Hráč Orálek Radek

Orálek Radek

User Pic
Jméno: Orálek Radek
Oddíl: ŠO MKS Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1698
Elo mezinárodní: 0
ID: 3907
FIDE ID: 0
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 ŠO TP Habrovany 0 1698 Provazník Gabriel Sportovní klub Vyškov C 0 1055 1
2019/2020 1 ŠO TP Habrovany 0 1698 Rudolf Martin Sportovní klub Vyškov B 1111 1182 1
2018/2019 9 ŠO TP Habrovany A 0 1708 Jeřábek Petr ŠK DDM Slavkov u Brna A 0 1396 ½
2018/2019 8 ŠO TP Habrovany A 0 1708 Füri Jan MKS Vyškov T 0 0 1
2018/2019 7 ŠO TP Habrovany A 0 1708 Pukowietz Patrik Sportovní klub Vyškov, z.s. A 0 1100 1
2018/2019 6 ŠO TP Habrovany A 0 1708 Kolba Jiří Sportovní klub Vyškov, z.s. B 0 0 1
2018/2019 5 ŠO TP Habrovany A 0 1708 Mikulášek Ondřej ŠK Svornost Rousínovec 0 1259 ½
2018/2019 4 ŠO TP Habrovany A 0 1708 Hornoch Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna B 0 1248 1
2017/2018 9 MKS Vyškov "B" 0 1730 Kovář Libor ŠK Lipůvka 0 1584 ½
2017/2018 1 MKS Vyškov "B" 0 1730 Marek Jiří Slavia Boskovice 1907 1938 0
2016/2017 9 MKS Vyškov "B" 1756 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1819 ½
2016/2017 8 MKS Vyškov "B" 1756 Dvořáček Filip Slavia Boskovice 1788 1811 ½
2016/2017 7 MKS Vyškov "B" 1756 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2016 1929 0
2016/2017 6 MKS Vyškov "B" 1756 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1783 ½
2016/2017 4 MKS Vyškov "B" 1756 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "B" 1990 1990 0
2016/2017 3 MKS Vyškov "B" 1756 Crhonek Vítězslav Rudice "A" 1707 ½
2015/2016 8 ŠO TP Habrovany A 1756 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1126 ½
2015/2016 7 ŠO TP Habrovany A 1756 Dufek Jaroslav MKS Vyškov C 1681 ½
2015/2016 6 ŠO TP Habrovany A 1756 Švestka Jiří TJ Bučovice 1771 ½
2015/2016 5 ŠO TP Habrovany A 1756 Borovský Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna 1252 1
2015/2016 4 ŠO TP Habrovany A 1756 Kaličinský Josef MKS Vyškov S 1539 1
2015/2016 3 ŠO TP Habrovany A 1756 Dorušák Ondřej Sportovní klub Vyškov A 1168 1
2015/2016 2 ŠO TP Habrovany A 1756 Jireš Jan Sportovní klub Vyškov B 1230 1
2014/2015 9 ŠO TP Habrovany A 1773 Bár Martin ŠK DDM Slavkov u Brna B 1100 1
2014/2015 8 ŠO TP Habrovany A 1773 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1114 1
2014/2015 7 ŠO TP Habrovany A 1773 Dufek Jaroslav MKS Vyškov C 1680 ½
2014/2015 6 ŠO TP Habrovany A 1773 Švestka Jiří TJ Bučovice B 1744 ½
2014/2015 5 ŠO TP Habrovany A 1773 Weiss Zbyšek ŠK DDM Slavkov u Brna A 1250 ½
2014/2015 4 ŠO TP Habrovany A 1773 Brtníček Antonín MKS Vyškov S 1534 1
2014/2015 2 ŠO TP Habrovany A 1773 Jireš Jan Sportovní klub Vyškov B 1171 ½
2014/2015 1 ŠO TP Habrovany A 1773 Kočař Svatopluk ŠO TP Habrovany B 1537 ½
2013/2014 2 ŠO TP Habrovany A 1786 Kočař Svatopluk ŠO TP Habrovany B 1540 ½
2013/2014 1 MKS Vyškov B 1786 Vítek Milan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1767 0
2009/2010 7 TJ Bucovice B 1777 Kocman Richard SOTP Habrovany A 1823 ½
2009/2010 5 TJ Bucovice B 1777 Zabloudil Ivo SOTP Habrovany B 1566 1
2009/2010 3 TJ Bucovice B 1777 Šperková Kristýna DDM Vyskov B 1373 1
2009/2010 1 TJ Bucovice B 1777 Mourycová Jana TJ Bucovice C 1540 1
2009/2010 11 KŠ TJ Bučovice A 1777 Strmiska Pavel Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1776 ½
