Hráč Sojka Oldřich

Sojka Oldřich

User Pic
Jméno: Sojka Oldřich
Oddíl: ŠK Střelice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1531
Elo mezinárodní: 1447
ID: 4839
FIDE ID: 349640
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Střelice B 1465 1517 Klapal Rudolf Šachy Zastávka A 0 1594 ½
2018/2019 10 ŠK Střelice B 1465 1517 Plašil Lubomír ŠK Tišnov A 1876 1792 1
2018/2019 9 ŠK Střelice B 1465 1517 Buček Miloslav ŠK Kuřim K 0 1417 1
2018/2019 8 ŠK Střelice B 1465 1517 Smíšek Radovan ŠK Kuřim F 0 1523 ½
2018/2019 7 ŠK Střelice B 1465 1517 Šťastný Pavel ŠK Lokomotiva Brno F 1686 1722 0
2018/2019 6 ŠK Střelice B 1465 1517 Balák Jakub ŠK Lokomotiva Brno E 1577 1577 0
2018/2019 5 ŠK Střelice B 1465 1517 Svoboda Filip ŠK Kuřim E 1450 1534 1
2018/2019 4 ŠK Střelice B 1465 1533 Moos Lukáš Šachy Zastávka B 0 1037 1
2018/2019 3 ŠK Střelice B 1475 1533 Polák Zdeněk ŠK Tišnov B 0 1539 ½
2018/2019 8 ŠK Střelice 1465 1517 Krejčí Petr ŠK 64 Brno 1979 1974 0
2018/2019 7 ŠK Střelice 1465 1517 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno C 1680 1683 0
2018/2019 4 ŠK Střelice 1465 1533 Endl Ladislav TJ Znojmo B 0 1691 ½
2018/2019 1 ŠK Střelice 1475 1533 Nekvasil Radek ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 0
2017/2018 9 ŠK Střelice "B" 1475 1510 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "G" 1212 1322 1
2017/2018 8 ŠK Střelice "B" 1475 1510 Kočí Jiří Šachy Zastávka "B" 0 1600 ½
2017/2018 7 ŠK Střelice "B" 1475 1510 Adler Lubomír ŠK Kuřim "K" 0 1360 1
2017/2018 6 ŠK Střelice "B" 1475 1510 Majer Jiří ŠK Kuřim "E 2026 2023 0
2017/2018 4 ŠK Střelice "B" 1475 1510 Jilg Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 0 0 0
2017/2018 3 ŠK Střelice "B" 1475 1510 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 0 2020 0
2017/2018 2 ŠK Střelice "B" 1475 1510 Kocí Miloš ŠK Lokomotiva Brno "F" 1299 1425 0
2016/2017 9 ŠK Střelice B 1569 1609 Pekárková Eva Jezdci Jundrov C 1924 1907 0
2016/2017 8 ŠK Střelice B 1569 1609 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno E 1135 1103 0
2016/2017 7 ŠK Střelice B 1569 1609 Absolín Ladislav VSK Univerzita Brno B 1668 1
2016/2017 6 ŠK Střelice B 1569 1609 Krupica Pavel ŠK Duras BVK D 1908 1849 0
2016/2017 5 ŠK Střelice B 1569 1609 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1836 1891 0
2016/2017 4 ŠK Střelice B 1569 1609 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1660 0
2016/2017 3 ŠK Střelice B 1569 1609 Kolek Josef TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1796 1817 ½
2016/2017 2 ŠK Střelice B 1569 1609 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1869 ½
2016/2017 1 ŠK Střelice B 1569 1609 Porč Pavel ŠK Střelice A 1742 1681 ½
2015/2016 9 ŠK Střelice A 1569 1609 Gorčák Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1539 0
2015/2016 7 ŠK Střelice A 1569 1609 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1689 1835 ½
2015/2016 6 ŠK Střelice A 1569 1609 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1432 1443 1
2015/2016 4 ŠK Střelice A 1569 1609 Režný František ŠK Kuřim C 1562 1531 0
2015/2016 9 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Žaža Martin Šachy Zastávka "B" 1088 1
2015/2016 8 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "E" 1570 0
2015/2016 7 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Majer Jiří ŠK Kuřim "F" 2192 2166 0
