Hráč Píša Lubomír

Píša Lubomír

User Pic
Jméno: Píša Lubomír
Oddíl: Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1563
Elo mezinárodní: 1573
ID: 14015
FIDE ID: 387975
Rok narození: 1943
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Spartak Bílovec B 1573 1563 Kopecký Petr TJ Spartak Bílovec A 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 Spartak Bílovec „B“ 1587 1576 Adámek Emil TJ Nový Jičín „B“ 0 1641 ½ soutěž
2019/2020 1 Spartak Bílovec „B“ 1587 1576 Čáň Jan TJ Mořkov „B“ 0 0 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1587 1576 Macháč Petr TJ Mořkov "A" 1452 1602 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1587 1576 Georgiu Dimitri TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1559 1623 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1581 1576 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "E" 2019 1996 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1581 1576 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 1943 1939 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1582 1579 Kusák Lubomír ŠK Ostrava-Jih A 1781 1741 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1582 1579 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1702 1706 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1582 1579 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice 1700 1667 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1582 1579 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1876 1897 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1585 1579 Kubelka Martin TJ Fulnek 1854 1863 0 soutěž
2019/2020 7 Spartak Bílovec „B“ 1587 1576 Tománek Marek ŠK Petřvald u N.J. 1776 1855 0 soutěž
2019/2020 5 Spartak Bílovec „B“ 1581 1579 Janák Michal ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1631 ½ soutěž
2019/2020 4 Spartak Bílovec „B“ 1582 1579 Čáň Jan TJ Mořkov „B“ 0 0 0 soutěž
2019/2020 3 Spartak Bílovec „B“ 1582 1579 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín „B“ 1857 1840 0 soutěž
2019/2020 2 Spartak Bílovec „B“ 1582 1579 Vallo Ján TJ Frenštát „B“ 0 1578 0 soutěž
2019/2020 1 Spartak Bílovec „B“ 1585 1579 Janes Martin Spartak Bílovec „A“ 0 1379 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1591 1592 Petrov Nikolaj ŠK Šenov B 1743 1740 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1601 1592 Literák Jaromír TJ Frenštát pod Radhoštěm 1610 1601 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1589 1592 Peřík Alois ŠK Ostrava-Jih A 1811 1804 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1589 1592 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice 1439 1475 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1577 1585 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba E 1798 1785 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1577 1585 Balogh Milan TJ Ostrava D 1829 1831 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1572 1585 Bienek Petr TJ Nový Jičín A 1855 1828 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1572 1585 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1942 1947 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1579 1585 Osladil Jaroslav TJ Fulnek 1676 1766 0 soutěž
2018/2019 9 Spartak Bílovec 1591 1592 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1623 0 soutěž
2018/2019 6 Spartak Bílovec 1589 1592 Fabík Jan TJ Mořkov „ B“ 1698 1625 ½ soutěž
2018/2019 4 Spartak Bílovec 1577 1585 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1392 ½ soutěž
2018/2019 2 Spartak Bílovec 1572 1585 Mol Václav TJ Frenštát p.R. „B“ 1615 1600 ½ soutěž
2017/2018 10 Spartak Bílovec 1585 1587 Folta František TJ Nový Jičín „ B“ 1742 1791 0 soutěž
2017/2018 9 Spartak Bílovec 1585 1587 Neuwirth Jaroslav ŠK Kopřivnice „D“ 1483 1693 0 soutěž
2017/2018 6 Spartak Bílovec 1591 1587 Literák Jaromír TJ Frenštát p.R. „B“ 1640 1630 1 soutěž
2017/2018 5 Spartak Bílovec 1591 1587 Folta František TJ Nový Jičín „ B“ 1742 1791 ½ soutěž
2017/2018 4 Spartak Bílovec 1585 1587 Štefaník Petr ŠK Kopřivnice „D“ 1447 1463 1 soutěž
2017/2018 3 Spartak Bílovec 1585 1587 Adamčík David TJ Mořkov „B“ 1567 1603 0 soutěž
2017/2018 1 Spartak Bílovec 1573 1579 Literák Jaromír TJ Frenštát p.R. „B“ 1575 1605 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1581 1587 Oborný Lubor ŠK Slavoj Poruba D 1917 1916 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1585 1587 Šoki Zdeněk ŠK Šenov B 1819 1829 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1591 1587 Šamu Pavel TJ Ostrava D 1977 1961 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1591 1587 Peřík Alois TJ Mariánské Hory A 1841 1853 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1591 1587 Šindler Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm 1604 1682 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1591 1587 Jamroz Ladislav ŠK Petřvald 0 0 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1585 1587 Mička Norbert TJ Nový Jičín A 1835 1823 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1585 1587 Macháč Antonín TJ Mořkov A 1599 1655 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1585 1587 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1589 1634 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1585 1587 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1701 1733 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1573 1579 Chlevišťan Jaromír TJ VOKD Poruba 1477 1500 1 soutěž
