Hráč Štrublík Martin

Štrublík Martin

User Pic
Jméno: Štrublík Martin
Oddíl: TJ Sport Bučovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1815
Elo mezinárodní: 1787
ID: 42081
FIDE ID: 389340
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠO MKS Vyškov 1811 1832 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2009 2004 0 soutěž
2019/2020 10 ŠO MKS Vyškov 1805 1832 Petlák Josef TJ Znojmo 1922 1926 0 soutěž
2019/2020 9 ŠO MKS Vyškov 1805 1832 Marek Jiří SK Podlužan Prušánky B 1912 1884 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO MKS Vyškov 1805 1832 Špičák Petr TJ Sloup 0 1817 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO MKS Vyškov 1820 1832 Zlámal Radek ŠK Agrotec Hustopeče 0 1670 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO MKS Vyškov 1820 1837 Kureš Michael ŠK Duras BVK Královo Pole B 1912 2002 0 soutěž
2019/2020 4 ŠO MKS Vyškov 1824 1837 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1744 1785 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO MKS Vyškov 1835 1837 Nikodém Gustav Jezdci Jundrov B 1998 1995 0 soutěž
2019/2020 1 ŠO MKS Vyškov 1832 1837 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1889 1876 ½ soutěž
2018/2019 11 MKS Vyškov 1821 1846 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2028 1973 ½ soutěž
2018/2019 10 MKS Vyškov 1836 1846 Zemánek Jan Slavia Boskovice 1852 1921 0 soutěž
2018/2019 9 MKS Vyškov 1836 1846 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1919 1964 ½ soutěž
2018/2019 8 MKS Vyškov 1846 1846 Popper Tomáš ŠK Kuřim 2038 2037 0 soutěž
2018/2019 6 MKS Vyškov 0 1539 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 1905 1852 ½ soutěž
2018/2019 3 MKS Vyškov 0 1468 Šebek Jan VSK Universita Brno 1928 1867 ½ soutěž
2018/2019 2 MKS Vyškov 0 1468 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov B 1937 1920 ½ soutěž
2018/2019 1 MKS Vyškov 0 1468 Šedý Ctirad ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1882 1 soutěž
2018/2019 9 Klub šachistů TJ Bučovice 1846 1846 Kubiš Ivan ŠO Jiskra Strážnice 1907 0 1 soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů TJ Bučovice 1846 1846 Tokabayev Alibek ŠK Lokomotiva Brno "D" 0 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1539 Hladík Josef VSK Univerzita Brno "B" 2048 2058 0 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1468 Skalka Michal KVASACO Vacenovice 1791 1897 ½ soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1468 Pešák Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1985 1956 0 soutěž
2017/2018 9 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Šebek Jan VSK Univerzita Brno B 1926 1893 1 soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Kubiš Ivan Jiskra Strážnice 1918 0 ½ soutěž
2017/2018 7 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole C 1891 1849 ½ soutěž
2017/2018 6 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1922 0 soutěž
2017/2018 5 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Kladňák Martin Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1924 2003 1 soutěž
2017/2018 4 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno E 2196 2215 ½ soutěž
2017/2018 3 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Bednář Jakub Jezdci Jundrov C 2181 2171 ½ soutěž
2017/2018 2 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Dostál Jiří Galerie Závodný Mikulov 0 1416 ½ soutěž
2017/2018 1 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1405 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1894 1980 0 soutěž
2016/2017 9 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1809 1826 ½ soutěž
2016/2017 8 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Krejčí Petr ŠK 64 Brno A 1972 2033 0 soutěž
2016/2017 7 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 0 soutěž
2016/2017 6 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1937 ½ soutěž
2016/2017 5 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1709 0 soutěž
2016/2017 4 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno F 2000 1949 ½ soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Misorin Vladimír Šachový klub Hodonín 1631 1650 0 soutěž
2016/2017 2 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole C 1658 1595 0 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1950 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Bučovice 1334 Majetič Radim MKS Vyškov C 1735 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Bučovice 1334 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1705 1727 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Bučovice 1334 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna 1622 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Bučovice 1334 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1770 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Bučovice 1334 Slepánek Jan Sportovní klub Vyškov A 1788 1788 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Bučovice 1334 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov B 1770 1770 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Bučovice 1334 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1559 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Bučovice 1334 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1629 1503 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Bučovice B 1168 Majetič Radim MKS Vyškov C 1764 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Bučovice B 1168 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1736 1759 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Bučovice B 1168 Hornoch Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna A 1250 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Bučovice B 1168 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1761 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Bučovice B 1168 Slepánek Jan Sportovní klub Vyškov A 1732 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Bučovice B 1168 Čermák Milan Sportovní klub Vyškov B 1422 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Bučovice B 1168 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1597 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Bučovice B 1168 Borovský Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna B 1250 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Bučovice B 1168 Bařina Martin ŠK Svornost Rousínovec 1710 1 soutěž
2014/2015 9 KŠ TJ Bučovice 1168 Němeček Jaroslav TJ Tatran Poštorná 1435 ½ soutěž
2014/2015 8 KŠ TJ Bučovice 1168 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 ½ soutěž
2014/2015 7 KŠ TJ Bučovice 1168 Hlaváč Přemysl TJ Podlužan Prušánky B 1592 ½ soutěž
2014/2015 6 KŠ TJ Bučovice 1168 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou B 1834 1837 ½ soutěž
2014/2015 5 KŠ TJ Bučovice 1168 Strnad Radek ŠK Duras BVK Královo Pole D 1697 1718 ½ soutěž
2014/2015 4 KŠ TJ Bučovice 1168 Slezák Jiří Jezdci Jundrov B 1732 ½ soutěž
2014/2015 3 KŠ TJ Bučovice 1168 Blažek Pavel ŠK "64" Brno 1770 1763 1 soutěž
2014/2015 2 KŠ TJ Bučovice 1168 Strmiska Pavel Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1743 ½ soutěž
2014/2015 1 KŠ TJ Bučovice 1168 Schöndorf Josef ŠK Hodonín 1749 1801 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Bucovice 1100 Steiner David MKS Vyškov D 1100 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Bucovice 1100 Brtníček Antonín MKS Vyškov S 1564 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Bucovice 1100 Pluskal Miloš ŠO TP Habrovany B 1582 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Bucovice 1100 Spáčil Stanislav ŠO TP Habrovany A 1630 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Bucovice 1100 Pernikář Jiří ŠK DDM Slavkov u Brna 1250 1 soutěž