Hráč Mišta Alexander

Mišta Alexander

User Pic
Jméno: Mišta Alexander
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2595
ID: 28998
FIDE ID: 1110381
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 SK Slavoj Poruba 2589 0 Korobov Anton BSS Frydek-Mistek 2683 0 1
2017/2018 10 SK Slavoj Poruba 2589 0 Roško Luboš Tatran Litovel 2291 2321 1
2017/2018 9 SK Slavoj Poruba 2589 0 Miton Kamil Labortech Ostrava 2601 0 ½
2017/2018 8 SK Slavoj Poruba 2575 0 Balogh Csaba Moravska Slavia Brno 2633 0 ½
2017/2018 7 SK Slavoj Poruba 2575 0 Huschenbeth Niclas SK DURAS BVK Kralovo Pole 2581 0 1
2017/2018 6 SK Slavoj Poruba 2582 0 Najer Evgeniy Vystaviste Lysa nad Labem 2691 0 ½
2017/2018 5 SK Slavoj Poruba 2582 0 Nguyen Thai Dai Van SK mesta Lysa nad Labem 2510 2454 ½
2017/2018 4 SK Slavoj Poruba 2589 0 Pentala Harikrishna 1. Novoborsky SK 2731 0 ½
2017/2018 3 SK Slavoj Poruba 2589 0 Michalík Peter Unichess 2555 2454 ½
2017/2018 2 SK Slavoj Poruba 2589 0 Smirin Ilia GASCO Pardubice 2594 0 0
2017/2018 1 SK Slavoj Poruba 2589 0 Rodshtein Maxim SK Zikuda Turnov 2683 0 ½
2016/2017 8 SK Slavoj Poruba 2577 2565 Navara David 1. Novoborsky SK 2300 2202 ½
2016/2017 7 SK Slavoj Poruba 2577 2565 Michalík Peter Prestige Photo Unichess 2552 2455 1
2016/2017 6 SK Slavoj Poruba 2577 2565 Biolek Richard Lokomotiva Brno 2421 2409 1
2016/2017 5 SK Slavoj Poruba 2577 2565 Shengelia David SK DURAS BVK Kralovo Pole 2566 1
2016/2017 4 SK Slavoj Poruba 2577 2565 Piorun Kacper Tatran Litovel 2657 ½
2016/2017 3 SK Slavoj Poruba 2577 2565 Azarov Sergei BSS Frydek Mistek 2589 2601 1
2015/2016 11 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Danin Alexandr Sergeevič TŽ Třinec 2575 ½
2015/2016 10 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 ½
2015/2016 9 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Miton Kamil Labortech Ostrava 2625 2616 ½
2015/2016 8 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Votava Jan Rapid Pardubice 2522 2506 ½
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2533 0
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Shengelia David ŠK Duras BVK 2566 0
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Piorun Kacper Tatran Litovel 2657 0
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Potkin Vladimir Alekseevich ŠK města Lysá nad Labem B 2596 1
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2682 ½
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Navara David 1. Novoborský ŠK 2726 2736 0
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 Ftáčník Lubomír Zikuda Turnov 2539 2578 ½
2014/2015 8 Slavoj Ostrava - Poruba 2616 2565 Ftáčník Lubomír Zikuda Turnov 2558 2578 ½
2014/2015 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2616 2565 Wojtaszek Radoslaw 1. ŠK Novoborský 2744 2726 0
2014/2015 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2616 2565 Jurčík Marián ŠK Karviná 2466 2466 ½
2014/2015 5 Slavoj Ostrava - Poruba 2616 2565 Michalík Peter TŽ Třinec 2571 2455 1
2014/2015 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2616 2565 Luch Michal Ancora Tatran Litovel 2413 2387 ½
2014/2015 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2616 2565 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 ½
2013/2014 8 Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 Carlsson Pontus ŠK ERA Poštovní spořitelna 2499 ½
2013/2014 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2641 1
2013/2014 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 ½
2013/2014 5 Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2700 2721 ½
2013/2014 4 Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2545 2578 ½
2013/2014 3 Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2716 ½
2013/2014 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 Michalík Peter TŽ Třinec 2576 2455 ½
2013/2014 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 Jurčík Marián ŠK Karviná 2481 2466 1
2012/2013 8 ŠK Slavoj Poruba 2562 2565 Kryvoruchko Yuriy Rapid Pardubice 2679 1
2012/2013 7 ŠK Slavoj Poruba 2562 2565 Ponomariov Ruslan Výstaviště Lysá nad Labem 2741 0
2012/2013 6 ŠK Slavoj Poruba 2562 2565 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2544 2578 ½
2012/2013 5 ŠK Slavoj Poruba 2562 2565 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2700 2709 ½
2012/2013 4 ŠK Slavoj Poruba 2562 2565 Navara David AD Mahrla Praha 2722 2690 ½
2012/2013 3 ŠK Slavoj Poruba 2562 2565 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 2438 1
2012/2013 2 ŠK Slavoj Poruba 2562 2565 Tazbir Marcin TJ Tatran Litovel 2555 2527 ½
