Hráč Ševčík Miloš

Ševčík Miloš

User Pic
Jméno: Ševčík Miloš
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1847
Elo mezinárodní: 1855
ID: 26502
FIDE ID: 388564
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1847 Walletzký Radomír Slavia Boskovice "A" 0 1626 1
2019/2020 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1847 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1687 1722 0
2018/2019 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1854 Baláž František TJ Sloup 1855 1870 ½
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1854 Havel Jan Slavia Boskovice "B" 1674 1675 ½
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1854 Matula Pavel ŠK Kuřim "C" 1716 1651 ½
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec C 1855 1854 Slouka Lukáš Sokol Jedovnice 0 1672 ½
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec C 1855 1854 Votřel Petr ŠK Kunštát A 0 1588 1
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec C 1855 1854 Polách Daneš Letovice (Slavia Boskovice C) 1972 1978 0
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec C 1855 1854 Špičák Petr TJ Sloup B 0 1839 1
2017/2018 10 ŠK Garde Lipovec B 0 1850 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1993 2010 ½
2017/2018 9 ŠK Garde Lipovec B 0 1850 Havel Vojtěch SK GPOA Znojmo 1884 1881 ½
2017/2018 8 ŠK Garde Lipovec B 0 1850 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno B 1615 1683 1
2017/2018 7 ŠK Garde Lipovec B 0 1850 Kudláček Jaroslav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1880 1845 ½
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec B 0 1850 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1931 1936 0
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec B 0 1850 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1847 1859 ½
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec D 0 1851 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 0 1561 1
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec C 0 1850 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 0 1561 1
2017/2018 4 ŠK Garde Lipovec C 0 1850 Jedlička Pavel Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1553 1
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec C 0 1851 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 0 1673 0
2016/2017 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1806 Juránek Petr Moravská Slavia Brno "C" 1846 1
2016/2017 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1806 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1617 ½
2016/2017 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1806 ASK Blansko 1
2016/2017 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1806 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "D" 1746 1
2016/2017 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1806 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 1852 ½
2016/2017 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1806 Veselý Miroslav Slavia Boskovice 1789 ½
2016/2017 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1806 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1838 1
2016/2017 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1806 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1467 1
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1931 1995 ½
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 Špičák Petr TJ Sloup 1832 1
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1838 ½
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 Senáši Martin ASK Blansko 1724 0
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 Nečas Aleš Sokol Rudice 1867 ½
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 Kudlička Robert MKS Vyškov "B" 1725 1840 ½
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "B" 1960 1869 1
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 Matula Pavel ŠK Kuřim "D" 1706 1682 1
2015/2016 8 ŠK Garde Lipovec D 1806 Boháček Milan Makkabi Boskovice B 2032 2042 0
2015/2016 5 ŠK Garde Lipovec D 1806 Pokladník Martin TJ Sloup B 1928 0
2015/2016 4 ŠK Garde Lipovec D 1806 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1849 1918 ½
2015/2016 3 ŠK Garde Lipovec D 1806 Polách Daneš Sokol Rudice B 1972 1989 ½
2015/2016 2 ŠK Garde Lipovec D 1806 Tichý David TJ Spartak Adamov B 2034 1810 ½
2015/2016 1 ŠK Garde Lipovec D 1806 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1775 0
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec C 1803 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1812 ½
2014/2015 8 ŠK Garde Lipovec C 1803 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 ½
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec C 1803 Grepl Pavel ŠK Jevíčko 1858 1857 ½
