Hráč Vyhnálek Jaroslav

Vyhnálek Jaroslav

User Pic
Jméno: Vyhnálek Jaroslav
Oddíl: TJ Sokol Údlice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1430
Elo mezinárodní: 1396
ID: 7135
FIDE ID: 352721
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1396 1428 Borovanský Simeon SK šachy Chlumec"C" 0 0 1
2018/2019 10 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1411 1428 Semová Lada ŠK Teplice"C" 1441 1508 0
2018/2019 9 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1411 1428 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci 1590 1643 0
2018/2019 7 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1407 1428 Papík Jaromír KŠ Štětí 0 1388 1
2018/2019 5 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1401 1428 Švarha Michal SK Šachy Chlumec"D" 1631 1571 ½
2018/2019 4 DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 1408 1453 Mrkvan František ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1130 1156 0
2018/2019 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1407 1428 Král Jaromír Sportis Svádov-Olšinky "B" 1517 1563 0
2018/2019 5 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1408 1453 Hajzler Tomáš SK Šachy Chlumec "B" 1595 1568 0
2018/2019 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1408 1453 Voleman Milan TJ ČSAD Libouchec 1577 1603 1
2018/2019 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1427 1453 Václavík Jan ŠK Teplice "B" 1544 1538 0
2018/2019 8 TJ Sokol Údlice "D" 1407 1428 Godlová Kamila TJ Klášterec n/O "D" 1444 1381 1
2018/2019 3 TJ Sokol Údlice "D" 1416 1453 Chocholouš Jaroslav ŠK Union Louny "D" 1495 1546 0
2018/2019 1 TJ Sokol Údlice "D" 1427 1453 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1675 1637 0
2017/2018 9 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1424 1496 Chocholouš Jaroslav ŠK UNION LOUNY "D" 1518 1557 ½
2017/2018 6 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1478 1496 Frontz Tomáš ŠK TEPLICE "C" 1097 1099 0
2017/2018 5 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1478 1496 Malec Jiří ŠK UNION LOUNY "C" 1308 1268 0
2017/2018 4 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1424 1496 Říha Miroslav DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1438 1443 1
2017/2018 3 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1424 1496 Filek Eduard KRÁSNODVORSKÁ MYSLIVNA 1516 1524 1
2017/2018 2 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1424 1496 Novotný Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV-LOM "B" 1255 1354 ½
2017/2018 1 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1474 1497 Srp Josef TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1508 1544 0
2017/2018 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1429 1496 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1749 1747 0
2017/2018 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1429 1496 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1767 1732 0
2017/2018 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1478 1496 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1642 1637 0
2017/2018 6 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1478 1496 Lieber Lukáš CHESS Most "C" 1465 1458 0
2017/2018 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1424 1496 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 1482 0
2017/2018 3 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1424 1496 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci 1241 1257 1
2017/2018 2 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1424 1496 Šťastný Jakub TJ Klášterec n. O. "B" 1780 1752 0
2017/2018 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1474 1497 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "B" 1318 1355 1
2016/2017 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Rojt Jiří ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1295 0
2016/2017 6 ŠK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1353 1492 ½
2016/2017 5 ŠK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Hübner František ASK Lovosice "A" 1539 ½
2016/2017 4 ŠK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky "A" 1694 1745 ½
2016/2017 1 ŠK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Kebrt Jaromír ŠK Slavie Děčín 1629 ½
2015/2016 11 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Partyka František SK DDM Postoloprty 1345 1
2015/2016 10 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Douša Michal SK UNION Louny "B" 1449 1580 1
2015/2016 9 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1791 1747 0
2015/2016 8 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Svatoň Pavel Bystransti jezdci "A" 1423 1491 1
2015/2016 7 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Janoušek Lukáš Sokol Udlice "C" 1220 1
2015/2016 6 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Malý Jiří CHESS Most "D" 1663 1645 0
2015/2016 5 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Novotný Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1286 1360 1
2015/2016 4 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Kujal Gustav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1768 1790 ½
