Hráč Zikan Karel

Zikan Karel

User Pic
Jméno: Zikan Karel
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1660
Elo mezinárodní: 1679
ID: 7511
FIDE ID: 320510
Rok narození: 1932
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Lokomotiva "G" 1679 1660 Slezák Jiří Jezdci Jundrov "D" 0 1747 ½
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1679 1660 Saida Jan ASK Blansko 0 1783 1
2018/2019 13 Lokomotiva "G" 1717 1719 Mazanec Jan Lokomotiva "H" 0 1823 0
2018/2019 11 Lokomotiva "G" 1717 1719 Nývlt Zdeněk ŠK VA Brno 0 1806 0
2018/2019 10 Lokomotiva "G" 1717 1719 Fiker Ivan ŠK DM Klášterského "B" 0 0 1
2018/2019 9 Lokomotiva "G" 1717 1719 Řehák Lukáš DM Klášterského "A" 1919 1958 0
2018/2019 8 Lokomotiva "G" 1717 1719 Fojt Leoš Duras BVK "E" 0 1795 0
2018/2019 6 Lokomotiva "G" 1718 1719 Fuchs Petr VSK Univerzita "C" 0 1834 0
2018/2019 4 Lokomotiva "G" 1704 1697 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady 1521 1566 ½
2018/2019 2 Lokomotiva "G" 1704 1697 Haupt Jaromír Bystrc Oilers "B" 1789 1759 ½
2018/2019 1 Lokomotiva "G" 1704 1697 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "D" 1924 1914 1
2017/2018 9 ŠK Lipůvka 1712 1709 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1742 1761 ½
2017/2018 7 ŠK Lipůvka 1715 1709 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 0 1727 ½
2017/2018 6 ŠK Lipůvka 1715 1709 Šaršon Otakar ŠK Lokomotiva Brno "C" 1728 1683 1
2017/2018 4 ŠK Lipůvka 1712 1709 Mižák Ján Spartak Adamov "B" 1894 1889 0
2017/2018 3 ŠK Lipůvka 1712 1709 Krupica Pavel ŠK Kuřim "C" 1896 1869 0
2017/2018 2 ŠK Lipůvka 1712 1709 Moc Roman ASK Blansko 0 1845 0
2017/2018 1 ŠK Lipůvka 1715 1712 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1894 ½
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 Blažek Pavel ŠK 64 Brno "B" 1697 1733 0
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 Stříbrný Rostislav BK Moravská Slavia Brno "D" 0 1641 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 Murinová Júlia ŠK DM Klášterského "A" 1826 0 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 Brauner Radek ŠK VA Brno 0 1737 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1715 1709 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady Brno 1521 1571 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov "D" 1925 1875 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 Zerdaloglu Vasilis VSK Universita Brno "C" 1676 1825 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 Gilg Jindřich ŠK DM Klášterského "B" 0 1349 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1712 1709 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers "B" 1640 1651 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1715 1712 Navrátil Patrik ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 0 1284 ½
2016/2017 9 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole C 1561 1634 1
2016/2017 7 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Skalka Michal ŠK Veselí nad Moravou B 1612 1737 ½
2016/2017 4 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Křápek Miroslav Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1799 ½
2016/2017 3 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1708 1
2015/2016 7 Lokomotiva I 1735 1737 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1836 1891 ½
2015/2016 6 Lokomotiva I 1735 1737 Pochylý Bronislav DM Klášterského A 1845 0
2015/2016 5 Lokomotiva I 1735 1737 Holemář David Moravská Slávia D 2295 2269 0
2015/2016 3 Lokomotiva I 1735 1737 Jalůvka Josef Univerzita C 1939 1962 0
2015/2016 2 Lokomotiva I 1735 1737 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov C 1935 1906 0
2015/2016 8 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Krolop Petr TJ Podlužan Prušánky B 1847 1849 1
2015/2016 7 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Královo Pole C 1886 1884 ½
2015/2016 6 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Myšulka Jiří Šachový klub Hodonín 1895 1852 1
2015/2016 5 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1860 1
2015/2016 3 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Šťastný Pavel TJ Tatran Poštorná 1789 1754 1
2015/2016 2 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 0
2015/2016 1 Lokomotiva Brno F 1735 1737 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno C 1695 1722 ½
2015/2016 6 Lokomotiva I 1735 1737 Pelikán Karel Vinohrady B 1585 1720 1
2015/2016 5 Lokomotiva I 1735 1737 Havlát Stanislav Moravská Slávia E 1703 ½
2015/2016 4 Lokomotiva I 1735 1737 Vitula Jan Lokomotiva H 1904 ½