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec C 1803 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1903 1
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec C 1803 Loubal Pavel Sokol Rudice 1998 1993 0
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec C 1803 Moc Martin ASK Blansko 1736 ½
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec C 1803 Jakubčík Jiří MKS Vyškov B 1823 ½
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec C 1803 Křena Bohuslav ŠK Kuřim B 1950 1961 0
2014/2015 9 Lipovec D 1803 Hnilička Michal Rudice B 1833 1788 ½
2014/2015 8 Lipovec D 1803 Daniel Jan Rovečné A 1481 ½
2014/2015 7 Lipovec D 1803 Tichý David Adamov B 2034 1825 1
2014/2015 4 Lipovec D 1803 Pokladník Martin Sloup B 1899 0
2014/2015 2 Lipovec D 1803 Veselý Miroslav Boskovice B 1738 1
2014/2015 1 Lipovec D 1803 Matuška Jan Jedovnice 1780 0
2013/2014 9 ŠK Garde Lipovec C 1788 Moc Roman ASK Blansko 1818 ½
2013/2014 7 ŠK Garde Lipovec C 1788 Lakatoš Tomáš ŠK Brno 64 2074 0
2013/2014 6 ŠK Garde Lipovec C 1788 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 0
2013/2014 5 ŠK Garde Lipovec C 1788 Krupica Pavel ŠK Kuřim B 1948 1938 0
2013/2014 4 ŠK Garde Lipovec C 1788 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov C 2056 2015 0
2013/2014 3 ŠK Garde Lipovec C 1788 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1813 1950 ½
2013/2014 2 ŠK Garde Lipovec C 1788 Pokladník Martin TJ Sloup 1877 ½
2013/2014 1 ŠK Garde Lipovec C 1788 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec B 2017 ½
2013/2014 9 Lipovec D 1788 Trmač Radek Adamov B 1771 1739 ½
2013/2014 7 Lipovec D 1788 Marcikán Tomáš Boskovice B 1540 1
2013/2014 6 Lipovec D 1788 Ševčík Martin Rudice B 1616 ½
2013/2014 5 Lipovec D 1788 Kunc Alois Jedovnice 1695 1
2013/2014 4 Lipovec D 1788 Šutera Zdeněk Rovečné A 1554 1
2013/2014 2 Lipovec D 1788 Helebrand Zdeněk Sloup B 1574 1
2013/2014 1 Lipovec D 1788 Zouhar Zdeněk Lipovec E 1525 1
2013/2014 8 ŠK GARDE Lipovec 1788 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1920 1889 ½
2012/2013 8 Lipovec D 1783 Veselý Miroslav Boskovice B 1707 ½
2012/2013 7 Lipovec D 1783 Bednář Petr Adamov C 1840 1745 ½
2012/2013 6 Lipovec D 1783 Kunc Alois Jedovnice A 1664 1
2012/2013 5 Lipovec D 1783 Dvořáček Milan Rudice B 1665 1
2012/2013 4 Lipovec D 1783 Fiala Lubomír Lipůvka 1637 ½
2012/2013 3 Lipovec D 1783 Dvořák Josef Rovečné A 1000 1
2012/2013 1 Lipovec D 1783 Šíbl Jan Lipovec E 1520 ½
2012/2013 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Moc Roman ASK Blansko 1777 0
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1813 1910 0
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B" 1924 1872 1
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1971 1980 ½
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Pokladník Martin TJ Sloup 1892 0
2012/2013 6 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1962 1978 0
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Rada Michal Sokol Rudice 2060 2150 ½
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2099 0
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "B" 2100 2028 ½
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Pech Václav MKS Vyškov "C" 2109 2002 ½
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1783 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "C" 1896 0
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec D 1755 Blažek Roman ŠK Kunštát 1621 ½
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec D 1755 Mikuš Pavol Spartak Adamov C 1431 1
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec D 1755 Nejezchleb Drahoš TJ Sokol Rudice B 2058 1863 ½
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec D 1755 Šutera Zdeněk TJ Sokol Rovečné A 1565 1
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec D 1755 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1455 1
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec D 1755 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1524 ½
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec D 1755 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka 1731 0
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2110 2125 1
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Saida Jan ASK Blansko 1825 1
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B 1927 1848 ½
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Rada Michal Sokol Rudice 2060 2119 0
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1931 1931 ½
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "A" 2092 2092 0
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1827 ½
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2033 2045 0
