Hráč Pochylý Bronislav

Pochylý Bronislav

User Pic
Jméno: Pochylý Bronislav
Oddíl: Tatran Poštorná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1851
Elo mezinárodní: 0
ID: 13348
FIDE ID: 337919
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 Marša Alexandr Lokomotiva "H" 1853 1864 0
2018/2019 8 ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 Vaculíková Renáta VSK Univerzita "C" 0 1804 1
2018/2019 7 ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 Pelikán Karel ŠK Vinohrady 1584 1716 ½
2018/2019 6 ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 Hrdina Jiří Bystrc Oilers "B" 1840 1886 ½
2018/2019 5 ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 Nývlt Zdeněk ŠK VA Brno 0 1806 1
2018/2019 3 ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 Moulis Rudolf Duras BVK "D" 0 1899 0
2018/2019 2 ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 Řehůřek Karel Moravská Slávia "D" 1743 1815 ½
2018/2019 1 ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 Krejčí Petr ŠK 64 Brno "B" 1983 1978 0
2017/2018 11 ŠK DM Klášterského "B" 0 1858 Krystl Jaromír ŠK Vinohrady Brno 1548 1767 1
2017/2018 10 ŠK DM Klášterského "B" 0 1858 Šípek Michal Jezdci Jundrov "D" 1978 1991 0
2017/2018 9 ŠK DM Klášterského "B" 0 1858 Pelikán Ctibor VSK Universita Brno "C" 0 2033 1
2017/2018 5 ŠK DM Klášterského "B" 0 1858 Krejčí Petr ŠK 64 Brno "B" 2011 1985 0
2017/2018 3 ŠK DM Klášterského "B" 0 1858 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 ½
2017/2018 2 ŠK DM Klášterského "B" 0 1858 Petlan Ivan ŠK DM Klášterského "A" 1951 1972 0
2017/2018 1 ŠK DM Klášterského "B" 0 1858 Nývlt Zdeněk ŠK VA Brno 0 1812 ½
2015/2016 7 DM Klášterského A 1845 Marečková Martina Jezdci Jundrov C 2173 2092 0
2015/2016 6 DM Klášterského A 1845 Zikan Karel Lokomotiva I 1735 1737 1
2015/2016 5 DM Klášterského A 1845 Ševčík Jakub Bystrc Oilers B 1994 2022 0
2015/2016 2 DM Klášterského A 1845 Krejčí Petr ŠK 64 B 1972 2033 ½
2015/2016 4 DM Klášterského A 1845 Kopeček Ivan Moravská Slávia E 1913 1933 1
2015/2016 3 DM Klášterského A 1845 Zikan Karel Lokomotiva I 1735 1737 1
2015/2016 1 DM Klášterského A 1845 Ševčík Jakub Bystrc Oilers B 1994 2022 0
2014/2015 6 DM Klášterského A 1874 Zikan Karel Lokomotiva I 1772 1756 ½
2014/2015 5 DM Klášterského A 1874 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1938 1943 0
2014/2015 4 DM Klášterského A 1874 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1921 0
2014/2015 3 DM Klášterského A 1874 Lamser Tomáš Vinohrady B 1946 1958 0
2014/2015 7 DM Klášterského A 1874 Píše Jan Lokomotiva J 2057 2023 0
2014/2015 4 DM Klášterského A 1874 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1905 ½
2014/2015 2 DM Klášterského A 1874 Lamser Tomáš Vinohrady B 1946 1958 0
2014/2015 1 DM Klášterského A 1874 Kučera Petr Bystrc Oilers B 1981 1987 0
2013/2014 13 DM Klášterského 1892 Řehůřek Karel Moravská Slávia D 1909 1932 ½
2013/2014 12 DM Klášterského 1892 Krejčí Petr ŠK 64 Brno B 2125 1
2013/2014 7 DM Klášterského 1892 Píše Jan Lokomotiva J 2080 2075 0
2013/2014 5 DM Klášterského 1892 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1954 1940 ½
2013/2014 4 DM Klášterského 1892 Kučera Petr Bystrc Oilers B 1955 2006 1
2013/2014 2 DM Klášterského 1892 Štursa Libor ŠK Vinohrady B 1910 0
