Hráč Nečas Michal

Nečas Michal

User Pic
Jméno: Nečas Michal
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1705
Elo mezinárodní: 0
ID: 6704
FIDE ID: 23723335
Rok narození: 1968
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 ŠK Garde Lipovec "B" 0 1705 Gloser Vojtěch ŠK Jevíčko 0 1048 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 Hrdina Jiří ŠK Tišnov 0 1742 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1742 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 0 1686 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 Kulhavý Petr Slavia Boskovice "B" 0 0 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 Ochmanský Vojtěch Slavia Boskovice "A" 0 1305 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 Špičák Petr TJ Sloup 0 1820 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1687 1722 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 Zabloudil Radek ŠO MKS Vyškov "B" 1838 1807 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Garde Lipovec "B" 0 1729 Veselý Jindřich TJ Sloup 0 1845 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Garde Lipovec C 0 1729 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1447 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec C 0 1729 Crhonek Vítězslav Rudice B 0 1689 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec C 0 1729 Drochytka Josef TJ Sloup B 0 1678 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Garde Lipovec B 0 1752 Dirgas Josef MKS Vyškov 2058 2045 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec C 0 1752 Kozelek Petr ŠK Jevíčko A 0 1268 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec C 0 1752 Baránek Tomáš TJ Sloup B 0 1720 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec C 0 1752 Havel Jan Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec C 0 1752 Blažek Roman ŠK Kunštát 0 1604 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1783 Matuška Jan Rudice "A" 1775 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1783 Moc Martin ASK Blansko 1742 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1783 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva Brno "D" 1813 1809 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1783 Orálek Radek MKS Vyškov "B" 1756 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1783 Zemánek Jan Slavia Boskovice 1849 1918 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1783 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2016 1929 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1783 Špičák Petr TJ Sloup 1832 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Zemánek Jan Makkabi Boskovice 1849 1918 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Sedlák Ivo TJ Sloup 1723 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1792 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Polách Josef ASK Blansko 1729 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Hnilička Michal Sokol Rudice 1833 1787 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1727 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Pešl Jan ŠK Kuřim "B" 1801 1816 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Němec Jakub ŠK Kuřim "D" 1568 1596 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 Holušová Táňa ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Garde Lipovec D 1783 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice B 1788 1811 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Garde Lipovec D 1783 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka 1746 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Garde Lipovec D 1783 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1723 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec C 1803 Špičák Petr TJ Sloup 1826 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Garde Lipovec C 1803 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec C 1803 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1904 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec C 1803 Bulička Jiří ŠK Jevíčko 1617 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec C 1803 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1622 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec C 1803 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1728 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec C 1803 Senáši Martin ASK Blansko 1665 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec C 1803 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1736 1759 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec C 1803 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1906 1936 ½ soutěž
