Hráč Chromovský Hynek

Chromovský Hynek

User Pic
Jméno: Chromovský Hynek
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1690
Elo mezinárodní: 1707
ID: 9220
FIDE ID: 330825
Rok narození: 1971
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1703 Veselý Vladislav TJ Bohemians G 1683 1703 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1703 Vimpel Jiří LR Pára 1894 1824 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1690 Orna Jan TJ Kobylisy G 1411 1314 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1690 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1605 1651 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1690 Chmiel Michael DDM Praha 6 C 0 1604 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1690 Soběslavský Vladimír ŠO Praga Praha E 0 1677 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1696 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 1768 1780 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1696 Šimáček Ivan ŠK Loko Praha D 0 1453 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1696 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha F 1789 1832 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1696 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1585 1532 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1696 Svačina Tobiáš SK OAZA Praha G 1422 1248 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1696 Janda Jiří Sokol Praha Vršovice G 0 1735 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1696 Kučera Tomáš ŠK DP Praha E 1523 1625 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov D 1724 1692 Jankovský Zbyněk Kbel.šach. reprezentace C 1640 1585 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov D 1724 1692 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice D 1785 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov D 1724 1692 Urbanec Richard ŠO TJ Dukla Praha F 1585 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov D 1724 1692 Krč Štefan Unichess G 1801 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov D 1724 1692 Mihál Sergej GROP E 1841 1860 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1724 1692 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha E 1679 0 soutěž
2015/2016 11 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Staňková Zuzana TJ Bohemians Praha G 1635 ½ soutěž
2015/2016 10 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Trojánek Jan USK Praha C 1485 ½ soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Stojkovic Andreja ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 0 soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Růžička Filip ŠK PORG Praha 1431 0 soutěž
2015/2016 6 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Skalický Jindřich SK OAZA Praha G 1330 1327 1 soutěž
2015/2016 5 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Krč Štefan Unichess G 1801 1 soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1689 1646 1 soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Brejcha Blahomír Sokol Praha-Kobylisy F 1605 1 soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov D 1724 1692 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1375 1 soutěž
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Chomický Josef Sokol Neveklov A 1562 1 soutěž
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Zadina Jiří ŠK Jince A 1615 1 soutěž
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Krupanský Jaromír ŠK Příbram - Baník B 1708 1726 0 soutěž
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Štastný Miroslav Stříbrná Skalice 1503 1591 1 soutěž
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 0 soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 1 soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1785 1790 1 soutěž
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Jukl Karel JAWA Brodce B 1752 1665 ½ soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 1 soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1680 0 soutěž
2014/2015 10 Viktoria Žižkov C 1797 1734 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1865 1859 0 soutěž
2014/2015 5 Viktoria Žižkov C 1797 1734 Drahotský Luboš ŠK Smíchov B 1886 1893 0 soutěž
2014/2015 11 Viktoria Žižkov D 1797 1734 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1922 1944 0 soutěž
2014/2015 10 Viktoria Žižkov D 1797 1734 Hruška Jan Sokol Nebušice A 2147 2139 1 soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov D 1797 1734 Smižanský Jozef USK Praha B 1845 1788 0 soutěž
2014/2015 4 Viktoria Žižkov D 1797 1734 Katsap Vitaly Steinitz-Makabi A 1000 0 soutěž
2014/2015 2 Viktoria Žižkov D 1797 1734 Novotný David Sokol Kobylisy G 1699 1735 ½ soutěž
2014/2015 1 Viktoria Žižkov D 1797 1734 Štěpán David SK Lokomotiva Radlice E 1616 0 soutěž
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1524 1619 0 soutěž
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1776 1743 ½ soutěž
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 Slezák Jaroslav DDM Slaný-ŠK Velvary 1649 1 soutěž
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1860 1866 0 soutěž
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 Čížek Ondřej ŠK Zdice A 1857 1878 0 soutěž
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad A 1546 1 soutěž
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 Parpel Petr TJ Neratovice C 1774 1836 1 soutěž
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1885 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov C 1770 Píša Ivo Stavby mostů Praha B 1769 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov C 1770 Kovář Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1945 1933 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1770 Dvořák Bohumil USK Praha B 1786 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov C 1770 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 1686 1666 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov C 1770 Achylis Miloš SK Loko Praha D 1814 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1770 Tolar Jan Sokol Praha-Vršovice E 1702 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov D 1770 Skočdopole Petr ŠK PORG G 1648 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov D 1770 Vandas Karel ŠK Mlejn B 1736 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov D 1770 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy E 1712 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov D 1770 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 1656 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov D 1770 Partl Miloslav Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov D 1770 Bartoň Milan TJ Praga Praha F 1889 1823 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov D 1770 Rývová Anna ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov D 1770 Zeman Jiří Sokol Praha-Vršovice F 1660 ½ soutěž
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany F 1790 Krejčí Martin BIOMEDICA Říčany D 1846 0 soutěž
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany F 1790 Hroník Petr JAWA Brodce B 1967 0 soutěž
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany F 1790 Skácel Jan TJ Sokol Benešov 2043 0 soutěž
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany F 1790 Píša Ivo TJ Sokol Pečky A 1761 1 soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany D 1780 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A 0 soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany D 1780 Grečný Karol Sokol Struhařov 2018 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany D 1780 Říhová Kamila Biomedica Říčany C 1652 1 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany D 1780 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1918 0 soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany D 1780 Mišičko Ján Rakovník 2138 0 soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany D 1780 Kasalický Petr Biomedica Říčany B 2032 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice B 1560 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1977 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov A 1542 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1772 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Březinová Jana TJ Tourist Biomedica Říčany F 1476 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1862 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Zvára David Spartak Vlašim B 1750 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1602 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1881 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1579 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 Čech Lubomír TJ Tourist Biomedica Říčany D ½ soutěž