2013/2014 1 DM Klášterského 1892 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 1825 0
2013/2014 8 TJ Tatran Poštorná 1892 Juriga Tomáš ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 ½
2013/2014 3 TJ Tatran Poštorná 1892 Hlaváč Přemysl TJ Podlužan Prušánky B 1585 0
2013/2014 2 TJ Tatran Poštorná 1892 Taptič Filip ŠK Hodonín 1903 1889 ½
2013/2014 1 TJ Tatran Poštorná 1892 Gorčák Jan KŠ TJ Bučovice 1549 ½
2012/2013 11 DM Klášterského 1875 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1961 1970 ½
2012/2013 9 DM Klášterského 1875 Stanka Miroslav ŠK Duras BVK E 1883 ½
2012/2013 8 DM Klášterského 1875 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva H 1959 1927 ½
2012/2013 6 DM Klášterského 1875 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva K 1833 1851 1
2012/2013 5 DM Klášterského 1875 Petlan Ivan ŠK Lokomotiva I 2033 ½
2012/2013 4 DM Klášterského 1875 Varga Marian ŠK Vinohrady B 1829 1821 0
2012/2013 2 DM Klášterského 1875 Janota Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1956 1936 1
2012/2013 1 DM Klášterského 1875 Krejčí Petr ŠK 64 C 2099 0
2012/2013 7 TJ Tatran Poštorná A 1875 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1890 1
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná A 1875 Kuřil Rudolf TJ Tatran Poštorná B 1495 1510 ½
2012/2013 5 TJ Tatran Poštorná A 1875 Všetečka Milan ŠK "64" Brno B 1728 ½
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná A 1875 Kuchařík Jan BK Moravská Slavia Brno B 1843 1855 1
2011/2012 10 TJ Tatran Poštorná A 1915 Tvrdý Radovan ŠK 64 Brno B 1863 0
2011/2012 9 TJ Tatran Poštorná A 1915 Štencel Václav ŠK Lokomotiva Brno G 1000 0
2011/2012 8 TJ Tatran Poštorná A 1915 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1850 0
2011/2012 6 TJ Tatran Poštorná A 1915 Brož Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 0
2011/2012 5 TJ Tatran Poštorná A 1915 Ledvina Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1751 ½
2011/2012 1 TJ Tatran Poštorná A 1915 Vítek Milan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1774 0
2010/2011 1 Tatran Poštorná 'B' 1920 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 ½
2010/2011 11 TJ Tatran Poštorná 1920 Absolín Ladislav ŠK 64 Brno B 1665 1
2010/2011 9 TJ Tatran Poštorná 1920 Machala Libor Š.K.1923 Sokol Kyjov 1770 1
2010/2011 8 TJ Tatran Poštorná 1920 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 0
2010/2011 4 TJ Tatran Poštorná 1920 Taptič Filip ŠK Hodonín 1782 0
2010/2011 3 TJ Tatran Poštorná 1920 Pokorný Tomáš KŠ TJ Bučovice 1567 1
2010/2011 2 TJ Tatran Poštorná 1920 Latta Hynek Vinohrady Brno A 1836 1
2009/2010 11 TJ Tatran Poštorná B 1933 Mayer Josef ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2097 0
2009/2010 5 TJ Tatran Poštorná B 1933 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1905 1
2009/2010 4 TJ Tatran Poštorná B 1933 Švihel Karel Moravská Slavia Brno A 2083 0
2009/2010 3 TJ Tatran Poštorná B 1933 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2056 0
2009/2010 2 TJ Tatran Poštorná B 1933 Provazník Michal ŠK Hodonín 2164 0
2009/2010 1 TJ Tatran Poštorná B 1933 Růžička František KŠ TJ Bučovice A 2141 0
2009/2010 10 TJ Tatran Poštorná 1933 Kábela Milan ŠK Tetčice 1839 1
