Hráč Hudziec Bronislav

Hudziec Bronislav

User Pic
Jméno: Hudziec Bronislav
Oddíl: TJ Vendryně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1757
Elo mezinárodní: 1735
ID: 28895
FIDE ID: 336726
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Vendryně 1735 1779 Kotouček Jiří Baník Havířov "C" 1698 1729 ½
2018/2019 9 TJ Vendryně 1735 1779 Kawulok Aleš TJ Mosty u Jablunkova 1366 1437 1
2018/2019 8 TJ Vendryně 1735 1779 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "D" 1668 1627 ½
2018/2019 7 TJ Vendryně 1758 1779 Kunz Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1758 1749 0
2018/2019 6 TJ Vendryně 1758 1779 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1650 1654 0
2018/2019 5 TJ Vendryně 1746 1796 Radko Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 0 1315 ½
2018/2019 4 TJ Vendryně 1746 1796 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1628 1689 1
2018/2019 3 TJ Vendryně 1751 1796 Kaplita Ladislav Inter Petrovice 1730 1712 ½
2018/2019 2 TJ Vendryně 1751 1796 Rajský Stanislav Viktorie Bohumín 1739 1768 ½
2018/2019 1 TJ Vendryně 1760 1796 Krajčovič Filip ŠK Karviná 1596 1603 ½
2018/2019 10 TJ Vendryně "B" 1735 1779 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1780 1802 ½
2018/2019 9 TJ Vendryně "B" 1735 1779 TJ Sokol Metylovice 1
2018/2019 7 TJ Vendryně "B" 1758 1779 Čubok Milan TJ Dobratice 1798 1820 ½
2018/2019 6 TJ Vendryně "B" 1758 1796 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2176 2115 0
2018/2019 5 TJ Vendryně "B" 1746 1796 Demko Robert Interchess 1946 1799 ½
2018/2019 4 TJ Vendryně "B" 1751 1796 Rechtenberg Karel BŠŠ F-M "F" 1742 1756 ½
2018/2019 3 TJ Vendryně "B" 1751 1796 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "D" 1595 1652 ½
2018/2019 2 TJ Vendryně "B" 1760 1796 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1582 1617 ½
2017/2018 13 TJ Vendryně "B" 1771 1801 Čubok Milan TJ Dobratice "B" 1822 1830 ½
2017/2018 12 TJ Vendryně "B" 1773 1801 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1800 1792 ½
2017/2018 11 TJ Vendryně "B" 1773 1801 Lys Josef TJ Dobratice "A" 2102 2101 0
2017/2018 10 TJ Vendryně "B" 1782 1801 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2212 2214 0
2017/2018 9 TJ Vendryně "B" 1782 1801 Lipus Petr TŽ Třinec "D" 1598 1606 1
2017/2018 8 TJ Vendryně "B" 1782 1801 Kufa Václav ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1727 1768 0
2017/2018 7 TJ Vendryně "B" 1765 1801 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1856 1812 1
2017/2018 6 TJ Vendryně "B" 1765 1801 Žižka Radim TJ Sokol Dobrá "C" 1666 1673 0
2017/2018 5 TJ Vendryně "B" 1765 1801 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá "B" 1972 1975 ½
2017/2018 4 TJ Vendryně "B" 1773 1801 Vysoglad Petr TJ Sokol Metylovice 1975 2012 ½
2017/2018 3 TJ Vendryně "B" 1773 1801 Kudla Richard Sokol Brušperk "B" 2043 2063 0
2017/2018 2 TJ Vendryně "B" 1773 1801 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2134 2123 0
2017/2018 1 TJ Vendryně "B" 1788 1815 Kotas Jan TJ Bystřice 1882 1874 ½
2017/2018 11 TJ Vendryně 1771 1801 Melzer Petr TJ Slovan Havířov B 1690 1681 0
2017/2018 10 TJ Vendryně 1773 1801 Kuzňarský Ludvík Rychvaldský spolek šachový 1945 B 0 1658 1
2017/2018 9 TJ Vendryně 1782 1801 Martínek Václav Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 ½
2017/2018 8 TJ Vendryně 1782 1801 Rajský Stanislav Viktorie Bohumín 1731 1772 ½