2015/2016 3 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Střelec Eduard Sokol Udlice "D" 1624 1614 0
2015/2016 2 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Vyskočil Zdeněk SO TJ Klasterec n. O. "A" 1674 1626 0
2015/2016 1 SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 Kresta Kazimír SK Magic Zatec "A" 1324 1357 1
2015/2016 11 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1685 1639 0
2015/2016 10 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Matejček Pavel Sportis Svádov-Olšinky"C" 1355 1328 ½
2015/2016 8 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Vacek Michal ŠK Teplice"D" 1554 1565 1
2015/2016 7 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Bělík Jan KŠ Štětí 1603 1648 1
2015/2016 6 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 0
2015/2016 4 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Pospíchal Michael ŠK Sj.Litoměřice"D" 1699 1747 0
2015/2016 3 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Sliva Richard ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 0
2015/2016 2 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Diviš Jiří SK Děčín"D" 1815 1738 0
2015/2016 1 ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 Mrišo Miloš ASK Lovosice"B" 1757 1811 0
2014/2015 11 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Kostrhun Ludvík Sokol Údlice "C" 1000 1
2014/2015 10 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1620 1
2014/2015 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty 1475 1289 1
2014/2015 8 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Lapčík Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "A" 1688 1695 1
2014/2015 7 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Kolman Milan ŠK Magic Žatec "A" 1420 0
2014/2015 6 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Weber David Sokol Údlice "B" 1449 1320 0
2014/2015 5 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Novák Petr ŠK Union Louny "B" 1698 1698 0
2014/2015 4 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1614 0
2014/2015 3 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Škuthan Radek CHESS Most "E" 1307 1404 0
2014/2015 2 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Benešová Martina CHESS Most "D" 1520 1552 ½
2014/2015 1 ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 Slavík Ladislav TJ Tatran Podbořany "B" 1488 1
2014/2015 9 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Lasík Petr Bystřanští jezdci "B" 1661 1641 0
2014/2015 8 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Mrišo Miloš ASK Lovosice "B" 1749 1741 ½
2014/2015 7 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Stránská Kamila ŠK Teplice "D" 1629 1679 ½
2014/2015 6 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Bělík Jan TJ Slavoj Litoměřice "D" 1513 1566 0
2014/2015 5 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Král Jaromír Sportis Svádov - Olšinky "C" 1721 1721 1
2014/2015 4 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Hajzler Tomáš SK Šachy Chlumec "C" 1558 ½
2014/2015 3 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Šmíd Pavel ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 0
2014/2015 2 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 ½
2014/2015 1 ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 Klátil Pavel SK Děčín "D" 1653 1675 0
2013/2014 11 ŠK Stropnik Osek "A" 1450 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1559 1599 0
2013/2014 10 ŠK Stropnik Osek "A" 1450 Svoboda Otto CHESS Most "D" 1822 1
2013/2014 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1450 Benešová Martina CHESS Most "E" 1482 1525 0
2013/2014 8 ŠK Stropnik Osek "A" 1450 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1601 1
2013/2014 6 ŠK Stropnik Osek "A" 1450 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "A" 1510 0
2013/2014 5 ŠK Stropnik Osek "A" 1450 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1655 1646 ½
2013/2014 2 ŠK Stropnik Osek "A" 1450 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1661 1661 0
2013/2014 1 ŠK Stropnik Osek "A" 1450 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 ½
2013/2014 9 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"B" 1846 1860 ½
2013/2014 8 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci"B" 1470 0
2013/2014 7 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 ½
2013/2014 6 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Krutský Martin ŠK Teplice"D" 1760 1778 0
2013/2014 5 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Diviš Jiří SK Děčín"D" 1756 1702 0
2013/2014 4 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Sp.Ústí n.L."C" 1
2013/2014 3 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Malý Jiří ŠK Teplice"E" 1662 1658 0
2013/2014 2 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Balvín Rudolf TJ Svádov/Olšinky"C" 1673 0
2013/2014 1 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 Švarha Michal SK Šachy Chlumec"C" 1523 0
2012/2013 11 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Novák Petr ŠK DDM Postoloprty 1551 0
