Hráč Krauskopfová Lenka

Krauskopfová Lenka

User Pic
Jméno: Krauskopfová Lenka
Oddíl: TJ Plzeň Košutka z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1921
Elo mezinárodní: 1930
ID: 34575
FIDE ID: 349003
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 9 TJ Plzeň Košutka z.s. B 1972 1936 Šebek Josef TJ Lokomotiva Plzeň B 1839 1
2016/2017 1 TJ Plzeň Košutka z.s. B 1972 1936 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň - Letná B 2068 2050 ½
2015/2016 6 TJ Plzeň Košutka B 1972 1936 Šebek Josef Loko Plzeň B 1839 ½
2015/2016 5 TJ Plzeň Košutka B 1972 1936 Chlad Lukáš ŠK HeřNýř B 1917 1908 ½
2015/2016 4 TJ Plzeň Košutka B 1972 1936 Vojta Dalibor ŠK Přeštice B 1804 ½
2015/2016 1 TJ Plzeň Košutka B 1972 1936 Zdráhal Václav TJ ZČE Plzeň B 1895 1935 0
2014/2015 6 TJ Košutka Plzeň B 1949 1942 Maleček Jiří ŠK Líně B 1929 1917 ½
2014/2015 4 TJ Košutka Plzeň B 1949 1942 Brunová Blanka ŠK DDM Planá 1653 1761 ½
2013/2014 7 TJ Košutka Plzeň D 1821 1861 Daněk Václav Loko Plzeň B 1966 1965 0
2013/2014 6 TJ Košutka Plzeň D 1821 1861 Hájek Jiří ŠK Přeštice B 1873 1917 0
2013/2014 4 TJ Košutka Plzeň D 1821 1861 Maleček Jiří ŠK Líně B 1977 1916 0
2013/2014 10 Košutka B 1821 1861 Kuba Stanislav Kdyně 2186 2174 0
2013/2014 6 Košutka B 1821 1861 Kříž Daniel SŠK HeřNýř A 1990 2037 0
2013/2014 5 Košutka B 1821 1861 Maleček Jiří ŠAKAL Kozolupy B 1977 1916 ½
2013/2014 3 Košutka B 1821 1861 Vácha Jaroslav Kšice A 1952 1944 0
2013/2014 1 Košutka B 1821 1861 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice A 1942 1930 1
2012/2013 6 Košutka B 1790 1779 Váchal Josef Domažlice A 1879 1923 0
2012/2013 11 TJ Košutka Plzeň D 1790 1779 Kalista Karel Loko Plzeň B 1874 1840 ½
2012/2013 9 TJ Košutka Plzeň D 1790 1779 Fekete František Šachklub Sokol Klatovy C 1773 ½
2012/2013 8 TJ Košutka Plzeň D 1790 1779 Zedník Zdeněk TJ Sokol Postřekov 1955 1936 1
2012/2013 7 TJ Košutka Plzeň D 1790 1779 Tochor Zdeněk ŠK Kdyně 2045 0
2012/2013 5 TJ Košutka Plzeň D 1790 1779 Riedl Max Sokol Domažlice B 1994 2038 ½
2012/2013 4 TJ Košutka Plzeň D 1790 1779 Kupilík Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1920 1742 0
2012/2013 2 TJ Košutka Plzeň D 1790 1779 Hladík Pavel TJ Košutka Plzeň C 1901 1918 0
2012/2013 1 TJ Košutka Plzeň D 1790 1779 Husák Antonín ŠK Tachov B 1969 1984 0
2011/2012 11 Košutka D 1772 1701 Mařík Miroslav Košutka E 1822 ½
2011/2012 10 Košutka D 1772 1701 Korba Zdeněk SŠK HeřNýř D 1713 1
2011/2012 9 Košutka D 1772 1701 Wolf Vilém TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1679 ½
2011/2012 8 Košutka D 1772 1701 Fořt Tomáš TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1707 0
2011/2012 7 Košutka D 1772 1701 Šefrna František Loko Plzeň C 1705 1
2011/2012 6 Košutka D 1772 1701 Krumpholc František Slavoj Dvorec C 1518 1
2011/2012 5 Košutka D 1772 1701 Zemen Jiří Šachový klub Líně D 1683 ½
2011/2012 4 Košutka D 1772 1701 Dvořák Jan TJ Union Plzeň 1659 1
2011/2012 2 Košutka D 1772 1701 Vlk Michal SŠK HeřNýř C 1604 1
2011/2012 1 Košutka D 1772 1701 Kovář Václav Slavoj Dvorec B 1806 ½
2011/2012 11 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Novák Jaromír Šachklub Sokol Klatovy B 1948 1917 0
2011/2012 10 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Daněk Václav Loko Plzeň B 1994 1980 1
