Hráč Přívozník Luboš

Přívozník Luboš

User Pic
Jméno: Přívozník Luboš
Oddíl: Šachový klub Teplice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1632
Elo mezinárodní: 1617
ID: 38040
FIDE ID: 364835
Rok narození: 1957
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Teplice Chess Club"B" 1588 1606 Vyslyšel Petr ŠK Teplice"C" 1157 1300 1 soutěž
2019/2020 9 www.SKSCR.cz 1556 1570 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1771 0 soutěž
2019/2020 8 www.SKSCR.cz 1556 1570 Schubert Jan ŠK DP Praha G - EA Hotels 0 0 1 soutěž
2019/2020 5 www.SKSCR.cz 1556 1570 Popper Tomáš Unichess F 2063 2050 0 soutěž
2019/2020 4 www.SKSCR.cz 1556 1570 Achylis Miloš ŠO Praga Praha D 1758 1748 0 soutěž
2019/2020 3 www.SKSCR.cz 1556 1570 Šeráková Taťána GROP - F 1633 1642 1 soutěž
2018/2019 11 ŠO Praga Praha B 1564 1579 Špachta Vítek TJ Bohemians Praha G 1458 1403 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO Praga Praha B 1564 1579 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1712 1741 0 soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha E 1564 1579 Stejskal Adam Unichess G 0 1262 1 soutěž
2018/2019 7 ŠO Praga Praha E 1564 1579 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad I 1495 1706 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO Praga Praha C 1661 1650 Morávek Michael ŠK DP Praha G 0 1217 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha C 1661 1650 TJ Kobylisy F 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha C 1661 1650 Ďurčat Josef ŠK Teplárna Malešice 0 1350 1 soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha E 1641 Bureš Miloš SK Lokomotiva Radlice D 1613 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha E 1641 Urbanec Richard ŠO TJ Dukla Praha F 1585 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha E 1641 Trčka Bohdan ŠK Praha - Smíchov E 1611 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha E 1641 Líška Milan ŠK Loko Praha C 1855 0 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha E 1641 Hataš Oldřich Sokol Praha Vršovice E 1735 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha E 1641 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 1543 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha E 1641 Klasna Jaroslav Kbel.šach. reprezentace C 1733 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha E 1641 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov D 1727 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha C 1641 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha C 1641 Bára Josef ŠK DP Praha C 1412 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha C 1641 Dědina Miroslav Šachový klub Praha 4 B 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha C 1641 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice B 1767 1 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 1641 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha B 1641 Mlejnek Stanislav Sokol Praha-Kobylisy E 1613 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha B 1641 Šafář Miroslav Sokol Praha Vršovice E 1738 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha B 1641 Janeček Václav Kbelská šachová reprezentace B 1000 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha B 1641 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1829 1808 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Praga Praha D 1641 Zeman Martin Viktoria Žižkov C 1942 1947 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha D 1641 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 1708 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Praga Praha D 1641 Umancová Barbora ŠK DP Praha - VŠFS II 1843 1870 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha D 1641 Bečvář Pavel TJ Praga Praha C 1638 1724 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha D 1641 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha F 1641 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice D 1453 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Praga Praha F 1641 Štross František DDM Praha 6 C 1652 1598 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Praga Praha F 1641 Doležel Jan ŠK Bohnice D 1603 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha F 1641 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1864 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha F 1641 Šípek Robert ŠK Loko Praha D 1427 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha F 1641 Strnad Václav ŠK Smíchov D 1652 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha F 1641 Páťal Luboš TJ Pankrác G 1604 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Praga Praha D 1638 Krejnický Jiří DDM Praha 6 B 1552 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha G 1638 Ševčík Zdeněk Kbelská šachová reprezentace B 1895 1901 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha G 1638 Katzer Radovan Holdia DP Praha D 1821 1872 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha G 1638 Hampel Rudolf Sokol Kobylisy F 1682 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha G 1638 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1618 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha G 1638 Hroděj Karel ŠK Smíchov D 1650 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha G 1638 Líška Milan SK Loko Praha D 1866 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha G 1638 Slezák Jaroslav SK Újezd nad Lesy A 1649 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha G 1638 Marek Roman ŠK Praha 4 B 1736 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha E 1638 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi A 1826 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha E 1638 SK Lokomotiva Radlice E 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha E 1638 Janda Jiří ŠK Černý Baron B 1735 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha E 1638 Hlavina Matouš Sokol Nebušice A 1311 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha E 1638 Brož Mikuláš Viktoria Žižkov D 1204 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Praga Praha E 1638 Bartoš Daniel GROP E 1400 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha F 1613 Černý Karel Kbelská šachová reprezentace 1000 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha F 1613 Čížek Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1978 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Praga Praha F 1613 Lehovec Petr Sokol Praha-Vršovice F 1695 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha F 1613 Antoš Jan ŠK Mlejn B 1628 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Praga Praha F 1613 Přichystal Zdeněk ŠK Smíchov C 1592 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Praga Praha F 1613 Hojer Jiří ŠK Viktoria Žižkov D 1607 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Praga Praha F 1613 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha C 1564 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha D 1613 Akhedzhak Ruslan ŠK Aurora A 1095 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Praga Praha E 1613 Novák Jakub Sokol Nebušice A 1000 0 soutěž