Hráč Dumek Aleš

Dumek Aleš

User Pic
Jméno: Dumek Aleš
Oddíl: Šachy Zastávka
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1317
Elo mezinárodní: 1287
ID: 35724
FIDE ID: 360775
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 0 1722 0
2017/2018 5 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "K" 0 1729 0
2017/2018 4 B Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "E 1779 1680 0
2017/2018 3 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Krupica Pavel ŠK Kuřim "D" 1896 1869 0
2016/2017 9 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "J" 1540 1551 0
2016/2017 8 B Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Habinová Alice ŠK Kuřim "E" 1180 1229 0
2016/2017 6 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Skalník Josef TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1658 ½
2016/2017 5 B Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 1716 ½
2016/2017 4 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1721 ½
2016/2017 3 B Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Němec David ŠK Kuřim "D" 1709 1612 0
2015/2016 9 B Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Horák Karel ŠK Střelice "B" 1656 0
2015/2016 8 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 ½
2015/2016 6 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 1302 ½
2015/2016 5 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "E" 1570 0
2015/2016 4 B Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "F" 1323 0
2015/2016 3 Č Šachy Zastávka "B" 1312 1333 Liška Martin ŠK Kuřim "G" 1297 1336 ½
2014/2015 9 B Šachy Zastávka 1339 1322 Adler Lubomír ŠK Kuřim C 1412 1
2014/2015 7 Č Šachy Zastávka 1339 1322 Gorčák Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1558 1
2014/2015 6 B Šachy Zastávka 1339 1322 Schneider Michal TJ Znojmo B 1819 0
2014/2015 14 B Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 ½
2014/2015 13 Č Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1253 0
2014/2015 10 Č Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Novotný Dalibor ŠK Kuřim "D" 1377 ½
2014/2015 7 Č Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "K" 1495 1427 0
2014/2015 6 B Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Rous Antonín ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 0
2014/2015 5 B Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "E" 1328 1488 1
2014/2015 4 Č Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Brejcha Lubomír ŠK Sokol Tišnov "B" 1289 1
2014/2015 3 B Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "D" 1386 0
2014/2015 2 Č Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1481 1553 0
2014/2015 1 B Šachy Zastávka "B" 1339 1322 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice 1298 ½
2013/2014 8 Č Šachy Zastávka 1339 1329 Hotař Petr ŠK Střelice "B" 1534 0
2013/2014 4 B Šachy Zastávka 1339 1329 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov 1471 ½
2013/2014 2 Č Šachy Zastávka 1339 1329 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1250 1
2012/2013 10 Č Sokol Zastávka "B" 1250 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 0
2012/2013 8 B Sokol Zastávka "B" 1250 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 0
2012/2013 6 B Sokol Zastávka "B" 1250 Spěvák Josef VSK Universita Brno "B" 1000 0
2012/2013 5 B Sokol Zastávka "B" 1250 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 0
2012/2013 3 Č Sokol Zastávka "B" 1250 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 0
2012/2013 2 B Sokol Zastávka "B" 1250 Kříž Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0
2012/2013 1 Č Sokol Zastávka "B" 1250 Spěvák Josef VSK Universita Brno "B" 1000 0
2012/2013 13 B Sokol Zastávka 1250 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 ½
2012/2013 12 Č Sokol Zastávka 1250 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1250 ½
2012/2013 9 Č Sokol Zastávka 1250 Brejcha Lubomír ŠK Sokol Tišnov "B" 1250 0
2012/2013 7 B Sokol Zastávka 1250 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1
2012/2013 6 Č Sokol Zastávka 1250 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 0
2012/2013 3 Č Sokol Zastávka 1250 Dvořák Jaroslav TJ Slovan Ivančice "B" 1000 ½
2012/2013 2 B Sokol Zastávka 1250 Zavřel Petr ŠK Sokol Tišnov "B" 1605 0
2012/2013 1 Č Sokol Zastávka 1250 Sokol Střelice "B" 1
2011/2012 9 Č TJ Sokol Zastávka 1100 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1000 0
2011/2012 8 B TJ Sokol Zastávka 1100 Sedlář Ivo TJ Slovan Ivančice "B" 1100 0
2011/2012 7 Č TJ Sokol Zastávka 1100 Novotný Dalibor ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1367 0
2011/2012 5 Č TJ Sokol Zastávka 1100 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1618 1
2011/2012 4 B TJ Sokol Zastávka 1100 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 0
2011/2012 3 Č TJ Sokol Zastávka 1100 Hrdlička Vladan Sokol Střelice "C" 1000 0
2011/2012 2 B TJ Sokol Zastávka 1100 Kalabis Lukáš ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1100 0
2011/2012 5 Č Sokol Zastávka 1100 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 ½
2011/2012 4 Č Sokol Zastávka 1100 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 0
2011/2012 2 B Sokol Zastávka 1100 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0
2011/2012 1 B Sokol Zastávka 1100 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 1
2010/2011 9 Č Sokol Zastávka 1100 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 ½
2010/2011 8 B Sokol Zastávka 1100 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice B 1644 0
2010/2011 7 Č Sokol Zastávka 1100 Šic Miloš ŠK Tetčice "B" 1628 0
2010/2011 6 B Sokol Zastávka 1100 Liška Martin ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1100 ½
2010/2011 5 Č Sokol Zastávka 1100 Novotný Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1374 0
2010/2011 4 B Sokol Zastávka 1100 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1000 1
2010/2011 3 Č Sokol Zastávka 1100 Zavřel Petr Sokol Tišnov "B" 1606 0