2017/2018 7 TJ Vendryně 1765 1801 Fialka Adam SK Slavia Orlová D 1852 1824 ½
2017/2018 6 TJ Vendryně 1765 1801 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek 1763 1711 1
2017/2018 4 TJ Vendryně 1773 1801 Kočí Tomáš TJ Mosty u Jablunkova 1711 1697 0
2017/2018 3 TJ Vendryně 1773 1801 Folwarczný Jiří ŠK Karviná B 1761 1801 0
2017/2018 2 TJ Vendryně 1773 1801 Novotný Stanislav Baník Havířov C 1789 1773 1
2017/2018 1 TJ Vendryně 1788 1815 Olešňan Ervín Inter Petrovice 1606 1577 ½
2016/2017 11 TJ Bystřice 1818 1844 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1933 1970 0
2016/2017 9 TJ Bystřice 1818 1844 Šigut David BŠŠ F-M "E" 1656 1697 ½
2016/2017 8 TJ Bystřice 1818 1844 Mičulka Ivo BŠŠ F-M "F" 1783 1804 ½
2016/2017 7 TJ Bystřice 1818 1844 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1838 1816 ½
2016/2017 6 TJ Bystřice 1818 1844 Sikorová Alena TŽ Třinec "D" 1864 ½
2016/2017 5 TJ Bystřice 1818 1844 Lavrišin Jan Sokol Dobrá "C" 1557 1581 1
2016/2017 4 TJ Bystřice 1818 1844 Klus Milan TJ Dobratice "B" 1735 1732 ½
2016/2017 3 TJ Bystřice 1818 1844 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1604 1596 1
2016/2017 2 TJ Bystřice 1818 1844 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1936 1881 0
2016/2017 1 TJ Bystřice 1818 1844 Bazgier Adam ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1108 1
2015/2016 11 TJ BystĹ™ice 1818 1844 Chwastek Otto TJ VendrynÄ› "B" 1838 1816 ½
2015/2016 10 TJ BystĹ™ice 1818 1844 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1824 2114 0
2015/2016 9 TJ BystĹ™ice 1818 1844 Kufa Václav Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1749 1791 ½
2015/2016 8 TJ BystĹ™ice 1818 1844 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1571 1
2015/2016 7 TJ BystĹ™ice 1818 1844 Vantuch Lucian Beskydská šachová škola "E" 1739 1610 ½
2015/2016 6 TJ BystĹ™ice 1818 1844 Gnojek Lukáš Beskydská šachová škola "F" 1550 1534 ½
2015/2016 5 TJ BystĹ™ice 1818 1844 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1764 1737 ½
2015/2016 4 TJ Bystřice 1818 1844 Kluz Miroslav TŽ Třinec "D" 1594 1581 0
2015/2016 3 TJ Bystřice 1818 1844 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1936 1881 1
2015/2016 2 TJ BystĹ™ice 1818 1844 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1683 1691 ½
2015/2016 1 TJ Bystřice 1818 1844 Bok TomᚠSokol Dobrá "B" 1809 1821 1
2015/2016 11 TJ Vendryně 1818 1844 Kluz Miroslav TŽ Třinec "C" 1594 1581 1
2015/2016 3 TJ Vendryně 1818 1844 Nezval Petr TJ Slovan Havířov "C" 1151 1
2015/2016 2 TJ Vendryně 1818 1844 Canibal Jaromír ŠK Karviná "B" 1780 1760 ½
2015/2016 1 TJ Vendryně 1818 1844 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1786 1846 ½
2014/2015 10 TJ Bystřice 1748 Kuchař Matěj Beskydská šachová škola "F" 1878 1967 ½
2014/2015 9 TJ Bystřice 1748 Prokop Tomáš Sokol Brušperk "B" 1853 1765 ½
2014/2015 8 TJ Bystřice 1748 Koval Karel Beskydská šachová škola "G" 1596 1612 ½
2014/2015 7 TJ Bystřice 1748 Bajer Jiří TŽ Třinec "D" 1000 1
2014/2015 5 TJ Bystřice 1748 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1528 1571 1
2014/2015 4 TJ Bystřice 1748 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1456 1
2014/2015 3 TJ Bystřice 1748 Chovančík Petr TJ Dobratice "A" 1250 1
2014/2015 2 TJ Bystřice 1748 Kowolowski Vít TJ Sokol Mosty u J. "B" 1706 0
2013/2014 11 TJ Vendryně "B" 1780 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1827 1