2009/2010 6 TJ Tatran Poštorná 1933 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 1990 0
2008/2009 11 TJ Tatran Poštorná B 1957 Strakáč Petr S.K. Horáček Sudoměřice 2110 ½
2008/2009 10 TJ Tatran Poštorná B 1957 Pukl Rostislav SK STAK Domanín 2021 0
2008/2009 8 TJ Tatran Poštorná B 1957 Mráz Pavel ŠK Dubňany A 1942 ½
2008/2009 7 TJ Tatran Poštorná B 1957 Růžička František KŠ TJ Bučovice 2135 0
2008/2009 4 TJ Tatran Poštorná B 1957 Marek Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2027 ½
2008/2009 2 TJ Tatran Poštorná B 1957 Křížek František TJ ŠK Veselí n./M B 2059 0
2008/2009 1 TJ Tatran Poštorná B 1957 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 0
2008/2009 6 Tatran Poštorná 1957 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1843 ½
2008/2009 5 Tatran Poštorná 1957 Vyhnálek Lukáš TJ Tatran Litovel B 1718 1
2007/2008 11 TJ Tatran Poštorná B 1990 Šebesta Josef Š.K.1923 Sokol Kyjov 1960 0
2007/2008 10 TJ Tatran Poštorná B 1990 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Mor. B 2042 1
2007/2008 9 TJ Tatran Poštorná B 1990 Konečný Pavel ŠK Dubňany 1810 0
2007/2008 8 TJ Tatran Poštorná B 1990 Strakáč Petr SK Horáček Sudoměřice 2058 0
2007/2008 5 TJ Tatran Poštorná B 1990 Doxanský Josef TJ Baník Šardice 1686 1
2007/2008 4 TJ Tatran Poštorná B 1990 Makovička Martin ŠK Hodonín 2007 0
2007/2008 3 TJ Tatran Poštorná B 1990 Kynický František ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1595 1
2007/2008 2 TJ Tatran Poštorná B 1990 Vrzal Martin TJ Tatran Poštorná C 1788 1
2007/2008 7 TJ Tatran Poštorná 1990 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc 2051 0
2007/2008 6 TJ Tatran Poštorná 1990 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1979 0
2006/2007 11 TJ Tatran Poštorná C 2000 Kovárik Otto Horáček Sudoměřice 2050 1
2006/2007 10 TJ Tatran Poštorná C 2000 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2006 ½
2006/2007 8 TJ Tatran Poštorná C 2000 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1792 1
2006/2007 7 TJ Tatran Poštorná C 2000 Kubiš Ivan ŠK "Pod Věží" Strážnice 2063 ½
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná C 2000 Šebesta Josef Š.K.1923 Sokol Kyjov 1968 1
2006/2007 5 TJ Tatran Poštorná C 2000 Piťo Vojtěch Baník Šardice 1786 0
2006/2007 3 TJ Tatran Poštorná C 2000 Bělík Evžen ŠK Dubňany 1834 1
2006/2007 2 TJ Tatran Poštorná C 2000 Kocáb Jan TJ Tatran Poštorná B 2010 0
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná 2000 Diviš Libor ŠK Tetčice 1834 0
2005/2006 11 Tatran Poštorná C 1779 Matušina Miroslav ŠK Dubňany 1710 1
2005/2006 10 Tatran Poštorná C 1779 Veverka František Prostor Břeclav 1906 0
2005/2006 9 Tatran Poštorná C 1779 Šerák Jaroslav Podlužan Prušánky 1654 1
2005/2006 8 Tatran Poštorná C 1779 Čechal Jan Baník Šardice 1782 ½
2005/2006 7 Tatran Poštorná C 1779 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1659 1
2005/2006 5 Tatran Poštorná C 1779 Gorčák Jan TJ Bučovice B 1611 1
2005/2006 4 Tatran Poštorná C 1779 Hicl Zdeněk DDM Vel. Pavlovice 0
2005/2006 3 Tatran Poštorná C 1779 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1827 ½
2005/2006 2 Tatran Poštorná C 1779 Macků Petr Strážnice "Pod Věží" 2012 1
2005/2006 1 Tatran Poštorná C 1779 Hrabal Radek Veselí n.M. B 1862 1
2005/2006 9 TJ Tatran Poštorná B 1779 Hlavinka Zdeněk TJ Vinohrady Brno 1945 0