2016/2017 10 Spartak Bílovec 1669 1647 Kubelka Martin TJ Fulnek 1839 1864 ½ soutěž
2016/2017 9 Spartak Bílovec 1669 1647 Adamčík David TJ Mořkov „B“ 1657 1572 ½ soutěž
2016/2017 8 Spartak Bílovec 1669 1647 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1638 1433 0 soutěž
2016/2017 7 Spartak Bílovec 1669 1647 Folta František Nový Jičín „B“ 1817 1840 ½ soutěž
2016/2017 6 Spartak Bílovec 1669 1647 Literák Jaromír TJ Frenštát „B“ 1540 1605 0 soutěž
2016/2017 5 Spartak Bílovec 1669 1647 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 0 soutěž
2016/2017 4 Spartak Bílovec 1669 1647 Adamčík David TJ Mořkov „B“ 1657 1572 0 soutěž
2016/2017 3 Spartak Bílovec 1669 1647 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 ½ soutěž
2016/2017 2 Spartak Bílovec 1669 1647 Bienek Petr Nový Jičín „B“ 1838 1880 0 soutěž
2016/2017 1 Spartak Bílovec 1669 1647 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát „B“ 1262 1 soutěž
2015/2016 10 Spartak Bílovec 1669 1647 Macháč Petr TJ Mořkov „B“ 1337 1458 ½ soutěž
2015/2016 9 Spartak Bílovec 1669 1647 Štefaník Marek ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1638 1433 ½ soutěž
2015/2016 8 Spartak Bílovec 1669 1647 Žáček Josef TJ Frenštát „B“ 1642 1 soutěž
2015/2016 7 Spartak Bílovec 1669 1647 Vinklárek Vlastimil Nový Jičín „B“ 1742 1761 0 soutěž
2015/2016 5 Spartak Bílovec 1669 1647 Macháč Antonín TJ Mořkov „B“ 1668 1690 ½ soutěž
2015/2016 4 Spartak Bílovec 1669 1647 Zeman Bořivoj ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 1 soutěž
2015/2016 3 Spartak Bílovec 1669 1647 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát „B“ 1262 1 soutěž
2015/2016 2 Spartak Bílovec 1669 1647 Folta František Nový Jičín „B“ 1817 1840 0 soutěž
2014/2015 10 Spartak Bílovec 1656 1656 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1266 ½ soutěž
2014/2015 9 Spartak Bílovec 1656 1656 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1673 1804 ½ soutěž
2014/2015 8 Spartak Bílovec 1656 1656 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1593 ½ soutěž
2014/2015 7 Spartak Bílovec 1656 1656 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1687 1676 ½ soutěž
2014/2015 6 Spartak Bílovec 1656 1656 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1567 1567 0 soutěž
2014/2015 5 Spartak Bílovec 1656 1656 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1266 ½ soutěž
2014/2015 4 Spartak Bílovec 1656 1656 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1673 1804 0 soutěž
2014/2015 3 Spartak Bílovec 1656 1656 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1792 0 soutěž
2014/2015 2 Spartak Bílovec 1656 1656 Zedník Petr ŠK Petřvald u NJ 1000 0 soutěž
2014/2015 1 Spartak Bílovec 1656 1656 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1630 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Studénka 1656 1656 Zinglar David ŠK Hošťalkovice "A" 2040 1988 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Studénka 1656 1656 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1670 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Studénka 1656 1656 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1726 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Studénka 1656 1656 Čáp Šimon TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Studénka 1656 1656 Nešpor Ivan ŠK Šenov "A" 1703 1770 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Studénka 1656 1656 Macháč Antonín TJ Mořkov "A" 1686 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Studénka 1656 1656 Skočík Marek TJ Ostrava "C" 1771 1880 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Studénka 1656 1656 Vahala Dominik TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1000 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Studénka 1656 1656 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1844 1813 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Studénka "A" 1557 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "C" 1473 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Studénka "A" 1557 Šima František TJ Fulnek "A" 1703 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Studénka "A" 1557 Herič Milan TJ Mariánské Hory "B" 1629 1732 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Spartak Bílovec 1556 Hanko František TJ Mořkov "B" 1577 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Spartak Bílovec 1556 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1850 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Spartak Bílovec 1556 Holík Jiří TJ Frenštát p/R "B" 2013 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Spartak Bílovec 1556 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1707 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Spartak Bílovec 1556 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1762 1824 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Spartak Bílovec 1556 Géryk Petr TJ Frenštát p/R "B" 1769 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Studénka "A" 1556 Černoch Petr TJ Mořkov "A" 1656 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Studénka "A" 1556 