2009/2010 10 KŠ TJ Bučovice A 1777 Juránek Petr Moravská Slavia Brno A 1792 0
2009/2010 9 KŠ TJ Bučovice A 1777 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1797 1
2009/2010 8 KŠ TJ Bučovice A 1777 Taptič Filip ŠK Hodonín 1782 0
2009/2010 6 KŠ TJ Bučovice A 1777 Brož Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 0
2009/2010 5 KŠ TJ Bučovice A 1777 Hlávka Miroslav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 1
2009/2010 4 KŠ TJ Bučovice A 1777 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice 1905 ½
2009/2010 3 KŠ TJ Bučovice A 1777 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno F 1706 ½
2009/2010 2 KŠ TJ Bučovice A 1777 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2084 0
2009/2010 1 KŠ TJ Bučovice A 1777 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1798 1
2008/2009 10 DDM Slavkov 1763 Kudlička Robert MKS Vyskov C 1787 0
2008/2009 9 DDM Slavkov 1763 Kocman Richard SO TP Habrovany 1871 1
2008/2009 8 DDM Slavkov 1763 Slepánková Radka DDM Vyskov 1978 0
2008/2009 5 DDM Slavkov 1763 Fabian Zdeněk MKS Vyskov C 1736 ½
2008/2009 4 DDM Slavkov 1763 Jandl Miroslav SO TP Habrovany 1853 ½
2008/2009 3 DDM Slavkov 1763 Slepánková Radka DDM Vyskov 1978 1
2008/2009 1 DDM Slavkov 1763 Švestka Jiří TJ Bucovice B 1778 ½
2008/2009 11 KŠ TJ Bučovice 1763 Bártů Jiří Šach Pavlov 1632 1
2008/2009 10 KŠ TJ Bučovice 1763 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí n./M B 1792 ½
2008/2009 9 KŠ TJ Bučovice 1763 Knápek Tomáš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1561 ½
2008/2009 8 KŠ TJ Bučovice 1763 Janás Vladimír S.K. Horáček Sudoměřice 1884 0
2008/2009 7 KŠ TJ Bučovice 1763 Růžička Richard TJ Tatran Poštorná B 1697 1
2008/2009 6 KŠ TJ Bučovice 1763 Provazník Ivan ŠK Hodonín 1824 1
2008/2009 5 KŠ TJ Bučovice 1763 Formánek Vladimír ŠK Dubňany A 1684 ½
2008/2009 4 KŠ TJ Bučovice 1763 Macků Petr SK STAK Domanín 1939 0
2008/2009 3 KŠ TJ Bučovice 1763 Strmiska Pavel Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1794 0
2008/2009 2 KŠ TJ Bučovice 1763 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno F 1811 ½
2008/2009 1 KŠ TJ Bučovice 1763 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 ½
2007/2008 11 KS TJ Bucovice 1767 Dočkal Stanislav MKS Vyskov B 1749 ½
2007/2008 9 KS TJ Bucovice 1767 Zikan Karel SK Lokomotiva Brno E 1822 0
2007/2008 8 KS TJ Bucovice 1767 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov 1842 0
2007/2008 7 KS TJ Bucovice 1767 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1606 1
2007/2008 6 KS TJ Bucovice 1767 Šenkýř Miroslav Sokol Rudice C 1000 1
2006/2007 9 ŠK TJ Komořany 1770 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1650 ½
2006/2007 7 ŠK TJ Komořany 1770 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec B 1775 ½
2006/2007 6 ŠK TJ Komořany 1770 Moučka Jiří MKS Vyškov A 2034 ½
2006/2007 5 ŠK TJ Komořany 1770 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1672 1
2006/2007 4 ŠK TJ Komořany 1770 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1684 1
2006/2007 3 ŠK TJ Komořany 1770 Holas Jaroslav Sokol Rudice B 1903 0
2006/2007 2 ŠK TJ Komořany 1770 Novotný Milan TJ Spartak Adamov A 1795 ½
2006/2007 1 ŠK TJ Komořany 1770 Špičák Petr TJ Sloup 1799 0
2005/2006 11 TJ KOMOŘANY 1754 Nečas Michal GARDE LIPOVEC B 1790 ½