2015/2016 6 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Liška Martin ŠK Kuřim "G" 1297 1336 1
2015/2016 5 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1578 1
2015/2016 4 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 1648 1
2015/2016 3 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "L" 1135 1103 1
2015/2016 2 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 0
2015/2016 1 ŠK Střelice "B" 1569 1609 Kočí Jiří TJ Slovan Ivančice "B" 1647 ½
2014/2015 7 ŠK Střelice A 1609 1604 Kepák Libor Moravská Slavia Brno B 1722 ½
2014/2015 13 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Svoboda Filip ŠK Kuřim "E" 1431 1518 0
2014/2015 12 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1643 0
2014/2015 8 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 0
2014/2015 7 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1412 1
2014/2015 6 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Němec David ŠK Kuřim "E" 1506 1559 1
2014/2015 5 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1643 ½
2014/2015 4 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Vavřínková Jitka ŠK Lokomotiva Brno "K" 1596 1620 0
2014/2015 3 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 1
2014/2015 2 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Lacko Dušan Šachy Zastávka "B" 1605 1605 1
2014/2015 1 ŠK Střelice "B" 1609 1604 Brejcha Lubomír ŠK Sokol Tišnov "B" 1289 1
2013/2014 12 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1783 0
2013/2014 9 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Menšík František ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 0
2013/2014 8 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Šic Miloš Šachy Zastávka 1611 0
2013/2014 7 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 0
2013/2014 6 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 1
2013/2014 5 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Zemánek Jaroslav ŠK Kuřim "E" 1803 1
2013/2014 4 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "D" 1578 0
2013/2014 3 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1673 0
2013/2014 2 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov 1471 1
2013/2014 1 ŠK Střelice "B" 1607 1628 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka 1625 ½
2013/2014 4 ŠK Střelice "A" 1607 1628 Krupica Aleš ŠK Kuřim "C" 1769 1697 0
2013/2014 1 ŠK Střelice "A" 1607 1628 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno "B" 1727 1739 0
2012/2013 14 Sokol Střelice "B" 1614 1640 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice "B" 1656 1
2012/2013 11 Sokol Střelice "B" 1614 1640 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 0
2012/2013 7 Sokol Střelice "B" 1614 1640 Just Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1448 ½
2012/2013 6 Sokol Střelice "B" 1614 1640 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1722 ½
2012/2013 4 Sokol Střelice "B" 1614 1640 Buček Miloslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1501 1
2012/2013 3 Sokol Střelice "B" 1614 1640 ŠK Lokomotiva Brno "L" ½
2012/2013 2 Sokol Střelice "B" 1614 1640 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 0
2012/2013 1 Sokol Střelice "B" 1614 1640 Karber Jan Sokol Zastávka 1656 1
2012/2013 9 Sokol Střelice A 1614 1640 Just Pavel TJ Slovan Ivančice 1448 ½
2012/2013 7 Sokol Střelice A 1614 1640 Marek Jakub SPgŠ + G Znojmo A 1430 1
