Hráč Vopat Jan

Vopat Jan

User Pic
Jméno: Vopat Jan
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1508
Elo mezinárodní: 0
ID: 8653
FIDE ID: 0
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK KDJS Sedlčany C 0 1508 Nenutil Zbyněk KŠ Stříbrná Skalice C 0 1100 1
2018/2019 9 ŠK KDJS Sedlčany C 0 1508 Jiřík Petr Sokol Postupice 0 1564 ½
2018/2019 8 ŠK KDJS Sedlčany C 0 1508 Steinová Kamila Spartak Vlašim C 1378 1360 ½
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany C 0 1508 Jelínek František ŠK Pravonín 1105 1384 1
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany C 0 1508 Škvor Jiří Sokol Neveklov 0 1565 ½
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany C 0 1508 Rybáček Jiří ŠK Medvědi Zvole B 0 1192 1
2014/2015 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Helebrand Peter Sokol Neveklov A 1445 0
2014/2015 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Jukl Karel JAWA Brodce B 1761 1718 ½
2014/2015 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1648 1648 ½
2014/2015 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1773 1748 ½
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Beneš Miroslav ŠK Rakovník B 1697 0
2014/2015 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Havelka František ŠK Řevnice B 1427 1504 ½
2014/2015 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 0
2014/2015 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice B 1579 ½
2014/2015 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1510 Bažant Tomáš TJ Jince A 1255 1
2013/2014 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 Fojtů Jiří Stříbrná Skalice A 1585 1541 ½
2013/2014 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 Houda Stanislav TJ Kavalier Sázava A 1480 ½
2013/2014 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1346 ½
2013/2014 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 TJ Sokol Český Brod B 1
2013/2014 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 Mejzlík Jiří ŠK Pravonín A 1606 0
2013/2014 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1743 1744 0
2013/2014 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 Vacek Josef TcJ Sokol Benešov A 1780 1854 0
2013/2014 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 Vašák Martin JAWA Brodce B 1511 ½
2013/2014 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1518 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1762 ½
2012/2013 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1578 0
2012/2013 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1625 ½
2012/2013 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Sysel Jan TcJ Sokol Benešov A 1677 ½
2012/2013 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1434 0
2012/2013 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1856 1873 0
2012/2013 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Vonderka Lukáš TJ Spartak Vlašim B 1801 1730 0
2012/2013 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Konopka Aleš Stříbrná Skalice A 1100 0
2012/2013 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Vávra Stanislav ŠK Pravonín A 1770 0
2012/2013 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Vokolek Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora B 1888 1913 ½
2012/2013 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1536 Světlík Milan TJ Kavalier Sázava A 1603 0
2011/2012 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1529 Vilímová Julie Stříbrná Skalice 1279 1
2011/2012 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1529 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1488 ½
2011/2012 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1529 Gajdzica Lešek Sokol Postupice 1595 1
2011/2012 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1529 Snížek Jaromír Dolní Kralovice B 1481 1
2011/2012 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1529 Světlík Milan Jiskra Zruč nad Sázavou 1583 0
2011/2012 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1529 Bumbálek Radek Jawa Brodce C 1375 1
2011/2012 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1529 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 G 1465 0
2011/2012 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1529 Helebrand František Spartak Vlašim C 1543 ½
2010/2011 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1538 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1449 ½
2010/2011 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1538 Snížek Jaromír Dolní Kralovice B 1501 ½
2010/2011 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1538 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole B 1268 ½
2010/2011 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1538 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1638 0
2010/2011 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1538 Vychopeň Martin Sokol Postupice 1412 1
2010/2011 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1538 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n.Sáz. 1628 0
2010/2011 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1538 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1393 1
2010/2011 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1538 Mandovec Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1
2009/2010 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Stehlík Jiří TJ Sokol Sendražice A 1838 ½
2009/2010 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Pilný Jiří BIOMEDICA Říčany D 1622 ½
2009/2010 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany F 1654 0
2009/2010 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1851 0
2009/2010 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Procházka Petr JAWA Brodce B 1964 0
2009/2010 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov 1772 ½
2009/2010 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1702 1
2009/2010 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Janouchová Marcela BIOMEDICA Říčany E 1507 ½
2009/2010 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Innemann František Spartak Vlašim B 1892 0
2009/2010 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 0
2009/2010 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1533 Jirásek Michael Sokol Český Brod B 1561 0
