Hráč Antošovský Vlastimil

Antošovský Vlastimil

User Pic
Jméno: Antošovský Vlastimil
Oddíl: Jevíčko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1740
Elo mezinárodní: 0
ID: 13506
FIDE ID: 0
Rok narození: 1981
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2014/2015 3 Jevíčko B 1737 Šíbl Jan Lipovec D 1512 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Jevíčko 1737 Čermák Jan MKS Vyškov "C" 1576 1718 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Jevíčko 1737 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1714 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Jevíčko 1737 Machek Ivo ŠK Garde Lipovec "C" 1992 1909 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Jevíčko 1737 Heinz Martin Spartak Adamov "B" 1000 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Jevíčko 1737 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1882 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Jevíčko 1737 Špičák Petr TJ Sloup 1765 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Jevíčko 1737 Boček Tadeáš ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1812 1795 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Jevíčko 1740 Kejík František MKS Vyškov "A" 2125 2053 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Jevíčko 1740 Drochytka Josef TJ Sloup 1684 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Jevíčko 1740 Polách Josef ASK Blansko 1726 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Jevíčko 1735 Špičák Petr TJ Sloup 1789 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Jevíčko 1735 Kratochvil Jiří ŠK Garde Lipovec "C" 1581 1 soutěž
2009/2010 10 SK Jevicko 1736 Čermák Tomáš MKS Vyskov B 1746 ½ soutěž
2009/2010 8 SK Jevicko 1736 Polách Josef ASK Blansko 1722 ½ soutěž
2009/2010 7 SK Jevicko 1736 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 1689 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Jevíčko B 1709 Kovář Libor TJ ČKD Blansko B 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Jevíčko B 1709 Trmač Radek TJ Spartak Adamov B 1761 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Jevíčko B 1709 Němec Karel TJ Sloup B 1700 1 soutěž
2008/2009 8 SK Jevicko 1709 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1895 ½ soutěž
2008/2009 7 SK Jevicko 1709 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov "A" 2029 ½ soutěž
2008/2009 6 SK Jevicko 1709 Polách Josef TJ CKD Blansko 1713 0 soutěž
2008/2009 5 SK Jevicko 1709 Ševčík Josef SK GARDE Lipovec "C" 1643 1 soutěž
2008/2009 4 SK Jevicko 1709 Martinovič Aleš MKS Vyskov "B" 1787 1 soutěž
2007/2008 11 SK Jevicko 1712 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2008 ½ soutěž
2007/2008 10 SK Jevicko 1712 Šutera Zdeněk Makkabi Boskovice 1570 1 soutěž
2007/2008 9 SK Jevicko 1712 Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1520 1 soutěž
2007/2008 7 SK Jevicko 1712 Hloušek Zdeněk SK Garde Lipovec B 1855 0 soutěž
2007/2008 4 SK Jevicko 1712 Krupica Pavel SK KME-DDM Kurim B 1915 ½ soutěž
2007/2008 3 SK Jevicko 1712 Slepánek Jan MKS Vyskov B 1757 0 soutěž
2007/2008 2 SK Jevicko 1712 Křápek Miroslav KS TJ Bucovice 1802 0 soutěž
2007/2008 1 SK Jevicko 1712 Vosáhlo Jiří SK Lokomotiva Brno E 1942 0 soutěž
2007/2008 9 Šk Jevíčko B 1712 Dokoupil Jiří Makkabi Boskovice B 1628 1 soutěž
2007/2008 3 Šk Jevíčko B 1712 Pokladník Martin TJ Sloup B 1718 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Jevíčko 1666 Růžička Jaromír TJ Sloup 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Jevíčko 1666 Slepánek Jan MKS Vyškov B 1792 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Jevíčko 1666 Spáčil Stanislav ŠK Lokomotiva Brno F 1698 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Jevíčko 1666 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec B 1777 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Jevíčko 1666 Kocman Richard ŠK TJ Komořany 1873 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Jevíčko 1666 Goroš Miroslav Sokol Rudice C 1350 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Jevíčko 1666 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1768 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Jevíčko 1666 Palaš Milan TJ Spartak Adamov A 1802 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Jevíčko A 1630 Brázda František MKS Vyškov B 1673 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Jevíčko A 1630 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1552 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Jevíčko A 1630 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1846 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Jevíčko A 1630 Bednář Jakub Lokomotiva Brno D 2028 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Jevíčko A 1630 Tůma Miroslav Mor. Slávia Brno A 1940 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Jevíčko A 1630 Krejčí Dalibor Sokol Tišnov A 1750 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Jevíčko A 1630 Ševčík Luboš Garde Lipovec B 1795 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Jevíčko A 1630 Netopil Martin TJ Komořany A 1760 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Jevíčko A 1630 Klinkovský Jiří Sokol Rudice B 1743 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Jevíčko B 1601 Honzák Vlastimil ŠK Lipůvka 1304 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Jevíčko B 1601 Ševčík Miloš Garde Lipovec D 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Jevíčko B 1601 Gubenko Vladislav Sokol Jedovnice B 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Jevíčko B 1601 Korbelář Luboš Sokol Rudice C 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Jevíčko A 1601 Klinkovský Jiří Sokol Rudice B 1792 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Jevíčko A 1601 Pytlík Michal Garde Lipovec C 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Jevíčko A 1601 Špičák Petr TJ Sloup B 1705 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Jevíčko A 1601 Gorodkov Leonid ASK Blansko 1682 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Jevíčko A 1601 Konečný Ladislav Makkabi BoskoviceB 1669 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Jevíčko A 1601 Kuník Ján Spartak Adamov 1563 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Jevíčko A 1601 Baldrman Jaroslav TJ ČKD Blansko 1779 ½ soutěž