Hráč Azarov Sergei

Azarov Sergei

User Pic
Jméno: Azarov Sergei
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2604
ID: 32573
FIDE ID: 13501470
Rok narození: 1983
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2597 0 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský šachový klub 2725 0 ½ soutěž
2019/2020 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2597 0 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2589 2540 1 soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2574 0 Nasuta Grzegorz ŠK Slavoj Poruba ½ soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2574 0 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2514 0 0 soutěž
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2574 0 Kraus Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2475 2462 ½ soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2574 0 Ivanchuk Vasyl GASCO Pardubice ½ soutěž
2018/2019 11 Beskydska sachova skola 2574 0 Balogh Csaba Moravska Slavia Brno 2625 0 ½ soutěž
2018/2019 10 Beskydska sachova skola 2574 0 Shengelia David SK DURAS BVK Kralovo Pole 2512 0 1 soutěž
2018/2019 9 Beskydska sachova skola 2574 0 Straka Vojtěch Slavoj Cesky Tesin 2366 2359 1 soutěž
2018/2019 8 Beskydska sachova skola 2574 0 Navara David 1. Novoborsky SK 2738 2741 1 soutěž
2018/2019 7 Beskydska sachova skola 2574 0 Michalík Peter Siesta Solution Unichess A 2567 2504 ½ soutěž
2018/2019 6 Beskydska sachova skola 2574 0 Biolek Richard Labortech Ostrava 2447 2440 1 soutěž
2018/2019 5 Beskydska sachova skola 2574 0 Markowski Tomasz SK Slavoj Poruba 2561 0 ½ soutěž
2017/2018 4 BSS Frydek-Mistek 2570 0 Huschenbeth Niclas SK DURAS BVK Kralovo Pole 2549 0 1 soutěž
2017/2018 3 BSS Frydek-Mistek 2570 0 Balogh Csaba Moravska Slavia Brno 2631 0 ½ soutěž
2017/2018 2 BSS Frydek-Mistek 2570 0 Černoušek Lukáš Unichess 2464 2444 ½ soutěž
2017/2018 1 BSS Frydek-Mistek 2570 0 Navara David 1. Novoborsky SK 2737 2738 0 soutěž
2016/2017 11 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Biolek Richard Lokomotiva Brno 2421 2409 1 soutěž
2016/2017 10 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Shengelia David SK DURAS BVK Kralovo Pole 2566 ½ soutěž
2016/2017 9 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Luch Michal Tatran Litovel 2445 2387 1 soutěž
2016/2017 8 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2618 ½ soutěž
2016/2017 7 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Papp Gabor SK mesta Lysa nad Labem ½ soutěž
2016/2017 6 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Shirov Alexej 1. Novoborsky SK 2686 ½ soutěž
2016/2017 5 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Bernášek Jan Prestige Photo Unichess 2508 2510 ½ soutěž
2016/2017 4 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Dziuba Martin Labortech Ostrava 2567 2584 ½ soutěž
2016/2017 3 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Mišta Alexander SK Slavoj Poruba 2577 2565 0 soutěž
2016/2017 2 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Fier Alexandr SK Rapid Pardubice 2572 1 soutěž
2016/2017 1 BSS Frydek Mistek 2589 2601 Pavlidis Antonios SK AD Jicin ½ soutěž
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Miton Kamil Labortech Ostrava 2625 2616 ½ soutěž
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Mišta Alexander ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 ½ soutěž
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Danin Alexandr Sergeevič TŽ Třinec 2575 0 soutěž
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Navara David 1. Novoborský ŠK 2726 2736 ½ soutěž
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Ftáčník Lubomír Zikuda Turnov 2539 2578 ½ soutěž
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Potkin Vladimir Alekseevich ŠK města Lysá nad Labem B 2596 ½ soutěž
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2682 ½ soutěž
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2659 2721 1 soutěž
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Swiercz Dariusz AD Mahrla Praha 2655 2522 0 soutěž
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Polák Tomáš ŠK Duras BVK 2511 2518 1 soutěž
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1 soutěž
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Ftáčník Lubomír Zikuda Turnov 2558 2578 1 soutěž
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Navara David 1. ŠK Novoborský 2718 2726 ½ soutěž
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Luch Michal Ancora Tatran Litovel 2413 2387 ½ soutěž
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Jurčík Marián ŠK Karviná 2466 2466 ½ soutěž
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Michalík Peter TŽ Třinec 2571 2455 ½ soutěž
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 ½ soutěž
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 1 soutěž
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2634 0 soutěž
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Gajewski Grzegorz AD Mahrla Praha 2643 2555 ½ soutěž
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Miton Kamil Labortech Ostrava 2601 2616 ½ soutěž
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2616 2565 ½ soutěž
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2532 2502 ½ soutěž
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2515 2547 1 soutěž
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2404 2403 ½ soutěž
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Kryvoruchko Yuriy Rapid Pardubice 2701 0 soutěž
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Tazbir Marcin ANCORA Tatran Litovel 2555 2527 ½ soutěž