2014/2015 9 Lipovec D 1803 Crhonek Vítězslav Rudice B 1737 ½ soutěž
2014/2015 5 Lipovec D 1803 Fiala Lubomír Lipůvka 1641 0 soutěž
2014/2015 2 Lipovec D 1803 Dvořáček Filip Boskovice B 1730 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Garde Lipovec C 1779 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2089 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Garde Lipovec C 1779 Spodný Josef ŠK Brno 64 2014 2011 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Garde Lipovec C 1779 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov A 2016 1911 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Garde Lipovec C 1779 Čermák Jan MKS Vyškov C 1685 1804 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Garde Lipovec C 1779 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1742 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Garde Lipovec C 1779 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1829 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Garde Lipovec C 1779 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1901 1 soutěž
2013/2014 7 Lipovec D 1779 Havel Jan Boskovice B 1457 1 soutěž
2013/2014 6 Lipovec D 1779 Klíma Oldřich Rudice B 1678 1 soutěž
2013/2014 3 Lipovec D 1779 Slezák Vladimír Lipůvka 1757 1 soutěž
2012/2013 9 Lipovec D 1758 Sedlák Ivo Sloup B 1706 ½ soutěž
2012/2013 5 Lipovec D 1758 Klinkovský Jiří Rudice B 1757 ½ soutěž
2012/2013 1 Lipovec D 1758 Šíbl Jan Lipovec E 1466 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1772 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 1733 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2016 1969 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Veselý Jindřich TJ Sloup 1846 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Rubeš Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Hnilička Michal Sokol Rudice 1878 1810 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1821 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Kocman Richard MKS Vyškov "B" 1734 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Čermák Jan MKS Vyškov "C" 1576 1718 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1758 Machek Ivo ŠK Garde Lipovec "C" 1992 1909 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec D 1763 Klinkovský Jakub TJ Sokol Rudice B 1685 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec D 1763 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 1609 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec D 1763 Němec Karel TJ Sloup B 1720 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec D 1763 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 1654 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec D 1763 Jedlička Pavel Makkabi Boskovice B 1514 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec D 1763 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec E 1465 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1925 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Polách Josef ASK Blansko 1726 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Bednář Petr Spartak Adamov "B 1827 1807 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 1977 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1767 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "A" 2049 2059 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Baránek Tomáš TJ Sloup 1803 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1976 1973 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1763 Grepl Pavel ŠK Jevíčko 1859 ½ soutěž
2010/2011 7 Lipovec D 1742 Kunc Alois Jedovnice 1593 1 soutěž
2010/2011 4 Lipovec D 1742 Klinkovský Jakub Rudice B 1689 1 soutěž