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1755 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1836 1908 0
2010/2011 9 Lipovec D 1738 Beneš Vladimír Adamov C 1334 1
2010/2011 8 Lipovec D 1738 Petr Ladislav Boskovice B 1648 ½
2010/2011 7 Lipovec D 1738 Keprt Jaroslav Jedovnice 1461 1
2010/2011 5 Lipovec D 1738 Bulička Jiří Jevíčko B 1553 ½
2010/2011 4 Lipovec D 1738 Nejezchleb Drahoš Rudice B 1901 ½
2010/2011 3 Lipovec D 1738 Čermák Miloslav Rovečné A 1487 ½
2010/2011 2 Lipovec D 1738 Sehnal Luděk Sloup B 1000 1
2010/2011 1 Lipovec D 1738 Svoboda Vratislav Lipovec E 1448 1
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Kejík František MKS Vyškov "A" 2065 0
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1989 1
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Polách Daneš Sokol Rudice 1973 0
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1838 0
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2020 0
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Hradil Radek MKS Vyškov "B" 1841 ½
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1947 ½
2010/2011 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Saida Jan ASK Blansko 1822 ½
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1829 0
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1738 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1778 1
2009/2010 9 ŠK Garde Lipovec C 1648 Hubený Pavel TJ Sloup B 1849 1
2009/2010 8 ŠK Garde Lipovec C 1648 Stupavský Štefan ASK Blansko B 1608 ½
2009/2010 5 ŠK Garde Lipovec C 1648 Gruber Josef TJ Spartak Adamov C 1477 1
2009/2010 3 ŠK Garde Lipovec C 1648 Zapletal Karel ŠK Jevíčko B 1655 ½
2009/2010 2 ŠK Garde Lipovec C 1648 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice B 1629 ½
2009/2010 11 SK Garde Lipovec B 1648 Drochytka Josef TJ Sloup 1688 ½
2009/2010 10 SK Garde Lipovec B 1648 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1697 ½
2009/2010 9 SK Garde Lipovec B 1648 Maláska Karel SK Sokol Tisnov 1742 ½
2009/2010 8 SK Garde Lipovec B 1648 Dočkal Stanislav MKS Vyskov B 1734 ½
2009/2010 7 SK Garde Lipovec B 1648 Kocman Richard MKS Vyskov A 1823 0
2009/2010 6 SK Garde Lipovec B 1648 Moc Martin ASK Blansko 1408 1
2009/2010 5 SK Garde Lipovec B 1648 Kedroutek František SK Jevicko 1637 0
2009/2010 4 SK Garde Lipovec B 1648 Bednář Petr TJ Spartak Adamov B 1718 ½
2009/2010 3 SK Garde Lipovec B 1648 Šenkýř Miroslav Sokol Rudice B 1352 1
2009/2010 2 SK Garde Lipovec B 1648 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice A 1757 1
2009/2010 1 SK Garde Lipovec B 1648 Ševčík David SK Garde Lipovec A 1884 0
2008/2009 9 ŠK Garde Lipovec D 1618 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1793 1
2008/2009 8 ŠK Garde Lipovec D 1618 Kovář Libor TJ ČKD Blansko B 1
2008/2009 7 ŠK Garde Lipovec D 1618 Šutera Zdeněk TJ Sokol Rovečné 1612 ½
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec D 1618 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1839 0
2008/2009 5 ŠK Garde Lipovec D 1618 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1747 1
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec D 1618 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1578 ½
2008/2009 2 ŠK Garde Lipovec D 1618 Kunc Alois TJ Sokol Jedovnice 1513 1
2008/2009 1 ŠK Garde Lipovec D 1618 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice B 1479 ½
2008/2009 10 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Polách Daneš TJ Spartak Adamov 1991 0
2008/2009 9 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Novotný Jaroslav TJ Sloup 1571 ½
2008/2009 8 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice "A" 1793 0
2008/2009 7 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Klinkovský Jakub Sokol Rudice "B" 1664 1
2008/2009 6 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice 1551 0
2008/2009 5 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Zapletal Karel SK Jevicko 1693 1
2008/2009 4 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Dufek Petr TJ CKD Blansko 1586 1
2008/2009 3 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Tichý Miroslav MKS Vyskov "A" 1894 0
2008/2009 2 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Dočkal Stanislav MKS Vyskov "B" 1728 0
2008/2009 1 SK GARDE Lipovec "C" 1618 Nečas Michal SK GARDE Lipovec "B" 1752 0
2007/2008 10 Garde Lipovec E 1609 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1585 0
2007/2008 9 Garde Lipovec E 1609 Moc Roman ČKD Blansko B 1641 ½
2007/2008 8 Garde Lipovec E 1609 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1390 1
2007/2008 7 Garde Lipovec E 1609 Hloušek Dušan Spartak Adamov C 1413 1
2007/2008 6 Garde Lipovec E 1609 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1733 0
