Hráč Yemelin Vasily Vladimirovich

Yemelin Vasily Vladimirovich

User Pic
Jméno: Yemelin Vasily Vladimirovich
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2536
ID: 37974
FIDE ID: 4113217
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2536 0 Straka Vojtěch Slavoj Cesky Tesin 2386 2372 1
2018/2019 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2536 0 Zhigalko Andrey Beskydska sachova skola 2566 0 ½
2017/2018 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2536 0 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2379 2368 0
2017/2018 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 Šmajzr Martin Tatran Litovel 2156 2200 1
2017/2018 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 Antoniewski Rafal BSS Frydek-Mistek 2531 0 ½
2017/2018 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 Cyborowski Lukasz SK Zikuda Turnov 2510 0 ½
2017/2018 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 Smirin Ilia GASCO Pardubice 2594 0 0
2017/2018 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2508 ½
2017/2018 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 Vogel Roven Moravska Slavia Brno 2438 0 ½
2016/2017 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Šuráň Jan SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 1
2016/2017 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Fedorov Aleksei BSS Frydek Mistek 2561 ½
2016/2017 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Roško Luboš Tatran Litovel 2348 2345 1
2016/2017 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Tazbir Marcin SK AD Jicin 2510 2527 ½
2016/2017 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Kempinski Robert SK Rapid Pardubice 2623 2597 ½
2016/2017 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 0
2016/2017 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Burdalev Kirill Lokomotiva Brno 2351 1
2016/2017 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2573 2502 ½
2016/2017 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 Štohl Igor Labortech Ostrava 2494 2510 ½
2015/2016 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 0
2015/2016 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Polák Tomáš ŠK Duras BVK 2511 2518 ½
2015/2016 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Sadzikowski Daniel Tatran Litovel 2546 ½
2015/2016 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Biolek Richard TŽ Třinec 2421 2409 ½
2015/2016 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 0
2015/2016 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2509 2547 1
2015/2016 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Bobras Piotr ŠK Slavoj Poruba 2525 2530 ½
2015/2016 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Rodshtein Maxim Rapid Pardubice 2680 ½
2015/2016 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Gajewski Grzegorz AD Mahrla Praha 2627 2555 1
2014/2015 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Kaňovský David Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 ½
2014/2015 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2437 2446 1
2014/2015 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2475 2494 ½
2014/2015 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 1
2014/2015 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2533 2519 ½
2014/2015 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 ½
2014/2015 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Studnička Tomáš Ancora Tatran Litovel 2359 2378 1
2014/2015 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Biolek Richard TŽ Třinec 2446 2425 ½
2014/2015 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Jurčík Martin ŠK Karviná 2369 2372 1
2013/2014 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2677 2640 0
2013/2014 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2453 2428 1
2013/2014 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2428 1
2013/2014 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 1
2013/2014 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 ½
2013/2014 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 ½
2013/2014 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 ½
2013/2014 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2404 2413 ½
2012/2013 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2529 2512 ½
2012/2013 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2486 2475 ½
2012/2013 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2599 2597 ½
2012/2013 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2516 2514 ½
2012/2013 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba 2510 2502 ½
2012/2013 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2557 2604 ½
2012/2013 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2470 2454 0
2012/2013 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 1
2012/2013 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2676 ½
2012/2013 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Petrík Tomáš AD Mahrla Praha 2534 2536 ½
2012/2013 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2411 2385 0
2011/2012 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 ½
2011/2012 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 Chytilek Roman ŠK Zlín 2393 2394 ½
2011/2012 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2415 2406 1
2011/2012 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2433 2387 ½
2011/2012 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2517 2518 ½
2011/2012 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 ½
2011/2012 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 1
2011/2012 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2701 2613 1
2010/2011 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2601 ½
2010/2011 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Mišta Alexander TŽ Třinec 2565 1
2010/2011 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2536 ½
2010/2011 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Swiercz Dariusz Tatran Litovel 2522 1
2010/2011 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2709 ½
2010/2011 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2578 ½
2010/2011 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Navara David ŠK Mahrla Praha 2708 1
2010/2011 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2616 0
2010/2011 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Polák Tomáš ŠK Zlín 2532 1
2010/2011 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Movsesian Sergei ŠK Rapid Pardubice 2721 ½
2010/2011 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2572 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2497 ½