2010/2011 2 Lipovec D 1742 Mikulášek Petr Sloup B 1645 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "A" 2008 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1910 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Hnilička Michal Sokol Rudice 1802 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1824 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1996 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1799 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1825 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Palaš Milan ASK Blansko 1785 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Baránek Tomáš TJ Sloup 1784 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1724 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1742 Mižák Ján ŠK Garde Lipovec "B" 1994 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Garde Lipovec C 1756 Dufek Petr ASK Blansko B 1609 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Garde Lipovec C 1756 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec D 1517 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Garde Lipovec C 1756 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1542 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Garde Lipovec C 1756 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice B 1603 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Garde Lipovec C 1756 Kunc Alois Sokol Jedovnice 1547 1 soutěž
2009/2010 11 SK Garde Lipovec B 1756 Sedlák Ivo TJ Sloup 1743 1 soutěž
2009/2010 10 SK Garde Lipovec B 1756 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1759 0 soutěž
2009/2010 9 SK Garde Lipovec B 1756 Bartoň Jan SK Sokol Tisnov 1751 ½ soutěž
2009/2010 8 SK Garde Lipovec B 1756 Čermák Tomáš MKS Vyskov B 1746 ½ soutěž
2009/2010 7 SK Garde Lipovec B 1756 Kudlička Robert MKS Vyskov A 1803 0 soutěž
2009/2010 6 SK Garde Lipovec B 1756 Moc Roman ASK Blansko 1662 0 soutěž
2009/2010 5 SK Garde Lipovec B 1756 Liebl Pavel SK Jevicko 1660 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Garde Lipovec B 1756 Trmač Radek TJ Spartak Adamov B 1748 ½ soutěž
2009/2010 3 SK Garde Lipovec B 1756 Ševčík Martin Sokol Rudice B 1566 ½ soutěž
2009/2010 2 SK Garde Lipovec B 1756 Matuška Jan Sokol Rudice A 1721 0 soutěž
2009/2010 1 SK Garde Lipovec B 1756 Chládek Vlastimil SK Garde Lipovec A 2081 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Garde Lipovec D 1752 Holas Jaroslav Sokol Rudice C 1916 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Garde Lipovec D 1752 Drochytka Josef TJ ČKD Blansko B 1699 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec D 1752 Polách Daneš TJ Spartak Adamov B 1991 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Garde Lipovec D 1752 Pokladník Martin TJ Sloup B 1824 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec D 1752 Kedroutek František ŠK Jevíčko B 1650 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Garde Lipovec D 1752 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice B 1645 1 soutěž
2008/2009 11 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Odrazil Luděk MKS Vyskov "B" 1697 0 soutěž
2008/2009 10 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Kudlička Robert MKS Vyskov "A" 1787 ½ soutěž
2008/2009 9 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno "E" 1912 0 soutěž
2008/2009 7 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1396 ½ soutěž
2008/2009 6 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Klinkovský Jiří Sokol Rudice "A" 1717 0 soutěž
2008/2009 5 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Ševčík Martin Sokol Rudice "B" 1543 1 soutěž
2008/2009 4 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1645 0 soutěž
2008/2009 3 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Chlebek Jaroslav SK Jevicko 1653 1 soutěž
2008/2009 2 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Stloukal Tomáš TJ CKD Blansko 1 soutěž
2008/2009 1 SK GARDE Lipovec "B" 1752 Ševčík Miloš SK GARDE Lipovec "C" 1618 1 soutěž
2007/2008 11 SK Garde Lipovec B 1742 Ševčík Martin Sokol Rudice C 1531 1 soutěž
2007/2008 10 SK Garde Lipovec B 1742 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1782 ½ soutěž
2007/2008 9 SK Garde Lipovec B 1742 Jakubčík Jiří MKS Vyskov A 1791 ½ soutěž
2007/2008 8 SK Garde Lipovec B 1742 Polách Josef TJ Sloup 1704 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Garde Lipovec B 1742 Liebl Pavel SK Jevicko 1673 1 soutěž
2007/2008 6 SK Garde Lipovec B 1742 Krupica Pavel SK KME-DDM Kurim B 1915 ½ soutěž
2007/2008 5 SK Garde Lipovec B 1742 Slepánek Jan MKS Vyskov B 1757 0 soutěž
2007/2008 3 SK Garde Lipovec B 1742 Kosina Vladimír SK Lokomotiva Brno E 1890 0 soutěž
2007/2008 1 SK Garde Lipovec B 1742 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1000 1 soutěž
2007/2008 9 Garde Lipovec C 1742 Hroza Jiří ČKD Blansko A 1721 0 soutěž