2012/2013 10 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1756 1718 0
2012/2013 9 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1554 0
2012/2013 8 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1549 0
2012/2013 7 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Kočí Vít CHESS MOST "E" 1250 0
2012/2013 6 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1632 1621 0
2012/2013 4 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Slavík Ladislav TJ Tatran Podbořany "B" 1482 1
2012/2013 2 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Sivák Rostislav CHESS MOST "F" 1418 0
2012/2013 1 ŠK Stropník Osek "A" 1485 Kučera Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1972 1928 0
2012/2013 11 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Zeman Filip ŠK Teplice"E" 1100 1
2012/2013 10 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Vydra Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice"C" 1646 0
2012/2013 9 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Piskač Marek ŠK Teplice"D" 1250 0
2012/2013 8 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Hajzler Tomáš Svah Všebořice"B" 1000 1
2012/2013 6 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Krtek Jan SK Šachy Chlumec"D" 1000 1
2012/2013 5 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Adamovský Petr TJ Start Karko ÚL 1460 1
2012/2013 4 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Florián Jiří TJ Slavoj Litoměřice"D" 1474 0
2012/2013 3 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Chudý Edvard SK Děčín"D" 1577 0
2012/2013 2 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci"B" 1000 1
2012/2013 1 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1485 Wolf Ondřej ŠK Spartak Ústí"C" 1000 1
2011/2012 11 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1392 0
2011/2012 10 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1805 ½
2011/2012 9 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Richter Pavel TJ Slovan Jirkov "B" 1748 0
2011/2012 8 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1556 0
2011/2012 7 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1782 1856 0
2011/2012 6 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Hanzlík David CHESS MOST "D" 1741 1747 ½
2011/2012 5 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Šebl Jan CHESS MOST "C" 1745 0
2011/2012 4 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Libosvár Jan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1537 1524 0
2011/2012 3 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Valeš Jan ŠK Střelnice Kadaň "A" 1766 1
2011/2012 2 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Rath Vladimír ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 0
2011/2012 1 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 Raška Jindřich ŠK Union Louny "B" 1662 0
2011/2012 9 Stropnik Osek 1501 Cvek Jaroslav Štětí 1783 0
2011/2012 8 Stropnik Osek 1501 Mrišo Miloš Sj.Litoměřice D 1771 1778 0
2011/2012 7 Stropnik Osek 1501 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci B 1000 0
2011/2012 6 Stropnik Osek 1501 Pekař František SK Děčín C 1878 1924 ½
2011/2012 3 Stropnik Osek 1501 Krivoš Rudolf Svah Všebořice 1912 1873 0
2011/2012 2 Stropnik Osek 1501 Rouč Michal Sp.Ústí n.L. C 1750 1844 0
2011/2012 1 Stropnik Osek 1501 Růžička Bohuslav Chlumec C 1518 ½
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1507 Beran Petr ŠK Viamont Teplice "E" 1425 ½
2010/2011 2 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1507 Lachman Jaroslav Bystřanští jezdci "B" 1512 0
2010/2011 11 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Kastl Daniel DDM Most "D" 1487 ½
2010/2011 10 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Brázda Antonín ŠK Union Louny "B" 1729 ½
2010/2011 9 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Zmeškal Stanislav TJ Slovan Jirkov "B" 1737 0
2010/2011 8 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Kučera Petr TJ Klášterec n/O "A" 1946 0
2010/2011 7 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1000 0
2010/2011 6 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Hruška Vladislav DDM Most "E" 1537 0
2010/2011 4 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice "A" 2004 0
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Rath Vladimír ŠK Magic Žatec "A" 1571 0
2010/2011 2 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Melník Mikuláš TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1468 1
2010/2011 1 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 Tuma Josef DDM Most "C" 1789 0
2010/2011 5 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1507 Jelínek Ivan DDM Most "F" 1484 1
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1507 Vnouček Pavel KC Kaskáda Bílina 1731 0
2010/2011 1 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1507 Maščák Milan ŠK Viamont Teplice "E" 1792 0
2009/2010 3 ŠK Stropník Osek B 1525 Čajka Antonín DDM Most E 1530 0
2009/2010 2 ŠK Stropník Osek B 1525 KC Kaskáda Bílina B 1