2007/2008 5 Garde Lipovec E 1609 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1585 0
2007/2008 4 Garde Lipovec E 1609 Gorodkov Leonid ČKD Blansko B 1676 ½
2007/2008 3 Garde Lipovec E 1609 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1390 1
2007/2008 2 Garde Lipovec E 1609 Mikuš Pavol Spartak Adamov C ½
2007/2008 1 Garde Lipovec E 1609 Blažek Roman ŠK Kunštát 1604 ½
2007/2008 9 Garde Lipovec C 1609 Nejezchleb Miroslav ČKD Blansko A 1414 ½
2007/2008 8 Garde Lipovec C 1609 Baláž František TJ Sloup B 1
2007/2008 7 Garde Lipovec C 1609 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1382 ½
2007/2008 6 Garde Lipovec C 1609 Brda Vlastimil Sokol Rudice D 1000 0
2007/2008 5 Garde Lipovec C 1609 Dokoupil Jiří Makkabi Boskovice B 1628 1
2007/2008 4 Garde Lipovec C 1609 Vašíček Michal Šk Jevíčko B 1
2007/2008 3 Garde Lipovec C 1609 Celý Petr Garde Lipovec D 1397 1
2007/2008 2 Garde Lipovec C 1609 Dvořák František ŠK Rovečné 1428 ½
2007/2008 1 Garde Lipovec C 1609 Slavík Jaroslav Spartak Adamov B 1585 0
2006/2007 9 Garde Lipovec E 1319 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1525 1
2006/2007 8 Garde Lipovec E 1319 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1698 1
2006/2007 6 Garde Lipovec E 1319 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1698 1
2006/2007 5 Garde Lipovec E 1319 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1594 0
2006/2007 4 Garde Lipovec E 1319 Moc Roman TJ ČKD Blansko B 0
2006/2007 3 Garde Lipovec E 1319 Chloupek Pavel ŠK Kunštát 0
2006/2007 2 Garde Lipovec E 1319 Plch Josef Sokol Jedovnice B 1
2006/2007 1 Garde Lipovec E 1319 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1525 ½
2006/2007 9 Garde Lipovec C 1319 Kratochvíla Pavel Spartak Adamov B 1
2006/2007 8 Garde Lipovec C 1319 Res Martin Sokol Jedovnice A 1
2006/2007 7 Garde Lipovec C 1319 Čepa František ČKD Blansko A 1612 ½
2006/2007 5 Garde Lipovec C 1319 Klinkovský Jiří Sokol Rudice D 1100 1
2006/2007 4 Garde Lipovec C 1319 Hlaváček Jiří ŠK Rovečné 1
2006/2007 3 Garde Lipovec C 1319 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceA 1594 ½
2006/2007 2 Garde Lipovec C 1319 Sehnal Luděk TJ Sloup B 1
2006/2007 1 Garde Lipovec C 1319 Doležel Milan Garde Lipovec D 1458 0
2005/2006 10 Garde Lipovec E 1253 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1557 1
2005/2006 9 Garde Lipovec E 1253 Hloušek Dušan Spartak Adamov B 1360 ½
2005/2006 5 Garde Lipovec E 1253 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1557 0
2005/2006 4 Garde Lipovec E 1253 Gruber Josef Spartak Adamov B 0
2005/2006 3 Garde Lipovec E 1253 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice B 1458 0
2005/2006 2 Garde Lipovec E 1253 Moc Martin TJ ČKD Blansko B 0
2005/2006 1 Garde Lipovec E 1253 Audy Leoš Sokol Vanovice 1
2005/2006 9 Garde Lipovec C 1253 Sehnal Luděk TJ Sloup B 1
2005/2006 8 Garde Lipovec C 1253 Čermák Jan ŠK Rovečné 1
2005/2006 7 Garde Lipovec C 1253 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice A 1346 0
2005/2006 6 Garde Lipovec C 1253 Trunda Radek Spartak Adamov A 1770 0
2005/2006 3 Garde Lipovec C 1253 ŠK Kunštát 1
2005/2006 2 Garde Lipovec C 1253 Probošt Jaroslav Makkabi BoskoviceB 0
2005/2006 1 Garde Lipovec C 1253 Petržela Jan Garde Lipovec D 1466 1
2004/2005 18 Garde Lipovec E Přikryl Tomáš Sokol Jedovnice B 0
2004/2005 17 Garde Lipovec E Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1546 0
2004/2005 16 Garde Lipovec E Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1
2004/2005 15 Garde Lipovec E Šindelka Jaroslav Babylon Němčice ½
2004/2005 14 Garde Lipovec E Plch Josef Sokol Jedovnice C 1
2004/2005 12 Garde Lipovec E Čejka Jiří Sokol Vanovice 1
2004/2005 11 Garde Lipovec E Kratochvíla Pavel Spartak Adamov B ½
2004/2005 10 Garde Lipovec E Řehůřek Radim Sokol Rovečné ½
2004/2005 9 Garde Lipovec E Přikryl Tomáš Sokol Jedovnice B ½
2004/2005 8 Garde Lipovec E Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1546 0
2004/2005 7 Garde Lipovec E Helebrand Zdeněk TJ Sloup B ½
2004/2005 6 Garde Lipovec E Šindelka Jaroslav Babylon Němčice 1
2004/2005 5 Garde Lipovec E Plch Josef Sokol Jedovnice C ½
2004/2005 3 Garde Lipovec E Čejka Jiří Sokol Vanovice 1
2004/2005 2 Garde Lipovec E Spartak Adamov B 1
2004/2005 1 Garde Lipovec E Unčovský Josef Sokol Rovečné 1
2004/2005 9 Garde Lipovec C Růžička Josef Makkabi BoskoviceB 0
2004/2005 5 Garde Lipovec C Ševčík Jaromír Sokol Jedovnice A ½
2004/2005 4 Garde Lipovec C Kratochvil Jiří Garde Lipovec D 0
2004/2005 2 Garde Lipovec C Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1
2004/2005 1 Garde Lipovec C Šilhan Petr ŠK Jevíčko B ½
2004/2005 9 TJ Sokol Jedovnice Kosmák Petr TJ Zdas Zdar/Sazav 1