2012/2013 1 ŠK Slavoj Poruba 2562 2565 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2429 2387 ½
2011/2012 7 TŽ Třinec 2561 2565 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny B 2436 2435 ½
2011/2012 11 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2570 2578 0
2011/2012 10 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2664 ½
2011/2012 9 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 1
2011/2012 8 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 ½
2011/2012 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Polák Tomáš ŠK Zlín 2543 2541 ½
2011/2012 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2520 2527 1
2011/2012 5 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2462 2467 0
2011/2012 4 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Pacher Milan 2222 ŠK Polabiny 2403 ½
2011/2012 3 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 ½
2011/2012 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2388 2413 1
2011/2012 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2637 0
2010/2011 11 TŽ Třinec 2565 Navara David ŠK Mahrla Praha 2708 ½
2010/2011 10 TŽ Třinec 2565 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2572 0
2010/2011 9 TŽ Třinec 2565 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2597 ½
2010/2011 8 TŽ Třinec 2565 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2497 ½
2010/2011 7 TŽ Třinec 2565 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2536 0
2010/2011 6 TŽ Třinec 2565 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 1
2010/2011 5 TŽ Třinec 2565 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2601 0
2010/2011 4 TŽ Třinec 2565 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2726 ½
2010/2011 3 TŽ Třinec 2565 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2578 0
2010/2011 2 TŽ Třinec 2565 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2616 ½
2010/2011 1 TŽ Třinec 2565 Polák Tomáš ŠK Zlín 2532 ½
2009/2010 11 TŽ Třinec 2563 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2500 1
2009/2010 10 TŽ Třinec 2563 Krejčí Jan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 1
2009/2010 9 TŽ Třinec 2563 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2563 ½
2009/2010 8 TŽ Třinec 2563 Jakubiec Artur ŠK Geofin Ostrava 2529 1
2009/2010 7 TŽ Třinec 2563 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2637 ½
2009/2010 6 TŽ Třinec 2563 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2546 ½
2009/2010 5 TŽ Třinec 2563 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2622 ½
2009/2010 4 TŽ Třinec 2563 Navara David ŠK Mahrla Praha 2707 0
2009/2010 3 TŽ Třinec 2563 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2404 1
2009/2010 2 TŽ Třinec 2563 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2495 1
2009/2010 1 TŽ Třinec 2563 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 ½
2008/2009 11 TŽ Třinec A 2560 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna" 2435 1
2008/2009 10 TŽ Třinec A 2560 Kempinski Robert RC Sport Pardubice 2595 0
2008/2009 9 TŽ Třinec A 2560 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2613 1
2008/2009 8 TŽ Třinec A 2560 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2571 0
2008/2009 7 TŽ Třinec A 2560 Wojtaszek Radoslaw ŠK GEOFIN Ostrava 2599 ½
2008/2009 6 TŽ Třinec A 2560 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2584 ½
2008/2009 2 TŽ Třinec A 2560 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2608 0
2008/2009 1 TŽ Třinec A 2560 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2553 ½
2007/2008 11 TŽ Třinec 2543 Stefansson Hlifar Hannes Tatran Litovel 2564 1
2007/2008 10 TŽ Třinec 2543 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2596 1
2007/2008 9 TŽ Třinec 2543 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2415 ½
2007/2008 8 TŽ Třinec 2543 Navara David ŠK Mahrla Praha 2656 1
2007/2008 7 TŽ Třinec 2543 Polák Tomáš ŠK Zlín 2540 ½
2007/2008 6 TŽ Třinec 2543 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2564 0
2007/2008 5 TŽ Třinec 2543 Wojtaszek Radoslaw Labortech-Geofin Ostrava 2635 0
2007/2008 4 TŽ Třinec 2543 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2598 ½
2007/2008 3 TŽ Třinec 2543 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2507 0
2007/2008 2 TŽ Třinec 2543 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2331 1
2007/2008 1 TŽ Třinec 2543 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2610 1
2003/2004 5 Týn n. Vlt. Hubsch Anna Řemdih Strmilov 0
2003/2004 4 Týn n. Vlt. Kubínová Zuzana Spartak Vlašim 0