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2716 0 soutěž
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2545 2578 ½ soutěž
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Danin Alexandr Sergeevič ŠK Karviná 2593 ½ soutěž
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Michalík Peter TŽ Třinec 2576 2455 1 soutěž
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 ½ soutěž
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 1 soutěž
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Bobras Piotr ŠK Slavoj Poruba 2554 2530 ½ soutěž
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Miton Kamil Labortech Ostrava 2626 2616 ½ soutěž
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Michalík Peter TŽ Třinec 2508 2455 1 soutěž
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2388 2424 1 soutěž
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Navara David AD Mahrla Praha 2722 2690 ½ soutěž
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2647 0 soutěž
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Matlakov Maxim Rapid Pardubice 2673 ½ soutěž
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2585 2583 1 soutěž
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Swiercz Dariusz TJ Tatran Litovel 2611 2522 ½ soutěž
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2674 2624 ½ soutěž
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 ½ soutěž
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2664 0 soutěž
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2570 2578 ½ soutěž
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 0 soutěž
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Michalík Peter ŠK Zlín 2511 2455 ½ soutěž
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 ½ soutěž
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2462 2467 1 soutěž
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 1 soutěž
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 1 soutěž
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 Cífka Stanislav TJ Bohemians Praha 2409 2407 ½ soutěž
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2572 ½ soutěž
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Navara David ŠK Mahrla Praha 2708 0 soutěž
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2497 1 soutěž
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2597 0 soutěž
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 ½ soutěž
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2536 ½ soutěž
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Mišta Alexander TŽ Třinec 2565 1 soutěž
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2578 ½ soutěž
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2726 1 soutěž
2009/2010 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Krejčí Jan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 1 soutěž
2009/2010 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2500 ½ soutěž
2009/2010 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Jakubiec Artur ŠK Geofin Ostrava 2529 ½ soutěž
2009/2010 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2563 1 soutěž
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2546 ½ soutěž
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2637 1 soutěž
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Mišta Alexander TŽ Třinec 2563 ½ soutěž
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2404 1 soutěž
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Navara David ŠK Mahrla Praha 2707 0 soutěž
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 ½ soutěž
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2622 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2495 ½ soutěž
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2612 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2608 1 soutěž
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2612 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2553 1 soutěž
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2612 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna" 2435 1 soutěž
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2612 Votava Jan RC Sport Pardubice 2542 ½ soutěž
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2612 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2613 ½ soutěž
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2612 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2571 1 soutěž
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2612 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2455 1 soutěž
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2612 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 0 soutěž
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Černoušek Lukáš TJ Bohemians Praha 2405 1 soutěž
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½ soutěž
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Příborský Jan Sokol Plzeň I 2359 1 soutěž
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2610 1 soutěž
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 ½ soutěž
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 1 soutěž
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 ½ soutěž
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 1 soutěž
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2422 1 soutěž
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 ½ soutěž
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2586 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2512 1 soutěž