2015/2016 3 Lokomotiva I 1735 1737 Pochylý Bronislav DM Klášterského A 1845 0
2015/2016 2 Lokomotiva I 1735 1737 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1836 1891 ½
2014/2015 6 Lokomotiva I 1772 1756 Pochylý Bronislav DM Klášterského A 1874 ½
2014/2015 5 Lokomotiva I 1772 1756 Krejčí Petr ŠK 64 B 2112 0
2014/2015 4 Lokomotiva I 1772 1756 Lamser Tomáš Vinohrady B 1946 1958 0
2014/2015 3 Lokomotiva I 1772 1756 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1921 1
2014/2015 2 Lokomotiva I 1772 1756 Pelikán Karel Vinohrady C 1744 ½
2014/2015 1 Lokomotiva I 1772 1756 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1938 1943 0
2014/2015 7 Lokomotiva I 1772 1756 Pelikán Karel Vinohrady C 1744 ½
2014/2015 6 Lokomotiva I 1772 1756 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1921 1
2014/2015 5 Lokomotiva I 1772 1756 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1938 1943 0
2014/2015 3 Lokomotiva I 1772 1756 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 ½
2014/2015 2 Lokomotiva I 1772 1756 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2110 ½
2014/2015 1 Lokomotiva I 1772 1756 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1950 1937 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Neduchal Jiří Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1737 1761 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Sedlář Vlastimil KŠ TJ Bučovice 1637 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná 1701 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1807 1823 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Krolop Petr TJ Podlužan Prušánky B 1836 1773 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Vítek Milan ŠK Veselí nad Moravou B 1829 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole D 1816 1842 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov B 1958 1919 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 Binder Jaroslav ŠK "64" Brno 1872 1832 0
2013/2014 13 Lokomotiva I 1795 1717 Pelikán Karel ŠK Vinohrady B 1761 1
2013/2014 12 Lokomotiva I 1795 1717 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1893 ½
2013/2014 11 Lokomotiva I 1795 1717 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1705 1
2013/2014 10 Lokomotiva I 1795 1717 Zamazal Milan ŠK 64 Brno B 1843 ½
2013/2014 9 Lokomotiva I 1795 1717 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1826 0
2013/2014 8 Lokomotiva I 1795 1717 Smutný Vladimír DM Klášterského 1630 1
2013/2014 7 Lokomotiva I 1795 1717 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 2023 ½
2013/2014 6 Lokomotiva I 1795 1717 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1727 1739 ½
2013/2014 5 Lokomotiva I 1795 1717 Effenberger Adam Lokomotiva J 1734 1737 ½
2013/2014 4 Lokomotiva I 1795 1717 Mouryc Tomáš Lokomotiva G 1959 1940 0
2013/2014 3 Lokomotiva I 1795 1717 Lisik Miroslav Lokomotiva H 1676 1676 1
2013/2014 2 Lokomotiva I 1795 1717 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1943 1964 0
2013/2014 1 Lokomotiva I 1795 1717 Fuchs Stanislav ŠK Duras BVK E 1938 1808 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1795 1717 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1736 1699 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1795 1717 Zerdaloglu Vasilis VSK Univerzita Brno 1807 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1795 1717 Janás Vladimír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1859 1835 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1795 1717 Solařík Pavel TJ Podlužan Prušánky B 1738 1
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Blahák Jan Sokol Střelice A 1729 ½
2012/2013 10 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Sádlík Pavel ŠK Kuřim C 1000 1
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Kadeřábek Pavel TJ Čechie Zastávka 1637 1
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1595 1
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Brychta Jan VSK Univerzita Brno 1620 1
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Fouček Šimon SPgŠ + G Znojmo A 1575 1607 1
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Mazanec Karel Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 0
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Kábela Milan ŠK Tetčice B 1844 0
