Hráč Polách Josef

Polách Josef

User Pic
Jméno: Polách Josef
Oddíl: ASK Blansko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1667
Elo mezinárodní: 0
ID: 3594
FIDE ID: 0
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ASK Blansko 0 1680 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 0 1607 ½
2018/2019 8 ASK Blansko 0 1680 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1714 1689 1
2018/2019 7 ASK Blansko 0 1680 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1710 1723 0
2018/2019 6 ASK Blansko 0 1680 Kulhavý František Slavia Boskovice "B" 1712 1712 0
2018/2019 4 ASK Blansko 0 1680 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1743 ½
2018/2019 3 ASK Blansko 0 1680 Dvořák Zdenek Spartak Adamov "B" 1701 1660 ½
2018/2019 2 ASK Blansko 0 1680 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 0
2017/2018 9 ASK Blansko 0 1695 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1645 0
2017/2018 8 ASK Blansko 0 1695 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 0 1697 ½
2017/2018 7 ASK Blansko 0 1695 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1765 1661 ½
2017/2018 6 ASK Blansko 0 1695 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "C" 1837 1864 ½
2017/2018 4 ASK Blansko 0 1695 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 0 1718 1
2017/2018 3 ASK Blansko 0 1695 Tomek Milan MKS Vyškov "B" 1722 1710 0
2017/2018 2 ASK Blansko 0 1695 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 0 1619 0
2015/2016 8 ASK Blansko 1729 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1712 ½
2015/2016 6 ASK Blansko 1729 Nečas Michal ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 ½
2015/2016 5 ASK Blansko 1729 Němec Jakub ŠK Kuřim "D" 1568 1596 ½
2015/2016 4 ASK Blansko 1729 Vavřínek Tomáš ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 0
2015/2016 3 ASK Blansko 1729 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1789 ½
2015/2016 2 ASK Blansko 1729 Baránek Tomáš TJ Sloup 1740 ½
2015/2016 1 ASK Blansko 1729 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1792 0
2014/2015 9 ASK Blansko 1742 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1641 ½
2014/2015 8 ASK Blansko 1742 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1737 1
2014/2015 6 ASK Blansko 1742 Sedlák Ivo TJ Sloup 1724 ½
2014/2015 5 ASK Blansko 1742 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1859 0
2014/2015 3 ASK Blansko 1742 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 1737 0
2014/2015 1 ASK Blansko 1742 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 0
2013/2014 9 ASK Blansko 1745 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec C 1615 1
2013/2014 8 ASK Blansko 1745 Masařík Jan ŠK Brno 64 1934 1983 ½
2013/2014 7 ASK Blansko 1745 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1946 1917 0
2013/2014 6 ASK Blansko 1745 Bulička Jiří ŠK Jevíčko 1609 ½
2013/2014 5 ASK Blansko 1745 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1901 ½
2013/2014 4 ASK Blansko 1745 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1821 0
2013/2014 3 ASK Blansko 1745 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov A 1742 0
2013/2014 2 ASK Blansko 1745 Bar Ondřej MKS Vyškov C 1534 1
2013/2014 1 ASK Blansko 1745 Baránek Tomáš TJ Sloup 1775 ½
2012/2013 11 ASK Blansko 1744 Krejčí František ŠK Garde Lipovec "B" 1512 ½
2012/2013 10 ASK Blansko 1744 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "C" 1938 1938 ½
2012/2013 9 ASK Blansko 1744 Zapletal Karel ŠK Jevíčko 1643 ½
2012/2013 8 ASK Blansko 1744 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 1733 ½
2012/2013 7 ASK Blansko 1744 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1752 ½
2012/2013 6 ASK Blansko 1744 Veselý Jindřich TJ Sloup 1846 ½