2011/2012 9 Sokol Střelice "C" 1649 1632 Krupica Aleš ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1576 1
2011/2012 8 Sokol Střelice "C" 1649 1632 Šaršon Ondřej TJ Sokol Vranovice 1797 1776 ½
2011/2012 7 Sokol Střelice "C" 1649 1632 Lach Zdeněk ŠK Tetčice "B" 1760 1
2011/2012 6 Sokol Střelice "C" 1649 1632 Čejka Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1638 ½
2011/2012 4 Sokol Střelice "C" 1649 1632 Smíšek Radovan ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 1
2011/2012 2 Sokol Střelice "C" 1649 1632 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1000 0
2011/2012 1 Sokol Střelice "C" 1649 1632 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice "B" 1545 ½
2011/2012 11 Sokol Střelice B 1649 1632 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1761 0
2011/2012 10 Sokol Střelice B 1649 1632 Smíšek Radovan SK KME-DDM Kuřim C 1441 ½
2011/2012 9 Sokol Střelice B 1649 1632 Vlk Miroslav SPgŠ+G Znojmo 2072 2065 0
2011/2012 8 Sokol Střelice B 1649 1632 Nikodém Gustav SK Tetčice 2004 2009 ½
2011/2012 7 Sokol Střelice B 1649 1632 Dufek Martin Lokomotiva Brno E 1993 1927 0
2011/2012 5 Sokol Střelice B 1649 1632 Horáček Petr TJ ČECHIE Zastávka 1647 0
2011/2012 4 Sokol Střelice B 1649 1632 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1545 ½
2011/2012 2 Sokol Střelice B 1649 1632 Menšík František Lokomotiva Brno F 1602 1636 1
2011/2012 1 Sokol Střelice B 1649 1632 Kacálek Tomáš Sokol Střelice A 1790 0
2010/2011 11 Sokol Strelice B 1622 Mazanec Jan Lokomotiva Brno F 1797 ½
2010/2011 10 Sokol Strelice B 1622 Horáček Petr TJ CECHIE Zastavka 1579 0
2010/2011 9 Sokol Strelice B 1622 Podsklan Štěpán TJ Znojmo B 1502 0
2010/2011 8 Sokol Strelice B 1622 Svoboda Filip SK KME-DDM Kurim C 1337 ½
2010/2011 7 Sokol Strelice B 1622 Tůma Miroslav BK Moravska Slavia Brno 1904 0
2010/2011 6 Sokol Strelice B 1622 Molík Zdeněk SPgS Znojmo B 1600 0
2010/2011 5 Sokol Strelice B 1622 Scheinbinger Pavel TJ Slovan Ivancice 1563 0
2010/2011 4 Sokol Strelice B 1622 Blecharz Pavel SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1742 1
2010/2011 3 Sokol Strelice B 1622 Lach Zdeněk SK Tetcice 1775 0
2010/2011 2 Sokol Strelice B 1622 Zikan Karel Lokomotiva Brno E 1778 ½
2010/2011 1 Sokol Strelice B 1622 Kacálek Tomáš Sokol Strelice A 1780 0
2010/2011 9 Sokol Střelice "C" 1622 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice B 1848 ½
2010/2011 8 Sokol Střelice "C" 1622 Lach Zdeněk ŠK Tetčice "B" 1775 1
2010/2011 7 Sokol Střelice "C" 1622 Šmíd Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1691 ½
2010/2011 6 Sokol Střelice "C" 1622 Hrdina Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1000 1
2010/2011 5 Sokol Střelice "C" 1622 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1822 0
2010/2011 2 Sokol Střelice "C" 1622 Krupica Roman Sokol Zastávka 1370 0
2010/2011 1 Sokol Střelice "C" 1622 Zoufalý Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 1
2009/2010 6 Sokol Strelice B 1620 Zezulák Michal TJ Slovan Ivancice B 1393 1
2009/2010 5 Sokol Strelice B 1620 Mrkos Jaroslav SK KME-DDM Kurim D 1402 ½
2009/2010 4 Sokol Strelice B 1620 Čejka Jan SK Lokomotiva Brno L 1000 ½
2009/2010 3 Sokol Strelice B 1620 Heger Miroslav SK Tetcice B 1688 ½
2009/2010 2 Sokol Strelice B 1620 Baxa David SK Sokol Tisnov B 1100 1
2009/2010 1 Sokol Strelice B 1620 Jaroš Martin Sokol Vranovice 1250 1
2009/2010 11 SOKOL STRELICE 1620 Pešl Jan SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 0
