Hráč Smíšek Radovan

Smíšek Radovan

User Pic
Jméno: Smíšek Radovan
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1530
Elo mezinárodní: 0
ID: 26392
FIDE ID: 0
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Kuřim F 0 1523 Kolačný Josef ŠK Tišnov B 0 1585 ½
2018/2019 9 ŠK Kuřim F 0 1523 Patočka Roman Slovan Ivančice B 0 1602 ½
2018/2019 8 ŠK Kuřim F 0 1523 Sojka Oldřich ŠK Střelice B 1465 1517 ½
2018/2019 7 ŠK Kuřim F 0 1523 Wehrenberg Petr Šachy Zastávka A 0 1529 ½
2018/2019 5 ŠK Kuřim F 0 1523 Pešl Jan ŠK Kuřim K 1745 1784 ½
2018/2019 3 ŠK Kuřim F 0 1523 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno F 1516 1625 ½
2018/2019 2 ŠK Kuřim F 0 1523 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno E 1212 1357 ½
2017/2018 9 ŠK Kuřim "K" 0 1521 Karber Jan Šachy Zastávka "A" 0 1581 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim "K" 0 1521 Pokorný Radovan ŠK Střelice "B" 0 1707 ½
2017/2018 5 ŠK Kuřim "K" 0 1521 Žaža Martin Šachy Zastávka "B" 1186 1378 1
2017/2018 2 ŠK Kuřim "K" 0 1521 Svoboda Filip ŠK Kuřim "D" 1450 1528 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim "K" 0 1521 Polák Zdeněk ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1529 0
2016/2017 9 ŠK Kuřim "C" 1519 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1578 1
2016/2017 8 ŠK Kuřim "C" 1519 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1135 1103 ½
2016/2017 5 ŠK Kuřim "C" 1519 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 2051 ½
2016/2017 4 ŠK Kuřim "C" 1519 Dvořák Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno "J" 1
2016/2017 3 ŠK Kuřim "C" 1519 Matula Jakub ŠK Kuřim "E" 1030 1
2016/2017 2 ŠK Kuřim "C" 1519 Motl Václav Šachy Zastávka "B" 1100 1
2015/2016 9 ŠK Kuřim C 1519 Kolek Josef TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1796 1817 0
2015/2016 8 ŠK Kuřim C 1519 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno E 1100 1302 0
2015/2016 6 ŠK Kuřim C 1519 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno B 1913 1933 0
2015/2016 5 ŠK Kuřim C 1519 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1848 0
2015/2016 4 ŠK Kuřim C 1519 Urbanec Vladimír ŠK Střelice A 1542 1565 1
2015/2016 2 ŠK Kuřim C 1519 Ivanov Mikhail Duras Brno D 1291 1148 1
2015/2016 5 ŠK Kuřim "E" 1519 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 1153 1
2015/2016 4 ŠK Kuřim "E" 1519 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim "E" 1519 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov "B" 1686 0
2014/2015 8 ŠK Kuřim C 1512 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno G 1632 1678 ½
2014/2015 7 ŠK Kuřim C 1512 Marek Jakub TJ Znojmo B 1704 1704 0
2014/2015 4 ŠK Kuřim C 1512 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno B 1695 1691 0
2014/2015 2 ŠK Kuřim C 1512 Konvičková Dana TJ Znojmo A 1804 ½
2014/2015 13 ŠK Kuřim "E" 1512 Kaplan Milan ŠK Střelice "B" 1791 1789 0
2014/2015 11 ŠK Kuřim "E" 1512 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1643 0
2014/2015 6 ŠK Kuřim "E" 1512 Porč Pavel ŠK Střelice "B" 1764 1732 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim "E" 1512 Rašovský Vlastimil ŠK Sokol Tišnov "B" 1657 ½
2014/2015 2 ŠK Kuřim "E" 1512 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 1
2013/2014 8 ŠK Kuřim "C" 1479 Endl Ladislav TJ Znojmo "B" 1768 0
2013/2014 6 ŠK Kuřim "C" 1479 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "D" 1683 1689 ½
2013/2014 2 ŠK Kuřim "C" 1479 Turza Pavel Moravská Slavia Brno "B" 1790 1790 0
2013/2014 14 ŠK Kuřim "E" 1479 Glacner Karel Šachy Zastávka 1554 1622 1
2013/2014 8 ŠK Kuřim "E" 1479 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov 1471 1