2012/2013 5 ASK Blansko 1744 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 1
2012/2013 4 ASK Blansko 1744 Matuška Jan Sokol Rudice 1701 1
2012/2013 3 ASK Blansko 1744 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1848 1765 0
2012/2013 2 ASK Blansko 1744 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 1742 0
2011/2012 11 ASK Blansko 1726 Plch Josef ŠK Garde Lipovec "B" 1902 1
2011/2012 10 ASK Blansko 1726 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1848 1762 1
2011/2012 9 ASK Blansko 1726 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1763 ½
2011/2012 7 ASK Blansko 1726 Trmač Radek Spartak Adamov "B 1770 1732 0
2011/2012 6 ASK Blansko 1726 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2058 1863 ½
2011/2012 5 ASK Blansko 1726 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1716 ½
2011/2012 4 ASK Blansko 1726 Kejík František MKS Vyškov "A" 2125 2053 0
2011/2012 3 ASK Blansko 1726 Drochytka Josef TJ Sloup 1684 ½
2011/2012 2 ASK Blansko 1726 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 1
2011/2012 1 ASK Blansko 1726 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1740 0
2010/2011 11 ASK Blansko 1734 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 0
2010/2011 10 ASK Blansko 1734 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1759 1
2010/2011 9 ASK Blansko 1734 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1648 0
2010/2011 8 ASK Blansko 1734 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "A" 2067 0
2010/2011 7 ASK Blansko 1734 Sedlák Ivo TJ Sloup 1727 0
2010/2011 6 ASK Blansko 1734 Gruber Josef Spartak Adamov "B" 1461 1
2010/2011 5 ASK Blansko 1734 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1888 ½
2010/2011 4 ASK Blansko 1734 Grim Marian ŠK Garde Lipovec "C" 1480 1
2010/2011 3 ASK Blansko 1734 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov 1796 ½
2010/2011 2 ASK Blansko 1734 Matuška Jan Sokol Rudice 1731 ½
2010/2011 1 ASK Blansko 1734 Kedroutek František ŠK Jevíčko 1645 ½
2009/2010 8 ASK Blansko B 1722 Ševčík David ŠK Garde Lipovec C 1884 0
2009/2010 6 ASK Blansko B 1722 Zapletal Karel ŠK Jevíčko B 1655 1
2009/2010 5 ASK Blansko B 1722 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1629 ½
2009/2010 3 ASK Blansko B 1722 Hubený Pavel TJ Sloup B 1849 ½
2009/2010 2 ASK Blansko B 1722 Gruber Josef TJ Spartak Adamov C 1477 1
2009/2010 11 ASK Blansko 1722 Dočkal Stanislav MKS Vyskov B 1734 1
2009/2010 10 ASK Blansko 1722 Jakubčík Jiří MKS Vyskov A 1829 0
2009/2010 9 ASK Blansko 1722 Keprt Jaroslav Sokol Rudice B 1411 ½
2009/2010 8 ASK Blansko 1722 Antošovský Vlastimil SK Jevicko 1736 ½
2009/2010 7 ASK Blansko 1722 Polách Daneš TJ Spartak Adamov B 1975 0
2009/2010 6 ASK Blansko 1722 Flašar Roman SK Garde Lipovec B 1912 1
2009/2010 5 ASK Blansko 1722 Hnilička Michal Sokol Rudice A 1816 ½
2009/2010 4 ASK Blansko 1722 Chládek Vlastimil SK Garde Lipovec A 2081 ½
2009/2010 3 ASK Blansko 1722 Špičák Petr TJ Sloup 1796 0
2009/2010 2 ASK Blansko 1722 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1849 ½
2009/2010 1 ASK Blansko 1722 Číhal Jan SK Sokol Tisnov 1857 0
2008/2009 11 TJ CKD Blansko 1713 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2136 0
2008/2009 10 TJ CKD Blansko 1713 Špičák Petr TJ Sloup 1798 1
2008/2009 9 TJ CKD Blansko 1713 Rada Michal Sokol Rudice "A" 2120 0
2008/2009 8 TJ CKD Blansko 1713 Dvořáček Milan Sokol Rudice "B" 1670 ½
2008/2009 7 TJ CKD Blansko 1713 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1895 0
2008/2009 6 TJ CKD Blansko 1713 Antošovský Vlastimil SK Jevicko 1709 1
2008/2009 5 TJ CKD Blansko 1713 Kejík František MKS Vyskov "A" 2045 ½
2008/2009 4 TJ CKD Blansko 1713 Ševčík Josef SK GARDE Lipovec "C" 1643 0
2008/2009 2 TJ CKD Blansko 1713 Mižák Ján SK GARDE Lipovec "B" 1967 0