2005/2006 10 TJ KOMOŘANY 1754 Pučálka Vojtěch SOKOL TIŠNOV 1972 ½
2005/2006 9 TJ KOMOŘANY 1754 Kunčar Petr MKS VYŠKOV A 2016 0
2005/2006 8 TJ KOMOŘANY 1754 Crhonek Vítězslav SOKOL RUDICE B 1836 ½
2005/2006 7 TJ KOMOŘANY 1754 Vojáček Zdeněk DURAS BRNO E 1887 1
2005/2006 6 TJ KOMOŘANY 1754 Ševčík Leoš MAKKABI BOSKOVICE 1799 ½
2005/2006 5 TJ KOMOŘANY 1754 Krupica Pavel KME-DDM KUŘIM B 1855 0
2005/2006 4 TJ KOMOŘANY 1754 Zemánek Jan ŠK JEVÍČKO 1847 ½
2005/2006 3 TJ KOMOŘANY 1754 Špičák Petr TJ SLOUP 1760 1
2005/2006 2 TJ KOMOŘANY 1754 Janota Jiří MORAVSKÁ SLAVIA A 1990 0
2005/2006 1 TJ KOMOŘANY 1754 Polách Josef ČKD BLANSKO 1693 ½
2005/2006 4 TJ Komožany B 1754 Staněk Josef MKS Vyškov D 1556 1
2005/2006 3 TJ Komožany B 1754 Pokorný Tomáš TJ Bučovice C 1529 1
2005/2006 2 TJ Komožany B 1754 Slepánek Jan DDM Vyškov 1784 1
2005/2006 1 TJ Komožany B 1754 Kocman Richard ŠOTP Habrovany 1838 ½
2004/2005 8 TJ Komořany C 1751 Majetič Radim MKS Vyškov C 1755 0
2004/2005 7 TJ Komořany C 1751 Zavadil Roman Brankovice B 1696 ½
2004/2005 5 TJ Komořany C 1751 Přibyl Rudolf TJ Komořany B 1797 ½
2004/2005 4 TJ Komořany C 1751 Šandera Jiří ŠOTP Habrovany A 1808 ½
2004/2005 3 TJ Komořany C 1751 Majetič Radim MKS Vyškov C 1755 ½
2004/2005 2 TJ Komořany C 1751 Pokorný Tomáš TJ Bučovice C 1500 0
2004/2005 1 TJ Komořany C 1751 Poláček Jaroslav DDM Slavkov A 1687 ½
2004/2005 11 TJ Komořany A 1751 Mališ Jiří Lokomotiva Brno D 2212 0
2004/2005 10 TJ Komořany A 1751 Holas Jaroslav Sokol Rudice B 1887 ½
2004/2005 9 TJ Komořany A 1751 Pecha Juraj Mor. Slávia Brno A 1987 ½
2004/2005 8 TJ Komořany A 1751 Kejík František MKS Vyškov A 2113 0
2004/2005 7 TJ Komořany A 1751 Gubáš Jan Sokol Tišnov A 1942 0
2004/2005 6 TJ Komořany A 1751 Tomek Milan MKS Vyškov B 1734 1
2004/2005 5 TJ Komořany A 1751 Fajstl František Garde Lipovec B 2155 0
2004/2005 4 TJ Komořany A 1751 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1798 ½
2004/2005 3 TJ Komořany A 1751 Rumián Libor ŠK Jevíčko A 1755 ½
2004/2005 2 TJ Komořany A 1751 Dobeš Dušan Univerzita Brno B 1994 0
2004/2005 1 TJ Komořany A 1751 Vosáhlo Jiří První Brno B 1974 ½
2003/2004 10 ŠK Komořany 1758 Pluskal Miloš ŠOTP Habrovany 1604 1
2003/2004 9 ŠK Komořany 1758 Dvořáková Veronika KŠ Bučovice C 1
2003/2004 8 ŠK Komořany 1758 Čermáková Klára ŠK ZŠ Brankovice B 1384 1
2003/2004 7 ŠK Komořany 1758 Brázda František MKS Vyškov C 1632 1
2003/2004 6 ŠK Komořany 1758 Horňák Miroslav DDM Slavkov 1
2003/2004 5 ŠK Komořany 1758 Pluskal Miloš ŠOTP Habrovany 1604 1
2003/2004 4 ŠK Komořany 1758 Dvořáková Veronika KŠ Bučovice C 1
2003/2004 3 ŠK Komořany 1758 Čermáková Klára ŠK ZŠ Brankovice B 1384 1
2003/2004 2 ŠK Komořany 1758 Brázda František MKS Vyškov C 1632 0
2003/2004 1 ŠK Komořany 1758 Jeřábek Petr DDM Slavkov 1469 1
2003/2004 9 ŠK Komořany B 1758 Bartoš Milan MKS Vyškov D 1622 1
2003/2004 8 ŠK Komořany B 1758 Br ck Roman DDM Slavkov B 1617 ½
2003/2004 7 ŠK Komořany B 1758 Sedlář Vlastimil KŠ Bučovice D 1
2003/2004 6 ŠK Komořany B 1758 Senáši Martin DDM Vyškov 1
2003/2004 5 ŠK Komořany B 1758 Čupr Jiří MKS Vyškov E 1552 ½
2003/2004 4 ŠK Komořany B 1758 Slezák Karel ŠK Komořany C 1602 1
2003/2004 3 ŠK Komořany B 1758 Drápal Vojtěch ŠOTP Habrovany B 1564 1
2003/2004 2 ŠK Komořany B 1758 Hradil Radek TJ Mor. Málkovice 1862 ½
2003/2004 1 ŠK Komořany B 1758 Berka Libor ŠK Komořany D ½