Hráč Zhigalko Andrey

Zhigalko Andrey

User Pic
Jméno: Zhigalko Andrey
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2527
ID: 38834
FIDE ID: 13502247
Rok narození: 1985
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2566 0 Kantans Toms ŠK Zikuda Turnov 0 soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2566 0 Hráček Zbyněk GASCO Pardubice 2555 2586 ½ soutěž
2018/2019 10 Beskydska sachova skola 2566 0 Sadzikowski Daniel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2567 0 1 soutěž
2018/2019 9 Beskydska sachova skola 2566 0 Molenda Marcin Slavoj Cesky Tesin 2382 0 ½ soutěž
2018/2019 6 Beskydska sachova skola 2566 0 Dziuba Martin Labortech Ostrava 2580 0 ½ soutěž
2018/2019 5 Beskydska sachova skola 2566 0 Kempinski Robert SK Slavoj Poruba 2576 0 0 soutěž
2018/2019 4 Beskydska sachova skola 2566 0 Alekseenko Kirill GASCO Pardubice 0 soutěž
2018/2019 3 Beskydska sachova skola 2566 0 Ftáčník Lubomír SK ZIKUDA Turnov 2514 0 1 soutěž
2018/2019 2 Beskydska sachova skola 2566 0 Slovák Kilián Siesta Solution Unichess B 2305 2274 1 soutěž
2018/2019 1 Beskydska sachova skola 2566 0 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2536 0 ½ soutěž
2017/2018 8 BSS Frydek-Mistek 2569 0 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2438 0 0 soutěž
2017/2018 7 BSS Frydek-Mistek 2569 0 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2563 2582 ½ soutěž
2017/2018 6 BSS Frydek-Mistek 2578 0 Ftáčník Lubomír SK Zikuda Turnov 2544 0 0 soutěž
2017/2018 5 BSS Frydek-Mistek 2578 0 Movsesian Sergei GASCO Pardubice 2649 0 ½ soutěž
2017/2018 2 BSS Frydek-Mistek 2562 0 Bernášek Jan Unichess 2480 2463 1 soutěž
2017/2018 1 BSS Frydek-Mistek 2562 0 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2671 0 0 soutěž
2016/2017 6 BSS Frydek Mistek 2594 Wang Hao 1. Novoborsky SK ½ soutěž
2016/2017 5 BSS Frydek Mistek 2594 Černoušek Lukáš Prestige Photo Unichess 2466 2458 1 soutěž
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2594 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 ½ soutěž
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2594 Tazbir Marcin AD Mahrla Praha 2510 2527 ½ soutěž
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2579 Kolosowski Mateusz ŠK Karviná 2474 ½ soutěž
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2579 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2498 2536 1 soutěž
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2619 Jurčík Marián ŠK Karviná 2481 2466 ½ soutěž
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2619 Štohl Igor TŽ Třinec 2528 2510 1 soutěž
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2339 2320 ½ soutěž
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2516 2514 1 soutěž
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2470 2454 1 soutěž
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Kourousis Epameinondas TJ Bohemians Praha 2354 1 soutěž
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2601 Vokáč Marek AD Mahrla Praha 2471 2475 1 soutěž
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2555 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2701 2613 0 soutěž
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2555 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 1 soutěž
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2555 Mudrák Josef Slavoj Ostrava - Poruba 2368 2352 1 soutěž
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2555 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2526 2529 ½ soutěž
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2555 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2359 2376 1 soutěž