2013/2014 7 ŠK Kuřim "E" 1479 Šic Miloš Šachy Zastávka 1611 0
2013/2014 6 ŠK Kuřim "E" 1479 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 1
2013/2014 5 ŠK Kuřim "E" 1479 Horák Miloš ŠK Střelice "B" 1497 1
2013/2014 4 ŠK Kuřim "E" 1479 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 1
2013/2014 3 ŠK Kuřim "E" 1479 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "D" 1403 1
2013/2014 2 ŠK Kuřim "E" 1479 Dvořák Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1000 1
2012/2013 14 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1445 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 0
2012/2013 12 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1445 Trunkát Jiří Sokol Zastávka 1100 1
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1445 Chlpoš Pavel ŠK Sokol Tišnov "B" 1465 1
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1445 Trunkát Jiří Sokol Zastávka 1100 0
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1445 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1654 0
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1445 Horák Miloš Sokol Střelice "B" 1546 1
2012/2013 10 ŠK Kuřim C 1445 Martišek Karel Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 0
2012/2013 9 ŠK Kuřim C 1445 Kadeřábek Pavel TJ Čechie Zastávka 1637 ½
2012/2013 7 ŠK Kuřim C 1445 Brychta Jan VSK Univerzita Brno 1620 0
2012/2013 5 ŠK Kuřim C 1445 Hurta Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 0
2012/2013 4 ŠK Kuřim C 1445 Kočí Jiří ŠK Tetčice B 1702 1
2012/2013 3 ŠK Kuřim C 1445 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1672 1
2012/2013 2 ŠK Kuřim C 1445 Fojt Leoš ŠK Duras BVK Královo Pole D 1781 0
2012/2013 1 ŠK Kuřim C 1445 Blahák Jan Sokol Střelice A 1729 ½
2011/2012 9 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 Just Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1474 ½
2011/2012 8 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 Adler Lubomír ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1467 ½
2011/2012 7 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 Továrek Antonín TJ Sokol Vranovice 1769 1
2011/2012 6 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 Šic Miloš ŠK Tetčice "B" 1612 0
2011/2012 5 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1603 1577 ½
2011/2012 4 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 Sojka Oldřich Sokol Střelice "C" 1649 1632 0
2011/2012 2 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 Lacko Dušan TJ Sokol Zastávka 1430 1
2011/2012 1 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 1474 0
2011/2012 11 SK KME-DDM Kuřim C 1441 Havlík Jiří SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1818 0
2011/2012 10 SK KME-DDM Kuřim C 1441 Sojka Oldřich Sokol Střelice B 1649 1632 ½
2011/2012 9 SK KME-DDM Kuřim C 1441 Horák Karel Sokol Střelice A 1749 0
2011/2012 6 SK KME-DDM Kuřim C 1441 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1347 0
2010/2011 11 SK KME-DDM Kurim C 1450 Podolský Jan TJ Slovan Ivancice 1100 1
2010/2011 9 SK KME-DDM Kurim C 1450 Hampel David SK Tetcice 1938 0
2010/2011 7 SK KME-DDM Kurim C 1450 Kacálek Tomáš Sokol Strelice A 1780 0
2010/2011 4 SK KME-DDM Kurim C 1450 Pevný Vlastimil TJ Znojmo B 1000 1
2010/2011 3 SK KME-DDM Kurim C 1450 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno E 1807 0
2010/2011 2 SK KME-DDM Kurim C 1450 Tůma Miroslav BK Moravska Slavia Brno 1904 ½
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1450 Froněk Drahomír Sokol Vranovice 1380 0
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1450 Šilha Josef Sokol Tišnov "B" 1641 ½
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1450 Hotař Petr Sokol Střelice "C" 1000 ½