2013/2014 10 TJ Vendryně "B" 1780 Plesník Miroslav BŠŠ F-M "F" 1907 1852 ½
2013/2014 9 TJ Vendryně "B" 1780 Čech Jan BŠŠ F-M "G" 1614 1688 1
2013/2014 8 TJ Vendryně "B" 1780 Zemková Klára BŠŠ F-M "H" 1732 1764 0
2013/2014 7 TJ Vendryně "B" 1780 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1897 1899 0
2013/2014 6 TJ Vendryně "B" 1780 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1972 1961 ½
2013/2014 3 TJ Vendryně "B" 1780 Kočí Tomáš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 1
2013/2014 2 TJ Vendryně "B" 1780 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1771 1770 ½
2013/2014 1 TJ Vendryně "B" 1780 Blecha Josef Sokol Brušperk 1890 1865 0
2013/2014 10 TJ Vendryně 1780 Šrámek Ondřej TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 0
2013/2014 6 TJ Vendryně 1780 Záruba Petr BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1455 0
2013/2014 5 TJ Vendryně 1780 Mach Milan Slavoj Český Těšín 1992 0
2013/2014 4 TJ Vendryně 1780 Štefanec Josef Inter Petrovice "A" 1578 0
2013/2014 3 TJ Vendryně 1780 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1744 1740 ½
2012/2013 11 TJ Vendryně "B" 1769 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1659 1756 ½
2012/2013 9 TJ Vendryně "B" 1769 Martínek Antonín TJ Dobratice "A" 1692 ½
2012/2013 8 TJ Vendryně "B" 1769 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1790 1760 1
2012/2013 7 TJ Vendryně "B" 1769 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1879 1984 0
2012/2013 6 TJ Vendryně "B" 1769 Kotas Jan TJ Bystřice n.O. 1926 1905 ½
2012/2013 5 TJ Vendryně "B" 1769 Kočí Tomáš TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 1
2012/2013 4 TJ Vendryně "B" 1769 Blecha Josef Sokol Brušperk 1905 1894 1
2012/2013 3 TJ Vendryně "B" 1769 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "B" 1661 1
2012/2013 2 TJ Vendryně "B" 1769 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1420 ½
2012/2013 1 TJ Vendryně "B" 1769 Poljak Michal TJ Dobratice "B" 1000 1
2012/2013 11 TJ Vendryně 1769 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1785 0
2012/2013 10 TJ Vendryně 1769 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín 1937 0
2012/2013 8 TJ Vendryně 1769 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1911 ½
2011/2012 9 SK Bystřice n. Olší 1780 Sedláček Jiří Beskydská šachová škola „E“ 1818 0
2011/2012 8 SK Bystřice n. Olší 1780 Kocur Gustav TJ Vendryně „B“ 1796 1763 ½
2011/2012 6 SK Bystřice n. Olší 1780 Sikora Petr Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1000 ½
2011/2012 5 SK Bystřice n. Olší 1780 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1599 1
2011/2012 4 SK Bystřice n. Olší 1780 Klus Milan TJ Dobratice „A“ 1721 1743 0
2011/2012 1 SK Bystřice n. Olší 1780 Blecha Zdeněk Sokol Brušperk 1952 1919 ½
2011/2012 11 TJ Vendryně 1780 Zemková Klára BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1564 1653 0
2011/2012 10 TJ Vendryně 1780 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1834 ½
2011/2012 9 TJ Vendryně 1780 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1948 0
2011/2012 7 TJ Vendryně 1780 Spěvák Pavel Inter Petrovice "A" 1843 ½
2011/2012 6 TJ Vendryně 1780 Szmek Milan SK Slavia Orlová "C" 1884 1875 ½
2011/2012 5 TJ Vendryně 1780 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "C 1900 ½
2011/2012 4 TJ Vendryně 1780 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "C" 1659 1
