Hráč Achylis Miloš

Achylis Miloš

User Pic
Jméno: Achylis Miloš
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1723
Elo mezinárodní: 1742
ID: 2116
FIDE ID: 393509
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠO Praga Praha D 1758 1748 Terpstra Wiep LR Expres 1803 1803 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha D 1758 1748 Nývlt Vlastimil Sokol Vršovice F 0 1714 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO Praga Praha D 1758 1748 Popper Tomáš Unichess F 2063 2050 0 soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha D 1758 1748 Vokůrka František GROP - F 0 1579 1 soutěž
2019/2020 4 ŠO Praga Praha D 1758 1748 Přívozník Luboš www.SKSCR.cz 1556 1570 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO Praga Praha B 1758 1748 Šaur František Sokol Vršovice D 0 1781 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha B 1758 1748 Klímek Petr TJ Pankrác F 1844 1859 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha B 1758 1748 Spěvák Jan TJ Bohemians F 1740 1761 0 soutěž
2019/2020 4 ŠO Praga Praha B 1758 1748 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1842 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha B 1758 1748 Mihál Sergej GROP - D 1870 1906 0 soutěž
2019/2020 2 ŠO Praga Praha B 1758 1748 Lavrinčík Radek ŠK Mahrla C 1673 1678 1 soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha B 1758 1748 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1849 1831 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha A 1758 1748 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1778 1794 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO Praga Praha A 1758 1748 Matyska Jiří Dukla C 1888 1872 0 soutěž
2018/2019 11 ŠO Praga Praha D 1788 1803 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice A 1797 1962 1 soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha D 1788 1803 Šrol Pavel Šachový klub Bohnice - D 1872 1872 0 soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha D 1788 1803 Janeček Václav USK Praha B 1848 1853 1 soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha D 1788 1803 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1612 1753 1 soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha D 1788 1803 May David TJ Bohemians Praha H 1536 1671 0 soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha D 1788 1803 Hampel Rudolf TJ Kobylisy F 1678 1632 0 soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha D 1788 1803 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1552 1552 0 soutěž
2018/2019 11 ŠO Praga Praha B 1788 1803 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha G 1992 1994 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha B 1788 1803 Vandas Karel ŠK Smíchov B 0 1704 0 soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha B 1788 1803 Sova Ondřej ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1845 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha B 1788 1803 Šaur František Sokol Praha Vršovice E 0 1801 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha B 1788 1803 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1867 1831 0 soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha B 1788 1803 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1862 1790 1 soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha B 1788 1803 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "A" 1775 1738 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha B 1788 1803 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1784 0 soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha A 1788 1803 Líška Milan ŠK Loko Praha B 0 1816 0 soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha A 1788 1803 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla B 1724 1783 1 soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha A 1788 1803 Mach Jan TJ Bohemians Praha E 1721 1709 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice B 1890 1834 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Prokopová Jiřina Unichess Ž 1706 1719 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1981 1960 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Krotký David Kbel.šach. reprezentace B 1769 1769 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 0 soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Hýbl Vladislav Sokol Praha Vršovice E 1902 1808 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Klaus Václav GROP D 1970 1970 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Štěpánek Josef ŠK Praha - Smíchov C 0 1788 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha B 1749 1742 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1887 1881 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO Praga Praha A 1749 1742 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1742 1777 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO Praga Praha A 1749 1742 Koller Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 1857 1814 0 soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha A 1749 1742 Sedláček Pavel ŠK Viktoria Žižkov B 1594 1616 0 soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha A 1749 1742 Rmoutil Martin SK OAZA Praha B 1914 1920 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha A 1749 1742 Botur Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 0 1872 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha A 1749 1742 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1978 1982 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO Praga Praha A 1749 1742 Veselý Jaroslav USK Praha A 0 1741 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha E 1770 Kozel Miroslav Unichess G 1846 1865 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO Praga Praha E 1770 Prachař Josef GROP E 1933 1873 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha E 1770 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1898 1901 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha E 1770 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1786 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha E 1770 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1859 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha E 1770 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1807 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha B 1770 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1775 1747 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha B 1770 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha B 1770 Komprda Pavel USK Praha A 2072 2055 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha B 1770 Němec Stanislav ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 1770 Molkanov Oleg Sokol Kobylisy C 1742 1796 0 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 1770 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 1770 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha A 2052 2052 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 1742 1723 Sedláček Pavel ŠK Viktoria Žižkov B 1573 1586 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 1742 1723 Rmoutil Martin SK OAZA Praha B 1912 1903 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 1742 1723 Botur Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1909 1894 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 1742 1723 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1972 1982 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 1742 1723 Veselý Jaroslav USK Praha A 1832 1737 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha C 1770 Ďurčat Josef SK Lokomotiva Radlice E 1370 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha C 1770 Bayer Petr TJ Zora Praha A 1487 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha C 1770 Rolinek Jiří Sokol Praha Vršovice F 1573 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha C 1770 Vávra Václav ŠK Sokol Vyšehrad H 1641 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha C 1770 Řehák František ŠO TJ Dukla Praha F 1000 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Loko Praha C 1770 Veselý Jaroslav USK Praha B 1785 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha C 1770 Raba Milan Šachový klub Praha 4 C 1425 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha C 1770 Černoušková Alena Unichess Ž 1622 1725 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha C 1770 Koršinskij Marek SK OAZA Praha H 1378 1453 1 soutěž
2014/2015 11 SK Loko Praha C 1759 Pinkas Jiří ŠK Smíchov M 1898 1 soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha C 1759 Keprta Stanislav Bohemians Praha E 1901 1916 0 soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha C 1759 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 1877 0 soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha C 1759 Radics Robert TJ Praga Praha C 1767 1804 0 soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha C 1759 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha C 1759 Pataridis Janis ŠK Černý Baron A 1886 1874 1 soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha C 1759 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace A 1822 1860 0 soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha C 1759 Janda Jiří Sokol Kobylisy D 2177 2174 0 soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha C 1759 Fuka Miroslav ŠK Mlejn A 2025 2004 0 soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha C 1814 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1939 1956 0 soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha C 1814 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1911 1896 0 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha C 1814 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1852 0 soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha C 1814 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1842 1836 0 soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha C 1814 Pačovský Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1957 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha C 1814 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice B 1730 ½ soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha C 1814 Boháč Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1873 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha C 1814 Šrámek Jiří TJ Praga Praha C 1880 1 soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha C 1814 Schuster Jan ŠK PORG C 1888 1842 ½ soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha C 1814 Kaiser Rudolf Sokol Praha-Vršovice D 1893 ½ soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha C 1814 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi A 1770 1 soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha D 1814 Dvořák Bohumil USK Praha B 1786 0 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha D 1814 Modrová Hana Bohemians Praha E 1920 1902 1 soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha D 1814 Hýbl Vladislav Sokol Praha-Vršovice E 1807 0 soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha D 1814 Kuneš Vladimír Stavby mostů Praha B 1786 1 soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha D 1814 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov C 1770 1 soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha D 1814 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1920 ½ soutěž