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 Pelikán Karel ŠK Duras BVK Královo Pole D 1795 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Žitný Petr Vojenská akademie 1869 1921 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Janota Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1956 1936 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Rybníček Otto ŠK 64 C 1774 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1961 1970 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1444 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Stanka Miroslav ŠK Duras BVK E 1883 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Škaroupka Petr ŠK Lokomotiva H 1805 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1850 1890 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva J 1838 1807 Štursa Libor ŠK Vinohrady B 1915 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno J 1808 1833 Petráň Tomáš SK 64 Brno C 1903 0
2011/2012 9 Lokomotiva Brno J 1808 1833 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1822 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno J 1808 1833 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1680 ½
2011/2012 7 Lokomotiva Brno J 1808 1833 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1872 0
2011/2012 6 Lokomotiva Brno J 1808 1833 Fiala Vojtěch DM Kláterského 1452 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno J 1808 1833 Řehák Lukáš Lokomotiva Brno I 1932 1934 0
2011/2012 2 Lokomotiva Brno J 1808 1833 Havlík Jiří Duras BVK Brno E 1818 ½
2011/2012 1 Lokomotiva Brno J 1808 1833 Šebek Jan Univerzita Brno 1815 ½
2011/2012 10 Lokomotiva Brno E 1808 1833 Keda Michal TJ ČECHIE Zastávka 1467 0
2011/2012 9 Lokomotiva Brno E 1808 1833 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice 1287 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno E 1808 1833 Havlík Jiří SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1818 ½
2011/2012 7 Lokomotiva Brno E 1808 1833 Horák Miloš Sokol Střelice B 1557 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno E 1808 1833 Horák Karel Sokol Střelice A 1749 ½
2011/2012 4 Lokomotiva Brno E 1808 1833 Pešl Jan SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 1
2011/2012 3 Lokomotiva Brno E 1808 1833 Fouček Šimon SPgŠ+G Znojmo 1509 1541 0
2011/2012 2 Lokomotiva Brno E 1808 1833 Nývlt Zdeněk SK Tetčice 1841 ½
2010/2011 11 Lokomotiva Brno J 1778 Zamazal Milan ŠK 64 Brno C 1861 1
2010/2011 10 Lokomotiva Brno J 1778 Onuca Petr Vojenská akademie 1882 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Brno J 1778 Prokop Jiří Moravská Slávia Brno C 1781 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno J 1778 Janků Luboslav Moravská Slávia Brno D 1868 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno J 1778 Šebek Jan Univerzita Brno 1814 0
2010/2011 6 Lokomotiva Brno J 1778 Havlík Jiří ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1818 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno J 1778 Hladký Milan Lokomotiva Brno H 1678 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno J 1778 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno B 1761 0
2010/2011 1 Lokomotiva Brno J 1778 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1960 0
2010/2011 11 Lokomotiva Brno E 1778 Horák Karel Sokol Strelice A 1788 1
2010/2011 10 Lokomotiva Brno E 1778 SPgS Znojmo B 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno E 1778 Mazanec Jan Lokomotiva Brno F 1797 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno E 1778 Scheinbinger Pavel TJ Slovan Ivancice 1563 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno E 1778 Hodovský Michal TJ CECHIE Zastavka 1559 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Brno E 1778 Zeman Radek SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1704 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno E 1778 Konvičková Dana TJ Znojmo B 1833 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno E 1778 Kopkan Pavel SK Tetcice 1925 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Brno E 1778 Krupica Aleš SK KME-DDM Kurim C 1535 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno E 1778 Sojka Oldřich Sokol Strelice B 1622 ½
2010/2011 1 Lokomotiva Brno E 1778 Tůma Miroslav BK Moravska Slavia Brno 1904 ½
2009/2010 11 Lokomotiva K 1761 Palovský Ladislav Duras BVK E 2008 0
2009/2010 10 Lokomotiva K 1761 Páral Adam Vinohrady B 1961 ½
2009/2010 9 Lokomotiva K 1761 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1948 1
2009/2010 8 Lokomotiva K 1761 Petráň Tomáš ŠK 64 C 1863 0
2009/2010 7 Lokomotiva K 1761 Vávra Michal Moravská Slávia D 1981 ½
2009/2010 6 Lokomotiva K 1761 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1888 1
2009/2010 5 Lokomotiva K 1761 Kleiber Karel Duras BVK F 1534 1