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1950 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Studénka "A" 1556 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1697 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Studénka "A" 1556 Herič Milan TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Studénka "A" 1556 Valušek Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1000 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Studénka "A" 1556 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1845 1765 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Spartak Bílovec 1538 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1622 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Spartak Bílovec 1538 Adamčík David TJ Mořkov "C" 1443 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Spartak Bílovec 1538 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1000 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Spartak Bílovec 1538 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1697 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Spartak Bílovec 1538 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1616 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Spartak Bílovec 1538 Sládkovská Petra TJ Mořkov "C" 1477 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Spartak Bílovec 1538 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1599 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Spartak Bílovec 1538 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Studenka "A" 1538 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory "B" 1602 1607 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Studenka "A" 1538 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1939 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Studenka "A" 1538 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "A" 1685 1707 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Studenka "A" 1538 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1617 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Studenka "A" 1538 Šerek Ondřej TJ Fulnek "A" ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Studenka "A" 1538 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2050 2004 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Studenka "A" 1538 Zeman Karel Tatra Kopřivnice "B" 1729 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Studenka "A" 1538 Géryk Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1000 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Studenka "A" 1538 Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ "A" 1709 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Studenka "A" 1538 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1575 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Spartak Bílovec 1544 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1000 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Spartak Bílovec 1544 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Spartak Bílovec 1544 Černoch Lukáš TJ Mořkov "C" 1805 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Spartak Bílovec 1544 Petr Mojmír TJ Frenštát p/R "C" 1250 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak Bílovec 1544 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak Bílovec 1544 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1803 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Spartak Bílovec 1544 Adamčík David TJ Mořkov "D" 1419 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Studenka "A" 1544 Divinec František TJ Fulnek "A" 1250 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Studenka "A" 1544 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1419 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Studenka "A" 1544 Smělý Pavel Tatra Kopřivnice "B" 1758 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Studenka "A" 1544 Václavík David VOKD Poruba "C" 2053 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Studenka "A" 1544 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1805 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Studenka "A" 1544 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1707 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Studenka "A" 1544 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "B" 1829 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Studenka "A" 1544 Čech Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1669 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak Bílovec 1544 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Spartak Bílovec 1544 Adamčík David TJ Mořkov "D" 1419 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak Bílovec 1578 Hrach Jan ŠK Petřvald u NJ "B" 1334 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak Bílovec 1578 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1390 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak Bílovec 1578 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1518 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak Bílovec 1578 Černoch Josef TJ Mořkov "C" 1344 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Bílovec 1578 Mol Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 1437 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Bílovec 1578 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1705 0 soutěž
