Hráč Uhlík Bohumil

Uhlík Bohumil

User Pic
Jméno: Uhlík Bohumil
Oddíl: ŠK Slavie Děčín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1784
Elo mezinárodní: 1741
ID: 3119
FIDE ID: 328294
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 ŠK Slávie Děčín 1741 1784 Hampl Nikola ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1421 1449 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK Slávie Děčín 1736 1784 Polák Martin SK Šachy Chlumec "B" 1521 1583 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Slavie Děčín 1736 1753 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky "A" 1698 1720 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Slavie Děčín 1728 1753 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1651 1672 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Slavie Děčín 1728 1753 Hrubý Václav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1640 1662 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavie Děčín 1728 1753 Pechek Jan SK Šachy Chlumec "C" 1818 1866 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavie Děčín 1732 1761 Hajzler Tomáš SK Šachy Chlumec "B" 1598 1587 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavie Děčín 1732 1761 Nedoma Petr ASK Lovosice 1720 1740 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavie Děčín 1736 1761 Rojt Jiří ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1591 1568 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Slavie Děčín 1750 1775 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1616 1611 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Slavie Děčín 1770 1775 Bublík František ŠK Teplice "B" 1801 1844 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Slavie Děčín 1770 1775 Bauer Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1736 1757 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Slavie Děčín 1753 1775 Balín Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1855 1826 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Slavie Děčín 1753 1775 Křivský Jiří Sportis Svádov-Olšinky "B" 1502 1534 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Slavie Děčín 1768 1779 Mühlfeit Radek ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1575 1669 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Slavie Děčín 1757 1779 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1786 1777 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Slavie Děčín 1757 1779 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "B" 1755 1766 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Slavie Děčín 1758 1779 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1723 1706 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Slavie Děčín 1758 1840 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Slavie Děčín 1759 1840 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1740 1795 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Slavie Děčín 1758 1840 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1713 1681 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Slavie Děčín 1758 1840 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1930 1932 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Slavie Děčín 1758 1840 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1931 1932 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Slavie Děčín 1758 1840 Bublík František ŠK Teplice "B" 1818 1851 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Slavie Děčín 1757 1848 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1857 1874 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Slavie Děčín 1812 1853 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1699 1747 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Slavie Děčín 1812 1853 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Slavie Děčín 1812 1853 Krivoš Rudolf TJ ČSAD Libouchec 1856 1858 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Slavie Děčín 1812 1853 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1815 1784 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Slavie Děčín 1812 1853 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "A" 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Slavie Děčín 1812 1853 Soukal Vladimír SK ŠACHY Chlumec "B" 1995 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Slavie Děčín 1812 1853 Vrchotka Josef ŠK Stropnik Osek "A" 2022 2067 0 soutěž
2015/2016 7 SK Slavie Decin 1812 1853 Čermák Jan SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 1 soutěž
2015/2016 3 SK Slavie Decin 1812 1853 Černý Jakub SK Decin "C" 2013 2019 0 soutěž
2015/2016 2 SK Slavie Decin 1812 1853 Hrabal Ivan SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Slavie Děčín 1813 1840 Řeháček Josef ŠK Mosad Česká Kamenice 1761 1761 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Slavie Děčín 1813 1840 Kovář Ladislav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Slavie Děčín 1813 1840 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "B" 1818 1832 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Slávie Děčín 1846 1858 Carboch Ladislav SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1751 1722 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Slávie Děčín 1846 1858 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1810 1781 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Slávie Děčín 1846 1858 Krivoš Rudolf TJ SVAH Všebořice 1871 1858 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Slávie Děčín 1846 1858 Hlavatý Radek SKD Průmstav - stavby SO "A" 1918 1938 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Slávie Děčín 1846 1858 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 1723 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Slávie Děčín 1846 1858 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 ½ soutěž