2011/2012 9 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Špačková Martina Šachklub Sokol Klatovy C 1743 1682 0
2011/2012 8 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř B 2021 1996 0
2011/2012 7 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Váchal Josef TJ Sokol Postřekov A 1886 1918 0
2011/2012 6 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice B 1935 1919 ½
2011/2012 5 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Kovář Petr Slavoj Dvorec A 1990 1993 1
2011/2012 4 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Vilímec Miroslav ŠK Kdyně 2061 0
2011/2012 3 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1940 1884 0
2011/2012 2 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Hladík Pavel TJ Košutka Plzeň B 1931 1923 ½
2011/2012 1 TJ Košutka Plzeň C 1772 1701 Buldra Josef ŠK Líně C 2035 1982 0
2010/2011 7 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1765 0
2010/2011 6 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1728 1
2010/2011 5 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Konvička Martin TŽ Třinec 1000 1
2010/2011 4 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 0
2010/2011 3 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1853 0
2010/2011 2 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Rozšafný Michal Sokol Údlice 1981 0
2010/2011 1 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1657 ½
2010/2011 11 TJ Košutka Plzeň C 1943 Král Petr TJ Staňkov A 1900 0
2010/2011 9 TJ Košutka Plzeň C 1943 Hubka Roland Kšice A 2053 0
2010/2011 7 TJ Košutka Plzeň C 1943 Kovář Petr Slavoj Dvorec A 1967 0
2010/2011 6 TJ Košutka Plzeň C 1943 Daněk Václav Loko Plzeň B 2010 ½
2010/2011 5 TJ Košutka Plzeň C 1943 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1907 1
2010/2011 4 TJ Košutka Plzeň C 1943 Jenč Milan SŠK HeřNýř B 1902 0
2010/2011 3 TJ Košutka Plzeň C 1943 Muk Ivo ŠK Přeštice A 2080 0
2010/2011 2 TJ Košutka Plzeň C 1943 Soukup Alois TJ Košutka Plzeň B 2143 0
2010/2011 1 TJ Košutka Plzeň C 1943 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy C 1985 ½
2010/2011 11 Košutka D 1943 Pech Martin Union Plzeň 1777 0
2010/2011 10 Košutka D 1943 Hrdlička Václav Líně E 1673 1
2010/2011 9 Košutka D 1943 Háva Petr Líně F 1812 ½
2010/2011 8 Košutka D 1943 Soukup Karel Rokycany 1573 1
2010/2011 7 Košutka D 1943 Kupilík Jiří ZČE Plzeň D 1863 1
2010/2011 6 Košutka D 1943 Vaněk Miroslav HeřNýř D 1570 0
2010/2011 5 Košutka D 1943 Baumruk Josef Přeštice B 1952 0
2010/2011 4 Košutka D 1943 Šrubař Pavel ZČE Plzeň C 1763 ½
2010/2011 3 Košutka D 1943 Skála Zdeněk Loko Plzeň C 1929 0
2010/2011 2 Košutka D 1943 Kovář Václav Dvorec B 1753 ½
2010/2011 1 Košutka D 1943 Vlk Miloslav HeřNýř C 1922 0
2010/2011 7 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Zima Jan Desko Liberec 1916 1
2010/2011 6 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1853 0
2010/2011 4 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0
2010/2011 3 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Rozšafný Michal Sokol Údlice 1981 0
2010/2011 2 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1657 ½
2010/2011 1 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 Zvára David TRW Autolektronika Vlašim 1983 0