2007/2008 8 Garde Lipovec C 1742 Pokladník Martin TJ Sloup B 1718 1 soutěž
2007/2008 7 Garde Lipovec C 1742 Kunc Alois Sokol Jedovnice 1508 1 soutěž
2007/2008 5 Garde Lipovec C 1742 Kubín Antonín Makkabi Boskovice B 1658 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Garde Lipovec B 1777 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Garde Lipovec B 1777 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno F 1704 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Garde Lipovec B 1777 Fabian Zdeněk MKS Vyškov A 1790 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Garde Lipovec B 1777 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1666 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Garde Lipovec B 1777 Fránek Stanislav Sokol Rudice C 1577 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Garde Lipovec B 1777 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1768 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Garde Lipovec B 1777 Novotný Milan TJ Spartak Adamov A 1795 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Garde Lipovec B 1777 Špičák Petr TJ Sloup 1799 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Garde Lipovec B 1777 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov A 1874 ½ soutěž
2006/2007 7 Garde Lipovec C 1777 Drochytka Josef ČKD Blansko A 1739 0 soutěž
2006/2007 4 Garde Lipovec C 1777 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1388 1 soutěž
2006/2007 2 Garde Lipovec C 1777 Němec Karel TJ Sloup B 1708 ½ soutěž
2006/2007 1 Garde Lipovec C 1777 Kratochvil Jiří Garde Lipovec D 1545 ½ soutěž
2005/2006 11 GARDE LIPOVEC B 1790 Orálek Radek TJ KOMOŘANY 1754 ½ soutěž
2005/2006 10 GARDE LIPOVEC B 1790 Horák Bronislav KME-DDM KUŘIM B 1764 0 soutěž
2005/2006 9 GARDE LIPOVEC B 1790 Zemánek Jan ŠK JEVÍČKO 1847 0 soutěž
2005/2006 8 GARDE LIPOVEC B 1790 Baránek Tomáš TJ SLOUP 1810 0 soutěž
2005/2006 7 GARDE LIPOVEC B 1790 Řehůřek Karel MORAVSKÁ SLAVIA A 1986 0 soutěž
2005/2006 6 GARDE LIPOVEC B 1790 Polách Josef ČKD BLANSKO 1693 ½ soutěž
2005/2006 5 GARDE LIPOVEC B 1790 Ševčík Leoš MAKKABI BOSKOVICE 1799 ½ soutěž
2005/2006 4 GARDE LIPOVEC B 1790 Gubáš Jan SOKOL TIŠNOV 1964 0 soutěž
2005/2006 3 GARDE LIPOVEC B 1790 Kupčík Zdeněk MKS VYŠKOV A 2035 ½ soutěž
2005/2006 2 GARDE LIPOVEC B 1790 Holas Jaroslav SOKOL RUDICE B 1874 1 soutěž
2005/2006 1 GARDE LIPOVEC B 1790 Kudláček Jaroslav DURAS BRNO E 1883 ½ soutěž
2005/2006 9 Garde Lipovec C 1790 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1740 ½ soutěž
2005/2006 3 Garde Lipovec C 1790 ŠK Kunštát 1 soutěž
2005/2006 1 Garde Lipovec C 1790 Kratochvil Jiří Garde Lipovec D 1548 1 soutěž
2004/2005 11 Garde Lipovec B 1802 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1643 1 soutěž
2004/2005 9 Garde Lipovec B 1802 Tvrdý Radovan Univerzita Brno B 1862 ½ soutěž
2004/2005 8 Garde Lipovec B 1802 Schuster Petr Lokomotiva Brno D 1960 0 soutěž
2004/2005 6 Garde Lipovec B 1802 Krejčí Dalibor Sokol Tišnov A 1750 ½ soutěž
2004/2005 5 Garde Lipovec B 1802 Netopil Martin TJ Komořany A 1760 ½ soutěž
2004/2005 4 Garde Lipovec B 1802 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1689 ½ soutěž
2004/2005 2 Garde Lipovec B 1802 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1748 0 soutěž
2004/2005 1 Garde Lipovec B 1802 Majchrák Adam MKS Vyškov A 1729 1 soutěž
2004/2005 8 Garde Lipovec C 1802 Polách Josef TJ ČKD Blansko 1671 ½ soutěž
2004/2005 7 Garde Lipovec C 1802 Švancara Vlastimil ŠK Kunštát 1696 ½ soutěž
2004/2005 6 Garde Lipovec C 1802 Novotný Milan Spartak Adamov A 1778 ½ soutěž
2004/2005 5 Garde Lipovec C 1802 Búřilová Petra Sokol Jedovnice A 1481 ½ soutěž
2004/2005 1 Garde Lipovec C 1802 Horák Jan ŠK Jevíčko B 1736 1 soutěž
2003/2004 11 Garde Lipovec B 1764 Sysel Jiří Bydo Zakřany 1853 ½ soutěž
2003/2004 10 Garde Lipovec B 1764 Chromeček Oldřich TJ Bučovice B 1796 ½ soutěž
2003/2004 9 Garde Lipovec B 1764 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1759 1 soutěž
2003/2004 7 Garde Lipovec B 1764 Handl Martin Sokol Rudice A 2058 ½ soutěž
2003/2004 6 Garde Lipovec B 1764 Koutník Josef ŠK 64 Brno B 1930 ½ soutěž
2003/2004 4 Garde Lipovec B 1764 Plašil Lubomír Sokol Tišnov A 1875 ½ soutěž
2003/2004 3 Garde Lipovec B 1764 Harasimovič Petr Duras BVK Brno D 1937 0 soutěž
2003/2004 2 Garde Lipovec B 1764 Setínek Stanislav Lokomotiva Brno B 1950 0 soutěž