Hráč Achylis Miloš

Achylis Miloš

User Pic
Jméno: Achylis Miloš
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1760
Elo mezinárodní: 1775
ID: 2116
FIDE ID: 393509
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha G 2063 2061 ½
2018/2019 10 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Vandas Karel ŠK Smíchov B 0 1718 0
2018/2019 9 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Sova Ondřej ŠK DP Praha D - EA Hotels 1878 1838 ½
2018/2019 8 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Šaur František Sokol Praha Vršovice E 0 1781 ½
2018/2019 5 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1909 1911 0
2018/2019 4 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1866 1805 1
2018/2019 3 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "A" 1775 1732 ½
2018/2019 1 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1842 0
2018/2019 5 ŠO Praga Praha A 1775 1760 Líška Milan ŠK Loko Praha B 1694 1813 0
2018/2019 3 ŠO Praga Praha A 1775 1760 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla B 1712 1771 1
2018/2019 2 ŠO Praga Praha A 1775 1760 Mach Jan TJ Bohemians Praha E 1718 1714 ½
2018/2019 11 ŠO Praga Praha D 1775 1760 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice A 1797 1951 1
2018/2019 10 ŠO Praga Praha D 1775 1760 Šrol Pavel Šachový klub Bohnice - D 1852 1858 0
2018/2019 9 ŠO Praga Praha D 1775 1760 Janeček Václav USK Praha B 1903 1886 1
2018/2019 5 ŠO Praga Praha D 1775 1760 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1616 1693 1
2018/2019 3 ŠO Praga Praha D 1775 1760 May David TJ Bohemians Praha H 1511 1634 0
2018/2019 2 ŠO Praga Praha D 1775 1760 Hampel Rudolf TJ Kobylisy F 1612 1642 0
2018/2019 1 ŠO Praga Praha D 1775 1760 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1592 1563 0
2017/2018 11 �O Praga Praha A 1775 1760 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1763 1747 1
2017/2018 10 �O Praga Praha A 1775 1760 Koller Martin �K Sokol Vy�ehrad E 1806 1782 0
2017/2018 7 �O Praga Praha A 1775 1760 Sedláček Pavel �K Viktoria �i�kov B 1562 1590 0
2017/2018 6 �O Praga Praha A 1775 1760 Rmoutil Martin SK OAZA Praha B 1912 1903 0
2017/2018 4 �O Praga Praha A 1775 1760 Botur Miroslav �K Sokol Vy�ehrad D 1912 1895 ½
2017/2018 3 �O Praga Praha A 1775 1760 Němec Milan �K Loko Praha B 1971 1986 ½
2017/2018 2 �O Praga Praha A 1775 1760 Veselý Jaroslav USK Praha A 0 1711 0
2017/2018 11 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice B 1894 1824 ½
2017/2018 10 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Prokopová Jiřina Unichess Ž 1706 1689 1
2017/2018 9 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1936 1925 ½
2017/2018 8 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Krotký David Kbel.šach. reprezentace B 1763 1788 ½
2017/2018 7 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1864 1847 0
2017/2018 6 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Hýbl Vladislav Sokol Praha Vršovice E 1902 1819 1
2017/2018 5 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Klaus Václav GROP D 1975 1980 0
2017/2018 4 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Štěpánek Josef ŠK Praha - Smíchov C 1805 1776 0
2017/2018 3 ŠO Praga Praha B 1775 1760 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1909 1911 1
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 1775 1760 Sedláček Pavel ŠK Viktoria Žižkov B 1562 1590 0
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 1775 1760 Rmoutil Martin SK OAZA Praha B 1912 1903 0
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 1775 1760 Botur Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1912 1895 ½
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 1775 1760 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1971 1986 ½
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 1775 1760 Veselý Jaroslav USK Praha A 0 1711 0
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 1770 Molkanov Oleg Sokol Kobylisy C 1742 1796 0
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 1770 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 0
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 1770 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha A 2052 2052 0
2015/2016 9 ŠK Loko Praha C 1770 Ďurčat Josef SK Lokomotiva Radlice E 1370 1
2015/2016 8 ŠK Loko Praha C 1770 Bayer Petr TJ Zora Praha A 1487 ½
2015/2016 7 ŠK Loko Praha C 1770 Rolinek Jiří Sokol Praha Vršovice F 1573 1
2015/2016 6 ŠK Loko Praha C 1770 Vávra Václav ŠK Sokol Vyšehrad H 1641 1
2015/2016 5 ŠK Loko Praha C 1770 Řehák František ŠO TJ Dukla Praha F 1000 1
2015/2016 4 ŠK Loko Praha C 1770 Veselý Jaroslav USK Praha B 1785 1
2015/2016 3 ŠK Loko Praha C 1770 Raba Milan Šachový klub Praha 4 C 1425 1
2015/2016 2 ŠK Loko Praha C 1770 Černoušková Alena Unichess Ž 1725 ½
2015/2016 1 ŠK Loko Praha C 1770 Koršinskij Marek SK OAZA Praha H 1378 1453 1
2014/2015 11 SK Loko Praha C 1759 Pinkas Jiří ŠK Smíchov M 1898 1
2014/2015 10 SK Loko Praha C 1759 Keprta Stanislav Bohemians Praha E 1901 1916 0
2014/2015 9 SK Loko Praha C 1759 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 1877 0
2014/2015 8 SK Loko Praha C 1759 Radics Robert TJ Praga Praha C 1767 1804 0
2014/2015 7 SK Loko Praha C 1759 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 ½
2014/2015 6 SK Loko Praha C 1759 Pataridis Janis ŠK Černý Baron A 1886 1874 1
2014/2015 5 SK Loko Praha C 1759 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace A 1822 1860 0
2014/2015 3 SK Loko Praha C 1759 Janda Jiří Sokol Kobylisy D 2177 2174 0
2014/2015 2 SK Loko Praha C 1759 Fuka Miroslav ŠK Mlejn A 2004 0
2013/2014 11 SK Loko Praha C 1814 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1939 1956 0
2013/2014 10 SK Loko Praha C 1814 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1911 1896 0
2013/2014 9 SK Loko Praha C 1814 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1852 0
2013/2014 8 SK Loko Praha C 1814 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1842 1836 0
2013/2014 7 SK Loko Praha C 1814 Pačovský Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1957 ½
2013/2014 6 SK Loko Praha C 1814 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice B 1730 ½
2013/2014 5 SK Loko Praha C 1814 Boháč Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1873 ½
2013/2014 4 SK Loko Praha C 1814 Šrámek Jiří TJ Praga Praha C 1880 1
2013/2014 3 SK Loko Praha C 1814 Schuster Jan ŠK PORG C 1888 1842 ½
2013/2014 2 SK Loko Praha C 1814 Kaiser Rudolf Sokol Praha-Vršovice D 1893 ½
2013/2014 1 SK Loko Praha C 1814 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi A 1770 1
2013/2014 11 SK Loko Praha D 1814 Dvořák Bohumil USK Praha B 1786 0
2013/2014 9 SK Loko Praha D 1814 Modrová Hana Bohemians Praha E 1920 1902 1
2013/2014 8 SK Loko Praha D 1814 Hýbl Vladislav Sokol Praha-Vršovice E 1807 0
2013/2014 7 SK Loko Praha D 1814 Kuneš Vladimír Stavby mostů Praha B 1786 1
2013/2014 4 SK Loko Praha D 1814 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov C 1770 1
2013/2014 1 SK Loko Praha D 1814 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1920 ½