" 1788 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1930 ½
2008/2009 9 Tatran Podbořany"B" 1788 Ta Van Duy ŠK Most"B" 1680 0
2008/2009 8 Tatran Podbořany"B" 1788 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"B" 2086 0
2008/2009 7 Tatran Podbořany"B" 1788 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov"B" 1719 1
2008/2009 6 Tatran Podbořany"B" 1788 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice"B" 1716 0
2008/2009 5 Tatran Podbořany"B" 1788 Grussová Helena TK Klášterec n.O."A" 1873 0
2008/2009 4 Tatran Podbořany"B" 1788 Škuthan Jiří ŠK Most"C" 1366 0
2008/2009 3 Tatran Podbořany"B" 1788 Lausmann Kurt TJ Sokol Údlice"C" 1735 0
2008/2009 2 Tatran Podbořany"B" 1788 Kučera Petr TJ Sokol Údlice"A" 1946 ½
2008/2009 1 Tatran Podbořany"B" 1788 Zuska Pavel Magic Žatec"A" 1672 0
2007/2008 11 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Kánský Pavel SK Děčín A 2150 0
2007/2008 10 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Chmelík Jiří Slovan Jirkov A 2109 ½
2007/2008 9 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Popper Tomáš TJ Sj.Litoměřice A 2001 ½
2007/2008 8 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1816 ½
2007/2008 7 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Skála Kamil ŠK Most A 1909 0
2007/2008 6 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Košťál Jindřich ŠK Louny A 1993 1
2007/2008 5 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Uhlík Bohumil SK Děčín B 1921 0
2007/2008 4 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Seliger Bedřich TJ Bonex Teplice B 1921 1
2007/2008 3 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Kostišče Ján TJ Svádov-Olšinky A 1729 1
2007/2008 2 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 ½
2007/2008 1 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 1859 ½
2007/2008 9 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Rozšafný Václav ŠK Most B 1522 ½
2007/2008 8 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice A 2277 0
2007/2008 7 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Kindl František TJ Sokol Údlice B 1854 0
2007/2008 6 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Mitošinka Boris Magik Žatec A 1419 0
2007/2008 5 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Šišák Richard ŠK Union Louny B 2029 0
2007/2008 4 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Švarc Roman ŠK Merkur Kadaň A 2116 ½
2007/2008 3 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Skála Kamil ŠK Most C 1909 0
2007/2008 2 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Paluch Rostislav Slovan Jirkov B 2020 ½
2007/2008 1 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 Grussová Helena TJ Klášterec n.O. A 1754 0
2006/2007 3 TJ Tatran Podbořany B 1874 Zrzavý Václav ŠK UNION Louny D 1855 0
2006/2007 2 TJ Tatran Podbořany B 1874 Kovář Jan TJ Sokol Údlice D 1600 1
2006/2007 1 TJ Tatran Podbořany B 1874 Wirkner František TJ Klášterec n.O. B 1702 1
2006/2007 9 Tatran Podbořany 1874 Boháč Vlastimil ŠK Most C 1631 0
2006/2007 8 Tatran Podbořany 1874 Rozšafný Michal ŠK Most B 1564 ½
2006/2007 7 Tatran Podbořany 1874 Jarina Ladislav Union Louny B 1681 0
2006/2007 6 Tatran Podbořany 1874 Kučera Petr Merkur Kadaň A 1804 1
2006/2007 5 Tatran Podbořany 1874 Špírek Josef Magic Žatec B 1339 1
2006/2007 4 Tatran Podbořany 1874 Pallag Demeter Magic Žatec A 1545 ½
2006/2007 3 Tatran Podbořany 1874 Grussová Helena Klášterec n.O. A 1668 0
2006/2007 2 Tatran Podbořany 1874 Isteník Petr Slovan Jirkov B 1672 ½
2006/2007 1 Tatran Podbořany 1874 Zmeškal Stanislav Sokol Údlice B 1664 1