2009/2010 9 TJ Košutka Plzeň G 1857 Šiml Oldřich ŠK Líně G 1377 1
2009/2010 8 TJ Košutka Plzeň G 1857 Karel Václav ŠK Líně H 1250 0
2009/2010 7 TJ Košutka Plzeň G 1857 Kotrba Antonín Slavoj Dvorec C 1386 1
2009/2010 6 TJ Košutka Plzeň G 1857 Mundil Jindřich Sokol Plzeň - Letná C 1713 ½
2009/2010 5 TJ Košutka Plzeň G 1857 Duras Jindřich Lokomotiva Plzeň D 1625 ½
2009/2010 3 TJ Košutka Plzeň G 1857 Kupilík Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1896 0
2009/2010 2 TJ Košutka Plzeň G 1857 Hnát Libor SŠK HeřNýř E 1541 1
2009/2010 1 TJ Košutka Plzeň G 1857 Šimána Zbyněk TJ Košutka Plzeň F 1446 1
2009/2010 11 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Skála Zdeněk Lokomotiva Plzeň "C" 1937 0
2009/2010 10 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Janoušek Miroslav Rokycany 1627 1
2009/2010 9 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Gadževský Štefan TJ Košutka Plzeň o.s. "D" 1604 1
2009/2010 8 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Blažek Vladimír ŠK Přeštice "B" 1718 ½
2009/2010 7 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Kovář Václav Slavoj Dvorec "B" 1703 0
2009/2010 6 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř "C" 2009 0
2009/2010 5 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Vaněk Miroslav SŠK HeřNýř "D" 1568 0
2009/2010 4 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Dvořák Miloslav TJ Dynamo ZČE "C" 1764 1
2009/2010 3 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Pokomándy Mikuláš TJ Košutka Plzeň o.s. "C" 1761 ½
2009/2010 1 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1857 Háva Petr Šachový klub Líně "F" 1786 0
2009/2010 8 ŠK Líně 1857 Čáp Adam ŠK Kladno 1628 0
2009/2010 7 ŠK Líně 1857 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1575 1
2009/2010 6 ŠK Líně 1857 Zítková Kristýna ŠK DDM Planá 1250 ½
2009/2010 5 ŠK Líně 1857 Krchňák Jan TJ Sokol Domažlice 1718 0
2009/2010 4 ŠK Líně 1857 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy B 1250 1
2009/2010 3 ŠK Líně 1857 Frai Patrik TJ Spartak Chodov 1250 ½
2009/2010 2 ŠK Líně 1857 Horák Aleš Sokol Údlice B 1569 1
2009/2010 1 ŠK Líně 1857 Škuthan Jiří ŠK Most B 1510 ½
2008/2009 9 TJ Košutka Plzeň G Pech Tomáš ŠK Líně E 1545 ½
2008/2009 8 TJ Košutka Plzeň G Kaňka Jindřich TJ Košutka Plzeň F 1512 0
2008/2009 7 TJ Košutka Plzeň G Karlová Helena ŠK Líně G 1100 1
2008/2009 6 TJ Košutka Plzeň G Košan Luboš Slavoj Dvorec C 1618 1
2008/2009 5 TJ Košutka Plzeň G Procházka Adam ŠK Líně F 1
2008/2009 4 TJ Košutka Plzeň G Polák Miloš Lokomotiva Plzeň D 1391 1
2008/2009 3 TJ Košutka Plzeň G Křížová Veronika SŠK HeřNýř F 1250 1
2008/2009 2 TJ Košutka Plzeň G Mráček Tomáš SŠK HeřNýř E 1100 1
2008/2009 1 TJ Košutka Plzeň G Křenek Antonín ŠK Přeštice B 1555 0
2008/2009 11 Košutka "C" Štěpáník Alois HeřNýř "D" 1397 1
2008/2009 10 Košutka "C" Dubský Stanislav LOKO Plzeň "C" 1668 0
2008/2009 8 Košutka "C" Brauner František Letná "C" 1636 1
2008/2009 7 Košutka "C" Hrdlička Václav Líně "D" 1347 ½
2008/2009 6 Košutka "C" Macošek Jaroslav Rokycany 1
2008/2009 5 Košutka "C" Fárek Vladimír ZČE "C" 1663 1
2008/2009 4 Košutka "C" Bošek Vladimír HeřNýř "C" 1445 0
2008/2009 2 Košutka "C" Štěpánek Vít Košutka "D" 1298 1