2005/2006 8 TJ Tatran Poštorná B 1779 Sysel Jiří ŠK Bydo Zakřany 1865 0
2005/2006 7 TJ Tatran Poštorná B 1779 Kovárik Oto SK Horáček Sudoměřice 1879 0
2005/2006 6 TJ Tatran Poštorná B 1779 Fuchs Luděk Duras BVK Brno D 2014 0
2005/2006 5 TJ Tatran Poštorná B 1779 Nekula Richard TJ Znojmo 2023 1
2005/2006 4 TJ Tatran Poštorná B 1779 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná A 2056 ½
2005/2006 3 TJ Tatran Poštorná B 1779 Kupčík Zdeněk TJ Bučovice 2035 1
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná B 1779 Krupica Pavel ŠK KME DDM Kuřim 1855 1
2005/2006 1 TJ Tatran Poštorná B 1779 Fridrich Michal ŠK Veselí nad Moravou 1880 1
2004/2005 9 Tatran Poštorná B 1683 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno B 2123 0
2004/2005 6 Tatran Poštorná B 1683 Novák Jaromír I. brněnská Brno 1955 ½
2004/2005 4 Tatran Poštorná B 1683 Malá Anna Tatran Poštorná A 1974 0
2004/2005 3 Tatran Poštorná B 1683 Páral Adam TJ Vinohrady Brno 1753 ½
2004/2005 2 Tatran Poštorná B 1683 Zavadilová Barbora TJ Bučovice 1691 ½
2004/2005 11 Tatran Poštorná C 1683 Kočí Karel ŠK Hustopeče B 1727 1
2004/2005 10 Tatran Poštorná C 1683 Vítek Milan ŠK Veselí n.Mor. B 1810 1
2004/2005 9 Tatran Poštorná C 1683 Pokorný Tomáš TJ Bučovice B 1500 0
2004/2005 8 Tatran Poštorná C 1683 Matušina Miroslav ŠK Dubňany 1683 1
2004/2005 7 Tatran Poštorná C 1683 Zavadilová Barbora ŠK ZŠ Brankovice 1691 1
2004/2005 6 Tatran Poštorná C 1683 Pešák Roman Horáček Sudoměřice 1878 0
2004/2005 5 Tatran Poštorná C 1683 Machala Libor SK STAK Domanín 1667 1
2004/2005 4 Tatran Poštorná C 1683 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1634 0
2004/2005 3 Tatran Poštorná C 1683 Janás Vladimír Podlužan Prušánky 1874 1
2004/2005 2 Tatran Poštorná C 1683 Trnka Tomáš Prostor Břeclav 1941 0
2004/2005 1 Tatran Poštorná C 1683 Čechal Jan TJ Baník Šardice 1792 0
2004/2005 6 Tatran Poštorná 1683 Gabriel Adam ŠK Boršice 1463 1
2004/2005 1 Tatran Poštorná 1683 Vlčko Petr ŠK Hodonín 1492 1
2003/2004 2 Tatran Poštorná B 1565 Antoš Jakub TJ Znojmo B 1758 0
2003/2004 10 TJ Tatran Poštorná 1565 Bleha Pavel A64 Grygov B 1
2003/2004 9 TJ Tatran Poštorná 1565 Nytrová Adéla BŠŠ+DDM FM B 1600 0
2003/2004 8 TJ Tatran Poštorná 1565 Tomášková Tereza BŠS+DDM FM C 1528 1
2003/2004 7 TJ Tatran Poštorná 1565 Hasala Jan Sokol Postoupky C 1
2003/2004 6 TJ Tatran Poštorná 1565 Novotná Barbora SŠŠ Staré Město B 1
2003/2004 5 TJ Tatran Poštorná 1565 Dubina Radek Sokol Postoupky A 1484 1
2003/2004 4 TJ Tatran Poštorná 1565 Ryšavý Jindřich Sokol Postoupky B 1
2003/2004 3 TJ Tatran Poštorná 1565 Sabacký Radek Sokol Jedovnice 1
2003/2004 2 TJ Tatran Poštorná 1565 Loucký Tomáš ŠK ZŠ Brankovice B 1
2003/2004 1 TJ Tatran Poštorná 1565 Kaprhál Pavel ŠK Boršice 1
2003/2004 9 Tatran Poštorná D 1565 Fučík Stanislav Šach Pavlov 1721 ½
2003/2004 8 Tatran Poštorná D 1565 Veselý Jan Velké Bílovice 1
2003/2004 7 Tatran Poštorná D 1565 Růžička Jan Sokol Vranovice 1
2003/2004 6 Tatran Poštorná D 1565 Švásta Jaroslav MF Energy Mikulov 1643 1
2003/2004 4 Tatran Poštorná D 1565 Kuchynková Lucie ŠK Hustopeče C 1314 1
2003/2004 3 Tatran Poštorná D 1565 Fojtík Roman Sokol Lanžhot 1331 1
2003/2004 1 Tatran Poštorná D 1565 Mráka Michal Tatran Poštorná C 1464 ½