2009/2010 4 Lokomotiva K 1761 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1846 0
2009/2010 3 Lokomotiva K 1761 Dvouletý Tomáš Lokomotiva I 1813 1
2009/2010 2 Lokomotiva K 1761 Lička Vlastimil Lokomotiva J 1997 ½
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Vitula Jan SK KME-DDM KURIM "C" 1902 0
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Kopkan Pavel BYSTRC OILERS 1933 0
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Sikora Lukáš SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1786 ½
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Němec Miloslav VINOHRADY BRNO 1909 ½
2009/2010 6 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Všetečka Milan SK 64 BRNO "B" 1742 1
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Nekuda Jaroslav TJ SLOVAN IVANCICE 1570 1
2009/2010 4 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Doležal Ladislav TJ ZNOJMO "B" 1879 0
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Hráček Jaromír TJ HODONICE 1523 ½
2009/2010 2 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Fojt Leoš SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1787 ½
2009/2010 1 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1761 Nekvapil Zdeněk BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1780 0
2008/2009 8 Lokomotiva J 1766 Páral Adam Vinohrady B 1970 0
2008/2009 7 Lokomotiva J 1766 Bednařík Radomír Průkopník-Petria B 1830 1
2008/2009 6 Lokomotiva J 1766 Vaculíková Renáta Univerzita 1879 ½
2008/2009 5 Lokomotiva J 1766 Turza Pavel Moravská Slávia C 1803 0
2008/2009 4 Lokomotiva J 1766 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1944 1
2008/2009 3 Lokomotiva J 1766 Češek Liboslav Lokomotiva H 1858 ½
2008/2009 2 Lokomotiva J 1766 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1955 0
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Zouhar Zdeněk SK GARDE Lipovec "C" 1553 0
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Jandl Miroslav MKS Vyskov "B" 1853 ½
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Hubený Pavel SK GARDE Lipovec "B" 1863 1
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov "A" 2029 ½
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2103 0
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Drochytka Josef TJ Sloup 1699 0
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Hnilička Michal Sokol Rudice "A" 1806 1
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 O'Malley Martin Sokol Rudice "B" 1364 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1722 ½
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Zapletal Karel SK Jevicko 1693 1
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "E" 1766 Polách Josef TJ CKD Blansko 1713 ½
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno E 1822 Slepánek Jan MKS Vyskov B 1757 ½
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno E 1822 Orálek Radek KS TJ Bucovice 1767 1
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno E 1822 Kocman Richard MKS Vyskov A 1877 0
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno E 1822 Palaš Milan TJ Spartak Adamov 1801 ½
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno E 1822 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1606 1
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno E 1822 Kunc Alois Sokol Rudice C 1508 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno E 1822 Matuška Jan Sokol Rudice B 1720 ½
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno E 1822 Drahovzal Milan SK Garde Lipovec B 1756 ½
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno E 1822 Sedlák Ivo TJ Sloup 1778 ½
2005/2006 11 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Sapák Radoslav PRŮKOPNÍK PETRIA 1687 1
2005/2006 10 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Sochor Tomáš SOKOL VRANOVICE 1375 1
2005/2006 9 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Peška Jan SOKOL STŘELICE 1688 1
2005/2006 8 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Konečný Zdeněk ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 1
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Kleiber Karel DURAS BRNO F 1513 1
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Šebek Jan UNIVERZITA BRNO 1829 1
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Bezdíček Miloš ŠK 64 BRNO B 1771 ½
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Prokop Jiří MORAVSKÁ SLAVIA B 1698 ½
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO F 1826 Točev Jiří LOKOMOTIVA BRNO G 1250 1