2012/2013 11 Slavia SČE Děčín 1852 Malina Josef SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1881 1907 1 soutěž
2012/2013 10 Slavia SČE Děčín 1852 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1789 1789 1 soutěž
2012/2013 9 Slavia SČE Děčín 1852 Líbal František SK Děčín "C" 1949 1980 0 soutěž
2012/2013 6 Slavia SČE Děčín 1852 Ondřich Jan Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 1 soutěž
2012/2013 5 Slavia SČE Děčín 1852 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1684 1762 1 soutěž
2012/2013 4 Slavia SČE Děčín 1852 Sláma Lukáš SVAH Všebořice "A" 1554 ½ soutěž
2012/2013 3 Slavia SČE Děčín 1852 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 ½ soutěž
2012/2013 2 Slavia SČE Děčín 1852 Novák Petr SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 1 soutěž
2012/2013 1 Slavia SČE Děčín 1852 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1664 1691 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Slavia SČE Děčín 1880 Papay Marek SK Děčín "B" 1922 1949 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Slavia SČE Děčín 1880 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Slavia SČE Děčín 1880 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Slavia SČE Děčín 1880 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1901 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Slavia SČE Děčín 1880 Maščák Milan ŠK Teplice "C" 1776 1746 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Slavia SČE Děčín 1880 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1844 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Slavia SČE Děčín 1872 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1930 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Slavia SČE Děčín 1872 Jersák Jiří ŠK MOSAD Česká Kamenice 1757 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Slavia SČE Děčín 1872 Mrišo Miloš TJ Lovochemie Lovosice 1787 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Slavia SČE Děčín 1872 Král Karel Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1862 1 soutěž
2009/2010 8 Slavia SČE Děčín 1935 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1710 1 soutěž
2009/2010 7 Slavia SČE Děčín 1935 Kapoun Pavel TJ Chlumec "B" 1816 0 soutěž
2009/2010 5 Slavia SČE Děčín 1935 Machálek Bedřich Ulimex Svádov Olšinky "C" 1988 0 soutěž
2009/2010 3 Slavia SČE Děčín 1935 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2035 ½ soutěž
2009/2010 2 Slavia SČE Děčín 1935 Zima Tomáš Spartak UL "C" 1817 1 soutěž
2008/2009 7 Slavie SČE Děčín "A" 1925 Hofmann Dietmar SK Děčín "C" 1794 ½ soutěž
2008/2009 3 Slavie SČE Děčín "A" 1925 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2055 0 soutěž
2007/2008 5 SK Děčín B 1921 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 1 soutěž
2007/2008 4 SK Děčín B 1921 Bezpalec Vratislav ŠK Sp.Ústí n.L.B 2051 1 soutěž
2007/2008 1 SK Děčín B 1921 Jirásek Jiří Slovan Jirkov A 1976 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1921 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Slavia SČE Děčín "A" 1921 Teufel Jan TJ Svádov Olšinky "B" 1781 ½ soutěž
2006/2007 10 SK Děčín"B" 1881 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2008 1 soutěž
2006/2007 5 SK Děčín"B" 1881 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1840 ½ soutěž
2006/2007 4 SK Děčín"B" 1881 Král David TJ Bonex Teplice "B" 1941 1 soutěž
2006/2007 8 Slavia SČE Děčín"A" Kučera Jaroslav Mosad Č.Kamenice"A" 0 soutěž
2006/2007 5 Slavia SČE Děčín"A" Ladra Antonín Lokomotiva Ústí n.L."A" 1 soutěž
2006/2007 3 Slavia SČE Děčín"A" Lešák Ondřej SK Děčín"C" ½ soutěž
2006/2007 2 Slavia SČE Děčín"A" Ederer Karel Spartak Ústí n.L."C" 0 soutěž
2005/2006 10 Slávia DěčínA"" 1862 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1880 1 soutěž
2005/2006 7 Slávia DěčínA"" 1862 Šulc František Sj.LitoměřiceB"" 1712 ½ soutěž
2005/2006 5 Slávia DěčínA"" 1862 Zbončák Josef Union LounyB"" 1546 1 soutěž
2005/2006 1 Slávia DěčínA"" 1862 Kovář Ladislav Sj.LitoměřiceA"" 1944 0 soutěž
2005/2006 8 ČSAD Libouchec 1862 Machálek Bedřich Svádov-Olš. B 1991 1 soutěž
2005/2006 2 ČSAD Libouchec 1862 Mráz Jiří Slávia Děčín B 1870 1 soutěž
2004/2005 8 ČSAD Libouchec 1807 Vrzal Jiří Šachy Povrly "A" 1831 1 soutěž
2004/2005 7 ČSAD Libouchec 1807 Horáček Karel Loko Ústí n.L. "A" 1861 1 soutěž
2004/2005 6 ČSAD Libouchec 1807 Hrnčíř Petr Sp.Ústí n.L. "D" 1434 ½ soutěž
2004/2005 3 ČSAD Libouchec 1807 Mareš Otakar MOSAD Čes.Kamenice 1874 1 soutěž
2004/2005 2 ČSAD Libouchec 1807 Malina Josef Svádov-Olšinky "A" 1767 0 soutěž
2004/2005 11 Slavia SČE Děčín "A" 1807 Šebl Jan Loko Most "B" 1783 1 soutěž
2004/2005 10 Slavia SČE Děčín "A" 1807 Šťastný Petr Bonex Teplice "B" 2028 1 soutěž
2004/2005 9 Slavia SČE Děčín "A" 1807 Popper Tomáš Sj.Litoměřice "A" 2045 ½ soutěž
2004/2005 7 Slavia SČE Děčín "A" 1807 Vnouček Pavel Bystřanští jezd "A" 1650 1 soutěž
2004/2005 6 Slavia SČE Děčín "A" 1807 Bažantová Marie Sp.Ústí n.L. "B" 1942 ½ soutěž
2004/2005 5 Slavia SČE Děčín "A" 1807 Maščák Milan Glaverbel Teplice 1601 1 soutěž
2004/2005 2 Slavia SČE Děčín "A" 1807 Mrnka Jan CHP Litvínov 2021 0 soutěž
2004/2005 1 Slavia SČE Děčín "A" 1807 Purkyt Jaroslav SK Demas Děčín "B" 1812 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavia SČE Děčín 1802 Němec Petr ŠK PovrlyA" 2010 1 soutěž
2003/2004 6 Slavia SČE Děčín 1802 Batelková Lucie Sp.Ústí n.L.C" 1655 1 soutěž
2003/2004 5 Slavia SČE Děčín 1802 Sváček David SK DěčínC" 1 soutěž
2003/2004 3 Slavia SČE Děčín 1802 Malinkovič Viktor Svádov-Olš.A" 1705 1 soutěž
2003/2004 2 Slavia SČE Děčín 1802 Hrdina Stanislav MOSAD Čes.Kamenice 1710 1 soutěž
2003/2004 1 Slavia SČE Děčín 1802 Neumann Milan ČSAD Libouchec 1697 1 soutěž