2009/2010 7 ŠK Stropník Osek B 1525 Vostřel Martin ŠK Union Louny C 1673 0
2009/2010 5 ŠK Stropník Osek B 1525 Strašlipka Jiří ŠK Teplice F 1898 0
2009/2010 4 ŠK Stropník Osek B 1525 Šaffová Michaela DDM Most D 1925 0
2009/2010 2 ŠK Stropník Osek B 1525 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina B 1688 1
2009/2010 1 ŠK Stropník Osek B 1525 Chovanec Aleš Bystřanští Jezdci B 1467 ½
2009/2010 9 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 Volák Jan TJ Sokol Litvínov "A" 1980 0
2009/2010 7 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1898 0
2009/2010 6 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1688 0
2009/2010 5 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov "B" 1925 ½
2009/2010 4 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 0
2009/2010 3 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 Ledvina Jiří ŠK Teplice "D" 1976 0
2009/2010 2 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 Černý Svatopluk Bystřanští jezdci "A" 1573 0
2009/2010 1 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 Novosad Pavel ŠK Teplice "E" 1717 0
2008/2009 9 ŠK Stropník Osek "A" 1528 Bouška Milan ŠK Teplice "D" 1730 1
2008/2009 7 ŠK Stropník Osek "A" 1528 Laban Vladimír TJ Chlumec "A" 1771 0
2008/2009 6 ŠK Stropník Osek "A" 1528 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom 1841 0
2008/2009 5 ŠK Stropník Osek "A" 1528 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina "A" 1547 0
2008/2009 4 ŠK Stropník Osek "A" 1528 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1621 0
2008/2009 3 ŠK Stropník Osek "A" 1528 Nedoma Petr Lovochemie Lovosice 1717 0
2008/2009 2 ŠK Stropník Osek "A" 1528 Beran Petr Bystřanští Jezdci "A" 1478 1
2008/2009 1 ŠK Stropník Osek "A" 1528 Protiva Miloslav ŠK Union Louny "C" 1473 ½
2007/2008 9 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 0
2007/2008 8 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Orsák Karel TJ Bonex Teplice "C" 1781 0
2007/2008 7 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1907 0
2007/2008 6 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1654 0
2007/2008 5 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1792 0
2007/2008 4 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 1
2007/2008 3 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov "A" 1875 0
2007/2008 2 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1785 0
2007/2008 1 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 Laban Vladimír TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1736 0
2006/2007 9 ŠK Stropník Osek "A" 1498 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina 1810 ½
2006/2007 8 ŠK Stropník Osek "A" 1498 Sanko Vincent TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1573 1
2006/2007 7 ŠK Stropník Osek "A" 1498 Rubeš Vít TJ Bonex Teplice "C" 1538 0
2006/2007 6 ŠK Stropník Osek "A" 1498 Bauer Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1680 ½
2006/2007 5 ŠK Stropník Osek "A" 1498 Krist Ladislav ŠK Most "D" 1570 1
2006/2007 4 ŠK Stropník Osek "A" 1498 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 1
2006/2007 3 ŠK Stropník Osek "A" 1498 Kudrlička Ladislav TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 0
2006/2007 2 ŠK Stropník Osek "A" 1498 Vejvoda Antonín ŠK Štětí "A" 1720 ½
2005/2006 9 ŠK STROP. OSEKA"" 1482 Pallag Demeter ŠK MAGIC ŽATECA"" 1524 0
2005/2006 8 ŠK STROP. OSEKA"" 1482 Ježil Pavel TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1760 ½
2005/2006 7 ŠK STROP. OSEKA"" 1482 Bidovský Petr ŠK UNION LOUNYC"" 1682 1
2005/2006 6 ŠK STROP. OSEKA"" 1482 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1621 ½
2005/2006 5 ŠK STROP. OSEKA"" 1482 Tuma Josef TJ LOKO MOSTC"" 1782 0
2005/2006 3 ŠK STROP. OSEKA"" 1482 Liška Jiří Ing. ŠK MERKUR KADAŇA"" 1914 0
2005/2006 2 ŠK STROP. OSEKA"" 1482 Porč Pavel TJ T. PODBOŘANYA"" 1538 0
2005/2006 1 ŠK STROP. OSEKA"" 1482 Alferi Marcel KC KAS. BÍLINAA"" 1522 1
2004/2005 9 Stropník Osek B" 1466 Vnouček Pavel Bystř. jezdci B" 1650 ½
2004/2005 8 Stropník Osek B" 1466 Popper Tomáš Sl Litoměřice B" 2045 ½
2004/2005 7 Stropník Osek B" 1466 Beneš Petr Trend Roudnice 2134 0
2004/2005 6 Stropník Osek B" 1466 Hozda David Kaskáda Bílina A" 1830 0
2004/2005 5 Stropník Osek B" 1466 Vágner Tomáš Lokomot. Most F" 2196 0
2004/2005 4 Stropník Osek B" 1466 Rozmara Miroslav Litoměřické dámy 1771 ½
2004/2005 3 Stropník Osek B" 1466 Beránek Miroslav Lovochem Lovosice 1895 0
2004/2005 2 Stropník Osek B" 1466 Bubla Pavel Bonex Teplice C" 1962 0
2004/2005 1 Stropník Osek B" 1466 Vlček Josef Stropník Osek A" 1943 0
2003/2004 9 Stropník Osek B Bubla Pavel Bonex Teplice C 0
2003/2004 8 Stropník Osek B Köchert Bedřich Bystř. jezdci A 0
2003/2004 7 Stropník Osek B Hamala Miroslav Kaskáda Bílina A 0
2003/2004 6 Stropník Osek B Plšek Pavel Litoměřické dámy 0
2003/2004 4 Stropník Osek B 1472 Beránek Miroslav Lovochem Lovosice 1896 0
2003/2004 3 Stropník Osek B 1472 Beneš Petr Trend Roudnice 2123 0
2003/2004 2 Stropník Osek B 1472 Popper Tomáš Sl. Litoměřice B 1989 0
2003/2004 1 Stropník Osek B 1472 Vlček Josef Stropník Osek A 1872 0