Hráč Štoudek Michal

Štoudek Michal

User Pic
Jméno: Štoudek Michal
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1446
Elo mezinárodní: 1245
ID: 38705
FIDE ID: 23703415
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 ŠK Kunštát, z.s. 1245 1446 Bulička Jiří ŠK Jevíčko 0 1617 1
2019/2020 4 ŠK Kunštát, z.s. 1245 1446 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec D 0 1248 1
2019/2020 3 ŠK Kunštát, z.s. 1245 1446 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka A 0 1603 0
2019/2020 2 ŠK Kunštát, z.s. 1245 1446 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 0
2019/2020 1 ŠK Kunštát, z.s. 1245 1446 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov B 1910 1741 0
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1245 1446 Toulec Richard Sokol Rudice 0 1702 1
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1245 1446 Maděryč Vlastimil Slavia Boskovice "A" 0 1560 0
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1245 1446 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec "C" 0 1248 ½
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1222 1374 Matuška Vlado Slavia Boskovice "B" 0 1240 0
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1228 1374 Prokop Martin ŠK Kuřim "C" 1551 1698 ½
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1228 1374 Kunc Alois Sokol Rudice 0 1682 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1218 1368 Dvořák Zdenek Spartak Adamov "B" 1701 1660 0
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1218 1368 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 0 1607 0
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1218 1368 Dufek Petr ASK Blansko 0 1569 1
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1222 1374 Klabeneš Petr TJ CHS Chotěboř 1614 1661 0
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1222 1374 Winter Ondřej ŠK Lípa - DDM HK 1700 1554 ½
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1222 1374 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny B 1583 1589 0
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1222 1374 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1743 1689 0
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1228 1374 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno A 1508 1577 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1218 1368 Zeman Lukáš TJ Spartak Vlašim B 1505 1591 0
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1218 1368 Dejmal Ondřej Šachový klub Světlá n. S. 1605 1703 ½
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1195 1368 Drašnar Lukáš ŠK Ortex A 1494 1571 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1195 1368 Kalousová Julie TJ Lanškroun 1373 1415 0
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1195 1368 Levitner Matěj ŠK Ortex B 0 1329 0
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1195 1368 Bouška Jonáš ŠO Hlinsko 0 1100 1
2018/2019 7 ŠK Kunštát A 1222 1374 Kunc Jaroslav Rudice B 0 1549 0
2018/2019 6 ŠK Kunštát A 1222 1374 Polách Daneš Letovice (Slavia Boskovice C) 1972 1978 0
2018/2019 4 ŠK Kunštát A 1228 1374 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 0 1543 ½
2018/2019 3 ŠK Kunštát A 1218 1368 Jedlička Pavel Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1559 1
2018/2019 2 ŠK Kunštát A 1218 1368 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 0 1493 ½
2018/2019 1 ŠK Kunštát A 1218 1368 Sehnal Luděk TJ Sloup B 0 1366 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1195 1246 Doležal Jošt ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1073 0
2017/2018 7 ŠK Kunštát 1195 1246 Řehořek Filip ŠK Jevíčko A 0 1226 1
2017/2018 6 ŠK Kunštát 1195 1246 Růžička Josef Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1380 ½
2017/2018 5 ŠK Kunštát 1195 1246 Prudil Miroslav Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1807 0
2017/2018 4 ŠK Kunštát 1195 1246 Kunc Jaroslav Rudice B 0 1556 0
2017/2018 3 ŠK Kunštát 1195 1246 Dobiášek Petr TJ Sloup B 0 0 0
2017/2018 2 ŠK Kunštát 1195 1246 Sokol Jedovnice 1
2017/2018 1 ŠK Kunštát 1195 1246 Krejčí František ŠK Garde Lipovec C 0 1551 0
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1221 1315 Štěpánek Petr ŠK Sokol Tišnov "B" 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1221 1315 Vavřínková Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1330 1041 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1221 1315 Prokop Martin ŠK Kuřim "D" 1100 1435 ½
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1221 1315 Adler Lubomír ŠK Kuřim "C" 1359 0
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Oborný Tomáš OŠŠ TJ Ostrava 1094 0
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Opěla Radek Interchess FM 1453 1464 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Buchta Bartoloměj Beskydská šachová škola FM B 1065 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Fizer Marek Beskydská šachová škola FM C 1274 1336 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Hartingerová Martina Sokol Hošťálková 1694 1679 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Bierská Adéla TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Habinová Alice ŠK Kuřim "B" 1180 1229 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Svoboda Filip ŠK Kuřim "A" 1429 1537 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Pola Matěj ŠK Lokomotiva Brno "C" 1103 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1299 1391 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 Mohapl Tomáš A64 Grygov 1221 1220 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1221 1315 Dvořák Jaroslav TJ Slovan Ivančice "B" 1095 0
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1221 1315 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 1153 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1221 1315 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1578 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1221 1315 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1542 1565 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1221 1315 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "L" 1135 1103 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1250 1128 Jahn Filip ŠK Kuřim "C" 1257 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1250 1128 Pola Matěj ŠK Lokomotiva Brno "E" 1118 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1250 1128 Londin Lukáš Vojtěch Kvasaco Vacenovice 1060 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1250 1128 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1105 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1250 1128 Probošt Jakub Makkabi Boskovice 1242 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1250 1128 Dumek David Šachy Zastávka 1452 1452 0
2014/2015 14 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Richterová Nataša Šachy Zastávka "B" 1187 1171 ½
2014/2015 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Buček Miloslav ŠK Kuřim "D" 1522 0
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "D" 1386 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Hotař Petr ŠK Střelice "B" 1576 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice 1311 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Němec Jakub ŠK Kuřim "E" 1523 1423 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 0
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Zemánek Dominik Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Kotásek Pavel Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1000 1
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Tomšicová Emílie ŠK Veselí nad Moravou 1100 1
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Vémola Šimon Sportovní klub Vyškov A 1250 0
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Jahn Filip ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 0
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Pola Matěj Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 0
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Richter Rudolf Šachy Zastávka 1100 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1250 Prokop Martin ŠK Kuřim "G" 1100 1100 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1250 Košuličová Klára ŠK Kuřim "F" 1000 1
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Nekvasil Radek SPgŠ+G Znojmo 1100 1
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Jahn Filip ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 0
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Košuličová Klára ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 ½
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Keprt Tomáš ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 ½
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Pola Matěj Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 0
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Musil Radim Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 1
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 Richter Rudolf Šachy Zastávka 1100 1
2013/2014 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "D" 1403 0
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 Dvořák Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1000 0
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 Smíšek Radovan ŠK Kuřim "E" 1479 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 Sedlář Ivo TJ Slovan Ivančice 1354 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 Rašovský Vlastimil ŠK Sokol Tišnov 1695 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 Dumek Aleš Šachy Zastávka 1339 1329 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 0
2013/2014 2 ŠK Vinohrady B 1250 1250 Coufal Karel DM Klášterského 1375 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Bobová Veronika ŠK Svornost Rousínovec 1100 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Slatinský Ondřej ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Liška Robert Sokol Vranovice 1250 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Pavlica Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou 1100 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Trněný Jiří SK Vyškov 1250 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Hradílková Hana TJ Sokol Zastávka 1000 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Pola Matěj ŠK Lokomotiva Brno E 1000 0