Hráč Krutina Miroslav

Krutina Miroslav

User Pic
Jméno: Krutina Miroslav
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1945
ID: 1188
FIDE ID: 313548
Rok narození: 1955
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2210 2197 ½
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Spurný Ondřej GROP - B 2054 2063 ½
2019/2020 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2023 2025 ½
2019/2020 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Popper Tomáš Unichess D 2053 2045 0
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2095 2090 0
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2202 2180 0
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov A 1945 1941 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 1975 1976 1
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Horyna Josef LISA A 1787 1811 ½
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy D 1900 1895 ½
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Macháček Otakar USK Praha A 1931 1919 0
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Světlý Jiří Dukla C 1835 1856 0
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Mihál Sergej GROP Classical Chess 1890 1921 0
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1924 1900 ½
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Lizner Milan TJ Pankrác E 1860 1851 1
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Ursta Lubomír Šachový klub Bohnice - A 1831 1821 1
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Mazuret Maxim ŠK AURORA 1173 1308 1
2017/2018 11 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Macháček Otakar USK Praha A 1931 1919 ½
2017/2018 10 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1889 1876 1
2017/2018 8 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Sargsyan Karen �K Sokol Vy�ehrad E 1918 1920 1
2017/2018 7 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Bečvář Pavel �O Praga Praha A 1679 1762 1
2017/2018 6 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Černoch Vít Kbel.�ach. reprezentace A 1904 1925 ½
2017/2018 5 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Němec Stanislav �K DP Praha C - V�FS I 1851 1850 1
2017/2018 4 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Borovský Ivan SK OAZA Praha B 1809 1818 ½
2017/2018 3 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Dlouhý David �K Bohnice A 1892 1884 1
2017/2018 2 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Zdrubecký Miroslav �K Sokol Vy�ehrad D 1873 1889 1
2017/2018 1 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Mařík Miloslav �K Loko Praha B 1937 1987 0
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov D 1945 1941 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha F 1895 1899 1
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov D 1945 1941 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1539 1536 1
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov 1922 1914 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2041 2039 ½
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov 1927 1914 Janda Zdeněk SK Děčín 2129 2103 0
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov 1927 1914 Hozda David ŠK Spartak Ústí n. L. 1936 1932 ½
2016/2017 11 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Klaus Jan GROP Classical Chess 1906 1923 1
2016/2017 10 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Dlouhý David �K Bohnice A 1892 1884 ½
2016/2017 9 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Chloupek Petr Sokol Kobylisy D 1623 1651 1
2016/2017 7 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1913 1913 0
2016/2017 6 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Hackel Luděk �K DP Praha - V�FS II 1933 1947 ½
2016/2017 5 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 2100 2057 0
2016/2017 4 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Matonoha Ctirad LISA A 1986 1975 0
2016/2017 3 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Kukačka Martin Sokol Praha Vr�ovice C 1995 1984 ½
2016/2017 2 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Richter Jiří �K Praha - Sm�chov A 2074 2068 0
2016/2017 1 �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 Matyska Jiří �O TJ Dukla Praha C 1902 1882 0
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1679 1762 1
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace A 1904 1925 ½
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Němec Stanislav ŠK DP Praha C - VŠFS I 1851 1850 1
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Borovský Ivan SK OAZA Praha B 1809 1818 ½
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1892 1884 1
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1873 1889 1
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1937 1987 0
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov A 1985 1969 GROP B 1
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov A 1985 1969 Rozkovec Hynek ŠK Loko Praha A 2070 2059 ½
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov A 1985 1969 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 A 1837 ½
2015/2016 11 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2118 2123 1
2015/2016 10 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Hrubčík Martin Kbelská šachová reprezentace 1786 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Srostlík Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy D 1871 1864 0
2015/2016 6 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Lamser Jan Unichess D 2118 2114 0
2015/2016 5 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2103 2101 ½
2015/2016 4 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Hruška Tomáš TJ Bohemians Praha D 1976 1984 ½
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2027 2072 ½
2015/2016 2 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 ½
2015/2016 1 Viktoria Žižkov B 1985 1969 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 1
2015/2016 5 Viktoria Žižkov A 1985 1969 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 1997 2005 ½
2015/2016 3 Viktoria Žižkov A 1985 1969 Janda Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2221 2225 0
2014/2015 11 Viktoria Žižkov B 1991 1970 Rakovský Adam Sokol Vršovice C 2005 1962 0
2014/2015 9 Viktoria Žižkov B 1991 1970 Vogl Milan USK Praha A 1856 ½
2014/2015 8 Viktoria Žižkov B 1991 1970 Čuchna Martin SK Loko Praha B 1907 1910 1
2014/2015 7 Viktoria Žižkov B 1991 1970 Buchl Marek Bohemians Praha D 1921 1881 1
2014/2015 5 Viktoria Žižkov B 1991 1970 Lizner Milan TJ Pankrác D 1874 1901 ½
2014/2015 3 Viktoria Žižkov B 1991 1970 Kouba Libor Unichess ČSOB E 1868 1923 ½
2014/2015 2 Viktoria Žižkov B 1991 1970 Zeman Jiří TJ Praga Praha B 1860 1
2014/2015 3 Viktoria Žižkov A 1991 1970 Kamlach Miroslav SK Loko Praha A 2096 2096 0
2014/2015 2 Viktoria Žižkov A 1991 1970 Bečvář Pavel TJ Praga Praha A 1589 1759 1
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Umancová Barbora ŠK PORG C 1878 1903 ½
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Boháč Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1873 1
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Vítek Jan TJ Praga Praha C 1791 1829 1
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Davídek Bohuslav SK Loko Praha C 1849 1
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Kudela Stanislav Sokol Praha-Vršovice D 1929 1857 ½
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi A 1848 1
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Janda Jiří ŠK Černý Baron B 1752 ½
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1925 1899 1
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Štván Marek DDM Praha 6 B 1689 1700 ½
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1842 1836 ½
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov A 1982 1942 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2125 2135 ½
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov A 1982 1942 Keprta Stanislav Bohemians Praha C 1866 1941 ½
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov A 1982 1942 Novák Václav SK Loko Praha A 2062 2065 ½
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov A 1982 1942 Směták Václav Sokol Praha-Vršovice B 1927 1929 1
2011/2012 10 Šachový klub Viktoria Žižkov 1997 1972 Olejníček Jiří QCC České Budějovice 2005 2003 0
2010/2011 11 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2015 SK Line A 1
2010/2011 10 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2015 Štaif Martin Sokol Plzen Letna A 2038 1
2010/2011 5 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2015 Háva Petr SSK HerNyr 1812 0
2009/2010 11 SK Viktoria Žižkov A 1967 Tužil Vítězslav Sokol Plzeň 1 A 2181 ½
2008/2009 10 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 1980 Sýkora Petr TJ DUKLA Praha A 2039 0
2008/2009 8 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 1980 Kubát Miroslav Sokol Klatovy A 1955 0
2008/2009 7 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 1980 Lacina Filip Sokol Platan Písek A 2068 0
2008/2009 4 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 1980 Soukal Roman ŠK Pyrit Příbram A 1914 1
2008/2009 2 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 1980 Pahorecký Jiří QCC České Budějovice A 1998 0
2008/2009 1 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 1980 Mindl Josef Sokol Tábor A 2102 1
2007/2008 10 Viktoria Žižkov Praha A 1969 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy A 2035 1