Hráč Hochman Jan

Hochman Jan

User Pic
Jméno: Hochman Jan
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1770
Elo mezinárodní: 1670
ID: 33958
FIDE ID: 360627
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Šachový klub Příbram Baník B 1670 1771 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1854 0
2018/2019 8 Šachový klub Příbram Baník B 1670 1771 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1646 1636 1
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník B 1670 1767 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 ½
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník B 1670 1767 Dudek Vojtěch JAWA Brodce B 1851 1842 ½
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník B 1670 1767 Chomický Josef Sokol Neveklov 0 1577 1
2016/2017 8 Příbram Baník A 1633 1766 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 ½
2015/2016 6 Šachový klub Příbram Baník 1633 1766 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice 1943 1906 ½
2015/2016 5 Šachový klub Příbram Baník 1633 1766 Šindelář Pavel ŠK Kostelec nad Černými lesy 1962 1983 ½
2015/2016 4 Šachový klub Příbram Baník 1633 1766 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 2068 2061 0
2015/2016 1 Šachový klub Příbram Baník 1633 1766 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1900 1920 ½
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1633 1766 Helebrand František Sokol Neveklov A 1851 1856 0
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1633 1766 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 0
2014/2015 5 SK Pyrit Příbram 1638 1772 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 0
2013/2014 6 SK Pyrit Příbram B 1638 1777 Zadina Tomáš TJ Jince B 1644 ½
2013/2014 4 SK Pyrit Příbram B 1638 1777 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1568 ½
2013/2014 2 SK Pyrit Příbram B 1638 1777 Civín Dominik SK Zdice C 1600 1704 1
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram B 1638 1732 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1893 ½
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram B 1638 1732 Zadina Jiří TJ Jince B 1593 1
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram B 1638 1732 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 ½
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram B 1638 1732 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1430 ½
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram B 1638 1732 Civín Dominik SK Zdice B 1609 1
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram C 1626 1672 Třešňák Lukáš ŠK Zdice B 1756 1805 0
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Skořepa Jakub SFIALA Gambit DDM Jihlava 1661 1602 ½
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Knotek Petr Šachklub Tábor B 1375 1
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Simon Jan Šachklub Tábor A 1698 1698 ½
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Zvára Filip Spartak Vlašim B 1450 ½
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Franěk Jan TJ Bohemians Praha A 1939 1954 ½
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Usov Artem TJ Bohemians Praha B 1250 1
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Štastný Miroslav KŠ Říčany 1925 B 1552 1
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Nový Filip SK OAZA Praha 1628 1698 0
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1604 1
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Štěch Pavel QCC České Budějovice B 1380 1
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram 1626 1672 Nuc Kryštof QCC České Budějovice A 1518 1499 ½
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram B 1626 1672 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1857 1886 1
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram B 1626 1672 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1829 0
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram B 1626 1672 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 ½
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram B 1626 1672 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1846 1862 0
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram C 1655 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2088 0
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram C 1655 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1978 0
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram C 1655 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem E 1952 0
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram C 1655 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 ½
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram C 1655 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole A 1510 0
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram C 1655 Filip Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 1858 0
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram C 1655 Švach Jan ŠK Řevnice A 1802 0
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram C 1655 Zvára David TJ Spartak Vlašim B 1983 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Bednář Matěj ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1398 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1858 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Hlaváček Ondřej QCC České Budějovice 1721 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Šourek Martin ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1844 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1831 0
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 1719 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Sýkora Milan Jiskra Havlíčkův Brod 1705 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Krčil Aleš PROTECT.CZ Humpolec 1742 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Petr Jan TJ Bohemians Praha A 1934 ½
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 Žegklitz Michal TJ Bohemians Praha B 1453 1
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram B 1655 Suchý Ladislav Kostelec nad Č.l. B 1709 ½
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram B 1655 Saur Miroslav Sokol Český Brod A 1557 0
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram B 1655 Jukl Karel JAWA Brodce B 1719 ½
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram B 1655 Jordán Petr Sokol Struhařov A 1609 ½
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram B 1655 Daniel Jiří JOLY Lysá n.Labem D 1870 0
2009/2010 2 SK Pyrit Příbram C 1540 Slavík Antonín TJ Jince B 1371 0
2009/2010 6 SK Pyrit Příbram B 1540 Turický David ŠK Zdice A 1678 0
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram D 1315 Hejl Libor ŠK MěÚ Hostomice 1100 1
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram D 1315 Cisko Tomáš ŠK Zdice B 1250 1
2008/2009 5 ŠK Pyrit Příbram D 1315 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1686 0
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram D 1315 Šťastný Tomáš ŠK Řevnice B 1250 1
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram D 1315 Korec Lukáš TJ Jince A 1100 1
2008/2009 11 ŠK Pyrit Příbram C 1315 Vataha Josef ŠO Stochov 1532 ½
2008/2009 10 ŠK Pyrit Příbram C 1315 Smolka Jan ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 1
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram C 1315 Šulc Jaromír ŠK Kladno C 1983 0
2007/2008 11 ŠK Alva Příbram D 1100 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1981 0
2007/2008 10 ŠK Alva Příbram D 1100 Zadina Václav Zadinovi Jince 1316 0
2007/2008 5 ŠK Alva Příbram D 1100 Bauer Ondřej ŠK Rakovník D 1100 0