Hráč Vícha Petr

Vícha Petr

User Pic
Jméno: Vícha Petr
Oddíl: Šachová škola Bohumín, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1988
Elo mezinárodní: 1979
ID: 858
FIDE ID: 375187
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 5 Šachová škola Bohumín 1980 1988 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1959 1950 ½ soutěž
2021/2022 4 Šachová škola Bohumín 1980 1988 Šejda Karel Rychvaldský spolek šachový 1945 B 0 1518 1 soutěž
2021/2022 2 Šachová škola Bohumín 1984 1988 Knopp René SK Stonava 1846 1873 ½ soutěž
2021/2022 1 Šachová škola Bohumín 1990 1988 Folwarczný Jiří ŠK Karviná C 1727 1724 ½ soutěž
2021/2022 6 Šachová škola Bohumín "B" 1979 1988 Bulava Petr TJ Sokol Těrlicko 2037 2044 ½ soutěž
2021/2022 5 Šachová škola Bohumín "B" 1980 1988 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1851 1847 ½ soutěž
2021/2022 2 Šachová škola Bohumín "B" 1990 1988 Bukový Josef TJ Baník Havířov "C" 0 1756 1 soutěž
2019/2020 11 Viktorie Bohumín 1985 2001 Kopecký Břetislav Inter Petrovice 1988 1988 ½ soutěž
2019/2020 10 Viktorie Bohumín 1985 2001 Novák Bohdan Sokol Brušperk 1772 1748 1 soutěž
2019/2020 9 Viktorie Bohumín 1999 2001 Myrmus Mateusz ŠK Karviná "B" 1831 0 soutěž
2019/2020 7 Viktorie Bohumín 2002 2001 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín "B" 0 1902 ½ soutěž
2019/2020 6 Viktorie Bohumín 2002 2001 Maroszczyk Wieslaw TJ Vendryně 1893 1883 ½ soutěž
2019/2020 5 Viktorie Bohumín 1993 2002 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1904 1891 1 soutěž
2019/2020 4 Viktorie Bohumín 1994 2002 Sieber Bohumil SK Slavia Orlová "D" 1430 1512 1 soutěž
2019/2020 3 Viktorie Bohumín 1994 2002 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1790 1809 ½ soutěž
2019/2020 2 Viktorie Bohumín 1994 2002 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1751 1717 1 soutěž
2019/2020 1 Viktorie Bohumín 2000 2002 Kufa Václav TJ Mosty u Jablunkova 1735 1764 ½ soutěž
2018/2019 11 Viktorie Bohumín 2007 2004 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1939 1905 0 soutěž
2018/2019 10 Viktorie Bohumín 2007 2004 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1811 1785 1 soutěž
2018/2019 8 Viktorie Bohumín 2005 2004 Kosňovský Radim Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1561 1650 1 soutěž
2018/2019 7 Viktorie Bohumín 1999 2004 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1775 1749 1 soutěž
2018/2019 6 Viktorie Bohumín 1999 2004 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1456 1424 1 soutěž
2018/2019 5 Viktorie Bohumín 1999 2003 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1762 1779 1 soutěž
2018/2019 4 Viktorie Bohumín 1999 2003 Parma František Inter Petrovice 1846 1854 ½ soutěž
2018/2019 3 Viktorie Bohumín 1997 2003 Konečný Vladimír ŠK Karviná 1849 1892 1 soutěž
2018/2019 2 Viktorie Bohumín 1997 2003 Kotas Jan TJ Vendryně 1836 1842 ½ soutěž
2017/2018 10 Viktorie Bohumín 1995 2018 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2058 0 ½ soutěž
2017/2018 7 Viktorie Bohumín 2016 2018 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek 1833 1800 0 soutěž
2017/2018 6 Viktorie Bohumín 2016 2018 Tvrdý Petr Sokol Brušperk A 1783 1804 ½ soutěž
2017/2018 4 Viktorie Bohumín 1995 2018 Bělačík Jan ŠK Karviná B 1920 1910 ½ soutěž
2017/2018 2 Viktorie Bohumín 1995 2018 Firla Stanislav Inter Petrovice 1886 1903 ½ soutěž
2017/2018 1 Viktorie Bohumín 2027 2027 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov B 1821 1841 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Viktorie Bohumín "B" 1986 2023 Kubica Kamil SK Stonava 2052 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Viktorie Bohumín "B" 1986 2023 Walica Roman TJ Vendryně 1972 1996 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 1986 2023 Funiok Richard TJ Slovan Havířov "C" 1838 1836 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1986 2023 Smolka Marcin TJ Slovan Havířov "B" 2175 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 1986 2023 Lys Josef Sokol Brušperk "A" 2138 2189 0 soutěž
2015/2016 11 Viktorie Bohumín 1986 2023 Lojek Marek SK Slavie Orlová "C" 2012 2014 1 soutěž
2015/2016 10 Viktorie Bohumín 1986 2023 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "C" 2158 2166 0 soutěž
2015/2016 8 Viktorie Bohumín 1986 2023 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 0 soutěž
2015/2016 7 Viktorie Bohumín 1986 2023 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 ½ soutěž
2015/2016 6 Viktorie Bohumín 1986 2023 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 0 soutěž
2015/2016 5 Viktorie Bohumín 1986 2023 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2198 2142 0 soutěž
2015/2016 2 Viktorie Bohumín 1986 2023 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2024 1975 ½ soutěž