2008/2009 1 TJ CKD Blansko 1713 Zikan Karel SK Lokomotiva Brno "E" 1766 ½
2007/2008 11 TJ Sloup 1704 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1824 0
2007/2008 10 TJ Sloup 1704 Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1520 ½
2007/2008 9 TJ Sloup 1704 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 1953 ½
2007/2008 8 TJ Sloup 1704 Nečas Michal SK Garde Lipovec B 1742 ½
2007/2008 7 TJ Sloup 1704 Jakubčík Jiří MKS Vyskov A 1791 0
2007/2008 6 TJ Sloup 1704 Horák Jan SK Jevicko 1698 1
2007/2008 5 TJ Sloup 1704 Kudla Vladimír SK KME-DDM Kurim B 1934 ½
2007/2008 3 TJ Sloup 1704 Švestka Jiří KS TJ Bucovice 1795 0
2007/2008 2 TJ Sloup 1704 Martišek Karel SK Lokomotiva Brno E 1849 1
2007/2008 1 TJ Sloup 1704 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2008 0
2007/2008 9 ČKD Blansko A 1704 Ševčík Luboš Garde Lipovec C 1774 0
2007/2008 8 ČKD Blansko A 1704 Kedroutek František Šk Jevíčko B 1000 0
2007/2008 7 ČKD Blansko A 1704 Němec Karel TJ Sloup B 1694 1
2007/2008 6 ČKD Blansko A 1704 Kratochvil Jiří Garde Lipovec D 1521 1
2007/2008 5 ČKD Blansko A 1704 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1720 ½
2007/2008 4 ČKD Blansko A 1704 Čermák Miloslav ŠK Rovečné 1438 ½
2007/2008 3 ČKD Blansko A 1704 Toulec Richard Sokol Rudice D 1628 1
2007/2008 2 ČKD Blansko A 1704 Polách Daneš Spartak Adamov B 1987 0
2007/2008 1 ČKD Blansko A 1704 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice B 1575 ½
2006/2007 9 ČKD Blansko A 1708 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1852 0
2006/2007 7 ČKD Blansko A 1708 Ševčík David Garde Lipovec C 1824 ½
2006/2007 6 ČKD Blansko A 1708 Klinkovský Jiří Sokol Rudice D 1770 1
2006/2007 5 ČKD Blansko A 1708 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1388 1
2006/2007 4 ČKD Blansko A 1708 Chloupek Libor Makkabi BoskoviceA 1964 0
2006/2007 3 ČKD Blansko A 1708 Špičák Petr TJ Sloup B 1799 0
2006/2007 2 ČKD Blansko A 1708 Kratochvil Jiří Garde Lipovec D 1545 1
2006/2007 1 ČKD Blansko A 1708 Bednář Petr Spartak Adamov B 1705 0
2005/2006 11 ČKD BLANSKO 1693 Horák Bronislav KME-DDM KUŘIM B 1764 0
2005/2006 10 ČKD BLANSKO 1693 Zemánek Jan ŠK JEVÍČKO 1847 0
2005/2006 9 ČKD BLANSKO 1693 Hudec Zdeněk TJ SLOUP 1851 ½
2005/2006 8 ČKD BLANSKO 1693 Janota Jiří MORAVSKÁ SLAVIA A 1990 ½
2005/2006 7 ČKD BLANSKO 1693 Hubený Pavel MAKKABI BOSKOVICE 1865 1
2005/2006 6 ČKD BLANSKO 1693 Nečas Michal GARDE LIPOVEC B 1790 ½
2005/2006 5 ČKD BLANSKO 1693 Plašil Lubomír SOKOL TIŠNOV 1890 ½
2005/2006 4 ČKD BLANSKO 1693 Kupčík Zdeněk MKS VYŠKOV A 2035 0
2005/2006 3 ČKD BLANSKO 1693 Holas Jaroslav SOKOL RUDICE B 1874 0
2005/2006 2 ČKD BLANSKO 1693 Vojáček Zdeněk DURAS BRNO E 1887 ½
2005/2006 1 ČKD BLANSKO 1693 Orálek Radek TJ KOMOŘANY 1754 ½
2004/2005 9 TJ ČKD Blansko 1671 Doležel Milan Garde Lipovec D 1
2004/2005 8 TJ ČKD Blansko 1671 Nečas Michal Garde Lipovec C 1802 ½
2004/2005 7 TJ ČKD Blansko 1671 Zouhar Josef Sokol Rudice C 1638 1
2004/2005 6 TJ ČKD Blansko 1671 Chlebek Jaroslav ŠK Jevíčko B 1672 ½
2004/2005 5 TJ ČKD Blansko 1671 Kocina Filip Makkabi BoskoviceB 1
2004/2005 3 TJ ČKD Blansko 1671 Švancara Vlastimil ŠK Kunštát 1696 1
2004/2005 2 TJ ČKD Blansko 1671 Bednář Petr Spartak Adamov A 1745 ½
2004/2005 1 TJ ČKD Blansko 1671 Búřilová Petra Sokol Jedovnice A 1481 1
2003/2004 8 ASK Blansko 1675 Schůrek Miroslav Makkabi BoskoviceB 1558 ½
2003/2004 7 ASK Blansko 1675 Baldrman Jaroslav TJ ČKD Blansko 1779 ½
2003/2004 6 ASK Blansko 1675 Rada Marek Sokol Rudice B 1624 0
2003/2004 5 ASK Blansko 1675 Petržela Jan Garde Lipovec C ½
2003/2004 4 ASK Blansko 1675 Rumián Libor ŠK Jevíčko A 1747 0
2003/2004 3 ASK Blansko 1675 Kuník Ján Spartak Adamov 1563 1
2003/2004 2 ASK Blansko 1675 Kunc Alois Sokol Jedovnice A 1
2003/2004 1 ASK Blansko 1675 Blažek Roman ŠK Kunštát A 1554 1