2008/2009 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Matoušů Miroslav Spartak Vlašim C 1
2008/2009 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Vychopeň Martin Sokol Postupice 1412 ½
2008/2009 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Jordán Petr Sokol Struhařov B 1280 1
2008/2009 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1539 ½
2008/2009 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1501 ½
2008/2009 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Růžička Tomáš Dolní Kralovice 1768 0
2008/2009 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Brhlík Antonín Kavalier Sázava 1687 ½
2008/2009 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Sysel Jan Sokol Benešov C 1708 0
2008/2009 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Fejt Marek ŠK KDJS Sedlčany B 1377 1
2008/2009 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1531 Vacek Josef Jawa Brodce C 1749 0
2007/2008 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Hrabcová Vlasta ŠK Medvědi Zvole A 1853 1
2007/2008 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Matoušek Libor Stadion Kutná Hora B 1782 0
2007/2008 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Zrůstová Helena Sokol Kolín C 1543 ½
2007/2008 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Pilný Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 0
2007/2008 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Marek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1629 0
2007/2008 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1639 ½
2007/2008 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Pavelka Vladimír TJ Sokol Benešov A ½
2007/2008 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1772 ½
2007/2008 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Blümel Michal TJ Tourist Biomedica Říčany F 1607 0
2007/2008 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Malý Dušan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1644 ½
2007/2008 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1539 Zvára David Spartak Vlašim B 1750 0
2006/2007 10 Sokol Neveklov 1535 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1913 0
2006/2007 9 Sokol Neveklov 1535 Bednařík Radovan TJ Sokol Pečky B 1780 0
2006/2007 8 Sokol Neveklov 1535 Már Tomáš BIOMEDICA Říčany D 1510 0
2006/2007 7 Sokol Neveklov 1535 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 0
2006/2007 6 Sokol Neveklov 1535 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov B ½
2006/2007 5 Sokol Neveklov 1535 Tyko Josef Sokol Kolín C 1882 1
2006/2007 4 Sokol Neveklov 1535 Jukl Karel JAWA Brodce B 1605 1
2006/2007 3 Sokol Neveklov 1535 Zamrazil Jan BIOMEDICA Říčany E 1987 0
2006/2007 2 Sokol Neveklov 1535 Vávra Stanislav TJ Spartak Vlašim B 1726 ½
2006/2007 1 Sokol Neveklov 1535 Fabián Vladimír Sokol Český Brod A 1791 0
2006/2007 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Hanuš Zdeněk Sokol Postupice 1608 ½
2006/2007 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1500 ½
2006/2007 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Ryšánek Zdeněk Spartak Vlašim C 1564 1
2006/2007 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Vyterna Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1
2006/2007 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Snížek Jaromír Dolní Kralovice 1515 ½
2006/2007 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Křížek František Biomedica Říčany G 1424 0
2006/2007 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Laube Miloslav Kavalier Sázava 1483 1
2006/2007 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Sautin Viktor ŠK Medvědi Zvole B 1
2006/2007 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1535 Nguyenová Adéla Sokol Benešov C ½
2005/2006 11 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Holub Milan Jawa Brodce B 2066 0
2005/2006 10 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1515 1
2005/2006 9 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Berg Antonín Sokol Struhařov 1832 0
2005/2006 8 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Vojta Stanislav Spartak Vlašim B 1763 0
2005/2006 7 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Řeřábek Jaroslav Biomedica Říčany E 1584 ½
2005/2006 6 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Kořínek Jan Sokol Postupice 1586 1
2005/2006 5 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1757 ½
2005/2006 4 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Sysel Jan Sokol Benešov B 1690 0
2005/2006 3 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1858 ½
2005/2006 2 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Pácha Zdeněk Kostelec n.Č.l. B 1664 0
2005/2006 1 ŠK KDJS Sedlčany 1515 Mládek Zdeněk Biomedica Říčany D 1840 1
2004/2005 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Zvára David Spartak Vlašim B 1518 ½
2004/2005 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Hroník Petr JAWA Brodce B ½
2004/2005 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Noha Petr ŠK ALVA Příbram C 1737 0
2004/2005 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1846 0
2004/2005 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Beneš Karel TJ SOU Příbram A 1551 ½
2004/2005 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Vojta Stanislav Dolní Kralovice A 1758 0
2004/2005 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Kudrna Ivo TJ Sokol Benešov B 1487 ½
2004/2005 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Tschunko Oldřich Spartak Žebrák A 1969 0
2004/2005 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1534 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1502 ½
2003/2004 9 KDJS Sedlčany A 1529 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1712 ½
2003/2004 8 KDJS Sedlčany A 1529 Hroš Augustin Ing. ALVA Příbram D ½
2003/2004 7 KDJS Sedlčany A 1529 Poláček Karel Řevnice A 1
2003/2004 6 KDJS Sedlčany A 1529 Kantořík Pavel Kolešovice A 1713 ½
2003/2004 5 KDJS Sedlčany A 1529 Šrubař Pavel Spartak Žebrák A 1800 0
2003/2004 4 KDJS Sedlčany A 1529 Saxlová Markéta ALVA Příbram C 1479 ½
2003/2004 3 KDJS Sedlčany A 1529 Chvojka David ŠK Liteň 1
2003/2004 2 KDJS Sedlčany A 1529 Králík Vladimír SOU Příbram A 1701 0
2003/2004 1 KDJS Sedlčany A 1529 Kovář Jiří Rakovník B 1783 ½