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1450 Zoufalý Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 1
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1450 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1580 0
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1450 Adler Lubomír ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1469 0
2009/2010 6 SK KME-DDM Kurim D 1420 Straka Tomáš Sokol Vranovice 1406 ½
2009/2010 5 SK KME-DDM Kurim D 1420 Horák Miloš Sokol Strelice B 1599 1
2009/2010 4 SK KME-DDM Kurim D 1420 Just Pavel TJ Slovan Ivancice B 1501 1
2009/2010 1 SK KME-DDM Kurim D 1420 Karber Jan SK Tetcice B 1704 0
2008/2009 2 SK Kurim KME-DDM "C" Blažek Jiří SK Kurim KME-DDM "D" 0
2008/2009 1 SK Kurim KME-DDM "C" Sokol Strelice "B" 1
2008/2009 10 SK Kurim KME DDM "E" Krejčí David SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 ½
2008/2009 9 SK Kurim KME DDM "E" Skalicky Roman SK Lokomotiva Brno "P" 1250 0
2008/2009 8 SK Kurim KME DDM "E" Cik Vladimír SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1
2008/2009 7 SK Kurim KME DDM "E" Musil Radek Sokol Zastavka 1250 1
2008/2009 6 SK Kurim KME DDM "E" Raštica Pavel SK Kocianka 1436 ½
2008/2009 5 SK Kurim KME DDM "E" Krejčí Jaroslav SK Lokomotiva Brno "Q" 1250 ½
2008/2009 4 SK Kurim KME DDM "E" Skalicky Roman SK Lokomotiva Brno "P" 1250 0
2008/2009 3 SK Kurim KME DDM "E" Kopecký Vojtěch SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1100 1
2008/2009 2 SK Kurim KME DDM "E" Lacko Dušan Sokol Zastavka 1423 0
2008/2009 1 SK Kurim KME DDM "E" Manoušková Klára SK Kocianka 0
2007/2008 10 SK Kurim KME-DDM E Manoušková Klára SK Kocianka Brno ½
2007/2008 9 SK Kurim KME-DDM E Just Pavel TJ Slovan B - SVC Ivancice 1250 0
2007/2008 8 SK Kurim KME-DDM E Suchomel Jiří SK Lokomotiva Brno P 1250 1
2007/2008 7 SK Kurim KME-DDM E Kalisch Jan SK Lokomotiva Brno O 1250 0
2007/2008 6 SK Kurim KME-DDM E Zeman Radek Vinohrady Brno C 1250 1
2007/2008 5 SK Kurim KME-DDM E Lukáč Jakub SK Kocianka Brno 1
2007/2008 3 SK Kurim KME-DDM E Krejčí Jaroslav SK Lokomotiva Brno P 1100 1
2007/2008 2 SK Kurim KME-DDM E Rerych Jiří SK Lokomotiva Brno O 1100 1
2007/2008 1 SK Kurim KME-DDM E Koukal Ondřej Vinohrady Brno C 1100 1
2007/2008 6 SK Kurim KME-DDM C Blažek Jiří SK Kurim KME-DDM D ½
2007/2008 5 SK Kurim KME-DDM C Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno K 1100 0
2007/2008 4 SK Kurim KME-DDM C Kolařík Matouš SK Tetcice B 0
2007/2008 2 SK Kurim KME-DDM C Chlpoš Pavel SK Sokol Tisnov B 1474 1
2007/2008 1 SK Kurim KME-DDM C Doležal Pavel TJ Slovan Ivancice 1100 1
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim "C" Urbanec Vladimír Sokol Střelice "B" 1612 0
2006/2007 7 ŠK KME-DDM Kuřim "D" Krejčí David ŠK Lokomotiva P 1100 0
2006/2007 6 ŠK KME-DDM Kuřim "D" Manoušková Klára ÚSP Kociánka 1
2006/2007 5 ŠK KME-DDM Kuřim "D" Rerych Jiri ŠK Lokomotiva "O" 1000 1
2006/2007 4 ŠK KME-DDM Kuřim "D" Zeman Marek ŠK Duras Královo Pole "H" 1250 1
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim "D" Šon Jakub ŠK Tetčice "C" 1100 1
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim "D" Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice "B" 1250 0
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim "D" Dyk Tomáš Vinohrady Brno "C" 1100 1
2004/2005 9 ŠKKME-DDM KuřimC"" Kolařík Matouš ŠK Tetčice B"" 0
2004/2005 5 ŠKKME-DDM KuřimC"" Lapúník Michal Lokomotiva BrnoG"" 1
2004/2005 4 ŠKKME-DDM KuřimC"" Kejda František ŠK Bydo ZakřanyB"" 0
2004/2005 2 ŠKKME-DDM KuřimC"" Klíma Václav Sokol Střelice B"" 0
2004/2005 1 ŠKKME-DDM KuřimC"" Bartoň Jan ŠK Sokol TišnovB"" 1749 ½