2009/2010 11 Vagonka Studénka 1578 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 1 soutěž
2009/2010 10 Vagonka Studénka 1578 Herič Milan TJ Mariánské Hory B 1671 0 soutěž
2009/2010 9 Vagonka Studénka 1578 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice 1584 0 soutěž
2009/2010 8 Vagonka Studénka 1578 Klečka Ivo ŠK Petřvald 1680 0 soutěž
2009/2010 4 Vagonka Studénka 1578 Král Jiří Mittal Ostrava D 1722 ½ soutěž
2009/2010 2 Vagonka Studénka 1578 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát 1786 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak Bílovec 1578 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1575 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Bílovec 1578 Prokop David ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1422 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Bílovec 1578 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1697 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak Bílovec 1582 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Bílovec 1582 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "C" 1425 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Bílovec 1582 Chovanec Vratislav TJ Frenštát p/R "B" 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Spartak Bílovec 1582 Hýl Miroslav ŠK Petřvald u N.J. "B" 1546 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak Bílovec 1582 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1581 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Spartak Bílovec 1582 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak Bílovec 1582 Slížek Zdeněk TJ Mořkov "C" 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Bílovec 1582 Marek Matyáš TJ Frenštát p/R "B" 1752 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Bílovec 1582 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "C" 1425 1 soutěž
2008/2009 11 Vagonka Studénka "A" 1582 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1678 ½ soutěž
2008/2009 9 Vagonka Studénka "A" 1582 Hardyn Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1711 0 soutěž
2008/2009 8 Vagonka Studénka "A" 1582 Mutina Antonín VOKD Poruba "B" 1974 0 soutěž
2008/2009 5 Vagonka Studénka "A" 1582 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "D" 1772 0 soutěž
2008/2009 3 Vagonka Studénka "A" 1582 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1730 0 soutěž
2008/2009 1 Vagonka Studénka "A" 1582 Herič Milan ŠK Svinov "B" 1691 1 soutěž
2007/2008 11 Vagonka Studénka "A" 1600 Mol Václav TJ Frenštát "A" 1424 0 soutěž
2007/2008 3 Spartak Bílovec 1600 Kozlovský Jiří Frenštát pod Radhoštěm "B" 1 soutěž
2007/2008 2 Spartak Bílovec 1600 Jurek Robin TJ Nový Jičín "C" 1356 1 soutěž
2007/2008 7 Spartak Bílovec 1600 Kozlovský Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Bílovec 1600 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "B" 1707 0 soutěž
2007/2008 5 Spartak Bílovec 1600 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1677 ½ soutěž
2007/2008 4 Spartak Bílovec 1600 Hýl Jan ŠK Petřvald "B" 1 soutěž
2007/2008 3 Spartak Bílovec 1600 Jurek Robin TJ Nový Jičín "C" 1356 1 soutěž
2007/2008 2 Spartak Bílovec 1600 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1695 0 soutěž
2006/2007 10 Vagónka Studénka "A" 1617 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1577 1 soutěž
2006/2007 9 Vagónka Studénka "A" 1617 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1604 0 soutěž
2006/2007 1 Vagónka Studénka "A" 1617 Zeman Bořivoj ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 0 soutěž
2006/2007 10 Spartak Bílovec 1617 Tománek Marek ŠK Petřvald 1689 0 soutěž
2006/2007 9 Spartak Bílovec 1617 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 0 soutěž
2006/2007 8 Spartak Bílovec 1617 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1316 ½ soutěž
2006/2007 7 Spartak Bílovec 1617 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1722 1 soutěž
2006/2007 6 Spartak Bílovec 1617 Závada Jakub TJ Nový Jičín "C" 0 soutěž
2006/2007 5 Spartak Bílovec 1617 Friedel Radim ŠK Petřvald 1540 ½ soutěž
2006/2007 4 Spartak Bílovec 1617 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1732 0 soutěž
2006/2007 3 Spartak Bílovec 1617 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1316 ½ soutěž
2006/2007 2 Spartak Bílovec 1617 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1722 1 soutěž
2006/2007 1 Spartak Bílovec 1617 Gregor Filip TJ Nový Jičín "C" 1 soutěž
2005/2006 4 Vagonka Studénka "A" 1615 Babica Petr ŠK Svinov "B" 1634 1 soutěž
2004/2005 5 Vagónka Studénka 1648 Tokarský Radovan VOKD Poruba C" 1910 0 soutěž
2004/2005 1 Vagónka Studénka 1648 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín A" 1868 ½ soutěž
2003/2004 8 Vagónka Studénka Jirásek Michael VOKD Poruba 1468 0 soutěž
2003/2004 7 Vagónka Studénka Smělý Pavel Kopřivnice 1704 0 soutěž
2003/2004 6 Vagónka Studénka Lampart Emil ŠK Šenov 1702 ½ soutěž
2003/2004 4 Vagónka Studénka Kovář Oldřich H FUCHS Ostrava 2085 0 soutěž
2003/2004 3 Vagónka Studénka Vícha Stanislav NH Ostrava 1707 ½ soutěž
2003/2004 2 Vagónka Studénka Sklenář Josef ŠK Svinov 1675 1 soutěž