2015/2016 1 Viktorie Bohumín 1986 2023 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2069 2071 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Geffert Michal TJ Baník Havířov "D" 1960 1992 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "C" 2098 2090 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Walowy Bohumír ŠK Karviná "C" 2123 2081 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Rydzewski Pawel SK Slávia Orlová "E" 1995 1250 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Bulava Petr Sokol Těrlicko 2049 2094 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Radecki Petr Inter Petrovice "B" 2028 2027 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Barcuch Radek OS Rychvald "B" 1834 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Kubošová Jana SK Slávia Orlová "F" 1640 1681 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 Knopp René Sokol Chotěbuz 1884 1898 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Plesník Miroslav Sokol Brušperk 1861 1816 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Funiok Richard Baník Havířov "C" 1653 1717 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Čubok Milan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1793 1849 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1809 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 1980 1974 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Krampol Vladimír SK Stonava 1856 1872 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Parma František Inter Petrovice "A" 1847 1871 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1897 1861 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1924 1838 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 Sobek Martin ŠK Karviná "B" 1919 1941 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2005 1996 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Heczko Rostislav TJ Vendryně 2000 1986 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Klus Maciej SK Slavia Orlová "D" 1845 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1955 1994 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2129 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Sobek Martin ŠK Karviná "B" 1946 1971 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2101 2093 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2153 2124 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2128 2128 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2134 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1977 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2188 2175 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1957 1956 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2013 2007 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1931 1957 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Čujdík Jiří SK Stonava 2011 2022 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2229 2223 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2283 2283 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2054 2008 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B 1934 1962 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2066 1987 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2117 2151 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1973 1974 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1879 1928 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "D" 1991 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2060 2030 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Pazdziora Michal SK Stonava 2250 2246 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2054 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "E" 2078 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Szotek Josef Jäkl Karviná "B" 1976 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Čujdík Jiří SK Stonava 2020 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1997 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2025 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1972 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Cupek Martin ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2083 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1982 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2106 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2053 ½ soutěž
2009/2010 9 Viktorie Bohumín 2073 Melzer Patrik Slovan Havířov C 1816 ½ soutěž
2009/2010 8 Viktorie Bohumín 2073 Srba Antonín Slavia Orlová E 1704 1 soutěž
2009/2010 7 Viktorie Bohumín 2073 Matusiak Marcin Slovan Havířov B 1923 ½ soutěž
2009/2010 6 Viktorie Bohumín 2073 Knopp René Sokol Chotěbuz 1851 ½ soutěž
2009/2010 5 Viktorie Bohumín 2073 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 2045 ½ soutěž
2009/2010 4 Viktorie Bohumín 2073 Novák Jiří Baník Havířov C 1917 ½ soutěž
2009/2010 3 Viktorie Bohumín 2073 Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov B 1767 1 soutěž
2009/2010 2 Viktorie Bohumín 2073 Randliszek Pavel Jakl Karviná C 1813 1 soutěž
2009/2010 1 Viktorie Bohumín 2073 Havlík Vlastimil OS Rychvald B 1874 1 soutěž
2008/2009 11 Viktoria Bohumín 2073 Novák Bohdan Sokol Dobrá B 1909 1 soutěž
2008/2009 9 Viktoria Bohumín 2073 Hudák Imrich Slavia Havířov 1837 1 soutěž
2008/2009 8 Viktoria Bohumín 2073 Pisz Břetislav SK Stonava 1820 ½ soutěž
2008/2009 7 Viktoria Bohumín 2073 Valenčík Jozef Slovan Havířov 1724 ½ soutěž
2008/2009 6 Viktoria Bohumín 2073 Crha Břetislav OS Rychvald 1809 1 soutěž