2008/2009 7 Sokol Střelice A 1537 Dvořáček Ladislav BK Moravská Slavia Brno A 1814 0
2008/2009 1 Sokol Střelice A 1537 Wehrenberg Petr Bydo Zakřany B 1576 ½
2008/2009 9 Sokol Strelice "B" 1537 SK Kurim KME-DDM "D" 1
2008/2009 7 Sokol Strelice "B" 1537 Zajíc Jiří Sokol COS Vranovice "A" 1709 ½
2008/2009 6 Sokol Strelice "B" 1537 Čejka Jan SK Lokomotiva Brno "L" 1250 0
2008/2009 5 Sokol Strelice "B" 1537 Pavlík Martin SK Tetcice "B" 1100 1
2008/2009 4 Sokol Strelice "B" 1537 Waischorn Aleš SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1100 0
2008/2009 3 Sokol Strelice "B" 1537 Doležal Pavel TJ Slovan Ivancice "B" 1250 1
2008/2009 2 Sokol Strelice "B" 1537 Vávra David COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1250 1
2008/2009 1 Sokol Strelice "B" 1537 Snášel Michal SK Kurim KME-DDM "C" 1466 0
2007/2008 6 Sokol Střelice 1547 Růžička Richard TJ Tatran Poštorná B 1701 ½
2007/2008 7 Sokol Strelice B 1547 Boček Tadeáš SK Kurim KME-DDM C 1316 1
2007/2008 6 Sokol Strelice B 1547 Kirš Dušan Sokol Vranovice 1587 0
2007/2008 5 Sokol Strelice B 1547 Menšík František SK Sokol Tisnov B 1490 1
2007/2008 4 Sokol Strelice B 1547 Podolský Jan TJ Slovan Ivancice 1100 1
2007/2008 3 Sokol Strelice B 1547 Dobšák Martin SK Tetcice B 1
2007/2008 2 Sokol Strelice B 1547 Novotný Dalibor SK Kurim KME-DDM D 1352 0
2007/2008 1 Sokol Strelice B 1547 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno K 1100 1
2006/2007 7 Sokol Střelice "B" 1561 Sedlář Ivo TJ Slovan Ivančice 1250 1
2006/2007 6 Sokol Střelice "B" 1561 Del Favero Karel ŠK Bydo Zakřany "B" 1788 0
2006/2007 5 Sokol Střelice "B" 1561 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 1
2006/2007 4 Sokol Střelice "B" 1561 Richterová Nataša ŠK Tetčice "B" 1
2006/2007 3 Sokol Střelice "B" 1561 Kopecký Vojtěch ŠK Sokol Tišnov "B" 1100 1
2006/2007 1 Sokol Střelice "B" 1561 Malásek Petr ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1
2005/2006 10 SOKOL STŘELICE 1559 Fojt Jakub DURAS BRNO F 1
2005/2006 9 Sokol Střelice "B" 1559 Kejda František ŠK Bydo Zakřany "B" 1000 1
2005/2006 8 Sokol Střelice "B" 1559 Sedlář Ivo TJ Slovan Ivančice 1100 1
2005/2006 7 Sokol Střelice "B" 1559 Svítil Jaromír ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1
2005/2006 6 Sokol Střelice "B" 1559 Švejda Richard ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 1
2005/2006 5 Sokol Střelice "B" 1559 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1638 1
2005/2006 4 Sokol Střelice "B" 1559 Zoufalý Zdeněk Orel Ořechov "B" 1722 0
2005/2006 3 Sokol Střelice "B" 1559 Šon Jakub ŠK Tetčice "B" 1100 1
2005/2006 1 Sokol Střelice "B" 1559 Kirš Dušan Sokol Vranovice "B" 1581 ½
2004/2005 9 Sokol Střelice B"" 1530 Továrek Antonín ŠK Židlochovice 1750 0
2004/2005 8 Sokol Střelice B"" 1530 Lokomotiva BrnoG"" 1
2004/2005 7 Sokol Střelice B"" 1530 Del Favero Karel ŠK Bydo ZakřanyB"" 1778 0
2004/2005 6 Sokol Střelice B"" 1530 Rubeš Pavel ŠKKME-DDM KuřimB"" 1918 0
2004/2005 5 Sokol Střelice B"" 1530 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1
2004/2005 4 Sokol Střelice B"" 1530 Rašovský Vlastimil ŠK Sokol TišnovB"" 1711 1
2004/2005 3 Sokol Střelice B"" 1530 Lacko Dušan ŠK Tetčice B"" 1453 1
2004/2005 2 Sokol Střelice B"" 1530 Novotný Dalibor ŠKKME-DDM KuřimC"" 1329 1
2004/2005 1 Sokol Střelice B"" 1530 Zbořil Lubomír Orel Ořechov B"" 1673 1