2011/2012 3 TJ Vendryně 1780 Hovorka Vítězslav TŽ Třinec "D" 1000 ½
2011/2012 1 TJ Vendryně 1780 Nowak Radek SK Stonava 1851 ½
2010/2011 11 TJ Vendryně 1781 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1815 1
2010/2011 9 TJ Vendryně 1781 Samiec Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1949 0
2010/2011 7 TJ Vendryně 1781 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "A" 1610 ½
2010/2011 6 TJ Vendryně 1781 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1826 0
2010/2011 5 TJ Vendryně 1781 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1908 ½
2010/2011 4 TJ Vendryně 1781 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1788 1
2010/2011 3 TJ Vendryně 1781 Spěvák Pavel Inter Petrovice 1836 1
2010/2011 2 TJ Vendryně 1781 Chowaniok Pavel TŽ Třinec "E" 1355 0
2009/2010 11 TJ Vendryně 1791 Holeksa Miloš Baník Havířov B 2078 ½
2009/2010 10 TJ Vendryně 1791 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1912 ½
2009/2010 9 TJ Vendryně 1791 Kubošová Jana Slavia Orlová D 1476 1
2009/2010 7 TJ Vendryně 1791 Knopp René SK Stonava 1851 0
2009/2010 6 TJ Vendryně 1791 Červenka Roman Slovan Havířov 1929 0
2009/2010 5 TJ Vendryně 1791 Dacho Mikuláš Sokol Mosty u Jablunkova 1000 1
2009/2010 4 TJ Vendryně 1791 Bedrunka Petr Sokol Fryčovice 1693 ½
2009/2010 2 TJ Vendryně 1791 Crha Břetislav OS Rychvald 1835 ½
2009/2010 1 TJ Vendryně 1791 Krajčovič Filip Jäkl Karviná B 1775 0
2008/2009 11 TJ Vendryně 1811 Valenčík Jozef Slovan Havířov 1724 0
2008/2009 8 TJ Vendryně 1811 Makovička Tadeáš TŽ Třinec E 2028 0
2008/2009 7 TJ Vendryně 1811 Luczyk Petr Slavia Orlová C 1708 ½
2008/2009 5 TJ Vendryně 1811 Broda Michal Jäkl Karviná B 1887 ½
2008/2009 4 TJ Vendryně 1811 Novák Bohdan Sokol Dobrá B 1909 0
2008/2009 3 TJ Vendryně 1811 Šrámek Tomáš Viktoria Bohumín 1925 ½
2008/2009 2 TJ Vendryně 1811 Kubeczka Aleš Slavia Havířov 1965 0
2008/2009 1 TJ Vendryně 1811 Nowak Radek SK Stonava 1818 ½
2007/2008 11 TJ Vendryně 1800 Martinec Tomáš Baník Havířov B 1842 ½
2007/2008 10 TJ Vendryně 1800 Špiřík Jiří Baník Havířov C 1610 1
2007/2008 8 TJ Vendryně 1800 Bajger Jindřich Viktarie Bohumín 1832 ½
2007/2008 7 TJ Vendryně 1800 Schoupal Edvard TŽ Třinec D 1974 ½
2007/2008 6 TJ Vendryně 1800 Plchut Jan Inter Petrovice 1865 0
2007/2008 5 TJ Vendryně 1800 Vlašic Luděk SK Stonava B 1779 0
2007/2008 4 TJ Vendryně 1800 Lakota Tomász Slavia Orlová C 1250 1
2007/2008 3 TJ Vendryně 1800 Bok Zdeněk Sokol Dobrá B 1458 1
2007/2008 1 TJ Vendryně 1800 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná B 1913 1
2007/2008 8 ŠK Bystřice n.Olší 1800 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 ½
2007/2008 4 ŠK Bystřice n.Olší 1800 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá"C" 2044 1
2007/2008 2 ŠK Bystřice n.Olší 1800 Szotkowski Bohuslav Mosty u Jablunkova 1875 1
2007/2008 1 ŠK Bystřice n.Olší 1800 Václavík Aleš ŠS Frýdek-Místek 1971 0
2006/2007 9 TJ Vendryně 1783 Šincl Josef TŽ Třinec "D" 1908 0
2006/2007 7 TJ Vendryně 1783 Srba Antonín SK Slavia Orlová "C" 1758 ½
2006/2007 1 TJ Vendryně 1783 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1823 0
2005/2006 10 TJ Vendryně Protivínský Jindřich Baník Havířov C 1869 ½
2005/2006 4 TJ Vendryně Ondika Roman SK Slavia Orlová C 1955 0
2005/2006 3 TJ Vendryně Habina Ladislav TJ Viktorie Bohumín 1646 ½
2004/2005 11 Vendryně Maroszczyk Marek Třinec E 1